טיילור סוויפט היא זמרת פופ אמריקאית אשר נכנסה לחיינו בשנת 2006 וקיבלה פופולריות בתעשיית המוזיקה, סוופיט מתחזקת קריירה ענקית ומצליחה. אז כמה כסף שווה טיילור סוויפט:

מבוא

טיילור אליסון סוויפט היא זמרת פופ ויוצרת אמריקאית, ואחת הזמרות עם שיאי מכירות מהגדולים בעולם. אשר קיבלה הכרה לראשונה בתעשיית המוזיקה בשנת 2006 ועדיין מתחזקת קריירה נפלאה עם רשימה ארוכה של של שירים פופולריים ובעולם.

היא הוכיחה את ערכה בכך שהמקום שהמוזיקה שלה זוכה לפופלריות בעולם, היא הבטיחה את מקומה כאחת הזמרות המצליחות בכל הזמנים בכך שהיא מעניקה אלבומים ולהיטים שוברי שיאים.

בהיותה הכוכבת האהובה על הפפראצי האמריקאי, היא תמיד נשארת באור הזרקורים; לא רק בגלל ההצלחה האדירה שלה אלא גם בגלל המראה היפה והמיוחד שלה, החיים האישיים המעניינים והיחסים הסבוכים שלה, אז מה שווה סוופיט?

כמה כסף שווה טיילור סוויפט:

שווי נקי:400 מיליון דולר
גיל:30
נולדה:13 בדצמבר 1989
מדינה:ארצות הברית
מקור העושר:זמרת מקצועית
עודכן לאחרונה:2020

בשנת 2020 מוערך השווי הנקי של טיילור סוויפט בכ -400 מיליון דולר; מה שהבטיח לה את המיקום הראשון ברשימת הנשים ההעשירות ביותר באתר בפורבס בתחום המוזיקה, אשר הכניס אותה לרשימת המוזיקאים העשירים ביותר בעולם .

טיילור סוויפט בצעירותה

טיילור סוויפט נולד הב- 13 בדצמבר 1989, ברידינג, פנסילבניה שבארצות הברית. אביה, סקוט קינגסלי סוויפט, היה יועץ פיננסי, ואמה, אנדראה גרדנר סוויפט, הייתה בעבר מנהלת שיווק לפני שהפכה לאחר מכן לעקרת בית.

מגיל צעיר בת 9 היא החלה להופיע באירוע השונה כולל הפקות אקדמיה לתיאטרון הנוער של ברקס. סופי השבוע היו עסוקים בעיקר בהופעותיה בפסטיבל ובאירועים מקומיים.

המאמץ הראשון של טיילור ככותב שירים היה בגיל 12, שהיה גם הגיל בו למדה לנגן בגיטרה.

מאמר דומה: זמרי הרוק העשירים ביותר בעולם

כל אירוע שלאחריו בחייה היה כאבני דרך להצלחתה. רגע גדול כזה גדול נכנס לחייה בגיל 14 כשאביה הועבר לנאשוויל, והמשפחה עברה להתגורר בטנסי שבארצות הברית.

שם הכל מתחיל – סיפור אהבה 'חסר פחד'.

כמה כסף שווה טיילור סוויפט
כמה שווה טיילור סוויפט – תמונה – https://he.wikipedia.org/

קריירה

לאחר שעברה לעיירה חדשה המשיכה לעקוב אחר תשוקתה לעולם המוזיקה; בכך שהיא עצמה הייתה עסוקה בהופעות באירועים מקומיים במדינתה, ועבודה עם כותבי שירים ידועים כמו בראט ג'יימס והאחים וורן.

אחת מהפריצות הדרך הגדולות בחייה בעולם המוזיקה הגיעה רק בשנת 2005. בזמן שהופיעה בבית הקפה המקומי Bluebird בנאשוויל, היא תפסה את תשומת ליבו של המפיק סקוט בורצ'טה, מייסד חברת Big Machine Records. סוויפט היה אחת ההחתמות הראשונות שלו והטובות אי פעם.

אלבומה הראשון "טיילור סוויפט" יצא בשנת 2006, אשר הבטיח את מקומו במספר 5 באתר בבילבורד 200; והוכיח את השווי בכך שנשאר שם 157 שבועות רצופים. את השיר הראשון "טים מקגרוו" התקבלו בברכה על ידי המבקרים והקהל. והיא המשיכה למכור 39000 עותקים בשבוע הראשון של הדיסק שלה.

ואז היא הפכה לאחת הזמרות הגדולות עם הוצאת אלבומה "Fearless" בשנת 2008, שהמשיך להיות שובר שיאים בכל העולם. אשר עזר לה לתפוס פרסים יוקרתיים רבים באותה השנה: כולל פרסי מוזיקת ​​CMT לפרסי הקליפ של השנה ווידאו נשית השנה, במיוחד עבור השיר שלה "סיפור אהבה".

בהמשך, האלבומים כמו Speak Now ואדום עבדו כמו לבנה נוספת בקיר ההצלחה שלה בכך שהכניס אותה לקטגוריה של אחת הזמרות המצליחות בכל הזמנים.

לאורך הקריירה של סוויפט היא הרוויחה מיליונים, לא רק דרך המוזיקה שלה, אלא גם באמצעות עסקאות תמיכה עם מותג כמו קוקה קולה. למעשה, עסקת האישור המסוימת הזו גייסה עבור טיילור 26 מיליון דולר.

נכון 2020, שווי נטו של טיילור סוויפט הוא 400 מיליון דולר, והיא עבדה עם אמנים מפורסמים מכל רחבי העולם, כגון אד שירן , ביונסה , ריהאנה , ו בריטני ספירס .