איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לקוסמטיקה ויופי

רוב המשווקים ברשתות השותפים רגילים לקדם הצעות כמו שוק ההון,קורסים דיגיטליים,מכוני לייזר ועוד.. אבל האם חשבתם פעם לקדם רשת שותפים לקוסמטיקה? קבל את רשימת הרשתות הטובות ביותר:

בקצרה: כמה גדולה היא תעשיית האיפור והקוסמטיקה בעולם?

אנשים אוהבים להיראות טוב תמיד: תעשיית הקוסמטיקה ענקית והיא לא עוצרת. 

באיזה מדינה שווה לכם לשווק קמפיינים לקוסמטיקה עם רשתות שותפים? ענף הקוסמטיקה הוא בהחלט אחד הגדולים בשוק, עם מחזור שנתי עולמי מוערך של 170 מיליארד דולר . ניתן לראות את הצמיחה העקבית של הענף בגרף זה על ידי Statista

2007-2018

פורסם על ידי M. Shahbandeh , 4 במרץ, 2020 בשנת 2018 הסתכמה ההוצאה השנתית הממוצעת על מוצרי קוסמטיקה, בושם, והכנת אמבטיה לכ 189.9 דולר ליחידה צרכנית בארצות הברית. נתון זה מייצג את ההוצאה הגבוהה ביותר מזה למעלה מעשור.

התנהגות רכישה בארצות הברית ובעולם

ארצות הברית היא שוק היופי והטיפול האישי המשתלם ביותר בעולם. כשמדובר בהתנהגות רכישה, צרכנים אמריקאים פונים לעתים קרובות לחנויות קמעונאיות "ביג-בוקס" כמו וולמארט או טארגט ושאר החנויות אונליין ברשת, או רשתות בתי מרקחת כמו CVS בחיפוש אחר המוצרים האהובים עליהם.

העדפות מוצר בקרב צרכנים אמריקאים

בשנת 2018, מוצרי טיפוח ועור טיפוח החזיקו בנתחי השוק הגבוהים ביותר בשוק היופי והטיפוח האמריקני. בהתבוננות במוצרים האישיים שנרכשו לרוב על ידי צרכנים אמריקאים באותה שנה, סבון, משחת שיניים, שמפו ומרכך שיער היו חלק מהפריטים עם היקפי המכירות הגדולים ביותר בעולם. 

מאמר דומה: איך להרוויח כסף מרשתות שותפים למשחקים

מוצרים אלה הם חלק מהיסודות שניתן למצוא במשק בית ממוצע בארה"ב ללא קשר לגיל או מין בני המשפחה.קרא עוד (למה ארצות הברית? כמשווק ברשתות השותפים, על מנת להרוויח יותר כסף עליך לעבוד עם השוק הגדול)

הוצאה שנתית ממוצעת למוצרי קוסמטיקה, בושם ואמבטיה ליחידה צרכנית בארצות הברית משנת 2007 עד 2018 (בדולרים אמריקאיים) 

רשתות שותפים לקוסמטיקה ויופי

1. ULTA

איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לקוסמטיקה ויופי

ULTA היא רשת של חנויות יופי בארצות הברית. החברה מציעה מוצרי עור וניחוחות לעור לנשים וגברים כאחד, על גבי קו האיפור הנרחב שלהם בעולם. 

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים אולטה משלמים בין 5 ל 7% עמלה, תלוי בסכום הכולל שהרווחת בחודש.

איך להירשם?
אולטה מנהלת את רשת שותפים שלה באמצעות הרשת CJ Affiliate by Conversant . אתה יכול להירשם ולחפש את התוכנית שם, או  להכיר את רשת השותפים טוב יותר כאן . 

2. elf Cosmetics

איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לקוסמטיקה ויופי

elf Cosmetics הוא מותג איפור בינלאומי ידוע בכל רחבי העולם. החברה מציעה כל דבר הקשור לקוסמטיקה ויופי, החל משפתונים ועד מברשות איפור לק וציפורניים.

כמה אפשר להרוויח?
רשת שותפים משלמת עמלה של 5% עבור כל מכירה. 

איך להירשם?
עמוד של רשת השותפים אינו מעודכן מכיוון שהוא מקשר לרשת השותפים של CJ בה התוכנית אינה פעילה עוד. עם זאת, מצאתי את זה כאן ברשת השותפים Rakuten Marketing (LinkShare) , כך שאם תרצה להירשם לקידום רשת השותפים אתה יכול להגיש בקשה . 

3. Sigma Beauty

איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לאיפור

סיגמא ביוטי  היא חברת קוסמטיקה הצומחת במהירות המוכרת לא רק בקו האיפור שלה, אלא גם במברשות האיפור החדשניות שלה וקו איפור הפנים היוקרתי. 

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים לאיפור סיגמא מציעה עמלה של 10% על כל המכירות. אם אתה עושה קמפיינים טובים בשיווק שותפים הרשת מציעה מערכות תגמולים שווים, עם מתנות ובונוסים במזומן.   

איך להירשם?
אתה יכול להגיש בקשה לרשת השותפים דרך דף ההרשמה לרשת לשותפים של Sigma כאן . 

4. Benefit Cosmetics

איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לאיפור

Benefit Cosmetics היא יצרנית איפור הנמצאת בארצות הברית סן פרנסיסקו הפופולרית בזכות מותג האריזה היפה והמקורית שלה. "Benetint" המותג המפורסם בעולם הוא המומחה למוצרי לחי שפתיים בגוון ורד, ואיפור.

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים מציעה למשווקים עמלה של 4-7% על מכירות.

איך להירשם?
תוכל למצוא את פרטי השותפים בדף רשת השותפים כאן . אתה יכול להגיש בקשה דרך רשת Rakuten Marketing ( LinkShare) כאן . 

5. BH Cosmetics

איך להרוויח כסף באינטרנט מרשתות שותפים לאיפור וקוסמטיקה

BH Cosmetics  היא יצרנית מוצרי קוסמטיקה ויופי במחירים סבירים לצרכן. בדומה למותגי איפור אחרים בעולם, רשת השותפים מציעה הכל החל מפלטות צלליות ועד מברשות איפור, ולק לציפורניים.

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים מציעה סכום של 15% למכירה, זהו אחד משיעורי העמלה הגבוהים יותר עבור מוצרי איפור. התוכנית מציעה גם תמריצים חודשיים. 

איך להירשם?
שוב יש לנו מותג שפועל באמצעות האתר Rakuten Marketing. אתה יכול לחפש שם BH Cosmetics, או לקבל מידע נוסף על רשת השותפים כאן . 
 

6. Avon

רשת שותפים לאיפור

הרשת Avon משווקת באמצעות שיטת השיווק – מפה לאוזן וצדדים שלישיים במשך זמן רב יותר מכל רשת אחרת.  יש באתר שלהם מגוון עצום של מוצרי איפור וקוסמטיקה שתוכל לקדם כשותף. 

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים של Avon מציעה עמלה של 6% על כל מכירה, עם בונוסים ותמלוגים נוספים. 

איך להירשם?
אתה יכול להגיש בקשה להצטרף לתוכנית השותפים Avon ברשת השותפים Rakuten Marketing . 

מאמר מומלץ: 7 בלוגים ללימוד שיווק שותפים בחינם

7. Pür Minerals Cosmetics

רשת שותפים לקוסמטיקה טבעית

רשת Pür Minerals כוללת מגוון מוצרי קוסמטיקה וטיפוח לעור המיוצרים ללא בדיקת על בעלי חיים ומיוצרים בעיקר בארצות הברית. החברה מתגאה בכך שהיא ידידותית לסביבה וירוקה, ומוכרים ביותר הם יסודות ומוצרי טיפוח מגוונים ושונים. 

כמה אפשר להרוויח?
תוכנית השותפים מציעה עמלה של 5%. 

איך להירשם?
תוכל למצוא מידע נוסף על תוכנית השותפים Pür Minerals ולהגיש מועמדות לתוכנית השותפים תחת המותג "Astral Brands" ברשת השותפים של CJ . 

8. Black Opal Beauty

Black Opal היא חברת קוסמטיקה המתמחה ב"מקומות ספציפיים לצבע עור ". מוצרים אלה יתאימו לאתר תת-נישה או לפרסום בבלוגים העוסקים בטכניקות איפור ויופי לגווני עור כהים יותר ושזופים. 

כמה אפשר להרוויח?
רשת השותפים של המותג אופל בלאק מציעה עמלה של 6% על כל מכירה. 

איך להירשם?
אתה יכול להגיש בקשה להיות שותף בתוכנית השותפים של Black Opal  ברשת השותפים Rakuten Marketing . 

איך לקדם קמפיין ברשת שותפים ליופי וקוסמטיקה?

אף בלוג או אתר לא מקדם את עצמו. אלה השיטות הטובות ביותר לקידום בלוג יופי וקוסמטיקה. 

בלוג או אתר לקוסמטיקה הוא כמו כל אתר או בלוג אחר, ותוכלו לקדם אותו באמצעות רוב השיטות המקובלות, כמו שיווק במדיה חברתית. אינך יכול להשתמש בכל טקטיקה בבת אחת, אז כמו שתמיד אמרתי, היה לך תוכנית לבניית קישורים עבור קידום האתר או מדריך אסטרטגיה לשיווק שותפים. 

כהתחלה זה יעזור לכם להגדיר את יעדי ה- SEO ואת בניית הקישורים ולקבוע מהן השיטות המתאימות ביותר לאתר שלכם. להלן מספר שיטות אחרות בהן תוכלו להשתמש כדי לקדם את הקמפיינים שלכם או הבלוג: 

שיווק בסרטוני יוטיוב

השתמש בכל הסרטונים הדרכים לשימוש טוב. ודא שהסרטונים שלך מותאמים כראוי ואיכותיים ומכילים קישור קישור לתוכנית השותפים שלך או קישור לתוכן הקשור באתר שלך. תוכן וידאו: חייב להיות אפקטיבי.  

פרסום בבלוגים ופורומים 

ישנם המון בלוגים ופורומים לקוסמטיקה ויופי ברשת. אל תתעצל ייתכן שהפורומים אלה הם תחרות בפני עצמה, אבל הם עדיין באותה נישה שאתה זקוק לה, כך שהשתתפות בדיונים תועיל הרבה יותר לאתר שלך מאשר להזיק. 

השתתפות בבלוגים מובילה לרוב לפרסום אורחים, מכיוון שבעל האתר או הבלוגר רוכש מספיק מידע אודותיך דרך התגובות שלך כדי לסמוך עליך. פוסט אורח זאת דרך נהדרת מכיוון שהוא לא רק מביאה תנועה לאתר אלה קישור והמרות.

מאמר מומלץ: איך להשיג פרסום חינם לשיווק רשתות שותפים

אסטרטגיית תוכן כתיבת תוכן שיווקי

חשוב שהאתר שלך יהיה מעודכן תמיד עם מגמות על איפור וקוסמטיקה הקיימות בשוק העדכני כמו גם מוצרים פופולריים. קרא על מה חדש בתחום בתכנון ובמחקר של לפוסטים שלך, כך שתוכל לפרסם על בסיס יומי קבוע. 

זכור כי ישנן גם צורות אחרות של תוכן, כמו קטעי וידאו ואינפוגרפיה, שתוכל ליצור עבור האתר שלך כדי לא להעסיק את הקוראים שלך. שמור על לוח זמנים של עבודה איפה ומתי מתפרסמים פוסטים חדשים ומה הם מכילים.

תן או תני הדרכות לאיפור וקוסמטיקה כתוכן הליבה שלך עם קצת מידע מעודכן שיוצא באופן קבוע בבלוג זו דרך נהדרת ללכת. זה אולי נשמע כמו עבודה רבה, אבל מוצרי יופי חדשים יוצאים כל הזמן בעולם. ככל שתעדכן את אתר האינטרנט שלך עם העדכניות והגדולות ביותר, כך תעודד אנשים לעקוב אחר הבלוג או האתר שלך. 

שיווק בדיוור אלקטרוני

אם כבר מדברים על מוצרים חדשים שיוצאים כל הזמן, אם תבנו רשימת תפוצה תוכלו לבצע מכירות לאנשים שוב ושוב במקום לאבד אותם כאשר הם יוצאים מהאתר שלך. 

זה שימושי במיוחד לכל נישה שיש לה שיעור גבוה של מוצרים ומבצעים חדשים כמו הענף שאנו מדברים עליו כרגע, ולמזליכם, מדובר באחת מאותן נישות הגדולות והמוכרות בעולם.  בהצלחה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: