איך להרוויח כסף באינטרנט דרך קיצור כתובת url

ובכן, רובנו בטוחים כי להרוויח כסף באינטרנט זה קשה כל כך. עם זאת, תשמחו לדעת שיש שיטה קלה להרוויח כסף באינטרנט, אמנם לא תתעשרו מכך אבל בתור הכנסה צדדית זה לא רע, אתם יכולים לעשות כסף דרך קיצור כתובת URL. היום אנו נשתף אתכם ב3 אתרי ה- URL הטובים ביותר בכדי להרוויח כסף באינטרנט:

אתה יכול להרוויח כסף באינטרנט על דרך קיצור כתובת url– פשוט לשנות את הכתובת או לקצר כזאת שהיא ארוכה מידיי. החלק הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך שום כישורים טכניים. יתר על כן, אין חובה שיהיה לך בלוג או אתר בבעלותך. עם זאת, אם יש לך אתר, זה רק בונוס עבורך.

ניתן לפרסם את כתובות האתר המקוצרות בבלוג או באתר שלך. ניתן גם לפרסם את כתובות האתרים המקוצרות בפורומים כמו תפוז, דה מרקר ועוד.. גם בפלטפורמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ופינטרסט או בכל מקום אחר. בכל פעם שמבקר לוחץ על כתובת האתר שקיצרת, תקבל כסף בחשבונך . אז יש פוטנציאל של הכנסה כספית על כל לחיצה. מאמר נצפה: איך להפוך למומחה בשיווק שותפים

אין דרך קלה להתעשר מהאינטרנט, ובטח זאת לא הדרך, אך זוהי אחת השיטות הפשוטות ביותר להרוויח כסף דרך האינטרנט. האינטרנט הוא כבר מזמן פלטפורמה בה אנשים יכולים לשתף קישורים שמעניינים . עם זאת, לפעמים כתובות האתרים נעשות ארוכות ומכוערות נורא. יתר על כן, לפעמים כתובות האתרים יכולות להכיל קישורי שותפים שאתה רוצה להסתיר, זאת דרך נוספת גם להשתמש בכך וגם להרוויח על הדרך.

עם כניסתם של קיצור כתובת URL , הכל נעשה קל יותר. אתה רק צריך להזין את הקישור הארוך, באתרי אינטרנט אלה לקיצור כתובות אתרים והם ממשיכים ליצור URL קצר ויפה בחינם לחלוטין. ככל שחלף הזמן, שירותי קיצור כתובות אתרים הפכו פופולריים כשהחלו לשלם כסף לאנשים על קיצור כתובות אתרים.

כאיך עובד קיצור כתובת url

בכל פעם שמישהו לוחץ על הקישור המקוצר תקבלו על זה כסף. שירותי קיצור כתובת url או אתרי אינטרנט יכולים לשלם בין 4 דולר 5 דולר עבור כל 1000 לחיצות שתביא לקישור שלך. הם משלמים לך כשאתה מביא אליהם תנועה. מבקרים אלו יהפכו ככל הנראה למשתמשים ולקוחות החדשים שלהם, אשר כנראה משאירים לידים או צופים במודעות.

כאשר מבקר לוחץ על כתובת האתר הנתונה, כתובת האתר המקוצרת תחכה למשך 5 שניות ואז היא תנותב לקישור היעד המקורי, אותה כתובת מקורית אותה קיצרת. במשך 5 שניות אלה, שירות קיצור כתובות האתרים יציג פרסומת. כמו 5 שניות (תלוי בסוג האתר) לאחר ה 5 שניות העמוד מופנה ליעד המקורי. מומלץ להימנע משימוש בכתובת אתר מקוצרת באתר שלך מכיוון שהיא עלולה להרגיז את המבקרים שלכם שלא לצורך. בדרך כלל, עליך להשתמש בכתובת URL מקוצרת בפורומים ובפלטפורמות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר ו- ופינטרסט. מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף באינסטגרם

התשלום נעשה באמצעות מערכת התשלום מתאימים שהאתרים משתמשים בהם כמו פייפאל. כל אתר או שירות מקצר כתובות אתרים משלמים עלות לאלף הופעות. שיעור עלות לאלף הופעות תלוי גם במדינה ממנה אנשים פותחים את הקישורים המקוצרים, לצורך העניין ארצות הברית זה התשלום הטוב ביותר. אז, שיעור העלות לאלף הופעות שתקבל תלוי בחברות המקצרות כתובות אתרים ובמדינות שונות ברחבי העולם.

אתר לקיצור כתובת url טוב יכול לשלם למפרסם שלהם בין 1 דולר ל- 10 דולר לכל 1000 צפיות בכתובת האתר המקוצרת. הם מספקים גם מערכת הפניה, שאם מישהו יצטרף להשתמש בקישור ההפניה שלך , תהיה זכאי לקבל עד 20% עמלה מהרווחים שלו.

איך להרוויח כסף באמצעות קיצור כתובות אתרים

אם אתה רוצה להרוויח סכום כסף טוב באמצעות קיצור כתובת url, הדרך הטובה ביותר היא לשתף מישהו או פוסט כתבה מאתרים מוכרים. מצא כמה מהאתרים הפופולריים כמו אתרי חדשות או אתר חדשות ויראלי. השתמש בכתובת האתר שלהם וקצר את ה- URL עם שירותי קיצור כתובות אתרים ושתף את המאמר, החדשות, הנושאים המגמות החדשות, התמונות הוויראליות ביותר, הסרטונים מיוטיוב וכו .

אתה יכול לשתף אותם נושאים טרנדיים בפרופילים החברתיים שלך, בפורומים. אנשים אוהבים לקרוא חדשות מגמות ויקליקו על כתובת האתר שקיצרת, ותוכלו להרוויח כסף על כל לחיצה.

איך להרוויח כסף באינטרנט דרך קיצור כתובת url

קיצור כתובת url

1. MiniURL.io  הטוב ביותר להרוויח כסף באינטרנט על ידי קיצור כתובת URL

MiniURL הוא מקצר כתובות אתרים פופולרי נוסף כדי להרוויח כסף באינטרנט. כמו כל אתר אחר, קל להתחיל עם MiniURL. אתה יכול להירשם תוך דקה אחת בלבד. MiniURL משלם עד 250 דולר לכל 10000 צפיות; מה שעליך לעשות זה לשתף את כתובת האתר המקוצרת שנוצרה באמצעות MiniURL.io. ישנם מחירים שונים עבור כל מדינה שתוכלו להרוויח כסף טוב מהם.

עליכם לקצר קישור ולשתף את כתובת האתר הזו באתרים חברתיים, פורומים, בלוגים וכו 'ובכל פעם שמישהו ילחץ על קיצור ה- URL וביקר באתר, תרוויחו. בעזרת לוח הבקרה הקל לשימוש שלהם, אתה יכול לנהל את כל הקישורים שלך ולעקוב אחר הרווחים שלך. אין הגבלה כספית על מבקר חוזר, המשמעות היא שאתה יכול להרוויח יותר בהשוואה לשירותי קיצור אחרים ברשת. יש להם גם תוכנית הפניה שמשלמת 20% לכל החיים על כל חבר שהתחיל לעבוד איתם; עליכם להפנות את חבריך ולכל מה שחבריכם מרוויחים תרוויחו 20% מההכנסה שלהם. התשלום המינימלי הוא 5 דולר אשר משולם פעמיים בחודש. ניתן לקבל תשלום באמצעות פייפאל והעברה בנקאית.

2.Shrinkearn

Shrinkearn הוא אחד מאתרי קיצור כתובת URL הצומחים במהירות גדולה בעולם . זהו כלי חינמי בו מפרסמים יכולים ליצור באנרים, ומסעות קמפיינים ביניים ומפרסמים יכולים להרוויח כסף על ידי קיצור ושיתוף של URL באינטרנט. Shrinkearn מציע את אחד משיעורי התשלום הגבוהים ביותר (עד 20/1000 דולר). Shrinkearn מקל כליך בכדי להרוויח כסף באינטרנט על ידי קיצור ושיתוף של כתובות אתרים באופן מקוון. אתה רק צריך ליצור חשבון. קצר את הקישור שלך ושתף אותו באינטרנט וברשתות החברתיות כדי להרוויח כסף. אז, Shrinkearn מאפשר לך להרוויח כסף מהבית בקלות. עבור כל צפייה או ביקור.

Shrinkearn מציעה פאנל ניהול פשוט תוכלו לשלוט בכל התכונות בלחיצת כפתור אחת. זה מגיע עם מערכת דיווח מפורטת סטטיסטיקות לייב שבה אתה יכול לבדוק את ביצועי ההכנסות שלך ב- Shrinkearn. האתר מציע מגבלת תשלום מינימלית נמוכה של 5 דולר בלבד. התשלום מתבצע באמצעות פייפאל בלבד. בנוסף הם מציעים תמיכת לקוחות ייעודית 24/7. כמו כן, היא מפעילה תוכנית בונוס להפניית חברים 25% עבור מפרסמים.

עיקרי המפתח

  • תשלום: 3.50 דולר עד 20 דולר לכל 1000 צפיות, תלוי במדינה
  • תשלום מינימלי: 5 דולר בלבד
  • אמצעי תשלום: פייפאל
  • תוכנית הפניה: כן (בונוס הפניה של 25%)
  • זמן תשלום: יומי

3.Clk.sh 

איך להרוויח כסף באינטרנט דרך קיצור כתובת url

Clk.sh הוא עוד את לקיצור כתובת URL הפופולרי ביותר והמשתלם ביותר עבור קיצור כתובות. יתר על כן, Clk.sh הוא מקצר URL בחינם לחלוטין. האתר מציע דרך קלה להרוויח כסף באינטרנט במהירות על ידי קיצור קישורי אתרים. בנוסף האתר מציע לך עד 20/1000 דולר צפיות בשיעור נמוך לתשלום של 3.50 דולר. התשלום של בעלי אתרים הוא הגבוה יותר בהשוואה לקיצור כתובות אתרים אחרים ברשימה זו. האתר מציע לך את האפשרות להפיק ממרבית התנועה שלך בשיעורי תשלום ההולכים וגדלים.

נניח שקיצור URL אחר משלם פחות במדינה שלך, עליך לבדוק באתר Clk.sh.  הוא גם קל מאוד למתחילים. עליך ליצור חשבון, לקצר את url שלך ולהרוויח כסף. אתה יכול לשתף קישורים מקוצרים אלה באתר שלך, בסרטוני יוטיוב או בכל פלטפורמה של מדיה חברתית כזו או אחרת. לאחר לחיצה על קישורים אלו וצפייה בהם, באופן אוטומטי יכנס כסף לחשבון שלכם ב Clk.sh. מאמר נצפה: איך להרוויח כסף באינטרנט על ידי בניית קורסים דיגיטליים

ל- Clk.sh יש הרבה דברים טובים יאמר לזכותה. פאנל הניהול המוצג מעניק לך שליטה מלאה בלחיצת כפתור. האתר מציע נתונים סטטיסטיים מפורטים כך שתוכלו להכיר את הקהל ולתכנן אסטרטגיות להגדלת הרווחים היומיים שלך. בעזרת ממשק קל לשימוש ו – API, אתה יכול לקצר קישורים במהירות. בנוסף, אתה מקבל תמיכה ייעודית כאשר יש לך שאלות או סוגיות. לאתר יש תשלום מינימלי נמוך של 5.00 דולר בלבד. והתשלום נעשה באמצעות פייפאל. יש להם גם תוכנית הפניה עם בונוס הפניה של 25%.

עיקרי המפתח של Clk.sh

  • תשלום: עד 20 דולר לכל 1000 צפיות (מינימום 3.50 דולר)
  • תשלום מינימלי: 5 דולר בלבד
  • אמצעי תשלום: פייפאל
  • תוכנית הפניה: בונוס הפניה של 25%

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: