תוצאת החיפוש האורגנית הנמצאים בראש תוצאות החיפוש בגוגל מקבלים 32.5 אחוז מסך נתח התנועה לאתרים? האם ידעת גם שאתרים בדף תוצאות החיפוש הראשון של גוגל קיבלו 91.5 אחוז מסך נתח התעבורה? בעיקרון, אם אתה רוצה שאנשים ייגיעו לאתר האינטרנט שלך ויראו מה יש לך להציע, אתה צריך להיות בעמוד הראשון וכמה שיותר קרוב לראש הדף מה הם הדברים שיש לאתרים בעלי דירוג גבוה במשותף:

להגיע לראש תוצאות החיפוש הראשון של גוגל הוא לא בדיוק הישג קל, במיוחד כשאתה חלק משוק תחרותי כל כך. אפשר לשפר את הדירוג שלך. המשך למדריך בכדי ללמוד על שמונה מהתכונות המשותפות לכל אתרי האינטרנט הגבוהים. אם תוכלו לבצע שיפורים אלו באתרכם , תתפלאו כיצד המיקום שלכם משתפר.

איך להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל

איך להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל
Photo by Pixabay on Pexels.com תוצאות החיפוש בגוגל

1. אבטחה ונגישות לאתר

אבטחת אתרים ונגישות ממלאים תפקיד משמעותי באיזו מידה אתר מסוים נמצא במנוע החיפוש בגוגל (כמו גם מנועי חיפוש אחרים, לצורך העניין). אחת הדרכים להצביע על אתר מאובטח ונגיש היא סוג ה- URL שיש לאתר שלך. אם כתובת האתר שלך היא כזו שמנועי חיפוש יכולים להגיע לזחילה, בקלות, האתר שלך יתוגמל בדירוג גבוה יותר מהשאר.

כמה דרכים שתוכלו לגרום לכך לקרות הן על ידי התקנת קובץ robots.txt. אשר אומר לגוגל היכן הוא נמצא ולא מצליח לחפש מידע על האתר שלך. מפת האתר המפרטת את כל העמודים באתר האינטרנט שלך היא גם חובה לתוצאות החיפוש בגוגל. השימוש ב- "HTTPS" בחזית כתובת האתר שלך טוב יותר מ" HTTP ". זה לא מכיל משקל רב כמו גורמים אחרים , אך הוא עדיין יכול לעזור לקידום. מאמר נצפה: טיפים לשיפור הכנסות באתר שלך ואיך לעשות כסף מגוגל אדסנס

2. זמני טעינה מהירים יותר

לאתרי גוגל הטובים ביותר ישנן גם טעינות מהירות מאוד. ככל שהדפים שלך נטענים מהר יותר, כך סביר להניח שאנשים יישארו בכדי לראות מה קורה באתר. ישנן דרכים רבות להאיץ את זמני הטעינה, החל ממחיקת דברים לא נחוצים ועד לדחיסת תמונות. שוחח עם מפתח אתרים כדי להבין כיצד אתה יכול להתחיל לייעל את האתר שלך.

3. ידידותי לנייד (מובייל)

בימינו, מרבית החיפושים המקוונים מגיעים ממכשיר נייד. אם האתר שלך לא נראה טוב בסמארטפון או טאבלט, אנשים נוטים פחות לבזבז עליו זמן רב. אם אתה רוצה ליהנות מדירוג גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, וודא שאתרך מותאם למכשירים ניידים. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לעבוד עם מפתח אתרים המתמחה בהיבט זה של בניית ועיצוב אתרים.

4. גיל דומיין

ככל שהאתר שלך קיים זמן רב יותר, כך יהיה קל יותר להופיע בראש תוצאות החיפוש המובילים בגוגל . ברוב המקרים, אתרים שקיימים פחות משנה נמצאים בסבירות נמוכה יותר בראש כל דף תוצאות מנועי חיפוש. אם האתר שלך בן פחות משנה, אל תוותר על התקווה. אתה עדיין יכול ליישם פרקטיקות אחרות כדי לשפר את הדירוג שלה ולעזור לו להגיע מהר יותר למקום הראשון.

איך להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל
Photo by Pixabay on Pexels.com תוצאות החיפוש

5. אופטימיזציה טכנית לאתר

אופטימיזציה טכנית היא רכיב שאינו מתעלם מאופטימיזציה למנועי חיפוש. עם זאת, הוא ממלא תפקיד מפתח בשיפור דירוג מנועי החיפוש בגוגל. כמה היבטים טכניים חשובים שיש לקחת בחשבון כוללים את הדברים הבאים:

  • השימוש בביטויי מילות מפתח בכותרות העמודים של האתר שלך
  • שימוש בתגי כותרות כדי לארגן תוכן וליצור היררכיה
  • כתיבת תיאור מטה ברור ותמציתי
  • שימוש בביטויי מילות מפתח בתגי alt של התמונות שלך

אנשים רבים מתעלמים מגורמים אלה כאשר מנסים לייעל את האתרים שלהם, אך הם יכולים לעשות שינוי משמעותי בביצועים הכוללים של האתר שלך.

6. תוכן מותאם היטב לתוצאות החיפוש

אחת הערכים היחידים והאמינים עד כמה גוגל מעדיפה אתר זה כמה תנועה אורגנית אותו אתר מקבל מדי חודש מגוגל. כמובן, מדברים על תנועה אורגנית . אחת הדרכים להגדיל את מספר האנשים שמבקרים באתר שלך היא לוודא שהתוכן שלך מותאם היטב.

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, כולל את הדברים הבאים:

  • כולל את מילות המפתח הנכונות בתוכן שלך (בצורה אורגנית, לא מאולצת)
  • מענה על שאלות נפוצות
  • שימוש בסרטונים ואינפוגרפיקה כדי לפנות למגוון רחב יותר של מבקרים

כתיבת תוכן בצורה ארוכה מועילה אף היא. פוסטים שנמצאים בטווח של 1000 מילים נוטים לעלות על ביצועים טובים יותר עם אלה עם כמות מילים נמוכה יותר. מאמר דומה: טיפים לקידום התוכן שלך בפינטרסט

7. פידבקים ושיתופים חיוביים במדיה החברתית

בנוסף גוגל רוצה לראות את ביצועי האתר שלך במדיה החברתית. איתותים חברתיים חיוביים יכולים להוביל לדירוג גבוה יותר של תוצאות החיפוש בגוגל. לדוגמה, אם הרבה אנשים משתפים קישורים לדפים מאתר האינטרנט שלך או משתפים אותם בפייסבוק, זה ישקף היטב ויוביל לתגמול מצד מגוגל.

8. שיעור קליקים גבוה ושיעור יציאה נמוך

כשאתה קובע היכן לדרג אתר בתוצאות של מנועי חיפוש, האלגוריתם של גוגל יתן תשומת לב לשיעור הקליקים של האתר שלך. הכוונה למספר הקליקים שהאתר שלך מקבל מאנשים שהקלידו מונח חיפוש מסוים. ככל ששיעור הקליקים שלך גבוה יותר, האתר שלך יהיה טוב יותר כשמדובר בדירוג תוצאות החיפוש בגוגל.

זה לא מספיק טוב רק עם שיעור קליקים גבוה. תצטרך גם שיעור יציאהנמוך מהאתר שלך. שיעור יציאה מדף הכניסה מתייחס למספר האנשים הלוחצים על כניסה ועוזבים את האתר שלך, כמו גם כמה מהר הם מבצעים זאת לאחר ביקור באתר שלך. אם רוב האנשים שמבקרים באתר שלך נכנסים ויוצאים משם תוך מספר שניות, זהו דגל אדום לגוגל והאתר שלך ירד בדירוג.