נמאס לך מהעבודה שלך? רוצה שינוי וללמוד איך להרוויח כסף מהבית, החדשות הטובות הם שאפשר ללמוד גם לבד, זה הרבה יותר קל מפעם. האינטרנט הפך למקום כך שכמעט כל אחד יכול לעשות את העבודה שלו מהבית. הדיווחים מראים שלפחות שליש מכוח העבודה בעולם ביצעו אותם פרילנסרים בשלב מסוים בקריירה שלהם. איך להפוך לפרילנסר בתחום פיתוח אתרים?

אם אתה חושב להפוך למפתח אתרים פרילנסר, יש לך כמה דברים ללמוד. המשך לקרוא את המדריך כדי ללמוד שבעה דברים שאתה צריך לדעת אם אתה רוצה לעשות זאת בתחום פיתוח אתרים כפרילנסר.

1. התחל קודם ללמוד את הכישורים הבסיסיים

עולם פיתוח האינטרנט הוא גדול. לא תוכל ללמוד את כל מה שיש בקריירת הפרילנסר וללמוד איך להרוויח כסף מהבית כפרילנסר . כדאי לדעת מהם היסודות ולהתחיל שם. רוב העסקים מחפשים מומחה שיעזור להם באתרי האינטרנט שלהם. לשם כך עליכם להבין HTML, CSS ו- JavaScript. הכרת היסודות האלה פירושה שתוכל להתמודד עם רוב העבודה שם בחוץ. הקדישו את הזמן ללמוד הכל עד כדי כך שזה יהפוך לחלק ממך. כשאתה עושה פיתוח אתרי האינטרנט , עליכם לדעת כיצד ליצור חווית משתמש. אם לא עשית דבר מלבד תכנות בעבר, זו מיומנות שעליך ללמוד. הדבר היחיד שאתה עושה זה לבזבז את הכסף של הלקוח שלך אם אתה בונה אתר שאנשים מתקשים להשתמש בו. כנסו ללמוד פיתוח (בניית) אתרים אונליין

2. מצא נישה

אתה יכול לחשוב שלזרום עם הזרם יביא אותך למקום יותר טוב. ברוב המקרים אתה טועה. להיות כמו כולם פירושו שאין לך מסר חזק לשלוח ללקוחות פוטנציאליים. אתה אומר להם שאתה ממוצע ושאתה כמו רוב מפתחי האתרים. אנשים רוצים לעבוד עם מומחים. אתה רוצה למצב את עצמך כמומחה בכמה תחומים ספציפיים לפיתוח אתרים. פעולה זו מאפשרת לך לפקד על שיעורים גבוהים יותר ולמקד טוב יותר לאנשים המחפשים את אותם מיומנויות כמו שלך. אם ברצונך להתבלט יותר, עבד על למידת מיומנות של פיתוח אתרים הנחשקים, אך לא בהיצע. לא תהיה לך הרבה תחרות, וללקוחות שלך יהיה קל יותר למצוא אותך, זאת הדרך המהירה ללמוד איך להרוויח כסף מהבית כפרילנסר בתחום פיתוח אתרים.

מדריך: איך להרוויח כסף מהבית כפרילנסר בתחום פיתוח (בניית) אתרים?
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com פיתוח אתרים

3. הקימו עסק

מפתה לקפוץ ישר לפרילנסר ולעשות הכל עצמאית. הבעיה היא שזה יכול לגרום לכאבי ראש בעתיד. כדאי להקים עסק שיהפוך אותך לפרילנסר , אתה עדיין יכול להשתמש בשם שלך לעסק , אך אתה תעשה את כל העסק שלך תחת החברה שלך. פעולה זו תאפשר לך להפריד בין העניינים האישיים והעסקיים שלך. חשבון בנק נפרד פירושו שתוכלו לזהות במהירות הכנסות והוצאות עסקיות. ההפרדה הזו מקלה על כשיגיע עונת המס. אתה יכול להתחיל עם עוסק פטור כהתחלה, תוכל להגיש את כל ההכנסה העסקית שלך בהחזר המס השנתי. מאמר נצפה: שיטות חדשות ליצירת לידים לעסקים

4. צור תיק עבודות

האם היית מוכן להעסיק מישהו שלא יכול להוכיח שהוא יכול לבצע את העבודה? רוב הסיכויים שלא. אף עסק לא יעשה זאת. יצירת תיק עבודות היא דרך להראות ללקוחות פוטנציאליים את מה שאתה מסוגל לעשות. אם אתה מחפש עבודות טכניות נוספות ולהרוויח כסף כמפתח אתרים, צור אתרי אינטרנט לדוגמה ופרסם אותם באינטרנט. אתה יכול לקשר לאתר שלך. אם מישהו רוצה לראות את העבודה שלך, הלקוחות יתעניינו יותר בכמה שאתה טוב בעיצוב ופיתוח אתרים. צור כמה עיצובים לדוגמה והציג אותם באתר שלך. אתה רוצה להציג את העבודה הטובה ביותר שלך, אז אל תציג דוגמאות לא מושקעות.

5. למד איך למכור

זה לא מספיק רק להראות למישהו שאתה טוב כמפתח אתרים. אתה צריך לעזור לאנשים להבין שאתה יודע מה הבעיה שלהם, ואתה יודע לפתור אותה. אינך יכול לעשות זאת אם אינך יודע איך למכור. הקדש זמן ללמוד איך להתמקד בלקוחות במהלך שיחות המכירה שלך. זכור שאנשים לא מתעניינים יותר מדי בתעודות אלה בתכל'ס איך העבודות שלך. מה שהם רוצים זה לשפר את העסק שלהם. תן ללקוחות הפוטנציאליים שלך לדבר על הבעיות והכאב שלהם ולהצע להם פתרונות.

מדריך: איך להרוויח כסף מהבית כפרילנסר בתחום פיתוח (בניית) אתרים?
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com פיתוח אתרים

6. שיווק מדיה חברתית

אל תיכנס למצב רוח רע כשאתה לא מקבל עבודות כפרילנסר. פעולה זו פירושה שאתה מפספס הרבה הזדמנויות במדיה החברתית. קח את הזמן שלך ופרסם את עצמך ברשתות החברתיות והצג את העבודות שלך ובמידה ויש העלה תמונות של פידבקים מלקוחות קיימים . המטרה שלך היא למצב את עצמך כמי שפותר בעיות בתחום פיתוח האינטרנט. מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף באינטרנט על ידי בניית קורסים דיגיטליים

7. למד כיצד לפתור בעיות עסקיות

כשאתה עובד בעבודה רגילה, המעסיק שלך בדרך כלל נותן לך את הבעיה ואתה צריך לפתור אותה. יכול להיות שיש פה ושם שאלות, אבל יש לך חזון ברור מה צריך לעשות. הדבר לא תמיד נכון לגבי פיתוח אתרים כעצמאי באינטרנט. עליכם ללמוד כיצד לשאול את הלקוחות את השאלות הנכונות. אנשים אולי לא תמיד יודעים מה הם רוצים או אילו בעיות וכאב יש להם. עלייך להבין זאת כדי שתוכל להציע את הפיתרון המתאים והנכון להם.

זה לא קל להיות מפתח אתרים באינטרנט

זה לא מספיק כדי להיות טוב בפיתוח באינטרנט. אם אתה רוצה להיות מפתח אתרים פרילנסר באינטרנט, יש לך עוד כישורים שאתה צריך ללמוד. השתמש בשלבים שלמעלה כדי להתחיל את בדרך הנכונה. אם אתה לא כזה גדול במכירות, ואתה מרגיש שאתה הוולך להילחם בהשגת לקוחות חדשים. חזור לבלוג שלנו כדי ללמוד את הטיפים הדרושים לך בכדי להתחיל לקבל לקוחות חדשים, וגם על בדרך ללמוד איך לעשות יותר כסף באינטרנט