רוב האנשים רואים בנייד כמשהו שלא יוצאים בלעדיו מהבית, אם כבר הנייד איתנו רוב היום, לא נעשה איתו משהו מועיל? יש כיום דרכים לגיטימיות לעשות כסף באינטרנט באמצעות הפלאפון שלך. המון חברות ברחבי העולם משלמות לאנשים כסף רק כדי לענות על סקרים או לבדוק משחק מהי הדרך המעודפת עליי? 3 דרכים פשוטות איך לעשות כסף באינטרנט מהפלאפון:

 כבר דיברנו במאמר קודם על לעשות כסף מהפלאפון, אך במאמר זה נסקור 3 דרכים פשוטות שכל אחד יכול להתחיל כבר היום, רמז: הדרך השנייה היא המעודפת עליי. הדרכים לעשות כסף יכולות להיות באמצעות אפליקציות משחק בהן המשתמש פשוט מציג פרסומות במהלך פרק זמן קצר או כדי לקבל נקודות זכות . לפעמים פרסום כזה יכול לשמש מונטיזציה עבור מפתחי האפליקציות, אך בפעמים אחרות ניתן להשתמש בהן בכדי להרוויח כסף גם כצרכן, לצורך העניין לקבל שוברים לקנייה. 3 הדרכים איך לעשות כסף באינטרנט מהנייד:

1.בדיקת אתרים ואפליקציות

5 דרכים פשוטות לעשות כסף באינטרנט מהנייד שלך

ברגע שנבנים אפליקציות ואתרי אינטרנט הם חייבים להיבדק. חברות מסוימות עושות זאת באופן פנימי בחברה, חלקן שוכרות קבוצת מיקוד אישית ואחרות פונות לקהל באינטרנט. ישנם אתרים המחברים בין חברות עם צרכנים יומיומיים אשר מוכנים לבדוק אתר או אפליקציה תמורת כסף. מאמר נצפה: איך לעשות כסף בטיקטוק

הבדיקות יכולות להימשך בין מספר דקות לשעה ויותר. המשתמשים מקבלים סכום בדרך כלל כ -10 דולר עבור בדיקות קצרות ו- 30-40 דולר עבור בדיקות שארוכות קרוב לשעה. כל מבחן שונה במקצת, אך רוב החברות יבקשו שתעשה שתמלא סקר לאחר שסיימת את הבדיקה. המיקרופון בנייד שלך לוכד את השמע והפעולות שלך מוקלטות על המסך.

בדיקת משתמשים היא אחת החברות המובילות בתחום זה. אתה יכול להירשם כדי לתת ביקורות למשתמש במחשב שלך או בטלפון הנייד שלך. ישנם גם מספר אתרי בדיקות נישה המשרתים תעשיות ספציפיות. אם יש לך ניסיון בענף מסוים, יש הרבה יותר סיכויים לעשות כסף באינטרנט באמצעות בדיקות אתרים ואפליקציות.

2.סקרים בתשלום

איך לעשות כסף באינטרנט מהטלפון הנייד שלך
כסף מסקרים

חברות רוצות לשמוע את דעתך בנושאים מסויימים מעבר לאתרי האינטרנט שלהן. האם תהית אי פעם איך חברות וארגונים מציגים נתונים סטטיסטיים בסקר? קבוצות מסוימות אוספות מידע מבסיס הלקוחות הקיים שלהן במרחבי הרשת, אך לעיתים קרובות סקרים נרחבים בהרבה.

עסקים ישלמו הרבה כסף כדי לדעת מה אתם חושבים או מה אתם מרגישים לגבי נושא בזמן שלב המחקר והפיתוח. הם ישלמו להבין את הדעות שלך בנושאים מסויימים מכיוון שזה עוזר להם לאמוד את דעת הצרכן ולהתמקד במוצרים עם הביקוש הרב ביותר. לפעמים סקרים משמשים גם לפיתוח מסרים שיווקיים שעוזרים למכור מוצרים. לרשימת האתרים כסף מסקרים והזנת נתונים

3.צפייה בסרטונים

איך לעשות כסף באינטרנט מהטלפון הנייד שלך

כיום יותר מ- 1 מכל 10 מבוגרים בעולם משתמש אך ורק בטלפון נייד כדי לגלוש באינטרנט ולראות סרטים. מספר זה גדל בעיקר בגלל מסכי הסמארטפון הגדולים יותר וביצועים טובים יותר בהשוואה לשנים שחלפו. עכשיו אתה יכול לצפות בסרטונים בסמארטפון שלך ללא כל בעיה, ותוכל גם לעשות כסף על זה.

הצופים יכולים להרוויח עד כמה מאות דולרים לחודש באמצעות אפליקציות כמו  SwagBucks . תקבל רשימת השמעה של סרטונים קצרים לצפייה וכמובן לתת עליהם משוב. לצורך העניין נטפליקס גייסה גם את עזרתם של אנשים לצפייה בסרטים ותכניות וכך יצרה רשימת מילות מפתח הקשורות למטרות החיפוש של הלקוחות שלה. אלו רק 3 דרכים איך לעשות כסף באינטרנט,

אבל אם תרצו להקים עסק רציני ומרוויח, פשוט תכינו לכם קפה, ותתחילו לגלול באתר שלנו PAKOES יש את כל המדריכים להכנסה פסיבית ונוספת מהבית.