7 רשתות השותפים – תשלום עבור כל לחיצה – ppc

ממש כמו כל שוק אחר באינטרנט, ענף התשלום לפי לחיצה מלא ברשתות שותפים, שחלקן יכולות להיות משתלמות מאוד. רשתות השותפים לתשלום עבור לחיצה:

עם אינספור שירותי תשלום לפי לחיצה, עסקים תמיד מחפשים את עזרת משווקי השותפים ומשפיעים מנוסים כדי לקדם את המותג שלהם.

לא משנה אם אתה משווק שותפים מנוסה ברשת או שאתה משווק חדש לגמרי שמחפש להיכנס לתחום תשלום לפי לחיצה, הגעת למקום הנכון. כדי לעזור לך במסע שלך להרוויח כסף באינטרנט משירותי PPC ותוכנה, בחרנו את הרשתות שותפים המובילות לתשלום עבור קליק בכדי להרוויח כסף בשיווק שותפים.

רשתות שותפים של ה-PPC, המושלמות לקידום בבלוגים ואתרי אינטרנט, משלמות בנדיבות עם חלקן אפילו המציעות עמלות חוזרות ונשנות לכל החיים.

להלן הרשתות השותפים הטובות ביותר לתשלום עבור כל קליק לקידום באתר ובבלוג שלכם.

רשתות השותפים PPC לתשלום עבור כל לחיצה

PPC Protect

רשת שותפים - תשלום לפי לחיצה

תכונות רשת השותפים

 • עמלות חוזרות ונשנות 25%
 • תשלומים לאחר החודש הראשון
 • תשלומים באמצעות פייפאל או העברה בנקאית
 • קוקיס 90 יום

 חדש לשנת 2020, רשת השותפים תחרותית במיוחד עם תוכניות שונות בתעשיית תוכניות השותפים המציעה לשותפים דרך נהדרת להיכנס לשוק חדש ורווחי.

עם בעיית הונאת קליקים ברשת אשר הולכת וגדלה עם השנים , יותר ויותר משתמשי מודעות גוגל מתחילים להילחץ.

רשת השותפים הזאת מציעה כיום לשותפים שלה 25% עמלה חודשית חוזרת על כל קמפיין במשך 12 החודשים הראשונים. ניתן לקבל תשלומים באמצעות פייפאל או באמצעות העברה בנקאית ישירה בהתאם למיקום המדינה של המשווק שותפים, כאשר תשלומים מתחילים לאחר החודש הראשון.

לא משנה אם אתה בעלים של אתר או בלוג, פורום,סוכנות או קבוצת פייסבוק PPCרשת השותפים , PPC Protect היא תוכנית מצוינת לקידום לכל מי שמשתמש במודעות גוגל אדס.

מאמר קשור: 7 בלוגים ללימוד שיווק שותפים בחינם

Adzooma

רשתות שותפים לתשלום לפי קליק

תכונות רשת השותפים

 • עד 100 דולר ללקוח
 • תשלומים באמצעות פייפאל או העברה בנקאית
 • תשלומים דו-חודשיים ללא רף מינימלי
 • כמות משאבים גדולה לשותפים

עבור בעלי עסקים קטנים רבים ניהול ב-PPC יגוזל לנו המון כוח אדיר ואוכל לנו את לוח הזמנים היומי שלנו. למרבה המזל, רשת השותפים הזאת פותרת את הבעיה הזו על ידי אופטימיזציה ואוטומציה של כל הדברים הלו רצויים!

רשת Adzooma, כלי פופולרי עבור בעלי עסקים רבים באינטרנט, המציעה כעת תוכנית שותפים הכוללת כמה תכונות מעולות ביותר. חברות יכולות להרוויח עד 100 דולר לכל לקוח חדש באמצעות תשלומים חודשיים באמצעות פייפאל או העברה בנקאית. וללא רף תשלומים מינימלי, אפילו עסקים קטנים יכולים לנצל את התוכנית המעולה הזו.

בנוסף לרף התשלומים הרגיל ורף התשלומים הנמוך יותר, רשת השותפים מציעה גם מבצעים לשותפים בלעדיים והצעות למשפיעים גדולים. אם אתה טוב בתחום ה – PPC, זו ללא ספק תוכנית השותפים שאתה רוצה לעבוד איתה.

SpyFu

תוכנית שותפים - תשלום לפי קליק

תכונות ברשת השותפים

 • עמלות חוזרות ונשנות של 40% לכל החיים
 • תשלומים באמצעות מערכת פייפאל או העברה בנקאית
 • קוקיס מעקב של 365 יום
 • תשלומים חודשיים

מחקר וניתוח מתחרים הם תמיד חלק חשוב בשיווק PPC ולעתים קרובות הם יכולים לחסוך למנהלים קמפיינים שעות של מחקר מילות מפתח. על מנת להאיץ את תהליך ניתוח המתחרים, תוכנית השותפים SpyFu היא כלי מצוין שיעקוב אחר קמפיין ה – PPC ו- SEO קידום אתרים – של אתר כלשהו, ​​ויעניק לך מידע חיוני.

רשת השותפים SpyFu מציעה תוכנית שותפים תחרותית מאוד שמשלמת כיום 40% עמלה חוזרת על כל התכניות לכל חיי החשבון. ובתוכניות שמתחילות מ- $ 33 לחודש ומגיעות למאות דולרים, העמלות יכולות להתקבל במהירות.

מאפיינים מרכזיים אחרים בתוכנית השותפים של SpyFu כוללים קוקיס מעקב של 365 יום ותשלומים דו חודשיים באמצעות פייפאל והעברה בנקאית לבחירה. רשת SpyFu גם אומרת שיש להם שיעור המרות של 2.5% ושיעור נטישה של פחות מ -4%, וזה נחמד מהם לתת לך כמה מדדים לעבוד איתם. שזה מצויין.

מאמר קשור: טיפים להרוויח יותר כסף בשיווק שותפים

Unbounce

רשת שותפים לתשלום עבור כל לחיצה

תכונות ברשת השותפים

 • 20% עמלות חודשיות
 • מאמן ייעודי למשווקי השותפים
 • משאבי שותפים וחומרי הדרכה ושיווק
 • הפניות לשותפים חדשים מקבלים 20% הנחה בשלושת החודשים הראשונים שלהם

להפיק את המרב מהתנועה בתשלום המגיעה לאתר האינטרנט שלך צריכה להיות העדיפות עבור כל בעל עסק או מנהל קמפיינים ב – PPC. קידום בתשלום אינה מועילה אם היא לא ממירה עבורכם. זה המקום אליו נכנס תוכנית השותפים Unbounce, הם מומחים בבניית דפי נחיתה מעולים הכוללים תכונות המיועדות להגדיל את המכירות המרות ולידים.

לרשת Unbounce יש כעת תוכנית שותפים המציעה עמלה לכל החיים של 20% על כל התוכניות. וכדי להפוך את ההצעה ליותר מושכת עבור לקוחות חדשים, קישור השותפים שלהם מעניק ללקוחות חדשים 20% הנחה על שלושת החודשים הראשונים שלהם. עם תוכניות החל מ 79 דולר לחודש, זו עמלה די טובה אפילו לתוכנית הנמוכה ביותר!

כדי לעזור לך להפיק את המרב מתוכנית השותפים שלהם, רשת השותפים Unbounce מציע גם מאמן שותפים אישי שיעזור אשר ייתן לך מענה על כל שאלה הנוגעת לתוכנית שלהם. בנוסף לכל זה, לרשת Unbounce יש גם מגוון עצום של חומרי קידום ושיווק שיכולים להגדיל את שיעורי ההמרות שלכם.

Optmyzer

תוכנית שותפים - להרוויח עבור כל קליק

תכונות ברשת השותפים

 • 10% עמלות חודשיות
 • תוכנות ברמת הסוכנות והארגונים
 • מושלם לשותפים

אופטימיזציות ודיווח יומיומיים הם חלק משעמם להפליא מחייו של מנהל קמפיינים ב – PPC וגוזל הרבה מזמנם. למרבה המזל, רשת השותפים Optmyzer האזין לבעיות הכאב הללו ויצר פלטפורמה מצוינת שעושה אוטומטית את כל זה בלחיצת כפתור לאלפי קמפיינים.

Optmyzer מציעה כיום עמלה חוזרת של 10% על כל התוכניות אשר מתחילות החל מ- 249 דולר לחודש ויכולות בקלות להגיע לאלפי דולרים. אם אתה מחפש תוכנית שותפים ברמה ארגונית, זאת בדיוק עבורך..

בניגוד לתוכניות השותפים האחרות ברשימה זו, רשת Optmyzer מאפשרת רק לאנשים שהם לקוחות קיימים של התוכנה שלהם לקדם אותה. מבטיחים לשותפים שלהם לדעת על מה הם מדברים כאשר הם מקדמים את השירות שלהם לאחרים. עם זאת קחו בחשבון, תוכנית השותפים המתאימה ביותר היא לשותפים מומחים עם ניסיון רב בקידום תוכנת SaaS.

Leadpages

רשת שותפים SAAS

תכונות ברשת השותפים

 • 30% עמלות חודשיות
 • צוות תמיכה ולימוד ייעודי לשותפים פרטיים
 • חיי הקוקיס 30 יום
 • מבצעים וחבילות בלעדיים ללקוחות האתר

כלי דפי נחיתה נוסף, ברשת השותפים Leadpages עוזר למשווקי קמפיינים PPC להתחבר לקהל שלהם, לאסוף לידים ולסגור מכירות על ידי בניית דפי נחיתה מדהימים. עורך גרירה ושחרור פשוט פירושו שכל אחד מבעלי עסקים קטנים וגדולים ועד ארגונים יוכלו להשתמש בכלי זה.

במבט על תוכנית השותפים שלהם, Leadpages מציעה עמלה דיי גדולה של 30% חודשית על כל התוכניות שלהם, שמתחילות מ- 25 דולר לחודש ומגיעות למאות דולרים. תוכנית השותפים מציעה קוקיס של 30 יום ומבצעים וחבילות בלעדיים למשווקים המובילים שלהם.

רשת Leadpages גם מוכנים ללתת לכם מגוון כלי שיווק (אם תוכלו להשיג את הסכומים הגבוהים עבורם). אם אתה יכול לגרום ליותר מ -200 איש להירשם לסמינר מקוון אונליים, Leadpages יעשה איתך סמינר מקוון שיעזור לך לדחוף מכירות ולידים ולענות על שאלות. אם אתה משפיע גדול במרחב ה-PPC, זה יעזור לך משמעותית בהמרות שלך.

מאמר קשור: רשת שיווק שותפים לצעצועים

Supermetrics

תוכנית שותפים כלי דיווח ואחסון

תכונות רשת שותפים

 • 20% עמלות חודשיות
 • תשלומים חודשיים באמצעות פייפאל
 • קוקיס ל 90 יום
 • עדכונים מוקדמים על השקות מוצר חדשות ברשת

פתיחת 20 כרטיסיות בכל בוקר בכדי לבדוק את דוחות ה- PPC והנתונים הסטטיסטיים שלך היא אף פעם לא משימה נעימה. אם רק הייתה דרך לשמור על הכל מאורגן יותר …

רשת השותפים Supermetrics היא כלי דיווח הכולל אחד עבור מדדים שיווקיים ברשת, וכפי שאתה יכול לנחש, האתר עוזר לארגן את הכל בצורה יפה ומושלמת למרכז שליטה של ​​מדדים. מתאים גם למשווקי תוכניות קידום אתרים ומשווקים במדיה חברתית, יש לימוד על הכלי הזה, כלומר אתה יכול לקדם אותו כמעט לכל אחד!

תוכנית השותפים שלהם מעניקה לכל השותפים 20% עמלות חוזרות על כל התוכניות שלהם ויש לא מעט היכולה לנוע בין 19 ל -190 דולר כל חודש. עם קובצי קוקיס בני 90 יום ועדכונים מוקדמים בהשקות של מוצרים חדשים ברשת, אתה תמיד תישאר צעד אחד לפני כולם בשיווק השותפים שלך. כל התשלומים מתבצעים מדי חודש באמצעות מערכת התשלומים של פייפאל. ולכל השותפים יש גישה למגוון שלם של חומרי קידום ושיווק מכירות של לוח המדדים שלהם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: