דואר אלקטרוני הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר של כל העסקים בעולם כיום – אם לא החשוב ביותר. זה גם הדבר האחד שלא השתנה בצורה דרסטית בשני העשורים האחרונים. שלא כמו חיפוש, סלולרי, מדיה חברתית ופרסום באינטרנט, מטרת הליבה והעסקים של שיווק בדואר אלקטרוני זהה כמעט לחלוטין. מה הם החלופות לג'ימייל לעסקים:

עם זאת, מה שהשתנה הם הדרכים השונות בהן אנו מתחברים ומשתמשים בדוא"ל בחיי היומיום שלנו . במבט לאחור, כנראה שרבים מאיתנו השתמשו בדוא"ל כמו: AOL, Hotmail ו- Yahoo בשנים קודמות. עכשיו כל הבאז הוא סביב ג'ימייל ופלטפורמות דוא"ל מתקדמות אחרות, שלא רק מאפשרות לך לנהל טוב יותר את הודעות האימייל הנכנס והיוצא שלך, אלא גם לנהל טוב יותר את הזמן והפרודוקטיביות שלך.

בואו נסתכל על כמה האלטרנטיבות הטובות ביותר של ג'ימייל לשימוש עסקי

אימייל לעסקים: חלופות לג'ימייל (Gmail) הטובות ביותר

אימייל עסקי-Groove Shared Inbox

כשאתה מנהל עסק כלשהו או מתמודד עם מידע חשוב עברו לקוחות, הדוא"ל שלך הוא חשוב ביותר. לא רק לנתונים, אלא גם לפרודוקטיביות, צמיחה ותזמון יומיומי. זה המקום בו Groove בולטת בקהל, שכן הפלטפורמה שלהם יכולה למעשה לשפר את הפרודוקטיביות באמצעות תגובות משומרות, זרימות עבודה ואינטגרציה עם יותר מ -25 פלטפורמות שונות (כמו Trello, Olark, שופיפיי ועוד).

חשוב גם לציין כי הפלטפורמה היא אידיאלית כאימייל עסקי ומותגים שרוצים להציע שיתוף פעולה עם חברי צוותים שונים במשרד, או ברחבי העולם. זה אידיאלי גם לחיבור לקוחות לצוותי תמיכה ומעקב.

אפילו במובייל. באמצעות Groove, עסקים יכולים לחבר לקוחות לצוותי תמיכה, לבצע את ביצועי חברי הצוות ולהפיק דוחות מתקדמים המסייעים לבעלי עסקים להתמקד במה שחשוב בכדי להגדיל אותם. מאמר דומה: שיווק באמצעות דיוור אלקטרוני באינטרנט

אימייל עסקי אאוטלוק

אימייל עסקי-מיקרוסופט אאוטלוק

בתחילת מאמר זה, התייחסנו לכתובות דוא"ל ישנות של בתי הספר כמו AOL ו- Yahoo. במיוחד עבור AOL, יהיה עליך להתקין את התוכנה במחשב שלך בכדי להתחבר. כך היה גם ב- Microsoft Outlook – אך כמובן שהזמנים השתנו וכך גם הדרך בה הם מאפשרים למשתמשים לגשת ולשלוח מיילים.

עם יותר מ -400 מיליון משתמשים בפלטפורמת הדוא"ל שלהם, מיקרוסופט מעוניינת לשפר את השימוש בדוא"ל עבור כל מי שמשתמש בפלטפורמת Outlook שלהם. היתרונות והתכונות כוללים דוא"ל ולוח שנה בחינם ב- Outlook. יחד עם גישה לכל מה שאתה צריך כדי להיות האני הפורה והמחובר ביותר שלך – בבית, בדרכים ובכל מקום שביניהם.

אימייל עסקי אייקלאוד

אימייל עסקי – iCloud Mail

בעוד שרבים מאיתנו משתמשים במוצרי אפל ומכשירים ניידים על בסיס יומי, לא רבים מאיתנו משתמשים בפלטפורמת הדואר אלקטרוני שאפל מציעה למשתמשים שלהם. ה- אייקלאוד מייל של אפל מעניק לכל משתמש שטח אחסון פנוי של עד 5GN והעלאה מוגבלת של 20 BM עבור קבצים בודדים.

החדשות הטובות לגבי אייקלאוד מייל הן שלא תצטרכו ליצור כתובת דוא"ל חדשה או להאלץ להשתמש בשלהן אם ברצונך ליצור חשבון – פשוט הירשם באמצעות כתובת הדוא"ל הקיימת שלך ואתה יכול לצאת לדרך. מאמר נצפה: איך לעשות כסף בשיווק שותפים

זוהו אימייל לעסקים

אימייל לעסקים – זוהו Zoho business email

Zoho Workplace היא חבילת כלים משולבת פופולרית נוספת בה הרבה עסקים משתמשים כדי לשפר היבטים רבים של העסק. אם אתה כבר מכיר את הכלים הרבים המוצעים מגוגל (כמו Gmail, Sheets, Docs וכו '), סביר להניח שתיהנו גם מהחוויה עם זוהו.

היתרון העיקרי בשימוש באימייל של זוהו לעומת ג'ימייל הוא שתהיה לך שכבת אבטחה טובה יותר ולא תהיה לך BIG G שמשגיח על העסק שלך בכל מה שאתה עושה. זה נכון במיוחד לגבי מיקומי מודעות, שכן חשבונות פרמיום ב- זוהו לא תראה פרסומות.

באמצעות זוהו מייל אתה יכול להגדיר דוא"ל עם כתובת שם דומיין משלך, לקבל גישה מלאה ללוח הבקרה להתאמה אישית וכמובן לקבל גישה מלאה דרך מכשירים ניידים ויישומים. כל זה זמין במחיר של דולר 1 לחודש בלבד עבור 5 GB שטח למשתמש, או שתוכל לשדרג לגרסת הפרימיום עם 30 GB במחיר של 4 דולר בלבד לחודש.

אימייל עסקי חינם

אימייל עסקי – Mail.com Mail

אם תבקר באקראי בשם הדומיין mail.com, סביר להניח שלא תופתע כשגילית שמדובר בעוד שירות של דואר אלקטרוני חינמי. לכל מי שרוצה להתרחק מהשחקנים הגדולים יותר במרחב הזה ולהקים דוא"ל די ייחודי משלו, mail.com הוא מקום נהדר להתחיל בו. המיוחד בפלטפורמת הדוא"ל הזו הוא שהן מאובטחות מגוון רחב של תחומים שהם מאפשרים למשתמשים לרשום אימייל חדש. כמה מהמובילים שבהם הם @ mail.com, @ email.com ו- @ usa.com.

הפלטפורמה חינמית לשימוש ומציעה למשתמשים אפשרות לבחור מבין למעלה מ- 200 שמות דומיינים שונים, לקבל גישה ליישומים חינמיים ומותאמים אישית, יש להם אפשרות לשלוח קבצים מצורפים בגודל של עד 50 מגהבייט, וגם לאפשר למשתמשים ליצור עד 10 כתובות כינוי שונות.

הדוא"ל זה הפרטיות שלך. עשה זאת בטוח!

למשהו חשוב כמו הדוא"ל שלך, עליך לוודא שאתה לא נוח רק עם הפלטפורמה שאתה משתמש בה, אלא גם עם ההגדרות והתכונות המתקדמות שלה. כדאי גם לשדרג לתכנית הפרימיום אצל רבים מספקי הדוא"ל הללו, מכיוון שהעלויות מזעריות והיתרונות גדולים למדי. לדוגמה, לכל עסק, מותג ויזם צריכים להיות כתובת דוא"ל עם שם הדומיין הייחודי שלהם,

וזה גם יתרון נחמד לכך שכל הפרסום יוסר גם מתיבת הדואר הנכנס. לא משנה אם אתה משתמש כעת ב- Gmail, או פשוט מחפש מראה ותחושה חדשים עבור הדוא"ל שלך – הקפד לבדוק כל אחת מהחלופות כאן.