להרוויח כסף מהתוכן שלך זה החלום של כל בלוגר. למרבה המזל עם גוגל אדסנס החלום הזה יכול להפוך למציאות. גוגל אדסנס היא דרך חינמית וקלה להרוויח כסף על ידי הצבת מודעות בבלוג שלך וזה אחד מזרמי ההכנסה הפופולרים ביותר לבלוגרים ולאתרים. איך לשפר את ההכנסות באתר שלכם:

בלוגרים רבים, מתחילים ומקצוענים כאחד, לא ממש יכולים לעשות את הכסף הגדול מגוגל אדסנס שקיוו לו. עם זאת, אל תדאג, אתה יכול להפוך את מודעות גוגל הלא "ברורות" שלך למכונת רווחים בעזרת כמה טריקים.

רוצה להתחיל להרוויח יותר כסף מהאתר שלך? בואו נסתכל על 5 טיפים להגדלת הכנסות באדסנס בבלוג שלך- איך לעשות כסף מגוגל אדסנס כמו שצריך.

1. הצב את המודעות שלך בנקודות הטובות ביותר באתר

אם אינך מציב את המודעות שלך במקומות הטובים ביותר, אתה מסתכן שהמבקרים באתר שלך אפילו לא ישימו לב אליהם. יתכן שאתה חושב, ובכן, אם מודעה מופיעה בבלוג שלי ומבקרי האתר שלי קוראים את התוכן שלי, כמובן שהם יראו את המודעות. אבל אתה טועה. למעשה הקורא הממוצע מקדיש רק 37 שניות לקריאת מאמר או פוסט בבלוג. לכן, אם המודעות שלך לא נמצאות במיקומים הטובים ביותר, הקוראים יגללו ישר מעבר להן ותפסיד המון קליקים.

למרבה המזל, גוגל יצרה את המפה הזו כדי להראות לך בדיוק היכן כדאי לך למקם את המודעות שלך כדי להשיג תוצאות מיטביות ולהימנע מהפסד כספים. מאמר דומה: איך לעשות כסף ממכירת תמונות

איך לעשות כסף מגוגל אדסנס

ככל שהאזור במפת החום כהה יותר, כך הוא מקבל יותר קליקים. כפי שאתה יכול לראות, האמצע המרכזי הוא האזור של מיקום המודעות עם הביצועים הטובים ביותר, ואחריו המרכז העליון והמרכז התחתון, כמו גם החלק השמאלי העליון והשמאלי. מודעות המוצבות בצד ימין של הדף, מעל עמוד הניווט ומתחת לכותרת התחתונה, הן אזורים שכדאי להימנע מהם אם ברצונך להגדיל את הכנסות אדסנס שלך.

2. עצב את המודעות שלך

הנחיות אדסנס קובעות כי אינך יכול לשנות את העיצוב של המודעה שלך כך שהיא כבר לא תיראה כמו מודעה, אלא שתוכל לעצב את המודעה שלך כך שתתאים לאתר שלך כדי למשוך קליקים נוספים. כאשר מעצבים את המודעות שלך, המטרה היא להפחית את עיוורון המודעות; אתה רוצה שהמודעות שלך יבלטו כך שיבחינו בהן ולחצו עליהן.

גוגל תיארה את פורמטי הסטיילינג הפופולריים ביותר למודעות הכוללות:

  • תערובת – תכנן את המודעות שלך באותו הצבעים והגבולות אותם כדי להתאים לדף שלך.
  • השלמה – השתמש בצבעים שכבר קיימים באתר שלך אך אינם תואמים את הגבול והרקע בו מוצבות המודעות.
  • ניגודיות – בחר צבעים הבולטים על רקע האתר שלך. זו בחירה טובה אם רקע האתר שלך הוא בצבע כהה.
איך לעשות כסף מגוגל אדסנס

המפתח הוא לגרום למודעה שלך להתבלט תוך כדי שהיא נראית כמו חלק מאתר האינטרנט שלך. כך למשל, אם האתר שלך משתמש בקישורים ירוקים ובטקסט שחור, השתמש בקישורים ירוקים וטקסטים שחורים במודעות שלך. אם תבחר בצבע שהוא לגמרי מחוץ לשדה השמאלי, כמו צבע ראשוני כאשר נושא האתר שלך הוא כולו פסטלים, הוא בסופו של דבר פוגע חזותית מדי ומשתמשים לא ילחצו. זכור לשים לב גם לגדלים ולפורמטים הטובים ביותר של גוגל אדסנס .

3. בדוק את המודעות שלך

לעולם אל תישאר במיקום ובסגנון המודעה הראשון שאתה בוחר, אתה צריך להתנסות במודעות שלך בכדי לגלות מה יעבוד הכי טוב לבלוג שלך ולקוראים שלך על מנת לעשות כסף מאדסנס. למרבה המזל, אינך צריך לבצע שום ניחושים באשר לאילו מודעות משיגים את הביצועים הטובים ביותר, אתה יכול להתנסות בקלות במודעות שלך ולראות תוצאות ישירות בתוך חשבון Adsense שלך.

בעזרת ניסויי באדסנס אתה יכול להשוות את הגדרות המודעה שלך מול וריאציה של אותה הגדרה כדי לראות מה מצליח יותר. זה עובד על ידי פיצול התנועה של האתר שלך בין הגדרת המודעה המקורית לבין הגרסה, כך שתוכל לראות זה לצד זה איזה סוג מודעה יעזור לך להגדיל את הרווחים שלך. אז התחל להתנסות! גלה אם גבול המודעות הכחול שלך עובד טוב יותר מאשר גבול שחור או גלה אם טקסט אדום מקבל יותר קליקים מאשר טקסט ירוק. אתה יכול אפילו לבחור שגוגל תשנה לך באופן אוטומטי את ההגדרות לאחר סיום הניסוי.

4. עקוב אחר קליקים שלך ב- אדסנס

לאחר שבחרת במיקומי המודעות והסגנונות הטובים ביותר והתנסית מעט בבחירות אלה, אל תעלה רק את המודעות בבלוג שלך – אתה צריך לעקוב אחר הקליקים שלך. המשך לעקוב אחר הקליקים שלך ב- אדסנס יעזור לך לראות אילו מודעות עדיין פועלות עבורך ואילו לא. אחרי הכל, הקהל שלך הוא ייחודי והוא עשוי להשתנות גם לאורך זמן, ולכן המודעות שלך צריכות להשתנות מדי פעם כדי לשמור על שיעור הקליקים שלך ברמה גבוהה. מאמר נצפה: איך לעשות קידום אורגני נכון בגוגל

אתה יכול להשתמש בכלי כמו MonsterInsights כדי לעקוב בקלות אחר הקליקים באדסנס שלך ​​ישירות ממרכז השליטה של ​​וורדפרס. תוכל לגלות אילו ממודעות הבאנר שלך משיגות את מירב הקליקים ולראות אילו מודעות מניבות את הביצועים הנמוכים ביותר, כמו גם לגלות אילו מדפי האתר שלך הם הפופולריים ביותר. לא רק זה, אלא אתה יכול גם להשתמש ב- MonsterInsights כדי לקבל תובנות לגבי סוג המשתמשים הלוחצים על התוסף שלך כמו מאיפה הם מגיעים, כיצד הם גילו את הבלוג שלך, בין אם באמצעות חיפוש אורגני או מדיה חברתית, והאם הם הצגת האתר שלך הופיעה בשולחן עבודה, נייד או טאבלט.

5. אל תעמיס את האתר שלך במודעות

אם התחלת בבלוג חדש או אתר אך ורק לצורך קבלת הכנסות מ- אדסנס, מבקרי האתר שלך יראו זאת – והם לא ילחצו על המודעות שלך. אדסנס אמורה לשפר את חווית המשתמשים בכך שהיא תציע להם מודעות רלוונטיות שאולי יעניינו אותם, אך אין פירוש הדבר שהמוקד של הבלוג שלך צריך להיות במודעות.

במקום זאת, הקפד על קהל היעד . המוקד העיקרי של הבלוג שלך צריך להיות לפרסם תוכן טרי שהקוראים שלך יאהבו שיעניק להם תאבון לחזור . ככל שהם מבקרים באתר שלך, כך סביר יותר שהם ילחצו על המודעות שלך.

שפר את הכנסות אדסנס שלך ​​עוד היום

קוראי הבלוגים שלך יעזרו לך לעשות כסף יותר מאדסנס אם תיצור מודעות שהם מוצאים מועילים ולא מטרד עבורם. אז השתמש בעצות אלה כדי להפוך את מודעות הגוגל הלא יעילות שלך להכנסה פסיבית עבור הבלוג שלך. ברגע שתתחיל להכניס את הכסף מגוגל אדסנס, תהיה קרוב יותר אפילו להפוך את הבלוג שלך מתחביב לעסק מצליח.