איך להרוויח כסף באינטרנט דרך אפליקציית סנאפצ'ט

מכיר את סנאפצ'ט? הידעת שאתה יכול להרוויח כסף מאפליקציית סנאפצ'ט? להלן המדריך המקיף שלנו איך להרוויח כסף ב- סנאפצ'ט:

כיום המדיה החברתית סנאפצ'ט הפכה לחלק מחיי היומיום שלנו. המדיה החברתית חוללה מהפכה בעולם העסקים באינטרנט. אנשים יכולים כעת להתחבר בקלות לאפליקציה ולעשות כסף בפלטפורמות של המדיה חברתית ללא הרבה מאמץ.

סנאפצ'ט היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית הצומחות במהירות מטורפת ברשת. במאמר זה נתעמק איך להרוויח כסף ב- סנאפצ'ט (Snapchat).

מאמר קשור: איך להרוויח כסף בטלגרם

סקירה מהירה על אפליקציית סנאפצ'ט

אפליקציית סנאפצ'ט פותחה על ידי היזם בוב מורתי ואוואן שפיגל בשנת 2011, האפליקציה מאפשרת למשתמשים שלה לשתף סטורי, תמונות וסרטונים עבור העוקבים שלכםם. דבר ייחודי אחד באפליקציית המדיה החברתית הזו היא שסטורי נעלם לאחר שהקהל המיועד אליו פרסמת רואה זאת.

סטורי של תמונת מצב יכול להיעלם גם לאחר 24 שעות. סנאפצ'ט מאפשרת למשתמשים שלה להרוויח כסף באמצעות סנאפצ'ט פרטי מכיוון שהם יכולים לשתף בביטחון תמונות נועזות וייחודיות עם חשבון סנאפצ'ט פרימיום.

עם אפליקציית סנאפצ'ט, תוכלו לעשות סלפי, אמוג'ים, מסכות ומסננים מעניינים. אתם יכולים גם להשתמש באפליקציה לשיחת וידאו אונליין. לסנאפצ'ט יש קטע לגלות בו 16 כלי מדיה חברתיים שונים כמו אתר MTV, VOX ו- BuzzFeed מפרסמים את התוכן והחדשות מאתרי האינטרנט שלהם. כמו כן, האפליקציה מאפשרת את חומרי המצגת בפורמטים לא סטנדרטיים.

סנאפצ'ט קיים רק תשע שנים בלבד, אך המשתמשים הפעילים היומיים של סנאפצ'ט הם כיום מעל 121 מיליון משתמשים יומיים.

על פי מחקר שנערך בשנת 2016, לסנאפצ'ט היו יותר צפיות בווידיאו יותר מאשר בפייסבוק ומשתמשים יומיים פעילים יותר מאשר טוויטר.

סנאפצ'ט ממשיכה לפתח תכונות ומסננים חדשים כדי לפנות בעיקר לדור המילניום.

איך לבנות קהל עוקבים בסנאפצ'ט

לסנאפצ'ט יש פוטנציאל עסקי גדול ומרשים. אתם יכולים למנף את הקשרים שאתה מקבל בסנאפצ'ט בכדי להרוויח כסף באינטרנט.

סנאפצ'ט היא דרך מצויינת להרוויח, במיוחד אם אתה ממקד לדור Z, המהווה לפחות 70% מהמשתמשים באפליקציה. עם זאת, הדורות הבוגרים יותר מאמצים לאט לאט את הפלטפורמה הזו.

כאן נבדוק יותר על רעיונות למונטיזציה של סנאפצ'ט ואיך להרוויח כסף באינטרנט ב- סנאפצ'ט כשיטה להרוויח כסף באופן מקוון באינטרנט . אבל לפני כן, "בואו נסתכל איך לטפח את חשבון סנאפצ'ט שלכם.

טיפים לשימוש בסנאפצ'ט

 • נצל בפלטפורמות המדיה החברתית האחרות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר ופינטרסט כדי להזמין ולהוסיף חברים ואנשי הקשר לאפליקציה לסנאפצ'ט. נצלו את אנשי הקשר הקיימים שלכם באתרים חברתיים והתג את סוגי התוכן הבלעדי שתציעו להם אם הם יעקבו אחריכם בסנאפצ'ט.
 • שתף אנשים אחרים בסנאפצ'ט והסיכוי שהם גם יעקבו אחריך בחזרה.
 • השתמש בתוכן בעל ערך ובשיווק קהל כדי להכניס את ה- Snapcode שלך ​​לפוסטים ומאמרים באפליקציה.
 • פרסמו את הסיפור שלכם מדי יום לפחות 20 פעמים, אך היזהר שלא להגזים כל לא להיענש.
 • ניתן להפעיל קופון שמציע הנחה, קוד פרומו או קאשבק.
 • שכנעו משתמשים אחרים לעקוב אחריכם; לדוגמה, אתם יכולים להשיג אותם דרך חברים של החברים שלכם, משפיעים חברתיים, מפורסמים ובדרנים וכל חשבונות אחרים שאתה אוהב.
 • רשת בלוחות מודעות של מדיה חברתית, שם אתה וחברים אחרים יכולים להחליף מידע, לעקוב אחר אחד אחר ולעזור לסטטיסטיקה שלכם להתפתח.
 • הוסף את ה- Snapcode שלך ​​כדי לאנשים ברשימת החברים שלך באתרי מדיה חברתית אחרים לעקוב אחריך בסנאפצ'ט. לחלופין, פרסמו את ה- Snapcode שלכם ​​בפומבי כדי שאנשים יעקבו אחריכם.
 • עקבו אחר משתמשים עם עוקבים רבים. במקרים מסוימים, אתם יכולים לדבר ולפנות למשתמשים בעלי השפעה ולבקש מהם לשתף את שם המשתמש שלכם. זה יעודד את העוקבים שלהם להיכנס ולשתף בחשבון שלכם. לחלופין, אתם יכולים לשלם עבור קליקים וכניסות מחברות פרטיות ואנשים בעלי פרופיל גבוה באפליקציה.
 • פנה אל משתמש אחר ישירות באמצעות הודעה ישירה או ציין אותו תוך זמן קצר כדי להביא את חשבונכם לידיעתם.

בניית קהל בסנאפצ'ט דורשת הרבה זמן ועבודה לא קלה בכלל. אם אתם נשארים נחושים מתמידים ויצירתיים, אתם יכולים לבנות קהל נישה ואז לקדם מוצרים, שירותים, מותג משלכם או רשתות שיווק שותפים וכו '.

מאמר קשור: איך להרוויח כסף בטיקטוק

טיפים איך להרוויח כסף בסנאפצ'ט:

בואו ונחקור כעת איך להרוויח כסף בסנאפצ'ט לאחר שקיבלתם בסיס עוקבים בחשבון שלכם.

להלן מספר טיפים להרוויח כסף באפליקציית – (Snapchat) בסנאפצ'ט:

1. קידום מוצרי תוכן איכותיים ובעלי ערך

אם תיצרו תוכן בסנאפצ'ט איכותי ובעל ערך, תצליחו לתפוס את הקהל שלכם ולעודד את תשומת ליבם של העוקבים שלכם באפליקציה. מחקר מראה כי לאדם ממוצע יש טווח קשב של 12 שניות בלבד. אז יש לך זמן מינימום לבנות מערכות יחסים עם העוקבים שלך בסנאפצ'ט.

אתם יכולים להשתמש בכלים השונים העומדים לרשותכם כדי להתאים אישית את התוכן שלכם ולהפוך אותו לקליט ומעניין.

לדוגמה, אתם יכולים להשתמש בכיתובים, אמוג'ים, מדבקות יפות, ציורים או קריאייטיב ועוד. השתמש בקריאייטיב הקבוע בהתאם לקהל היעד שלכם באפליקציה, שלרוב זה דור המילניום.

כמו כן, אתה יכולים להשתמש בפלטפורמת בסנאפצ'ט שלכם כדי לקדם מוצרי תוכן כמו ספרים אלקטרוניים, קורסים דיגיטליים או ווידיאו, שיווק שותפים ועוד ולמכור אותם לעוקבים שלכם.

אם תיצרו מידע ותכנים איכותיים, ואז תעצבו ותקדמו אותם היטב, תגדילו את הלקוחות והמכירות שלכם.

2. נישה ומיקום

תוכלו ליצור ולהשיק פילטר גיאוגרפי בחינם בסנאפצ'ט למתחם ציבורי הקשור לנישה שלכם.

אתם יכולים ליצור פילטר גיאוגרפי כשתרצו לערוך אירוע באותו מקום ספציפי או אם אתה פותחים חנות חדשה פיזית או אונליין.

פילטרים גיאוגרפיים מגיעים בשני סוגים אישי ועסקי. בעת יצירת מסנן גאוגרפי עסקי, עליכם לכלול סימנים מסחריים או סמלי לוגו לעסק. 'לא ניתן להשתמש במספרי טלפון, אנשי קשר או כתובות אינטרנט כשאתם משתפים פילטר גיאוגרפי לפי מיקום.

כאשר ברצונכם ליצור פילטר גיאוגרפי, אתה מצלמים תמונה או סרטון קצר ואז אתם מחליקחם כדי להציג את כל המסננים אליהם אתה יכולים לגשת ולבחור את המתאים עבור הפילטר.

התאימו תמיד את המסנן הגיאוגרפי שלכם באמצעות תבניות בסנאפצ'ט בתבניות Illustrator או Adobe Photoshop ואז בדקו אותם באמצעות תמונות שונות באפליקציה.

לאחר מכן הרידו את המסנן הגיאוגרפי שלכם והגדירו את השעה והתאריך הנכונים, בחרו מיקום, שלמו עבור המסנן ואשרו את ההזמנה.

אתם יכולים למדוד בקלות את יעילות המסננים הגיאוגרפיים שלכם באמצעות הדוחות הנמאים באפליקציה.

איך להרוויח כסף באינטרנט דרך אפליקציית סנאפצ'ט
להרוויח כסף מסנאפצ'ט

3. צור מודעות בתשלום למותג או העסק

אחת הדרכים להרוויח כסף באמצעות סנאפצ'ט היא יצירת כפתורי קריאה לפעולה. אם אתם יוצרים כפתור קריאה לפעולה עם תמונות טיזר, אתם יכולים לגרום לעוקבים שלך להיכנס לקמפיין ברשת שיווק השותפים שלכם או לשירות אותו אתם מקדמים.

צרו כפתור שמשכנע אנשים שהם יכולים להרוויח מכך או שתפתרו כאב כל שהו עבורם בצורה הטובה ביותר.

לאחר מכן, הוסיפו את שם המשתמש שלכם בסנאפצ'ט לפרופילים אחרים שלכם כמו גם לחתימת הדואר האלקטרוני שלכם. כמו כן, כשאתה מציג את הסטורי שלכם, זכרו לשים את ה- Snapcode שלכם ​​בכל פוסט או מודעה אפשרית.

אתה יכול למנף את הקשרים של המדיה חברתית לפרסום השירותים שלכם או קמפיין שיווק השותפים שלכם. מחקרים מראים שמעל חצי מיליון משתמשים בודקים מודעות באפליקציה במהלך היום. אתם יכולים ליצור ולהעביר את ההודעה שלך לקהל היעד שלכם באמצעות מודעות סנאפצ'ט.

ל- סנאפצ'ט יש מנהל מודעות שיעזור לכם בקידום, אם כי הוא מוגבל במדינות מסוימות לפרסום. האפליקציה תומכת בפורמטים של מודעות ספציפיות ברשת, כולל מודעות וידאו, צפייה ועוד.

אתם יכולים גם להרוויח כסף באמצעות מנוי בסנאפצ'ט פרמיום. זהו חשבון המאפשר לאנשים לשתף סרטונים ותמונות ייחודיים עם קהל יעד ספציפי מאוד, ואנשים צריכים לשלם עבור התוכן.

מאמר קשור: איך להרוויח כסף באינטרנט עם פייבר

4.שיווק שותפים בסנאפצ'ט

סנאפצ'ט היא גם פלטפורמה מצוינת להרוויח כסף בשיווק שותפים כמו שהזגרנו למעלה. הזמינו כמה שיותר עוקבים לעקוב אחר חשבונכם בסנאפצ'ט.

אתה יכולים להיות שותפים ברשת אמזון ולקדם מוצרים לפי בחירתכם כדי להרוויח עמלות עליהם. הדרך הטובה והיעילה לקידום מוצרי תוכניות שותפים היא באמצעות כתיבת ביקורות.

לדוגמה, אם השתמשת במוצר באופן אישי ואהבתם אותו, אתם יכולים לקדם מודעה עבור ​​העוקבים שלכם. שתפו ביקורות מקיפות על מוצרים המציגות את היתרונות של השימוש במוצרים אלה בבלוג שלכם.

תנו את מידע אמין על השימוש במוצרים אלה והיו כנים, ספרו גם על החסרונות. אתם יכולים אפילו לשלב את השימוש בסרטון אם אתה רוצים בכך.

אם יש לך קהל גדול, אתה יכולים להרוויח כסף משיווק שותפים על ידי המלצה על כל מוצר או שירות לעוקבים שלכם ולקבל אחוז או עמלה מקליקים, לידים או מכירות.

מונטיזציה בסנאפצ'ט

להלן מספר טיפים שיעזרו לך להצליח ולהרוויח כסף בסנאפצ'ט:

 1. הגדירו בעקביות את האישיות שלכם כך שתציעו מעורבות ברמה הגבוהה ביותר באפליקציה, גם ביו BIO.
 2. הפכו את הסטורי והסרטונים שלכם שובבים מצחיקים ומעניינים; זכרו להדגיש יותר את הסיפור של המותג ולא את המוצר עצמו.
 3. עקבו תמיד אחר התוצאות ונתחו את כל האסטרטגיה שתבחרו. אתם יכולים לעקוב אחר סטטיסטיקת מספר העוקבים, על הפעולות שלהם כמו גם על תגובות, על מספר הצפיות ואפילו לגלות מה הביא יותר המרה ואופטימיזציה לחשבון שלכם בסנאפצ'ט.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: