שלושת הטיפים הללו יעזרו לך להרוויח כסף מאתרי אינטרנט. להיות כותב תוכן באינטרנט מעולם לא היה קל יותר. עם פיתוח פלטפורמות פרסום קלות לשימוש וטכנולוגיות פשוטות קלות לשימוש. איך להרוויח מאתר אינטרנט:

לבעלי אתרים יש פוטנציאל גדול להרוויח כסף ואפשרויות אין סוף, עם זאת, ההבנה כיצד להרוויח כסף מאתרים בסביבה זו הופכת למורכבת יותר ויותר.

הבנת כל הדרכים השונות בהן אתרים מרוויחים כסף יכולה לעזור ליוצרי תוכן לעצב ולפתח אסטרטגיות שמתאימות למטרות, לקהל ולנישה אותה הוא מקדם.

למרבה הצער, ביצוע אסטרטגיות אלה נעשו קשות יותר ויותר ככל שהפלטפורמות, המפרסמים וההתכנסות של אתרי המדיה הגדולים הולכים וגדלים בתחכום המעצבן שלהם .

רוצה להרוויח יותר כסף באתר? הכר את פלטפורמת ezoic

להלן 3 טיפים להרוויח כסף מאתרי אינטרנט שיסייעו ליוצרי תוכן מכל הנישות, הסוגים ורמות המיומנות לשפר את האופן בו הם מרוויחים כסף מאתרים.

מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לצעצועים

1. מאיפה מגיעות הרווחים הגדולים ביותר מאתרי האינטרנט

זו מעין תובנה משונה, אך יש להסתכל על זה בזהירות. הבעיה היא שלעתים קרובות זה יכול להיות קשה לקבוע אילו אסטרטגיות למונטיזציה של תוכן מספקות למעשה את הרווח הגבוה ביותר. יש הרבה אפשרויות פוטנציאליות לאתר:

 • מודעות פרסום, אדסנס , איביי , אמזון (מודעות לתצוגה)
 • קישורים ומודעות של רשתות שותפים
 • איסוף לידים
 • תרומות
 • עסקאות ישירות עם מפרסמים / נותני חסות ושיתופי פעולה
 • מכירה ישירה של מוצרים או תוכן (ספרים אלקטרוניים ודיגיטליים, נכסים דיגיטליים, קורסים וכו ')
 • מטבעות קריפטו ( פחות מומלץ)

יתר על כן, תמיד חשוב שתהיה איזושהי הבנה כיצד משפיעות טכניקות המונטיזציה הללו על המבקרים שלך – ועל הבריאות לטווח הארוך של התנועה שלך והכנסות האתר שלך.

דוגמה: מה אם אתה מרוויח 4 דולר לאלף מבקרים עבור דפים עם מודעות של רשתות שותפים, לעומת 6 דולר לאלף מבקרים עם דפים עם מודעות פרוגרמטיות? שני העמודים מרוויחים הכנסות, אך הדפים עם המודעות הפרוגרמטיות מרוויחים 50% יותר באתר.

הערה: אם יש לך קישורים של רשתות שותפים באתר שלך, הקפד לשנות את קישורי השותפים שלך ל- rel = בחסות כמו שגוגל רוצה לפני 1 במרץ, 2020

זה היה הופך את ההחלטה בין שני אלה לקלה באמת; עם זאת, קבלת נתונים אלה כפי שתיארתי דורשת קצת מהמחשבה מצד יוצר תוכן לאתר .

מדידת אסטרטגיות שונות על ידי התבוננות ב- EPMV לפי דף נחיתה לאתר

אחת הדרכים הקלות והיעילות ביותר להבין כיצד גישות שונות אלו עשויות להשפיע על הכנסות האתר שלך היא להסתכל על סך הכנסות ההפעלה שנוצרות ממקורות אלה על ידי דף הנחיתה.

למה לעשות זאת? זה יראה לך כמה הכנסות מרוויחים בפגישה (ביקור שלם מתחילתו ועד סופו) ממבקרים שנוחתים בדף ספציפי. אמצעי זה ניתן להעריך את השפעת האסטרטגיות מונטיזציה על דברים כמו שיעור נטישה ואת תצוגות דף לכל ביקור AND  הכנסה הכוללת לכל מבקר / מושב ( EPMV – רווח לאלף מבקרים).

איך אני עושה את זה? רשום כאן  בפירוט די נהדר כאן ; עם זאת, אעשה סקירה מהירה בשלבים הממוספרים להלן.

 1. בחר אסטרטגיית מונטיזציה שברצונך לבדוק
 2. הטמיע אותו באתר לפרק זמן קצר
 3. בסוף התקופה, התבוננו בסך ההכנסות ממקור המונטיזציה שנבחר
 4. כעת, קחו את סך הרווחים חלקי (מבקרים / 1,000) באותה תקופה
 5. זה ייתן לך את ה- EPMV (סך הכנסות ההפעלה) באסטרטגיה זו

חישוב לדוגמא:

 • בחודש אפריל הרווחים שלך היו 1000 דולר (AdSense) + $ 5000 (ADX) + 500 $ (מודעות מקוריות או רשת שותפים) = $ 6,500
 • באפריל – מגוגל אנליטיקס – היו 1,000,000 ביקורים.
 • ה- EPMV היה 6,500 $ / (1,000,000 / 1000) = 6.50 $ EPMV

באמצעות גישה זו תוכלו לראות לפי דף נחיתה כיצד EPMVs אלה עשויים להיות שונים; מכיוון שדפים מסוימים עשויים בסופו של דבר להשיג ביצועים טובים יותר עם אסטרטגיות מונטיזציה שונות ורווחיות יותר.

שים זאת בהקשר לרמת המאמץ והמשאבים הדרושים בכדי לגרום לאסטרטגיות הללו לעבוד. לדוגמה, עסקת פרסום ישירה או חסות ושיתוף פעולה עשויים להניב מעט יותר הכנסות – אבל אם אתה צריך לשלם עבור עמלות לאנשי מכירות ושותפים, זמן ועוד כדי לעשות את העסקה הזו – האם באמת הרווחת יותר כסף מהאסטרטגיה הזו?

בסופו של דבר, זה ככל הנראה שילוב של אסטרטגיות שונות לכל בעלי האתרים. תמהיל זה של מודעות, מבצעים ישירים, מנויים ומקורות אחרים יהיה שונה עבור כל מפרסם מכיוון שהקהלים שונים לכל מפרסם.

אותו עיקרון חל על כל עמוד באתר שלך. כל אתר מרוויח כסף באופן שונה מכל מבקר ובכל עמוד.

הבנת EPMV (המכילה הכנסות מפעילות) עבור כל דף נחיתה יכולה לעזור לך לייעל את ההכנסות על ידי …

 • אסטרטגיית מונטיזציה של תוכן לאתר
 • לפי עמוד

זוהי דרך עיקרית למטב הכנסות מאתרים שבעלי אתרים לעיתים קרובות מתעלמים מהן – או נחשבות כמסובכות או מעורבות מדי, אך לא יכול היה להיות קל יותר (מפרסמים המשתמשים בפלטפורמת – Ezoic יכולים להשתמש בכלי בשם Big Data Analytics בחינם כדי להעריך ולמדוד זאת באופן אוטומטי לאתר).

3 טיפים שיעזרו לך 'להרוויח כסף מאתר'

2.מדוד את הרווחים באתר לפי מילים

אחד הדברים המרתקים ביותר שלמדתי בחודשים האחרונים הוא ההשפעה הדרמטית שיכולה לספור מילים על RPM (הכנסות מדף).

עם זאת, במחקר שערכנו לאחרונה על ספירת מילים , למדנו כי כל אתר אינטרנט שונה בנישה שלו.

תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי חישוב הכנסות מדפים עבור מאמרים עם ספירת מילים שונות ואז השוואה בין התוצאות.

ניתן גם לחשב, להשוות ולנתח זאת באופן אוטומטי בפלטפורמת- Big Data Analytics ; שהוא כלי חינמי בפלטפורמת Ezoic .

3.האתר לא זז? אתה לא מרוויח כסף

נכנסתי להרבה עומק במהירות הדף במאמרים קודמים. הסיכום המהיר הוא שרוב בעלי אתרים ובעלי אתרים אינם מודדים כראוי את מהירות העמוד (הם משתמשים בכלים חינמיים שאינם טובים כל כך למדידת מהירות העמוד) ואינם מבינים היטב את הדרכים הטובות ביותר להשפיע עליו.

מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף באינטרנט מהטלפון הנייד

מה שעשוי להיות חשוב אפילו יותר משיפור מהירות העמוד הוא הבנה בדיוק כיצד זה עשוי להשפיע על הכנסותיך!

זמן האינטראקטיב הוא אחת המדידות החשובות ביותר למהירות העמוד . זה מודד כמה מהר התוכן נטען והמבקר מסוגל ליצור אינטראקציה פיזית עם הדף ולנווט בו ביעילות.

יש כמה קשרים חזקים באמת בין זמן לאינטראקטיב לבין הרווחים של האתר. לראות אילו אחוזים מההכנסות שלך נוצרים מזמני טעינה שונים יכול להיות חשוב להבנת הקשר בין משהו כמו ערך הרווחים מהמודעה וזמן הטעינה של הדף שלך.

להרוויח כסף יותר באתר על ידי EZOIC

לדוגמא: מה אם נודע לך שאתה מייצר את כמות ההכנסה הגדולה ביותר מדפים עם זמן לאינטראקטיבי של 1-5 שניות; עם זאת, רוב המבקרים שלך רואים זמן אינטראקטיבי של 5-10 שניות. פירוש הדבר שיש פוטנציאל עצום אם אתה יכול להגדיל את זמן האינטראקציה בדפים הטעונים ב- 5-10 לפחות ל- 1-5.

זה יכול גם לעזור לבעלי אתרים שעשויים לבזבז זמן רב בניסיון לשפר את מהירות העמוד בכמויות קטנות מאוד. אם תלמד שרוב המבקרים שלך לא מקפצים עם זמן לאינטראקטיבי של 1-5, ורוב ההכנסות שלך כבר מגיעים מאותו זמן טעינה ספציפי, אולי לא יהיה כדאי לפתות את הידיים שלך על שיפור עומס העמודים. מהירות בדפים האלה כל כך הרבה.

זהו עוד חישוב מגניב באמת שניתן לבצע אוטומציה ולעיין בקלות באמצעות Big Data Analytics בחינם בפלטפורמת Ezoic.

בהקשר של איך אתרים מרוויחים כסף

יש הרבה דרכים לאתרים להרוויח כסף. כל אתר הוא שונה בדרך שלו, ויתרה מכך, כל מבקר ודף שונים.

משמעות הדבר היא כי נתונים הם בעלי חשיבות עליונה במיטוב אסטרטגיות למונטיזציה של תוכן בדפי האתר שלך. מדידת אילו מקורות הם הטובים ביותר לצד ערכים על התוכן שלך בפועל (ספירת מילים) ותשתיות אתרים (מהירות), יכולה להציע פוטנציאל צמיחה עצום עבור האתר שלך.

בדרך כלל, אופטימיזציה מהסוג הזה נוטה בדרך כלל לשיפור גם בתעבורת האיכות; כיוון שבעלי אתרים העוסקים בפרט זה מודעים בדרך כלל לאופן בו הדברים משפיעים על חוויות המשתמש.

שאלות, רעיונות נוספים. שתף אותנו בתגובות.