נגיף הקורונה שינה כמעט כל דבר אפשרי בעולם ובטח בדיגיטל, אך אנו עדיין צריכים להתחבר ללקוחות שלנו, לקוחות פוטנציאליים, שותפים וחברי צוות. ועכשיו יותר מתמיד, המדיה החברתית עשויה להיות הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. השינויים שיש לעשות בשיווק דיגיטלי במדיה החברתית:

אך אינך יכול פשוט להמשיך באסטרטגיית המדיה החברתית שהתשמת בה עד עכשיו , התוכן והקצב. וכל מה שעובד שונה. מה שאנשים רוצים שונה. 

עליך לקחת בחשבון את השינויים במדיה החברתית כדי להמשיך אולי אפילו להגדיל – את ההצלחה במדיה החברתית במהלך הנגיף המתמשך.  השינויים שיש לעשות בשיווק דיגיטלי במדיה החברתית

1. שנה את הגישה שלך

אם העסק שלך הושפע באופן משמעותי, במדיה החברתית, זה אמור לשקף את המציאות הזו. לדוגמה, אתר מוכר בישראל סגר את רשת הבלוגים שלו, בגלל בריחת משקיעים, ואנו מדברים על אתר אינטרנט, לא חברת בניה.

הערך מראש למצבים כאלה, ופחות להסתמך על משקיעים חיצוניים, כיום בעידן הדיגיטלי אפשר להחזיק אתר גדול עם אלפי גולשים יומיים ללא משקיעים.

שנה את הגישה מול הלקוחות, ופחות נסה למכור תן יותר ערך ותמיכה, והמכירות יגיעו . (מכירה ללא מכירה). איך להשיג פרסום חינם לשיווק רשתות שותפים

2. תקשיב יותר

בזמנים כאלה, בכל מקום בו אתה קיים בדיגיטל הוא ערוץ פוטנציאלי לשירות לקוחות. עליך פשוט להרחיב את המאמצים שלך למצוא אותם, לעסוק ולענות ללקוחות בכל מקום באינטרנט. כתוב בבלוגים אורחים בלוגים לדוגמה תפוז, דה מרקר ועוד.., כדי להפיץ את השמועה על העסק שלך, ולתת תמיכה בתחום העסק שלך.

השינויים שיש לעשות בשיווק דיגיטלי במדיה החברתית
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com שיווק דיגיטלי במדיה החברתית

3.תמיכה ועזרה

זה לא הזמן לבקש עזרה במדיה החברתית גם אתה כל כך זקוק לה (יש דרכים לקבל עזרה נדבר על זה בפוסט אחר) כתוב פוסט לצורך העניין: איך אפשר לעבוד מהבית בזמן הקורונה או איך לחסוך יותר בתקופת חל'ת. ברגע שתעניק ערך ותראה נוכחות, וכמובן תתן מענה לאנשים במצוקה, העזרה תגיע אליך מהכיוון השני, חוק הנתינה.

עסק שלוחץ בכל הכוח כדי לעשות שיווק בדיגיטל במדיה החברתית , אנשים מתעלמים ממנו, ככל שתנסה למכור לאנשים , בעיר בתקופה שאנשים במצב כלכלי נחות, פשוט לא תצליח. מאמר נצפה: 7 הכלים הטובים ביותר לשיווק ופרסום בדיגיטל