מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים הוא חשוב מאוד, מכיוון שהוא מאפשר לקהלים שלכם למצוא את התוכן באופן אורגני כאשר הם זקוקים לו ביותר. איך עושים מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים:

מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים הוא דבר חשוב מאוד, מכיוון שהוא מאפשר לקהלים שלכם למצוא את התוכן באופן אורגני בגוגל כאשר זקוקים לו ביותר. לשים את כל הכוח שלך בשיווק שותפים , בניית אתרים, בלוגים וקידום מכירות לא יהיה מסוג האפקט שאתה מחפש אם הלקוחות שלך לא מוצרים אותך,

ומחקר מילות מפתח מבטיח זאת. כשאתה מוצא את המילים הנכונות לשימוש, ומשתמש בהן בקידום התוכן שלך וקידום במדיה החברתית, אתה מציב את עצמך במקום שאתה רוצה להיות בו מבחינת הקהלים שלך.

בחירת הנישה שלך

לפני שתבצע מחקר מילות מפתח בשיווק שותפים, תחילה עליך למצוא את הנישה שלך . הנישה שלך היא סוג המוצר שאתה הולך לקדם, ועדיף תרצה לדבוק בסוג אחד של נישה על מנת לצבור מומחיות בנושא ולהפוך לאדם מהימן שימליץ על מוצרים כאלה. לאחר שמצאת את מוצר הנישה שלך, ויש לך עסקאות עם עסקים המחפשים משווקי שותפים, רק אז אתה רק מוכן להתחיל במחקר מילות המפתח לתהליך שיווק שותפים.

מאמר קשור: שיווק שותפים או מסחר אלקטרוני? מה עדיף

הנישה שלך תקבע אילו סוגים של קהלים יחפשו את המוצר שלך במנוע החיפוש של גוגל, טווחי הגילאים , תחומי עניין, או גורמים אחרים, מה שהופך את זה לצעד ראשון חשוב. לדוגמה, אם אתה משווק שותפים העומד להתמקד בנישה של מכירת קורסים דיגיטליים, חיי לבסס את מחקר מילות המפתח על תחום קורסים דגיטליים. אם הנישה השיווקית שלך שתוכנית השותפים היא מוצרי אופנה לגברים, כמו נעליים, תחקור מוצרים נוספים בתחום האופנה.

סיעור מוחות

סיעור מוחות יכול להיות אחד הכלים החשובים ביותר שלך על מנת להשיג את הבסיס הגדול הזה במחקר מילות מפתח לשיווק שותפים. ההדרכה הנכונה יכולה לתת לך כלים להתחיל את סיעור המוחות שלך אם נכסת למחסום רגשי, או שאתה יכול פשוט להתחיל עם היסודות ולעבוד בדרך שלך משם. 

לדוגמה, השתמש בדוגמה של קורסים דיגיטליים, חשוב לעצמך מה היית מחפש ואת המונחים שבהם היית משתמש אם אתה בעצמך מחפש מידע על קורסים באינטרנט. מונחי החיפוש הכלליים הללו יהיו לרוב זהים למה שאחרים ישתמשו בהם בעת חיפוש אחר אותו מידע, לכן השתמש בהם בתוכן שלך כדי להיות בטוח שהוא יימצא על ידי אלה המחפשים את התשובות ואת המלצות המוצר שאתה מספק.

לצורך העניין: (קורסים אונליין,קורסים מקווונים,שיעורי וידאו,סרטוני הדרכה)

התחלת סיעור מוחות

לאחר שתסיים את סיעור המוחות, קח את רשימת מונחי החיפוש הכלליים שהגעת אליהם והשתמש בהם כבהתחלה כדי ליצור מילות מפתח מעמיקות יותר המסתעפות מהן. דרך אחת נהדרת ופשוטה לעשות זאת היא לגשת לאתר אינטרנט כמו Amazon.com או דומה, לחקור את הנישה שלך ולחפש בסעיפי הסקירה והתיאור כדי לראות מילים או ביטויים קשורים המופיעים לעתים קרובות בעת שימוש במונחי חיפוש אלה. אותו דבר ניתן גם לעשותבדיקה ראשונית פשוטה במנוע החיפוש של גוגל ולאחר מכן להעמיק ולהכנס מתכנן מילות מפתח בגוגל

איך עושים מחקר מילות מפתח לשיווק שותפים

בעזרת דוגמה לקורסים דיגיטליים, ותוכל להוסיף מונחים אלה למילות המפתח שלך על ידי מתן אספקטים מסוימים של המוצרים שהם מחפשים. . פיסת מחקר זו כהתחלה באמת תוביל אותך לאורך הדרך לראות אילו היבטים של מוצר הנישה שלך, יהיה אשר יהיה המוצר הזה,

מקומות נהדרים אחרים לחפש אחר מילות מפתח מסוג זה אלה הם פורומים קשורים למוצרי הנישה שלך או לקהלים הרצויים או אתרי שאלה ותשובה הקשורים לקטגוריית המוצרים הרצויה לך. אלה יראו לך מה גורם לאנשים לדבר על המוצר שלך,

ומה הם הכי רוצים לדעת, כך שתוכל להשתמש במידע זה כדי להפוך את האתר שלך ואת התוכן שלך לגלוי יותר לקהלים המחפשים תשובות. אפילו קהילות שיווק שותפים יכולות לסייע להצטרף אל משווקי שותפים אחרים שבהם תוכלו לשתף את המקורות שלכם ואת כל המידע שמצאתם.

התעמק במילות המפתח

יש לשמור את המקורות שבהם אתה משתמש כדי למצוא את מילות המפתח הבסיסיות שלך ולחקור אותם באופן קבוע למדי. טעמים של צרכנים, סגנונות שיווק שותפים ומילות מפתח נוטים להשתנות כל הזמן, והקפדה על המקורות שלך יכולה לעזור לך להיות עם האצבע על הדופק ולהבין מה שהלקוחות שלך רוצים,

וכיצד הם יכולים למצוא אותך גם עכשיו וגם בעתיד. . שיווק שותפים מוצלח עצמאית הוא מאמץ שצריך להתעדכן בו כל הזמן, והקפדה על מילות המפתח שלך מאפשרת לך לשמור על המומנטום הזה כל הזמן.

משמעות מילות מפתח

למחקר מילות מפתח בשיווק שותפים צריך היות משמעות. במקום פשוט לדבר במדיה החברתית על מוצרי הנישה שלך, ולענות על שאלות קהל, הקפד לכלול הצעות ומילות מפתח בפועל שמשמעותן עם כוונה לקונים. אם אדם פשוט מחפש לקבל תשובה על קורסים דיגיטליים, אך לא בהכרח לקנות, מונחי החיפוש של מילות המפתח שלו ישקפו זאת, וזה עובד גם להפך.

 במקום פשוט לדבר על המוצר, כלול מילות מפתח וביטויים שממליצים או מציעים לקוראים לרכוש את המוצר או השירות, והקישור השותפים שלך יהיה מוכן ומחובר למילת המפתח כדי לשלוח אותם לבחירתך המוצעת.

דוגמה לכוונה במחקר מילות המפתח שלך לשיווק שותפים באמצעות דוגמת קורסים דיגיטליים היא "נכסים דיגיטליים" מעבר להשארת מילת המפתח ב"איך להרוויח כסף מנכס דיגיטלי ".

מאמר קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים

תחרותיות

עם הרשימה הארוכה שעשית למילות מפתח פוטנציאליות, תרצה גם לחסל את מילות המפתח התחרותיות ביותר שלא באמת נותנות לך את אותו יתרון שאתה רוצה. באופן אידיאלי, אתה רוצה שהאתר שלך יהיה גלוי יותר מכל שאר המתחרים שלך, ומילות המפתח התחרותיות ביותר האלה לא יהיו כאלה שמעמידות אותך מול כל האחרים. 

מילות המפתח התחרותיות ביותר הן בדרך כלל מילות המפתח הכלליות או הנפוצות ביותר, כמו "קורסים דיגיטליים" ייחשבו כמילת מפתח תחרותית מאוד וקשה מאוד לשימוש, ולכן במקום זאת תרצו להיות ספציפיים יותר עם משהו יותר בשורה של "יצירת קורסים דיגיטליים מניבים" במקום ביטוי כללי של קורסים או נכסים דיגיטליים.

מציאת מילות המפתח המתאימות לשימוש ובביצוע מחקר מילות המפתח הטוב ביותר לשיווק שותפים באמת יביא אותך לדרך ולנראות גדולה יותר במנועי החיפוש של גוגל .

בהצלחה