יותר מ 71 אחוז מהעסקים קודם כל בוחנים פרסומות בשלטי חוצות, זה לבד יכול להספיק בכדי למכור בקמפיין שלטי חוצות, אך גם אי אפשר לייצר לידים בשלטי חוצות. זה מעלה את השאלה: כיצד שיווק שלטי חוצות דיגיטליים טוב לעומת השיווק בדיגיטל? להלן פירוט של שתי שיטות הפרסום: היתרונות, החסרונות והמה שאתה צריך לקחת מכל אחת מהן.

מהו שיווק בשלטי חוצות?

שיווק שלטי חוצות הוא בדיוק מה שכתוב: שיווק באמצעות שלטי חוצות. הסגנון של שלט חוצות עבר כמה שינויים, כאשר שלט חוצות דיגיטלי מוביל את החבילה בעידן המודרני, אך העקרונות זהים. מישהו צריך לעבור ליד לוח מודעות בכדי לראות את המודעה שלך, בדומה לאתר אינטרנט אתה צריך תנועה של לקוחות.

שיווק שלטי חוצות לעומת שיווק דיגיטלי
unsplash.com

מכוון לקהלים מקומיים

אם אתה מחפש להעניק למותג שלך מיתוג מקומי, לוח מודעות בשלטי חוצות הוא לא בחירה גרועה. זה היפר-מקומי, כך שרק הלקוחות באזורכם יראו את זה. זוהי גם דרך נהדרת לשייך את המותג שלך למיקום מסוים. מאמר מומלץ: איך לייצר לידים חמים ואיכותיים לעסק

מגביר את מודעות המותג

זה לא מספיק כדי שהמותג שלך ייראה רק פעם אחת; כדי לטפח מודעות נכונה, על הקהל להיחשף למסר מספר פעמים. בשיווק דיגיטלי אומרים "תדר אפקטיבי" העיקרון המניע מאחורי סיסמאות קמפיין רבות, ולא בכדי: זה עובד. משווקים רוצים להתווכח על המספרים שמאחורי התדר האפקטיבי, אך לא משנה כמה פעמים יידרש הודעה כדי להגיע לקהל שלכם, אין ספק כי שלטי חוצות הם דרך יעילה לעשות זאת.

שלט חוצות לא ניתן למדידה

אתה יכול לנחש כמה אנשים ראו את שלט החוצות שלך, אבל זה כל מה שזה יכול היה להיות: ניחוש. השווה את זה למאמצי שיווק דיגיטליים המספקים פירוט אנליטי מפורט של מי ראה את המודעה שלך ומה הפעולות שהם ביצעו לאחר מכן.

מה עם שיווק דיגיטלי?

שיווק דיגיטלי הוא הנוהג של פרסום מוצרים או שירותים לקהלים ברשת. זה יכול לקחת צורה של קמפיינים במדיה חברתית, מודעות באנר או פרסום בתשלום לקליק או להיות בעל נכס דיגיטלי / אתר אינטרנט.

אתה מסוגל למקד טוב יותר את מסעות הפרסום שלך

שלט חוצות הוא עצם ההגדרה של אסטרטגיה שיווקית רחבה. אתה מכוון לכל מי שנוסע במקום בתקווה שחלקם עשויים להיות הדמוגרפיה המיועדת שלך. לעומת זאת, שיווק דיגיטלי מאפשר לך למקד בזהירות לקמפיינים שלך. אתה יכול למקד לסוגריים לגיל, להתנהגויות של מוכרים, או אפילו לחשבונות פרטיים.

שימוש יעיל יותר באסטרטגיות שיווק נכנסות

שלטי חוצות הם האסטרטגיה השיווקית החיצונית, וזה לא דבר טוב. טכניקות שיווק נכנסות לא רק רואות  שיעורי ייצור לידים גבוהים יותר , אלא גם זולות יותר. בנוסף, שיווק דיגיטלי עולה 62 אחוז פחות לכל הפניה מאשר טכניקות יוצאות.

שיווק שלטי חוצות לעומת שיווק דיגיטלי

חסרונות: אנשים נוטים להתעלם מפרסום מקוון

אנו טובים מאוד לכוון פרטים לא חיוניים. לרוע המזל עבור העסק שלך, זה יכול לכלול התעלמות ממסע הפרסום באינטרנט והחלקלק שלך. ארבעה מתוך חמישה צרכנים מתעלמים ממודעות באינטרנט (עיוורון באנרים) . זה לא אומר שלא כדאי להשקיע בהם – אתה רק צריך להתאמץ יותר כדי לתפוס את תשומת הלב של הקהל.

שיווק שלטי חוצות לעומת שיווק דיגיטלי

בסופו של יום, לכל אסטרטגיית שיווק יש את היתרונות והחסרונות שלה. אם אתה רוצה לטפח מודעות מקומית למותג, קמפיין שיווקי שלטי חוצות יעבוד טוב. עם זאת, אם אתה מחפש לרתום את העוצמה של שיווק נכנס, אתה לא יכול לעבור לדיגיטלי. מאמר מומלץ: טיפים לקידום אתרים SEO ואיך עובד מנוע החיפוש גוגל 2020