חדשים בתחום? ברוך הבא לעולם שיווק התוכן . שיווק תוכן מתמקד בהנעת מכירות בכך שהוא נותן ללקוחות שלך את מה שהם מחפשים בזמן שהם מחפשים זאת באופן אורגני במנועי החיפוש. היום נדבר על היתרונות המובילים של היתרונות של שיווק באמצעות תוכן ולמה זאת הדרך הכי טובה להרוויח כסף באינטרנט:

במאמר נדבר על היתרונות המובילים של שיווק באמצעות תוכן שיעזרו לכם להבין עד כמה אסטרטגיית שיווק זו יכולה להיות חשובה כל כך לעסק שלכם. ראשית, נשתף את ההיתרונות המובילים בשיווק תוכן. לאחר מכן נתעמק באיך תוכלו להתחיל עם אסטרטגיה יעילה לשיווק באמצעות תוכן .

הסיבות החשובות להשקיע בשיווק באמצעות תוכן

1. גוגל אוהבת תוכן ובעיקר בעל ערך

כן, גוגל עוסק בתוכן איכותי. אתה לא מאמין לי? פשוט גש ליוטיוב וחפש ראיונות עם מאט קאטץ '(לשעבר ראש מערך הקידום בגוגל). יהיה לך קשה להבין בבירור כיצד לדרג גבוה יותר בגוגל את התוכן שלך עם כל דבר אחר מלבד "לכתוב תוכן נהדר." גוגל אובססיבית לספק למשתמשים שלה את חוויות החיפוש ללקוח, כאשר הלקוח רושם שאלה בגוגל הוא מקבל תשובה מדוייקת. לעתים קרובות תוכן איכותי הוא הדרך הטובה ביותר לספק את החוויה הזו. אוקיי, אז גוגל אוהבת תוכן איכותי. למי אכפת? תשובה קצרה: לכולם.

מחקר שנערך ב- 2018 מאתר SparkToro מצא שגוגל שולחת 10x יותר תנועה לאתר הממוצע מאשר ענקית המדיה החברתית פייסבוק (ויותר מ- 10X לכל אתר אחר). שיווק תוכן מגדיל באופן משמעותי את התנועה באתר מערוץ התנועה היעיל ביותר (חיפוש אורגני בגוגל).

שיווק באמצעות תוכן
תמונה שצולמה ממחקר 
2018 של SparkToro

2. שיווק באמצעות תוכן מביא מכירות איכותיות

הגגדלת התנועה באתר היא חסרת משמעות אם היא לא תביא למכירות גדולות יותר. רוב הלקוחות שלך לא יהיו מוכנים לקנות ממך בפעם הראשונה שהם שומעים על העסק שלך. אנשים עוברים תהליך רכישה לפני שהם מגיעים לרכישה. עם מוצרים קטנים יותר, תהליך הקנייה מהיר; עם מוצרים גדולים יותר ויקרים, תהליך כזה לוקח הרבה יותר זמן. מאמר נצפה: איך לעשות שיווק תוכן באמצעות פינטרסט

לפני ביצוע קניה, אנשים מבינים שיש להם כאב שצריך לפתור . הלקוח לוקח זמן כדי לחקור ולהבין טוב יותר את הבעיה שלהם. לאחר מכן, הלקוח מקבל החלטה איזה פיתרון הכי מתאים להם עבורו. מערכת שיווק תוכן מובנית לחלוטין מסייעת ללקוחות הפוטנציאליים שלך בשלושת השלבים הללו על ידי חינוך לדברים שהם מחפשים.

לכן שיווק באמצעות תוכן עוזר לך :

  1. "להדביק" הלקוחות הפוטנציאליים שלך צעד אחד קרוב לביצוע רכישה.
  2. בניית קשר עם קהל היעד שלך כדי לגרום להם יותר לעבוד עם העסק שלך, במקום המתחרים הדומים לך.

אם זה לא מספיק, לידים נכנסים (כלומר, לידים משיווק באינטרט) הם בעלי שיעור המרות של 14.6% , בעוד שלמובילים יוצאים (לידים משיחות קרות, דואר ישיר וכו ') יש שיעור קרוב של 1.7%.

3.למכור בטייס אוטומטי

למכור באוטומט זה קשה, אני יודע מכיוון שכאן 50% מהזמן שלי עבר ל – ליצור תוכן לאתר הזה במשרה מלאה. שיווק באמצעות תוכן מסייע במכירות מעבר ולא מכריחה לקוח לקנות את המוצר שלך, זה המשאב הכי חשוב שיש, כאשר הלקוחות שלך מוכנים לקנות ממך בלי שירגישו שמוכרים להם. למכור בלי למכור.

4. שיווק באמצעות תוכן עוזר לשלוט במכירה

זה לא סוד שמכירת מוצר הופכת להרבה יותר קלה כאשר הלקוח שלך מחפש את מה שאתה מוכר בגוגל. נניח שאתה מוכר קורס דיגיטלי בשיווק שותפים. מישהו שמחפש בגוגל את הקורס בשיווק שותפים, לא כזה יהיה קל למכור אליו, אם וכאשר היית עושה שיחה או פגישה עימו.

עם זאת, מה אם היית יכול לדבר עם אותו אדם בזמן שהוא חקר כבר כמה קורסים בגוגל ואז הגיע אליך? מה אם הייתם יכולים לדבר איתם על החשיבות של איכות הקורס לפני שהם ימצאו לקוח אחר? על איזה סכום מדובר? שליטת השיחה בזמן שלקוחותינו הסבירים ביותר מחנכים את עצמם אינה יסולא בפז. הדבר נכון גם לגבי כל דבר, החל בקניית רכב ועד בניית אתרים. אז למה לא לכתוב על נקודות השיחה האלה? מדוע לא לשלוט בשיחה כאשר הלקוחות שלך מחליטים מה הם רוצים? רוב הסיכויים שהמתחרים שלך עשו זאת, והלקוחות הטובים כבר אצלם. מאמר נצפה: כלים חשובים ביותר כדי להרוויח כסף באינטרנט עם שיווק שותפים

5. זה פחות מרגיז מאשר שיווק מסורתי ופורנטלי

איש לא אוהב לנג'ס לאנשים באמצע היום על ידי מכירות. 40% ממשתמשי האינטרנט כבר משתמשים בחוסמי מודעות בדפדפן שלהם, ומספר הזה רק הולך לעלות, מודעות באנר יכולות להיות דרך טובה להציג את העסק שלך . אבל הוצאת כסף על פרסומות בטלוויזיה וצורות פרסום אחרות המעצבנות לקוחות, לא נשמעת כדרך הטובה ביותר להשיג אותם. לעומת זאת, שיווק באמצעות תוכן מאפשר לך לבנות קשר עם הלקוחות על ידי הצבת העסק שלך מול הלקוחות שלך באופן שעוזר להם.