פעם היה רק ​​ערוץ טלוויזיה אחד, אם רצית לראות משהו בטלוויזיה, זה היה הערוץ הראשון, היחיד שזמין והיית נתון לחסדיו בלוח השידורים. הזמנים השתנו, כמובן, יש לנו גישה למאות ערוצים באמצעות מנוי כבלים ויס, שלא לדבר נטפליקס והאפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות של הסטרימינג ברשת, איך זה קשור ללידים לעסק? מה הם השיטות החדשות ליצירת לידים חמים לעסקים:

במובנים רבים האמנות והמדע של ניהול עסק מצליח כיום דומים לזה. אתה ממש מוצף מכמות המידע הקיימת בהישג ידך והאתגר האמיתי הוא ניקוי הרעשים. כשמדובר באיסוף לידים, איך תוכלו לגלות את האנשים הנכונים במהירות וביעילות? זה המקום בו מאתר הדואר האלקטרוני Snovio נכנס לתמונה, אך הפלטפורמה עצמה ממשיכה להתפתח מעבר לזה. (כולל סרטון הדרכה)

מצא את האנשים הנכונים לעסק מהר יותר

לפני שנגיע לכמה מהפיתוחים האחרונים יותר מאתר – Snovio, בואו לחקור את שירות הליבה שלה.

שיטות חדשות ליצירת לידים חמים לעסקים
תמונה Snovio

עם Snovio, אתה חמוש בכלי רבים לאיסוף לידים, שתוכנן במיוחד לייצור לידים. מונע בעיקר באמצעות תוסף Chrome בחינם , הגישה והממשק שהוא מציע הופכים אותו לנגיש מאוד כמעט לכל אחד. Snovio ילך אחריך לאן שתגלוש ברשת, כך שכאשר ההזדמנות לאיסוף הלידים תהיה בכל מקום, תוכל לעשות זאת רק בכמה לחיצות בודדות.

שיטות חדשות ליצירת לידים חמים לעסקים

איך לנצל את הרשת החברתית על מנת לעשות יותר כסף מהאינטרנט לעסק

מאתר הדוא"ל של Snovio פועל בכך שהוא מאפשר לצוד כתובות דוא"ל של לידים ואנשי קשר פוטנציאליים בזמן שאתה עושה את דרכך באינטרנט. זה כולל מציאת כתובות דוא"ל בלינקדאין, טוויטר ופייסבוק, כמו גם דפי אינטרנט של אתרים ואתרים אחרים. באמצעות תוסף Snovio Chrome, אתה יכול לגשת לאנשי הקשר ולקחת את הלידים כראות עיניך. מציאת כתובת דואר אלקטרוני היא הצעד הראשון, אך Snovio פועל גם כמוודא דוא"ל כדי להבטיח שההודעות שתשלח לכתובות הדוא"ל המאוחזרות הללו חוקיות ופעילות, אז איך לנצל את הרשת כדי לעשות יותר כסף מהאינטרנט עבור העסק. מאמר דומה: כלי שיווק דיגיטלי לקידום האתר לעסקים קטנים

תכונות למציאת מידע ברשת

כשאתה גולש בלינקדאין אתה יכול לעשות "חיפוש " ברשת החברתית . כשאתה מגיע לפרופיל של מישהו שמעניין אותך, אתה יכול להשתמש ב- Snovio כדי לחשוף את כתובת הדוא"ל שלו. יש גם את הכלי 'חיפוש פרוספקטי' אשר שואף למצוא "רק את הפרופילים שאתה מחפש."

Snovio מרחיב יכולת זו על פני מספר תרחישים אפשריים אחרים. לדוגמה, כלי חיפוש הדומיינים עוזר לך לחשוף את השמות של הלידים, עמדות העבודה וכתובות הדואר האלקטרוני של אנשים הקשורים לנישה מסויימת אינטרנט, לצורך העניין אתם מחפשים לקוחות מתחום שיווק השותפים, אתם תכנסו לקבוצות רלוונטיות בלינקדאין העוסקים בתוכנית שותפים. תוכל גם לחקור את מאגר המידע של החברה שנאסף ואוצר על ידי Snovio כדי למצוא אנשי קשר נוספים.

עדיף שתוכלו להתחיל עם Snovio עם התוכנית החינמית שלהם שמספקת לכם 100 נקודות זכות בכל חודש. אם אתם תעדיפו לשדרג ולקבל קצת יותר, התוכניות החודשיות מתחילות עד 19 $ עבור 1,000 קרדיטים, 49 $ עבור 5,000 נקודות זכות ומעלה. ניתן להשתמש בקרדיטים אלה לאימות דואר אלקטרוני בלינקדאין, ביצוע חיפושים בתחום,ועוד.

השוק של Snovio

אולי שמעת על Snovio בעבר ואולי אפילו השתמשת בתוסף Chrome שלהם, כפי שהם קיימים כבר כשנתיים. ממש לאחרונה, ברבעון הראשון של 2018, Snovio השיקה שוק מבוסס blockchain המגביר עוד יותר את אפשרויות ליצירת לידים שלך.

שוק Snovio מפתה משום שהוא חורג הנתונים של אנשי קשר Snovio כבר נרחבים. אם לא מצאתם את האדם הנכון כבר או שאין לכם זמן לבצע את החיפוש ברשת, תוכלו לפרסם את בקשתכם הספציפית עם המספר והפרמטרים של הסיכויים שתרצו לקבל בשוק ליצירת לידים חמים. לאחר פרסום האתר, משתמשים אחרים יכולים לבנות עבורך רשימת נתוני אנשי קשר בתמורה מטבעות דיגיטליים SNOV. הקריפטו תומך בשוק מבוזר מבוסס מטבעות דיגיטליים blockchain.

אתה יכול לרכוש אסימוני SNOV באמצעות כרטיס אשראי רגיל או להעביר כספים מארנק Ethereum (ETH). עלייך לקבוע את סכום התגמול באסימוני SNOV, בידיעה שפרס גבוה יותר עשוי למשוך תוצאות טובות ומהירות יותר. כשאתה מקבל את התוצאות שאתה רוצה, ניתן לאמת אותן ואז ניתן לשחרר את התגמול לתורם. מאמר מומלץ: טיפים לשיפור הכנסות באתר שלך-איך לעשות כסף מגוגל אדסנס

לכו על Snovian.Space

עם Chrome, אתה משתמש במאמר הדוא"ל המרשים להפליא של Snovio ומסד הנתונים שלהם. באמצעות שוק Snovio, אתה מנצל את הידע הקולקטיבי של מספר גדל והולך של תורמים ב-Snovio שמעוניינים למלא את בקשותיך הספציפיות יותר ליצירת קשרים והפניות מסוימים. איך לנצל את הרשת החברתית על מנת לעשות גם כסף דיגיטלי מהאינטרנט לעסק? זה אפשרי! צעד אחד מעל זה הוא Snovian Space ,שמשתמש גם בקריפטו SNOV, .

שיטות חדשות ליצירת לידים חמים לעסקים
יצירת לידים חמים לעסקים

בעוד ששוק Snovio מתוכנן כך שתורמים יסייעו לכם לחשוף את פרטי הקשר של לקוחות פוטנציאליים עבוד לידים חמים, Snovian.Space מאפשר לכם ליצור קשר ישיר יותר עם לקוחות פוטנציאליים עצמם. בדומה לשוק, אתה מפרסם בקשה לסוג מסוים של אנשי קשר שאתה מחפש ומציע תגמול בצורה של מטבעות דיגיטליים SNOV. אם אתה מעדיף, אתה יכול להשתמש גם באסימוני ERC20 אחרים עבור לידים לעסק.

לאחר פרסום הבקשה, אנשים שמתאימים למפרט והפרמטרים שלך יכולים להצביע על כך שהם מעוניינים ליצור איתך קשר. הם מתוגמלים ישירות ב- SNOV cryptocurrency עבור מסירת פרטי הקשר שלהם, ואתה מקבל את כמות הלידים הרצויה לך. זה שווה בשווה לכולם בתשתית מבוזרת שניתן תיאורטית להרחבה עד אין קץ.

הסקאלה משתרעת הרבה מעבר ל"קשרים משותפים עם אנשים" שיש לכם בפלטפורמה כמו לינקדאין ומציעה לכם אפשרות ליצור קשר ישירות עם אנשים. במקום לעבור מערכת פרסום מתווכת בתקווה להתחבר עם הסיכויים הנכונים ליצירת לידים, עסקים יכולים לשלם על קשרים אלה ישירות בדרך של הצעת מטבעות דיגיטליים SNOV. זה הרבה יותר שקוף ובסופו של דבר יעיל יותר.

Snovio בעתיד

Snovio עשה דרך ארוכה מאוד בפרק זמן קצר יחסית. בסיס הנתונים העיקרי, הנגיש דרך סיומת Chrome, הוא כבר כלי ליצירת לידים חזק במיוחד. הצגת ה- Snovio Marketplace ו- Snovian.Space מספקת פתרונות עוצמתיים חדשים לאותו אתגר מהותי בו מתמודדים כל העסקים: למצוא את האנשים הנכונים במהירות וביעילות.

במעבר קדימה דרך ציר הזמן של סנוביו, אנו יכולים לצפות קדימה למודול רשימת תפוצה קניינית, מעקב אחר אימיילים, העשרת נתונים, בונה טפסים, צ'אט חי, ניקוד לידים ואפילו AI לתוכן. יש להם הרבה שיטות ליצירת לידים חמים, נותנים לנו רק הצצה לפוטנציאל של מה שאפשר להשיג עם Snovio. ראה סרטון הסבר: