9 דרכים – איך לעשות כסף עם ביטקוין

אז אתה רוצה לעשות כסף מביטקוין בחינם? מצאנו את כל הדרכים עבורך. אולי שמעת כבר על איך תוכל להרוויח כסף באמצעות ביטקוין, אבל אנו מבטיחים לך שעל הדרכים הללו לא שמעת:

ביטקוין זה כסף באינטרנט ומטבע דיגיטלי שניתן לסחור בו או להשתמש בהם לצורך ביצוע רכישות. כסף דיגיטלי המשתמש בהצפנה כדי לבצע עסקאות בטוחות ומאובטחות באופן מיידי מכל מקום בעולם ובכל זמן. 

הרשת הפתוחה זהו אינה מנוהלת על ידי בנק או ארגון, ממשלה או חברה עסקית, היא מנוהלת על ידי המשתמשים והמשקיעים עצמם. להלן המדריך שלנו איך לעשות כסף אמיתי עם ביטקוין.

בניגוד לידע של אנשים על המטבע הדיגיטלי, להרוויח ביטקוין זה קל כיום, ישנן מספר דרכים לעשות כסף עם ביטקוין ברשת – חלקן פופולריות יותר מהאחרות. ישנן שיטות הכרוכות במאמץ מינימלי עם ההחזר המינימלי ואחרות משתלמות יותר הדורשות מכם מומחיות טובה יותר באינטרנט.

להלן כמה מהדרכים המוכרות והטובות ביותר להרוויח כסף באמצעות ביטקוין.

1. כריית ביטקוין בחינם

כל הדרכים לעשות כסף עם ביטקוין
כריית ביטקוין

לא, אתה לא צריך לחפור בקרקע כדי לעשות כסף עם ביטקוין. לא במובן הזה.

אז למה כרייה? בדומה לכורי זהב, כורי ביטקוין צריכים להוציא את הזהב, במקרה זה, ביטקוין אל פני השטח.

האם העזתם לשאול איך? בעוד שלייצר כסף יש את הממשלה, שמדפיסה ומפיצה אותו, בביטקוין יש כורים המשתמשים בתוכנות מיוחדות כדי לפתור בעיות במתמטיקה ומנפיקים ביטקוין בתמורה. מערכת זו היא שגורמת לרשת הביטקוין לגדול כמו מפלצת ברשת.

כריית ביטקוין הייתה פעם פשוטה יחסית להיום, והכורים הקדומים ביותר הצליחו לכרות אלפי ביטקוין באמצעות מחשבים ביתיים בלבד. עם זאת, בשוק התחרותי והפכפך מאוד של ימינו, כורים קונים חלקי מחשב יקרים מאוד, שללקוח הרחוב הראשי אין גישה למטבע הדיגיטלי, הנדרש לכוח עיבוד רב יותר בכדי לכרות אלגוריתמים קשים יותר.

 מכיוון שמדובר במירוץ שיכול לפתור חסימות מהר יותר, כורים משתלבים במה שאנחנו מכנים בריכות כרייה בהן הם משלבים את כוח העיבוד שלהם בכדי לפתור תחילה כל עסקה. התגמול מגיע בעיקר מכספי הכורים של כמה כורים בו זמנית , ואז מחולק על ידי חברי "הבריכה".

סרטון המסביר זאת (באנגלית)

מאמר מומלץ: איך לעשות כסף מאפליקציית טלגרם

2.ברז הביטקוין

כל הדרכים לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך השניה לעשות כסף עם ביטקוין – אם לא אכפת לכם לצפות בכמה מודעות ולענות על סקרים אונליין תוכלו לבקר באתר ברז הביטקוין. באופן כללי אתרים אלו מניבים הכנסות במטבעות דיגיטליים המוצבות בדפים שלהם. מי שמבקר באתר שלהם ועונה על שאלות קצרות או סקרים,יקבל ביטקוין.

3. ביטקוין (PTC)

כל הדרכים לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך השלישית לעשות כסף עם ביטקוין – ישנם כמה אתרים שישלמו לך בביטקוין אם אתה תצפה במודעה או תלחץ על דף מסוים המכיל מודעות באינטרנט. אם אין לך בעיה עם מודעות ואתה רוצה להרוויח מטבעות קריפטו – זה יכול להיות רעיון מצויין. זכור, להרוויח ביטקוין בצורה משמעותית זו עדיין עבודה קשה מאוד ומשימה מייגעת למדי. אתרי BTC4ADS משלמים כ 100 סאטוסים (0.00000100 ฿) ו- Coinadder משלם כ- 25 סאטוסים בקליק.

מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף מסרטונים (לא יוטיוב)

4. ביצוע עבודות ומשימות

לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך הרביעית לעשות כסף עם ביטקוין – בדומה לעובדי "מיקרו-מייקר" ו- Cloudfactory, המשלמים לכם ביטקוין כדי לבצע משימות פשוטות מאוד כמו צפייה בסרטון יוטיוב או לענות על סקרים של מותגים ברשת, ישנם כמה אתרי מיקרו עובדים אשר ישלמו לכם בביטקוין. Bitcoinget הוא השחקן העיקרי בשוק זה אשר ישלם לכם כ 20,000 סטושי למשימה בעוד ישנם כמה אחרים בסגנון אשר ישלמו לכם סכום נמוך הרבה יותר.

5.כתיבת ביטקוין

 לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך החמישית לעשות כסף עם ביטקוין – Cryptocurrency, באופן כללי, היא נישה חדשה בענף המטבע הדיגיטלי ויש מחסור בכותבים שמכירים באמת את הנישה הזו. המשמעות היא שהשוק מוצף בקופירייטרים חדשים שכתבו פשוט מחדש את התוכן התורם להידרדרות האיכות. עם זאת, אם אתה באמת מכיר את הנישה הזו ויש לך כישורי כתיבה, אתה באמת יכול לעשות כסף מביטקוין.

CCN   הם בין כמה אתרים שמשלמים לך ממש עבור כתיבת ביטקוין. אתה יכול גם למצוא הרבה אתרי עבודות פרילנסרים הקשורים לתחום כמו Upwork ו- freelancer.com

מאמר מומלץ: איך למכור דרופשיפינג באתר בוננזה

6.עצות וטיפים תמורת ביטקוין

לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך השישית לעשות כסף עם ביטקוין – אתה יכול להרוויח ביטקוין על ידי עזרה לאנשים אחרים. אחת הפלטפורמות הבולטות ביותר לעשות זאת היא bitfortip כתמריץ לעזרה לאנשים. ביטקוין זו טכנולוגיה חדשה ויש אנשים שמשוגעים על התחום באמת ומתלהבים מכך ונהנים לתת טיפים ועזרה ולקבל על כך ביטקוין, כך עוזרים לבנות ויברט חיובי ברחבי הקהילה וגם עוזרים לאנשים לפתור את הבעיות שלהם.

7.הימורי ביטקוין

לעשות כסף עם ביטקוין

הדרך השביעית לעשות כסף עם ביטקוין – למרות שזה לא מומלץ לאף אחד מאיתנו, אם אתה מספיק מודע לעצמך, שוק ההימורים בביטקוין עדיין יכול להוות מקור הכנסה ממש טוב. ממש כמו כל צורה של הימורים, האנשים באופן כללי תמיד מפסידים ובתי הקזינו תמיד מנצחים אך מכיוון שהימורי ביטקוין הם מעט מאוד נשמעים על המונח, אתה יכול לקבל ביטקוין רק על הצטרפות או אפילו מספר סיבובים ראשוניים. אתרים כמו Bitstarz ו- mbit הם שחקנים מרכזיים בעסקי הימורי הקריפטו.

8.Bitcoin Talk

הדרך השמינית לעשות כסף עם ביטקוין – bitcointalk הוא אחד הפורומים העתיקים והגדולים ביותר של מטבע הביטקוין שהקים סאטושי נקמוטו עצמו. זהו ככל הנראה הפורום הפופולרי ביותר בתחום הקריפטו ומשמש אותו מיליוני אנשים. אם אתה חסיד מושבע של הפורום ויש לך ידע בתחום , הרי שלפוסטים שלך ב- bitcointalk תהיה חתימה ממומנת תקבל תשלום על ידי נותני החסות עבור כל פוסט שאתה מעלה בפורום.

 אתה יכול בקלות להרוויח כמהמטבעות בפוסט פורום פשוט – לדוגמה, חבר מלא יכול להרוויח 0.0003 btc לכל פוסט שהוא מעלה.

9.סחר בביטקוין

הדרך התשיעית לעשות כסף עם ביטקוין והאחרונה – אופיו הפכפך של שוק הקריפטו, לעומת זאת, המטבע מוליד את ההזדמנויות לארביטראז '. ארביטראז '- לפי אתר Investopedia הוא קנייה ומכירה בו-זמנית של ניירות ערך בשוק ההון, מטבע או סחורות בשווקים שונים או בצורות נגזרות כדי לנצל מחירים שונים עבור אותו הנכס.

ישנן כמה סיבות לכך שמתרחש ארביטראז 'לביטקוין, דרישות בשוק, הקריפטו ההבדל באיכות השווקים והמגוון בהתנהגויות הלקוח, אם נזכיר כמה. אם יש לך ידע טוב בשוק ואתה יכול לשמור על מעקב אחר חילופי דברים מרובים על פני כמה מדינות, יש סיכוי טוב להשיג רווחים גדולים.

אם יש לך לפחות ידע טכני כלשהו בענף, ​​אתה יכול גם להרוויח משימוש בבוטים של ארביטראז '. אסטרטגיית רווח באמצעות ארביטראז 'של bitcoin bots.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: