7 דוגמאות איך לשפר את יכולות הכתיבה השיווקית באתר שלך

אם אתה בלוגר או בעל אתר, תרצה לקרוא את המאמר הזה. חשוב לדעת לשפר את איכות הפוסטים שלך ולמקסם את ההשפעה שיש לך על קהל היעד שלך. זה נכון גם אם אתה מפרסם ככותב כאורח באתרים אחרים. 7 דוגמאות איך לשפר את יכולות הכתיבה השיווקית באתר שלך:

כשאתה כותב פוסט אורח לאתר אחר, האתר או בעל הבלוג סומך עליך שאתה תייצג את הבלוג שלו בצורה חיובית שתשפר את התנועה שלו ואת ההחזר על ההשקעה בבלוג/אתר. זכור שבלוג אורח עוזר גם לך מכיוון שהוא משמש כקישור אחורי לאתר שלך, לצורך העניין : בלוגים של דה מרקר. לכן עליך להתייחס לתוכן שאתה כותב לאתרים בבעלות של אחרים טוב בדיוק כמו שהיית כותב את התוכן שלך באתר שלך. איך אתה יכול לשפר את האיכות של הפוסטים בבלוג שלך וכמובן של לבלוגים אורחים? ראה בשבעה טיפים 7 דרכים איך לשפר את יכולות הכתיבה באתר שלך:

דוגמאות לשיפור יכולות הכתיבה השיווקית שלך:

1. כתיבת תוכן לקידום האתר

כתיבת תוכן קידומי SEO כוללת שימוש מיומן במילות מפתח וכן שימוש בקישורים נכנסים וטכניקות נוספות להגדלת התנועה הממוקדת עבור הבלוג/האתר. קידום אתרים הוא עבור מנועי חיפוש שכן איכות מעולה היא למעורבות הקוראים. במילים אחרות, אופטימיזציה למנועי חיפוש היא הרוטב הבסיסי הדרוש לכם ככותב או כמשווק בכדי להעביר את המסר שלך בפני האנשים אשר יתעניינו בנושאים שיש לך לדבר עליהם.

בנוסף להבנה בסיסית בקידום אתרים וכתיבת תוכן שיווקי הנמצא במנוע החיפוש של גוגל, זה אמור להיות מיומנות נדרשת גם כשמדור בקידום במדיה החברתית. יעיל ובעל ערך כמו SEO ותעבורת חיפוש אורגנית בגוגל, המדיה החברתית היא עדיין אחד התחומים הפעילים ביותר כיום. עם זאת בחשבון, הרשימו את לקוחותיכם ואתרים אליהם אתה תורם תוכן על ידי התעדכנות בטרנדים האחרונים במדיה החברתית , תוך צמיחת הפרופילים והעקבים החברתיים שלכם בתהליך. וכמובן, תמיד הקפידו לשתף את הפוסטים שלכם בתדירות גבוהה במדיה החברתית והקפיד לתייג גם את האתר שאתה מקדם. מאמר נצפה: מה משותף לכל האתרים בעלי הדירוג הגבוהה ביותר בתוצאות החיפוש

2. תוכן איכותי

גוגל עדיין מציינת כי הפקת תוכן באיכות גבוהה היא הגורם החשוב ביותר בדירוגים במנוע החיפוש שלהם. אתה צריך לעשות קצת SEO לתוצאות טבעיות במאמרים שלך. אך התמקדות בתוכן שלך מבטיחה שתדורג ושאנשים יישארו בדף שלך יותר זמן. המטרה של שיווק באינטרנט ובלוג אורח יעיל היא להגדיל את התעבורה של האתר אליו אתה כותב, כמו גם לשמור על מבקרים בבלוג ברגע שהם מגיעים לשם.

כתיבת תכנים מרתק כוללת כמה גורמים שונים הכוללים חיבור לקהל ברמה האישית, מענה לכאב והצעת פתרונות ויצירת ערך לקורא. כל זה הוא חלק מיצירת תוכן באיכות גבוהה. עם תרגול כמובן, תוכלו ללמוד לעשות את כל ההיבטים הקריטיים הללו בפוסטים שלך, כך שתקבלו את התוצאות הדרושות לך.

זה משהו שאנחנו רואים על פני פלטפורמות כתיבה עצמאיות רבות שלא רק מתמחות ביצירת תוכן לאתרים, בלוגים ומותגים, אלא גם בשירותי כתיבה מתמחים. פעם דוגמה כזו היא בענף הנדל"ן והשיווק העסקי, שם מתווכים ובעלי נכסים, אנשי מקצוע ומומחים עסקיים מחפשים לשלם לכותבים בתכנים ומומחם שיכולים פשוט להכניס את הרעיונות והעבודות שלהם ככתובים. התבונן בהמון בלוגרים ותגלה שהם קונים זמן תמורת כסף בדמות של תוכן – אותם הם מקווים לדרג בתוצאות החיפוש ולראות החזר ROI חיובי לאורך זמן.

7 דוגמאות איך לשפר את יכולות הכתיבה השיווקית באתר שלך
Photo by Pixabay on Pexels.com יכולות כתיבה

3. יצירת ערך נכון

יצירת ערך לפוסטים שלך היא אולי החלק החשוב ביותר בכתיבת בלוג. הסיבה לכך היא שאתה צריך ליצור את סוג התוכן שיגרום לאנשים לרצות לחזור עוד פעם שהם יקראו את התוכן שלך. לשם כך נסה ליצור חיבור אישי לקוראים. בחנו פוסטים קודמים של הבלוג עליהם אתם כותבים ולמדו מה הקהל שלהם רוצה. תוכלו לעשות זאת על ידי בתגובות שהשאירו הקוראים בפוסטים קודמים או לבקש מבעלי הבלוג לספר לכם עוד על הקהל שלו.

כשאתה מסתכל על עצמך כסופר עצמאי או אפילו כבלוגר אורח, אתה צריך להסתכל על התמונה הגדולה. הפעולה של יצירת תוכן איכותי, ערך וקבלת חשיפה באתרי מדיה גדולים היא למעשה שירות ומומחיות בלעדית בפני עצמה. יחד עם זאת זה בעצם הפך לאחת הדרכים הטובות ביותר להפוך את המולה הצדדית לעסק אמיתי . אם אתה מבין את הערך והביקוש של קהל, תוך כדי מתן שירות, אין סיבה שלא תוכל להפוך את המיומנות וההתמדה הזו לעסק שיווקי תוכן מלא ועסקי מותג.

הכרת הקהל שאתה כותב אליו חשובה מכיוון שאתה צריך לדעת למי אתה כותב. אתה לא סתם כותב עבור האתר או בעל הבלוג; אתה כותב לקהל שלהם. הכרה בעובדה זו והבנת עם מי אתה מדבר תעשה דרך ארוכה לשיפור הפוסטים שלך באתרים של אנשים אחרים.

4. לפתור כאבים.

שיטת הכאב / פיתרון "בפרסום היא עדיין אפקטיבית כמו תמיד. למרות שהשיטות והטכנולוגיות השתנו, הטכניקה להראות כיצד הפוסט שלך יכול לעזור לאנשים לפתור בעיה יעילה מאוד ביצירת פוסטים באיכות גבוהה, בין אם זה לאתר שלך או לאתר של מישהו אחר.

כדי להשתמש בטכניקה זו, רק תארו בעיה שיש לקורא כמו למצוא את סוכנות הרכב המתאימה, ואז הציגו רשימת טיפים שעשויים לעזור להם לאתר את הסוחר הטוב ביותר עבור הצרכים שלו. שיטה זו אינה דורשת שימוש בשפה מבוססת מכירות. למעשה, זה לא נגמר מכיוון שאנשים מגיעים לבלוג כדי ללמוד מידע ולא "לקנות משהו".

5. צור תוכן ויראלי

אם אתה יכול לפתח מיומנות לבדר את הקוראים שלך, אתה בדרך הנכונה לספק תוכן איכותי יקר וויראלי לקהל שלך, בין אם אתה כותב לבלוג שלך או של מישהו אחר. חלק מהגורמים ביצירת תוכן משכנע כוללים את הדברים הבאים:

  • נושאים מגמתיים או פופולריים
  • יצירת פוסטים הומוריסטיים
  • טכניקות רגשיות הפונות לרגשות הקוראים
  • מציב בפני הקוראים צורך להגיב

כל הטכניקות הללו יעזרו לכם להפוך את הפוסטים שלכם לבדרים יותר. טקסט אינפורמטיבי יכול להיות מבדר בו זמנית על ידי הוספת עובדות מרגשות שמתאימות למידע שאתה מציג בפוסט. אנשים בעיקר קוראים פוסט בבלוג כדי לקבל את המידע שהם רוצים בנושא מסוים . הם כנראה כבר הולכים לבלוג באופן קבוע כדי לקרוא את הפוסט האחרון באתר עליו אתה מפרסם. לכן, כשמגישים פוסט אורח, כל שעליכם לעשות הוא להמשיך בפוסטים הסברה איכותיים שבעל האתר כבר מספק תוך כדי שהוא הופך לבידור על ידי ציטוט הפניות בצד או באמצעות ניסוח יצירתי או טכניקות אחרות.

בנוסף לכל זה, עליכם להיות טובים בלפרסם ולשמור על פוסטים ותגובות ברשתות החברתיות. אם אתה יכול להשתלט על מיומנות זו, יחד עם כישורי כתיבה חזקים, ייתכן שתוכל להציע לבלוגרים יותר בכסף שלהם מאשר רק כתיבה שיווקית מעולה.

7 דוגמאות איך לשפר את יכולות הכתיבה השיווקית באתר שלך
Photo by Miguel Á. Padriñán on Pexels.com יכולות כתיבה

6. הגדירו את עצמכם כאוטוריטה בתחום

דרך נוספת להסתכל על זה היא לחשוב על עצמך כמשפיע ברשת. אם אתה מומחה בנישא מסוימת, אתה יכול ליצור לעצמך שם תוך הוספת ערך ואמינות לאתר עליו אתה כותב. משפיעים יכולים להשפיע רבות על הענף שלהם על ידי הצגת מידע מועיל ומדריכים לאחרים בענף שלהם. שמות גדולים כמו ניל פאטל, סת גודין ורבים אחרים התחילו ביצירת תוכן ומדריכים. אך לעתים קרובות הם משמשים ככותבים אורחים באתרים אחרים כדי לחלוק את הידע והכישורים שלהם עם קהלים ונישות אחרות.

7. צור תיק עבודה

טיפ פשוט וחשוב, אך הוא טוב אם תרצו לכתוב בבלוג אורח באופן קבוע. רוב בעלי האתרים באינטרנט רוצים לראות מה תוכלו לעשות עם התוכן שלכם. הם מחפשים בעיקר היבטים של בלוג שיעזרו להם לקדם את המותג או המטרה שלהם בכתיבה שיווקית איכותית. יתכן שלא תדע מי מסתכל על התיק עבודות שלך כל פעם, אבל כדאי שיהיו לך מגוון פוסטים שכתבת שבעלי בלוגים יכולים לראות אותם.

על ידי הצגת עבודותיך בצורה כזו, יתכן שתוכל לתפוס את תשומת ליבם של בלוגרים פוטנציאליים המחפשים סגנון או כתיבה מסוים. תוכל גם לפרסם קורות חיים או מאמר קצר אשר יסביר מה אתה יכול להעניק לבלוגים ואיך לקדם את המותג שלהם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: