קידום אתרים … לא משנה באיזו שנה היא תהיה, מה המיקוד העסקי שלך, או באיזה ענף אתה נמצא, זה תמיד דיון חם ומעניין. כשמישהו מקליד משהו בגוגל, הוא נמצא במצב קנייה או מעורבות. זה לא כמו מדיה חברתית בה הכל מפוזר והמודעות שלך פשוט מופיעות בפני קהל תוך כדי דפדוף בעדכון שלהם. והחוקים משתנים בקצב מהיר עוד יותר. איך עובד מנוע החיפוש של גוגל:

אם מישהו מחפש משהו בגוגל , הוא מחפש מידע, משהו לקרוא או לרכוש משהו. זו הסיבה ש- גוגל אדס תמיד עבד כל כך טוב – מכיוון שקשה למצוא קהל ממוקד יותר והזדמנות למונטיזציה. אפילו עם כל זה בה בחשבון, SEO ואיך הדירוג היעיל של התוכן ואתרים בגוגל עדיין משתנים כל הזמן.

מה חדש בקידום אתרים – SEO בשנת 2020

כדי לעזור למסע הבלתי נגמר לדירוג תוכן האתר שלך גבוה יותר, בואו נסתכל על כמה מהטרנדים והדיונים האחרונים ביחס ל- SEO בשנת 2019 ואיך עובד מנוע החיפוש.

האם עליך לקשר לאתרים אחרים כמו שלך?

עם כל כך הרבה התמקדות בקישורים והעלאת הדומיין והרשות העמוד של האתר שלך, לעיתים קרובות יש חשש מתי אתרים צריכים להתחבר לאתרים אחרים – ואם בכלל צריך לעשות זאת.

זה היה למעשה נושא לדיון במהלך אחת מסדרות הווידאו #AskGoogleWebmasters האחרונות (סדרה חדשה מגוגל) והוצגה גם ב- SERoundTable. תוכלו לראות את הסרטון הקצר והתשובה למטה. מאמר דומה: איך לקדם חשבון אינסטגרם עסקי

אין ספק שמדובר בניתוחי מוח, ובוצעו בדיקות רבות על ידי בעלי אתרים כדי לבדוק אם קישור לאתרים אחרים עוזר באמת עם קידום האתרים שלהם או לא. זה יכול להיות מושפע גם אם קישורים כאלה אינם פועלים או לא.

לסיכום, (כפי שנמסר מתשובתו של ג'ון מולר):

אני מסתכל על כמה סוגים של קישורים. בפרט אם אתה מתחבר לאתר בגלל סידור, כמו שקשרת אלי ואקשר אליך. או בגלל שזו פרסומת או אם היא נעשית בתגובות האתר שלך ואתה לא ממש בטוח כמה הקישורים האלה טובים.

אז התשובה הכי טובה כאן? השאירו את הקישורים היוצאים לאתרים באיכות גבוהה ורק לאלה שאתם מתכוונים לגבות הצהרה או כדי לספק ערך נוסף לקהל שלכם.

איך פועל הדירוג של גוגל בפועל?

זו הייתה אחת השאלות הנפוצות ביותר בשני העשורים האחרונים מאז יצאה גוגל לראשונה לקהל. עם זאת, רק האנשים החשובים והסודיים ביותר בגוגל באמת יודעים את התשובה – וכדי להיות מדויקים זה בעצם משתנה כל הזמן.

איך עובד מנוע החיפוש של גוגל

על כתב העת למנועי חיפוש יש מאמר עדכני בנושא זה , המדגיש ומזכיר את הדברים הבאים:

ישנם מאות / אלפי גורמי דירוג. גוגל לא מגלה לנו מה הם בפירוט (מה שלפי זה נראה לי סביר).

הם אומרים לנו שהם מקבצים אותם: נושא, איכות, מהירות הדף, RankBrain, ישויות, נתונים מובנים, רעננות … ועוד.

מנקודת מבט של בעל אתר ומשווק תוכן, רובנו מסתכלים רק על SEO ממשתנים קטנים בהרבה – שהם לרוב תוכן, מילות מפתח ובניית קישורים נכנסים.

Val Zamulin , מייסד Seologist , ממליץ שכל ניצל לבעל אתר של כל אחת של מידע גוגל דליפות מדי פעם בהתייחסות כיצד עובד האלגוריתם שלהם. במהלך ראיון שנערך לאחרונה, המשיך ואל לקבוע:

אחת הדרכים הטובות ביותר להתחרות ללא הפסקה בעולם ה- SEO ולהשיג יתרון לפני התחרות שלך, היא לעקוב אחר ביצועי האתר הראשי והדפים הפנימיים שלך בתוך Excel נתונים כבד או גיליון המסמכים של גוגל. מידע כזה הכלול בדוח צריך לכלול את היסודות של דירוג אתרים, מילות מפתח וקישורים נכנסים / יוצאים – אך לכלול גם דוחות ונתונים מעודכנים על מהירות העמודים, מסד הנתונים ונתוני הפוסט המעודכנים לאחרונה. על ידי מתן כל המידע הזה ומתואר לפניכם, הוא יביא לדוח ואסטרטגיית קידום אתרים משופרים בהרבה למעקב אחר תוצאות וביצועים לאורך זמן.

שיטות כאלה מתוארות גם במאמר המלא של SEJ, מכיוון שיש בהן מספר מסמכים וגיליונות בדירוג גורמי הדירוג של גוגל, כוחם והשפעתם של אלמנטים עשירים, מתן הצעות מחיר המבוססות על הצעות מחיר וכיצד ניתן לקחת חלק בדירוג רב-מכשיר.

באיזו נקודה אתר צריך להתחיל להתמקד ב- SEO?

זוהי שאלה דומה מאוד לשאלה שאנו שומעים לעיתים קרובות בתחום המונטיזציה והשיווק השותפים – ומתי כדאי לך לנסות להתחיל להרוויח כסף באתר שלך? ההבדל בין שאלה זו לזו המקורית הממוקדת ב- SEO שאנו מציבים לעיל הם שני נושאים ועולמות שונים זה מזה.

לצורך מאמר זה, אנו נתמקד רק בשאלת קידום אתרים, אך אם תרצו ללמוד עוד אודות האינטרנט עליכם להתמקד במונטיזציה של אתרים, תוכלו לקרוא טיפים לקידום אתרים ואיך עובד מנוע החיפוש של גוגל

בהתייחס למתי עליך להתחיל SEO עבור אתר או בלוג, התשובה היא מ- DAY ONE – גם אם האתר שלך עדיין לא מוכן להפעלה.

ניתן לסכם זאת בצורה הטובה ביותר לאלמנטים ולגורמים הבאים: ( מקור )

  • יצירת דף אופטימיזציה
  • מיטוב למשתמשים ניידים
  • הגדלת מהירות האתר
  • שימוש במילות מפתח עם זנב ארוך
  • יצירת מפת אתר XML

אם אתה משיק אתר וורדפרס, זה לא אמור להיות קשה להשגה – מכיוון שישנם הרבה תוספים בחינם שיכולים לעזור בכך. עם זאת, קחו בחשבון את כל האלמנטים הללו ונסו לשפר את הביצועים של האתר שלכם לפני שאתם עוברים רשמית לאתר שלכם. וודא שמהירות האתר שלך מהירה ככל דבר, שהאתר שלך כבר מותאם למובייל ולכל המכשירים,

וגם שהוא כבר מדורג בגוגל (גם בלי שום תוכן אמיתי), כולם אידיאליים ודרך נהדרת להעניק לאתר שלך כאשר הוא הושק לראשונה ומוכן לצאת לדרך. קידום אתרים מתחיל מהיום הראשון … ולעולם לא נגמר. זה משהו שכל בעל אתר צריך לזכור ולהמשיך לעבוד עליו כל חיי האתר שלו. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף משיווק שותפים וגוגל

איך עובד מנוע החיפוש של גוגל

SEO היום, מחר … ושנים לבאות

קידום אתרים משתנה כל הזמן. לא מדובר רק על תוכן, מילות מפתח וקישורים נכנסים, אלא גם הסתגלות לאופן בו גוגל מדרגת תוכן ואיך הקהלים מחפשים את האתר שלך.

כאשר משתמשים כעת בחיפוש קולי ובמובייל יותר מתמיד, ביטויי חיפוש ומילות מפתח הם כבר לא מה שהיו פעם. פורבס אף המשיך והצהיר כי " עד 2020 30% מכל ההפעלות באתר יתקיימו ללא מסך. "- ואותו מאמר המשיך ואמר כי" כבר בינואר 2018 נערכו בממוצע מיליארד חיפושים קוליים בכל חודש, והוכיחו כי החיפוש הקולי נמצא במגמת עלייה. "

עכשיו המידע הזה נמצא בידך, האם זה משנה או משפיע על אסטרטגיית קידום האתרים – SEO ותוכן השיווק שלך בכל מקרה? זה כנראה עושה זאת. SEO כאן כדי להישאר וישפיע רבות על הדרך בה אנשים מחפשים ומוצאים תוכן באופן מקוון. ובעוד שזה יכול להיות כאן כדי להישאר, הדרך בה היא פועלת היום ככל הנראה לא תהיה כמו שהיא פועלת מחר.