מנסה להתעדכן בטרנדים השיווקיים האחרונים כדי שהעסק שלך יוכל לצמוח? כאשר הפרסום משתנה ללא הפסקה עם עליית השיווק במדיה החברתית והמסחר האלקטרוני, לא קל לעמוד בקצב דרכי השיווק הדיגיטלי החדשים והחמים ביותר שהעסק שלך זקוק לו. המשך לקרוא כדי ללמוד על מגמות הפרסום לעסק הגדולות ביותר שנראה השנה, כדי שתוכל להפיק את המרב מתכנית השיווק והתקציב שלך. מה הם 5 דרכי שיווק דיגיטלי בשנת 2020:

1. מדיה חברתית לבחירה

במקום לפרסם במדיה החברתית כדי להביא את העוקבים לאתר שלך, פלטפורמות כמו אינסטגרם מקלות הרבה יותר על המסחר החברתי. שיווק דיגיטלי במדיה החברתית הוא פוסט או מודעה הניתנת לבחירה, כלומר הצופה רק צריך ללחוץ על על הפוסט או מודעה כדי לעבור לדף המוצר שלו ולבצע רכישה באתר שלך.

זה מקל על האפשר ללקוחות לבצע רכישה מולך, נקודה חשובה באיכות המכירה אונליין , פחות צעדים בדף הרכישה יכולים לעזור לך להפחית את אחוז נטישת העגלה. קישור החנות שלך לפלטפורמות המדיה החברתית הוא גם די קל בפרסום לעסק, שכן אינסטגרם ופייסבוק פועלים לקישור לאתר איקומרס שלך. פלטפורמות כמו סנאפצ'ט ופינטרסט וטיקטוק יש גם את התכונה הזו.

2. שיווק בדואר אלקטרוני (דיוור אלקטרוני)

שיווק בדוא"ל נותר להיות דרך נהדרת להגיע ללקוחות שלך בשנת 2020, אך עסקים רבים לוקחים את הדיוור שלהם לרמה חדשה לגמרי. מותגים רבים נפרדים מעלוני מידע ופליירים, מלאים טקסט ובמקום זאת מתמקדים בתמונות וגרפיקה באיכות גבוהה. גישה זו מושכת את עיניי הלקוחות ומאפשרת להם לראות בקלות את המסר שאתה שולח להם.

כפתורי קריאה לפעולה אינטראקטיביים כמו "קנו עכשיו!" ו- "70% הנחה" שלקוחות יכולים ללחוץ כדי להגיע לדף מסוים באתר שלך היא דרך נהדרת בשיווק הדיגיטלי להוביל מישהו לבצע רכישה קלה. יצירת תמונות וגרפיקה מדהימים לשיווק במייל היא אחת הדרכים הטובות בפרסום לעסק.

מגמות פרסום לעסק: 5 דרכי שיווק דיגיטלי בשנת 2020
Photo by Canva Studio on Pexels.com פרסום לעסק

3. משפיעים במדיה החברתית, אך בדרכים חדשות

בעוד שמשפיעים עדיין תהיה דרך נהדרת לשווק לקהלים חדשים השנה, חברות רבות פונות גם למיקרו משפיעים במדיה. מיקרו משפיע הוא מישהו עם מעקב בינוני שהוא יותר נישה. עם עלייתו של המגה-משפיע בשנים האחרונות, עלויות לשיווק המוצר יכולה להיות יקרה, וזה המקום בו מיקרו משפיעים מועילים. (משפיע במדיה: אדם בעל חשבון עם קהל עוקבים גדול)

אחד הנקודות החשובות בשיווק דיגיטלי היא להשתמש במובילי דעה, אבל למצוא אחד המותאם יותר לקהל שלך. זה יבטיח כי "המשפיע שלך" והקהלים שלהם נוטים יותר להתעניין במותג ובמוצרים שלך. סביר יותר שהמיקרו-משפיע יהיה בקשר עם העוקבים שלו, ולא יציף אותם באמצעות הפניות למוצרים. יתרון בשימוש במיקרו משפיע הוא שיש להם הרבה יותר זמן לעוקבים שלהם. ככל ששיעורי המעורבות הופכים חשובים מתמיד, זו יכולה להיות דרך נהדרת לגרום לאנשים לדבר על המותג והמוצרים שלך. מאמר נצפה בנושא שיווק דיגיטלי: 4 אסטרטגיות יעילות לפרסום העסק שלא לומדים בבית ספר למנהל עסקים

4. מעורבות

מעורבות המדיה החברתית הפכה חשובה יותר ויותר עם השנים, עסקים לוקחים את התקשורת עם הלקוחות לרמה חדשה לגמרי. עסקים רבים משתמשים בהודעות ישירות (DM) עם לקוחות כדי להיות יותר אישי ונגיש לצרכנים.

טקטיקה זו מסייעת להגדיל את המכירות בשיווק הדיגיטלי, מכיוון שלקוחות יכולים להגיע ​​ישירות למותג שלך לשאול שאלות על מוצרים שהם מעוניינים לרכוש. על ידי מענה לשאלות ודאגה ללקוחות, סביר להניח כי הם יקנו ממך יותר, וכך גם יעלה את שיעורי המכירה ולקוחות נוטשים. זוהי דרך נהדרת לבנות מודעות למותג, נאמנות ואמון מול לקוחות ישנים וחדשים.

בכך שאתה נותן ללקוחות שלך מקום נוח וקל ליצור איתך קשר, זה יכול להיות גם נוח יותר לעסק שלך להתייחס לדאגות אלה באמצעות הודעות ולא באמצעות שיחות טלפון ודוא"ל. אם תפעיל את התכונה הזו, הקפד ליידע את העוקבים שלך לשאול שאלות, הערות וחששות. מאמר מומלץ: שיווק דיגיטלי באמצעות וידאו לקידום האתר ואיך ליצור אופטימיזציה בסרטונים

מגמות פרסום לעסק: 5 דרכי שיווק דיגיטלי בשנת 2020
Photo by cottonbro on Pexels.com פרסום לעסק בוידאו

5. שיווק בוידיאו הוא חובה

שיווק דיגיטלי מוצא דרכים חדשות לשדר תוכן מהיר, קל ואישי, אין זה מפתיע כי שיווק בוידאו יהפוך לחובה עבור עסקים בשנת 2020. למרבה המזל, הפלטפורמות החברתיות מקלות הרבה יותר על השימוש באסטרטגיית שיווק זו. תוכלו להימנע מבניית קהילת ביוטיוב ובמקום זאת להפעיל סרטונים באינסטגרם ופייסבוק .

נסה לפרסם פוסטים בשידור חי או וידאו כדי לתת ערך ללקוחות שלך. שיטה זו הרבה יותר משכנעת, מעניינת ומושכת את העין כאשר הצופים מגיעים לפוסט או לסטורי שלך. זו גם דרך נהדרת לארוז טונות של מידע מבלי שתצטרך למסור לקהל שלך דפי טקסט ארוכים. 

יש המון אפשרויות נושא תוכן וידאו, כמו סרטון הסבר על אחד המוצרים החדשים שלך, או מבט אל מאחורי הקלעים על המשרד שלך. שיווק מסוג זה כל כך מרתק מכיוון שאתה מקבל מגע אישי עם הקהלים שלך, עוזר להם ומכניס אותם גם לשיתופי פעולה של העסק שלך.