5 טעויות שרוב בעלי האתרים עושים בקידום האתרים שלהם

עבור כל כך הרבה אתרים באינטרנט, ללא קשר למטרה או לתחום, המקור הגדול ביותר לתנועה הוא מנוע החיפוש. בהחלט, עליכם להשקיע משאבים בטיפוח מקורות התנועה, אך אין להכחיש כי דירוג טוב של מילות המפתח שלכם בעמודי התוצאות של מנועי החיפוש תמיד יפעל לטובתכם. מה הם הטעויות הנפוצות בקידום אתרים:

לפני שתוכל להתחיל לעבוד על כל הדברים שאתה צריך לעשות נכון, אתה צריך להפחית את הדברים שאתה עושה לא בסדר. ברוח זו אנו מציגים בפניכם חמש טעויות קריטיות שעושים בעלי אתרים ביחס לאופטימיזציה למנועי חיפוש.

1. כתיבה עבור מנוע החיפוש בגוגל

כדי להיות הוגנים לחלוטין אופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה מורכבת יותר ויותר עם השנים. בעבר "המעורבות" הייתה הרבה יותר פשוטה עם קווים מוגדרים בצורה הרבה יותר ברורה. על מילת המפתח שלך להופיע בכותרת וב 50 המילים הראשונות. הביטוי המדויק של מילות המפתח חייב להופיע X מספר פעמים בטקסט.

בימינו, גוגל רואה דרך זה. והנוהגים הישנים של מלית מילות מפתח וייצור תוכן כמעט מכני הביאו רק לתוכן רובוטי, לא טבעי שאנשים בפועל לא רוצים לקרוא. אם אתה ממקד את כל מאמציך ב"כתיבה עבור מנוע החיפוש "במקום להתייחס למה שהקוראים רוצים בפועל, אתה מפספס את הנקודה לחלוטין. אם נעשה נכון, ניתן בהחלט לכתוב עבור בני אדם וגם עבור מנועי חיפוש בו זמנית. בסופו של יום, האסטרטגיה הטובה ביותר לקידום אתרים היא לספק את מה שבני האדם בפועל רוצים מהתוכן שלך. מאמר דומה: איך מנוע החיפוש של גוגל עובד

טעויות נפוצות בקידום אתרים
Photo by Canva Studio on Pexels.com

2. דילוג על הניתוח התחרותי בגוגל

מרכיב קריטי לפתיחה וניהול עסק מצליח הוא גיבוש תוכנית עסקית מצליחה. זה כרוך בניתוח השוק, למשל, כדי לקבוע את רמת הביקוש הצפויה של הלקוחות. לוקח זמן לנסח את הצעת המכירה הייחודית , את תכונת המפתח או התועלת המבדילה אותך מהמתחרים. אופטימיזציה למנועי חיפוש פועלת באותה צורה.

כשמרכיבים אסטרטגיית קידום אתרים לאיך ואיפה תרצו לבנות קישורים נכנסים, עליכם להתחיל עם ניתוח תחרותי. זה כרוך בזיהוי התחרות, והבחינה שלה באמצעות בודק קישורים נכנסים כדי לראות מה יש להם מה חסר לך, ולנתח את מילות המפתח החשובות ביותר אליהן אתה רוצה למקד, אלה שמייצגות את ההזדמנויות הגדולות והטובות ביותר לגדילת האתר שלך.

על ידי דילוג על הניתוח התחרותי, אתה כמעט נכנס למאמצי הקידום ב SEO בדרך עיוורת. אתה תתחיל עם מה שאתה חושב שעשוי לעבוד, ולא במה שכבר עובד לתחרות. זה קובע מדדים צפויים ומגלה כיצד והיכן יתכן שתוכל להשיג אותם מדדים. מדוע להמציא מחדש את הגלגל?

טעויות נפוצות בקידום אתרים

3. התעלמות מקישורים שבורים

בכל המאמצים שלך לייעל תוכן חדש לאתר, קל להתעלם מתוכן ישן שעדיין יכול להוות מקור נהדר לתנועה. כשיש לך הרבה תוכן ישן שאינו תקין או לא טוב במיוחד, זה יכול למעשה להכביד על כל הנישה שלך. המשמעות היא שלמעשה, מנוע החיפש של גוגל גורם לירידה בתוכן החדש שלך מכיוון שהתוכן הישן שלך פשוט לא טוב. והדבר היחיד שגרוע מתוכן גרוע הוא תוכן שאינו רלוונטי.

נוהג שקורה אצל כל כך הרבה בעלי אתרים הוא ששכחו למצוא קישורים שבורים ופועלים בכדי לתקן אותם מחדש. זה נכון בשני הקשרים שונים. ראשית, עליך לבדוק אם כתובות ה- URL מייצרות 404 שגיאות למבקרים. קבע כיצד אתה יכול להפנות בצורה הטובה ביותר את אותם מבקרים לתוכן רלוונטי במקום זאת. שנית, עליך לבדוק את התוכן שלך כדי לוודא שאתה לא מקבל שגיאות 404 יותר מדי.

ישנם כלים ומדריכים זמינים לשני החששות האלה, והם יכולים במידה רבה להפוך את התהליך לאוטומטי. זו שגרה שאתה צריך לעשות לפחות כל חודש או חודשיים.

4. התמקדות רק במילות מפתח בעלות נפח גבוה

מחקר מילות מפתח הוא היבט קריטי באופטימיזציה למנועי חיפוש. מה שרבים מבעלי אתרים טועים ב- SEO מבחינה זו הוא שהם מקדישים הרבה יותר זמן ומשאבים למילות המפתח הגדולות והגבוהות. שם תוכלו למצוא את התחרות הגבוהה ביותר והגדולה ביותר, גם אם היא תמצא את נפח החיפוש הגבוה ביותר. תתחרו בכרישים האלה ואל תצפו שינשכו אתכם..

במקום למקד יותר מדי אנרגיה בהוצאת החלקיקים ביותר מהעוגה הגדולה יותר, זה יכול להיות הרבה יותר פורה למצוא כמה פירורים קטנים יותר בהן תוכלו לגלף נתח גדול בהרבה. מילות מפתח בעלות נפח גבוה הן נהדרות, אך קשה מאוד לנצח אותן. עם זאת, מילות מפתח בעלות נפח נמוך ובינוני, יש פחות תחרות הרבה יותר ותוכלו לקצור את היתרונות של חיפוש ממוקד ומוטיבציה . מאמר מומלץ: קידום תוכן אורגני וממומן בפינטרסט

5. קישורים פנימיים לא רלוונטיים

נוהג בקידום אתרים SEO נפוץ הוא לשלב מספר קישורים פנימיים בתוכן שלך. הרעיון הוא שזה "עוזר" למנועי החיפוש לזחול דרך שאר התוכן שלך, וזה עוזר לשמור על משתמשים באתר שלך יותר זמן מכיוון שהוא מציג להם תוכן שהם בדרך כלל לא יחפשו בעצמם. זה נכון בחלקו, אבל זה מחזיק מים רק אם הקישורים הפנימיים הם למעשה רלוונטיים.

כמו שכדאי להימנע ממילוי מילות מפתח לצורך מילוי מילות המפתח עצמו, כך עליכם להימנע גם ממילוי קישורים פנימיים אך ורק לצורך הכללת קישורים פנימיים. כוון את מבקרי האתר שלך אל תוכן רלוונטי ושימושי שיש לך באתר שלך, ואף מקשר לאותו משאב לא פעם אם זה משהו שחשוב באמת; עם זאת, אל תקשר רק למשהו רק בגלל שאתה מרגיש שאתה צריך לכלול קישור פנימי שם.

כשם שקישור לאתר חיצוני לא רלוונטי עם תועלת או סמכות מועטה פוגע במוניטין של האתר שלכם, כך הדבר גם אם גוגל מגלה שהקישורים הפנימיים שלכם לא מספקים ערך אמיתי למשתמשים. תחשוב תחילה: האם המבקרים אכן ירוויחו מהקישור הזה?

SEO ובניית קישורים

אופטימיזציה למנועי חיפוש תמיד תהיה מטרה עבור מקדמי אתרים, מכיוון שהמורכבות של האלגוריתם במנועי החיפוש נמצאים במצב קבוע של שינוי. בסופו של יום, תוכן נהדר הוא עדיין תוכן נהדר, והעדיפות הראשונה שלך צריכה להיות תמיד לספק את מה שמשתמש הקצה רוצה באמת. וכדי לעשות זאת יותר טוב מכל אחד אחר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: