איך להרוויח כסף מרשת שיווק השותפים בסגנון הודעות דחיפה

התראות דחיפה הם הטרנד הלוהט האחרון. אם אינך מנצל את מה שיש לטרנד האחרון בתחום הפרסום והמונטיזציה להציע, אתה פשוט מפסיד בגדול. איך להרוויח כסף מרשת שיווק השותפים בסגנון הודעות דחיפה:

היום אנו נעסוק בכמה מהנתונים הסטטיסטיים החשובים ביותר והבסיס של הודעות דחיפה, וכיצד תוכלו להתחיל לצמוח את המותג והעסק שלכם גם באמצעות שיטות הפרסום של הודעות דחיפה. אנו נבחן את את Push.House, שהיא אחת מרשתות ההודעות דחיפה הגדולות והצומחות המהירה ביותר באינטרנט כיום – ונבחן גם את Partners.House, שהוא הצד השותף והשותף. של העסק. אז איך להרוויח כסף מרשת שיווק השותפים: בואו נתחיל!

מהי רשת שיווק השותפים הודעות דחיפה Push.House ?

כמה פעמים ביקרת באתר וקופץ קטן מופיע בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן השואל אותך אם תרצה לקבל עדכונים והודעות? אני בטוח שזה קורה כל הזמן. ובכן, מסתבר שהרבה אנשים אוהבים את ההודעות הללו, והם עובדים טוב מאוד לרשתות שיווק השותפים. מנקודת מבט לנייד זה אותו דבר, אבל יותר בהתייחס להתראות באתר, התראות ומבצעי קידום מכירות ודפי לידים. לדוגמה, חשוב על השימוש ב- Uber והמכונית שלך נמצאת רק כמה דקות משם ומקבלת הודעת טקסט – זה גם נחשב כהודעת דחיפה. מאמר דומה: עושים שיווק שותפים? 5 טריקים להשיג תנועה גדולה

איך להרוויח כסף מרשת שיווק השותפים בסגנון הודעות דחיפה
רשת שיווק שותפים-הודעות דחיפה

כפי שניתן לראות באמצעות התרשים והסטטיסטיקות המפורטים לעיל, הודעות דחיפה מתפקדות בקצב פתוח וקליקים גבוה בהרבה מזה של שיווק בדואר אלקטרוני – שהיא כבר אחת מהצורות היעילות ביותר של פרסום באינטרנט. זה אמור להוביל כמעט את כל המפרסמים שכבר ממקדים את הזמן שלהם בפרסום ממומן ובשיווק בדוא"ל באופן מקוון לראות מייד מה ההודעות בדחיפה יכולות להרוויח עבורן.

כעת, כאשר יש לך הבנה טובה לגבי הודעות דחיפה וכיצד הן עובדות בבלוג או באתר שלך, בואו נסתכל כיצד תוכל להתחיל להשתמש בהן כדי להרחיב את העסק ואת המותג שלך.

איך להרוויח כסף מרשת שיווק השותפים

מה זה הודעות דחיפה ומה הם עושים?

ממש כמו כל דרכי הפרסום, צריכה להיות פלטפורמה או מערכת כדי שיהיה לבעלי אתרים להרוויח כסף מהתנועה הקיימת שלהם, ולמפרסמים לשלוט ולנהל את מסעות הפרסום שלהם כמו כל רשת שיווק שותפים. בקיצור, זה בדיוק מה ש- Push.House עושה – זה נותן לבעלי אתרים את היכולת לייצר רווחים מתעבורת הדחיפה שלהם, תוך מתן אפשרות לשותפים ולפרסומאים דרך לקדם את ההצעות שלהם. מאמר דומה: איך להרוויח יותר כסף בשיווק שותפים על ידי בחירת נישה נכונה

כשמדובר על להרוויח כסף באינטרנט ושימוש בפלטפורמות לייצור תנועה ורשת שיווק שותפים, בדרך כלל ישנם שני צדדים לכל פלטפורמה – הצד השותף / מפרסם, וצד המפרסם. הצד של המפרסם מיועד לרוב לבעלי האתרים ולאלו שיכולים לספק תנועה, ואילו הצד של המפרסם מיועד למי שמחפש לקנות יותר תנועה כדי לשלוח להצעות, אתרים או עסקים משלו.

בדוגמה זו זה מסתדר כך:

 • Partners House – לשותפים ובעלי אתר
 • Push House – למפרסמים שרוצים תנועה לאתר

ראשית, נסקור את אתר העסקים של Push House וכיצד הם מספקים תנועה למפרסמים שלהם. לאחר מכן נסקור את הום פרטנרס בחלק הבא. כפי שהודגש בעמוד הראשי של Push House, רשת האתרים ומקורות התנועה שלהם משרתים כיום למעלה מ- 94 מיליון מנויים פעילים ומגישים למעלה מ -1.612 הופעות של biion עם למעלה מ -4 מיליון קליקים. הסיקור של Push.House הוא גם מרשים למדי, מכיוון שיש להם גישה לתנועה ליותר מ- 180 מדינות שונות ברחבי העולם.

מפרסמים בפלטפורמה יעריכו את היתרון בכך שיש להם צוות תמיכה אישי משלהם הנגיש 24/7, ובנוסף, כך גם נתונים סטטיסטיים אונליין מוצגים בזמן אמת, יחד עם גם הצעות מחיר בזמן אמת לתנועה. כאשר התכונות הללו קיימות, משווקים יכולים להגדיל או להקטין במהירות את פעילות חשבונותיהם תוך שניות ספורות.

כשמדובר בתשלום או הפקדה באמצעות Push.House, יש להם כמעט כל אפשרות לתשלום – הכוללת ADVCash, MasterCard, Payeer, PayPal, Visa, Bitcoin ועוד.

בואו נסתכל על הצד השותף של בית העסק.

איך להרוויח כסף עם רשת שיווק השותפים?

כאשר מרבית בעלי האתרים מתמקדים במספר דרכים כדי להרוויח כסף באמצעות האתר שלהם, כעת נבחן כמה מההזדמנויות שמציע  Partners . על פי נתוני רשת השותפים, יש להם כיום שותפים לאתר ביותר מ -180 מדינות שונות ברחבי העולם, ובמקביל משרתים יותר מ- 85 מיליון קליקים בחודש. כל זה שווה ליותר מ- 320,000 דולר בתשלומים שמשולמים לשותפי האתר שלהם מידיי חודש.

רשת שיווק שותפים

לאחר ההרשמה ל- Partners House כבעל אתר או שותפים, תוכלו להיכנס לחשבונכם ולמשוך את קודי המודעות הדרושים כדי להתחיל להציג מודעות ולהעביר התראות באתר שלכם. לאחר הצבת הקוד באתר שלך, תהיה לך אפשרות להיכנס לחשבונך ולבדוק את מצב הקמפיין והרווחים שלך. רשת שיווק השותפים הוקמה גם כדי להפוך את תהליך העבודה עם הפלטפורמה שלהם לא רק לרווחיות, אלא גם קל למדי. להלן רשימה של התנאים, היתרונות והתכונות של רשת הפרסום.

כמה מהיתרונות והתכונות הפופולרים:

 • מונטיזציה של הודעות דחיפה ביותר מ -180 מדינות שונות בעולם
 • 100% מכל פרסום מודעות מונטיזציה ויש לשלם
 • אפשרות להוסיף דפי נחיתה חדשים ולהעתיק מודעות לקבלת המרות ורווחים גדולים יותר
 • פיצול בדיקות באתרים, דפי נחיתה ושפות שונות מכל העולם
 • תוכנית הפניות שמשלמת רווחים של 3% על כל הפניות שהגיעו דרכך
 • מנהל תוכנית לכל שותף שעובד 24/7

כפי שאתה יכול לראות, לבית פרטנרס יש את הכל כדי לשמור על השותפים באתר שלהם מאושרים, תוך שהם נותנים להם את הכלים והמשאבים שיעזרו להם להרוויח הכי הרבה כסף שאפשר ממך וכנ'ל גם אתה תרוויח .

אמנם קיימות עוד פלטפורמות להודעות על דחיפה, אולם רשת שיווק השותפים הום פרטנרס אוהב לגרום להבליט את המודעות שלו בקהל הגולשים על ידי הצעת הזדמנויות רווח של 2X, שכוללות "מכירה מיידית של מנויים לדחיפה" ו"הכנסה לטווח הארוך לשותפים ". בדרך זו ניתן לשלם לשותפים עבור כל אחת מהשיטות, לא משנה עם המפרסמים וההרשמות המפנות שלהם.

תוכלו ללמוד עוד על כל אחת מההזדמנויות הללו על ידי ביקור באתר שלהם .

להרוויח כסף באינטרנט X2

תשלומים שנשלחו מהום פרטנרס יכולים להתבצע באמצעות WebMoney, QIWI, Paypal, ePayments, Bitcoin, Visa, Mastercard ועוד כמה אפשרויות נוספות.

בונוס: אם ברצונך ללמוד עוד כיצד להרוויח כסף עם פרטנרס האוס ופוש האוס, הקפד לבדוק את מקרה המקרה הזה . עם זאת שימו לב, זה ברוסית, לכן תצטרכו להשתמש בכלי תרגום , או בדפדפן Chrome שלכם כדי לתרגם אוטומטית את תוכן הטקסט הכתוב.

לרוב בעלי אתרים ומותגים שיש להם מודל עסקי משלהם, סביר להניח שהם היו מעוניינים ללמוד איך להשתמש גם בצד המפרסמים של Push House – וזה בדיוק מה שנתמקד בו בהמשך.

איך מתחילים כמפרסם בהודעות דחיפה?

כמו ברוב פלטפורמות הפרסום, הכל מתבצע באופן מקוון. כדי להתחיל עם Push House כשותף או כמפרסם, עקוב אחר התהליך בן חמש השלבים:

 1. הירשם באמצעות Push.House
  תחילה עליך ליצור חשבון מפרסם בפלטפורמת הרשת Push.House.
 2. צור את הקמפיין שלך
  הבא, צור את המודעה שלך עם וריאציה של טקסט ותמונות מתוך החשבון שלך.
 3. הגדרת מיקוד GEO
  בהגדרות המודעה כדי לוודא שאתה ממקד למיקומים הגיאוגרפיים הנכונים עבורך.
 4. סקור ונהל את מסע
  הפרסום שלך לאחר שמסע הפרסום שלך נבדק וחי, הגיע הזמן לחכות למערכת הסטטיסטיקה הראשונה .
 5. נתח תוצאות וביצע אופטימיזציה
  עם תנועה חדשה והפניות מובילות, עליך לנתח את הקמפיין שלך ולשפר אותו לאורך זמן.

לאחר שעבר על כל אחד מהצעדים שלעיל כדי להתחיל עם מסע הפרסום שלך, הגיע הזמן לוודא שאתה שם לב לאילו מקורות תנועה והצעות ממירים את הטוב ביותר. כדי להשיג זאת, ל- Push House קיימות ההגדרות ואפשרויות המיקוד הבאות עבור כל המפרסמים.

 • צוות בטיחות המותג וצוות התמיכה 24/7
 • CR / CTR גבוה בהשוואה לפלטפורמות דחיפה אחרות
 • נפח גבוה בהשוואה למקורות דחיפה אחרים
 • יכולת לפצל דפי נחיתה לבדיקה לפי תנועה, הצעה ושפה
 • פלטפורמה קלה ללמוד ללא כישורים נדרשים
 • אפשרויות מיקוד גיאוגרפיות ברחבי העולם

ניתן לגשת לכל אפשרויות ההגדרה והמיקוד הללו מתוך חשבון המפרסם שלך.

הערות אחרונות על רשת השותפים

עם כל כך הרבה תשומת לב על הודעות דחיפה ברגע זה, יש הרבה מקורות תנועה ופלטפורמות מודעות לבחירה. Push House ביססו את עצמם כאחד המובילים בחלל זה לא רק עם טווח ההגעה המסיבי שלהם, אלא גם עם הנהלים והתכונות העסקיות שלהם גם עבור מפרסמים ובעלי אתר.

במקביל, הם גם הצמיחו את רשימת האתרים השותפים המסיבית שלהם דרך Partners . זה נהדר לראות את שני הצדדים של העסק כשמדובר בהודעות דחיפה, ובמקביל לאפשר לאתרים לעבוד עם שני הצדדים.

למידע נוסף על בית Partners וכיצד להתחיל להרוויח כסף מתעבורת האתר שלך, Push.House

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: