למה הנדל"ן הדיגיטלי והלא דיגיטלי הם ההשקעות הכי טובות

לא משנה באיזה מקצוע בחרתם לעסוק, השקעה בנדל"ן באופן דיגיטלי ולא דיגיטלי הם הדרכים הטובות ביותר לשמור ולהגדיל את הביטחון הכלכלי העתידי שלך. לא צריך להיות מומחה בהשקעות ואתה לא צריך להיות כלכן ואיש מקצוע בבורסה. בדיוק כמו כל סוג של השקעה או דרישות להשכלה גבוהה, תוכלו ללמוד את כל היסודות באופן מקוון:

הדבר הגדול בהשקעה בנדל"ן הוא שאפילו השקעות קטנות יכולות בהמשך לספק תשואות גדולות. בעוד שנדל"ן ונכסים לא מקוונים ככל הנראה יעלו מאות אלפי שקלים כדי רק להתחיל להשקיע בהם, נכסים דיגיטליים (בדרך של של שמות דומיינים) יכולים לעלות פחות מ 10 דולר כדי להתחיל. בשני המקרים, יש מספיק זמן, עבודה ומחקר הנדרשים לכל אחד מהם. כן, אנשים מרוויחים כסף טוב, אבל זו תהיה גם טעות ענקית לחשוב שזה קל מידי.

כדי לעזור בתהליך המחשבה העומד מאחורי השקעה בנכסים לא דיגיטליים ודיגיטליים, בואו נסתכל על כמה מאפשרויות השקעה שונות המוצעות על ידי בלוגים מובילים בנישת הנדל"ן , ומדוע זה ממשיך להיות אחד המודלים העסקיים הטובים ביותר על ההחזר על ההשקעה שלכם.

אמין, ולנכסים אלה יש תמיד ביקוש

מאז ומתמיד נחשב הנדל"ן לאחת ההשקעות החכמות והטובות ביותר לטווח הארוך. זו גם אחת הסיבות הגדולות ביותר שמומלץ בעודכם צעירים לקנות בית להשקעה, תוך הבטחה שאחרי מספר שנים יהיה אפשר למכור ברווחיות ולהגדיל את חשבון הפרישה שלך. 

הגאות והשפל הכלכלי ימשיך לזרום , אך ערכי הנכסים נוטים כמעט תמיד לעלות עם הזמן, ללא קשר לשוק. למה? מכיוון שאנשים תמיד יזדקקו לגג, בית כ בהשקעות נדל"ן  הוא די win-win. בנוסף, בעוד חברות ומותגים חדשים באים והולכים, בית תמיד יישאר הכרחי, גם נולדים כל יום סוגי השקעות שונות וחדשות בשוק.

תוך נקיטת כל הפרספקטיבות הללו ומיקודם כלפי שמות נדל"ן ושמות דומיין באינטרנט , יש לך מגבלות וערך אפילו יותר במה שאתה רשאי להחזיק. חשוב על תחומי דומיין כמו .org , .com ו- .net כבתים במקומות יוקרתיים בעולם. כשאתה מקבל תחום כללי של מילה אחת, חשוב עליו להיות הבית היקר ביותר בארץ! כמה שמות דומיין ימשיכו להימכר במיליוני דולרים , אך זה נדיר ביותר ולא סביר.

למה הנדל"ן הדיגיטלי והלא דיגיטלי הם הם ההשקעות הכי טובות
unsplash

אינך זקוק למיומנות של סוחר

נכון שהבנת השקעות בשוק המניות יכולה לקחת שנים של ידע ותרגול, אולם הנדל"ן אינו מורכב כל כך. כן, זה ידרוש מחקר כמו כל דבר, ​​ותצטרך לבצע הערכה לא מבוטלת, אך אין כמעט ניחושים ותנודתיות כמעט כמו רכוש לעומת השקעה בטרנדים האחרונים והגדולים ביותר, כמו מטבעות הקריפטו. באמת, הכל מסתכם בכדי להבין כיצד נראה שוק הנדל"ן באזורכם, כמו גם מה זמין ואיכותו. התחל בביקור בבתים פתוחים ובמכירות פומביות. התחבר עם אנשים אחרים שהשקיעו נכסים וקראו כמה שיותר על נושא הנדל"ן .

כשאתה קונה או מוכר בית אתה יכול לעשות זאת באמצעות מתווך או סוכן באינטרנט . הדבר נכון גם לגבי קנייה ומכירה של שמות דומיין באופן מקוון – למעט זה נעשה לרוב באמצעות מתווך דומיינים . ממש כמו מתווכים בשוק הנדל"ן המסורתי, מתווך דומיינים עומד לבצע עבורך את רוב העבודה, מכיוון שיש להניח שיש להם קשרים רבים וקונים או מוכרים פוטנציאליים במקום. במקביל, תצטרך לשלם אחוז מסויים (בדרך כלל 10-30%) עבור המאמצים ושיעורי ההצלחה שלהם.

התחל בגדול או בקטן – כל האפשרויות זמינות בתחום הנכסים הדיגיטליים

אם אתם מעוניינים לקנות בית למגורים או להשקעה, שקלו במקום לקנות נכס להשכרה. ואל תדאגו, אם החלטתם להשקיע בשכירות זה לא אומר שאתם חייבים לנהל את הנכס בפועל בעצמכם. אתה עשוי להחליט לשכור חברת ניהול נכסים שתפקח על הפעילות היומית. מנהל יכול לסנן דיירים , לאסוף תשלומי שכר דירה ולהראות את הנכס בפני בעלי עניין וקונים פוטנציאלים. או שתוכלו להחליט לנהל את הנכס בעצמכם ולתפקד כבעלי בית. עם זאת, אם זה האחרון הוא המקרה ואין לך ניסיון בניהול נכסים, מומלץ לחפש עצות וטיפים לבעלי בית חדשים.

אותו מושג קורה מדי יום גם בעולם שמות תחומי הדומיינים. אצל מתווכי דומיינים כמו GreatDomains, NameJet, Pool ואחרים, לפעמים שמות דומיינים יכולים למכור במחירים גדולים מאוד. ברוב המקרים, דומיינים אלה יירכשו על הסף וישולמו מראש. עם זאת, יש מקרים בהם הגיוני למכור דומיינים בקצב מהיר יותר ולהציע תוכנית תשלום , המאפשרת לרוכשים נוספים לנקוט בפעולה. מאמר נצפה: איך לעשות כסף באינטרנט עם נכסים דיגיטליים

האינטרנט הוא החבר הכי טוב שלך

סיבה נוספת לכך שאין זמן טוב יותר להשקיע בנדל"ן היא גורם הטכנולוגיה . בין אם זה הנושא של קנייה, מכירה או ניהול נדל"ן להשכרה , כמות המשאבים העצומה העומדת לרשותך מפעילה מחשבות. בלחיצת כפתור בלבד תוכלו לחקור ולקבוע פגישה עם מומחים דיגיטליים, מתווכים, חברות ניהול נכסים, ובודקי בית (חובה לפני ביצוע רכישות). יש גם מאות אם לא אלפי דרכים על מה שכדאי לדעת לפני שתשקיע, שלא לדבר על היתרון הנוסף של המדיה החברתית. חלפו הימים של הוצאת מודעה בעיתון. אז אם אתם מחפשים לקנות ולמכור כדי לראות תשואות, פלטפורמות כמו פייסבוק ואפילו אתר קרייגסליסט, יכול לספק לכם תמיכה שיווקית נוספת כדי לראות את רשימות הנדל"ן.

כשמדובר בקנייה ומכירה של שמות דומיין, האינטרנט הוא הלחם והחמאה שלך למעשה, זה סוג של האפשרות היחידה שלך! החדשות הטובות הן שיש עולם שלם של משאבים בחוץ, שירותי תפוגה של דומיין, מכירות פומביות בשוק לקנות ומכירה של דומיינים, ועוד ועוד. נצל את כל מה שיש לאינטרנט להציע בקשר למידע נוסף על קנייה ומכירה של שמות דומיינים או נכסי אתרים, ואז התכונן לעשות את הצעד הראשון שלך להנכסה נוספת או עיקרית מנכסים דיגיטליים!

ניכוי מס

בעוד שרשות המס מאפשרת מגוון ניכויים , כולל כל דבר מהריבית על המשכנתא והכסף שהוצא בשיפוץ וכלה במגוון עלויות אחזקה ושיפוצים, הם משתנים בהתאם לעיר ולמדינה. שווה לחקור קודם, או אפילו להתייעץ עם רואה חשבון באזור שלכם, אך באופן כללי ניתן למחוק את מרבית הוצאות הנכסים להשכרה כהוצאה עסקית.

אם כרגע יש לך עסק באינטרנט ואתה משקיע בשמות דומיין, זה בהחלט חלק מוכר כהוצאה עסקית (השקעה / עלות) לעסק. כמובן שאם הייתם מוכרים את שם הדומיין בכסף גדול, זה גם ישתלב בחזרה לעסק ובסופו של דבר יחויב במס כמו כל הכנסה אחרת שנכנסת.

השקעות בנדל"ן הדיגיטלי

השקעה בעולם הדיגיטלי של רכוש ונדל"ן

לא משנה באיזה סוג נכס אתם מחפשים להשקיע, תמיד הקפידו להכניס את הזמן והמאמץ כדי להבין לחלוטין למה אתם נכנסים. אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כך. מציאת שם הדומיין המנצח בחיפוש בפלטפורמות גדולות כמו – GoDaddy או NameCheap וקנה דומיין במחירים של פחות מ 10 דולר! … כן, זה כנראה דוגמה מושלמת ל'טוב מכדי להיות אמיתי !

יחד עם זאת, זה עלול לפתות ואתם תקנו עשרות שמות דומיינים, אך אם אתה עושה את המחקר שלך ובוחר בזהירות, היתרונות הכספיים יכולים להיות גדולים. ככל שתקבלו רעיון טוב יותר לתכנן את ההשקעות שלכם ולנקוט בפעולות חשובות, כך יש סיכוי גדול שתמצאו הצלחה לטווח הרחוק.

עם זאת, כמו לרוב ההשקעות הגדולות לוקח זמן ועבודה ומסירות, אל תהססו לחפש תמיכה ולקבל תשובות לשאלות!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.