איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות בדרכים לגיטימיות

השגת עוקבים נוספים באינסטגרם יכולה לפתוח דלתות רבות עבורך ועבור המותג שלך. לאנשים המנהלים את העסק באינסטגרם יש הזדמנות טובה יותר לשווק את המוצרים והשירותים שלהם, להעלות את המודעות למותג ואפילו להרוויח יותר כסף על ידי שיווק המותג שלכם באינסטגרם:

איך להשיג עוקבים באינסטגרם? המדריך הזה יכול לפתוח דלתות רבות עבורך ועבור המותג שלך. לאנשים המנהלים את העסק שלהם באינסטגרם יש הזדמנות טובה יותר לשווק ולפרסם את המוצרים והשירותים שלהם, להעלות את המודעות למותג ואפילו להרוויח יותר כסף על ידי פרסום מודעות ממומנות וקידום אורגני באינסטגרם.

איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות

הדרך להרוויח עוקבים נוספים אינה דרך קלה. אתה לא יכול פשוט להתחיל לבקש מכולם ואמא שלהם לעקוב אחריך ולקוות שהם יעשו זאת. כדי לקבל עוקבים אמיתיים באינסטגרם אתה צריך תוכנית. מאמר דומה: אפליקציה לעיצוב הסטורי באינסטגרם

מה אתה צריך לעשות כדי להגדיל כמות עוקבים באינסטגרם?

המשך לקרוא כשאנחנו מכסים מדברים על כמה מהדרכים הבסיסיות והיעילות ביותר להשיג עוקבים אמיתיים באינסטגרם.

איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות בדרכים לגיטימיות

1. בצע אופטימיזציה לביו BIO שלך

התרשמות ראשונה פירושה הכל. וזה בעולם המשפיע על אינסטגרם , כדי להעלות את כמות העוקבים באינסטגרם במהירות – האסתטיקה של הביו שלך היא בהחלט הרושם הראשוני שלך. וכאשר אנשים לוקחים רק שנייה מהירה כדי להציץ בביולוגיה שלך, מוטב שתעשה את הרושם הראשוני הזה.

איך אתה עושה את זה?

כותרת ומילת מפתח

הכל מתחיל בכותרת ובמילת המפתח שלך. מתחת למספר העוקבים שלך באינסטגרם שלך יש שורה שתציב את שם המותג שלך. לצד זה, עליך לכתוב גם מילות מפתח שעוזרות לתאר מי העסק שלך. לדוגמה, משהו כמו "מאמן כושר", "מאפרת", או "מומחה לטיפוח העור".

זה לא צריך להיות משהו מפואר או ארוך. במקום זאת, זה צריך להיות רק כמה מילים מהירות כדי שאנשים ידעו מה אתם עושים.

מדור גוף

חלק הגוף מהווה את מרבית הביולוגיה שלך באינסטגרם. עם זאת, זה שונה בהרבה ממדור הגוף של פוסט בבלוג. אתה צריך לעשות את זה קצר ומתוק. המטרה של חלק הגוף היא לתאר בבירור מי אתה ומה אתה עושה, והכל תוך כדי דיבור בקול המותג שלך. אתה יכול לראות דוגמה נחמדה לכך בפרופיל של קים קרדשיאן. שימו לב איך יש בו תמונת פרופיל נחמדה, כתובת URL לעמוד האתר שלה ותכנים ותמונות באיכות גבוהה לאורך העדכון, יש לומר שזאת אחת הדרכים הטובות כדי להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות.

להלן מה שצריך לכלול בקטע הגוף:

עליי

החלק של עלי אמור לכלול גרסה מרוכזת של הצהרת המשימה שלך. יש לך רק 150 תווים, אז השתמש בהם בתבונה.

עם זאת, אל תפחדו להוסיף קצת אישיות כאן עם אמוג'ים.

קריאה לפעולה באמצעות קישור URL

כולנו ראינו שמותגים מפרסמים פוסטים באינסטגרם שהמכוונים ל "קישור ביו". ובכן, זו דוגמה מושלמת לקריאה לפעולה. מתחת לקטע שלעליי, אתה צריך לעשות קריאה לפעולה שמפתה את הקהל שלך ללחוץ על קישור ה- URL שחוזר לאתר שלך. משהו פשוט כמו, "לחץ עכשיו כדי לקבל 10 אחוז הנחה רק היום".

הוכחה חברתית

לקוחות עוסקים  בהוכחה חברתית בימינו, לכן הקפידו להוסיף שורה שמעניקה למותג שלכם אמינות מסוימת. דוגמאות לאמינו: העלאת תמונות עם לקוחות, תמונות של קונים מרוצים ופידפקים.

2. להשתגע עם ההאשטאג

כפי שאתה בטח כבר יודע, אינסטגרם מאפשרת כעת למשתמשים לעקוב אחר ההאשטאג ולא רק לפרופילים. זה מספק הזדמנות ענקית למי שרוצה להשיג עוקבים רבים יותר, מכיוון שה- האשטאג הנכון יכול באמת לשפר את הפרופיל שלך. יש שם גם שפע כלים שימושיים שיעזרו לך למצוא את תגיות ה- hashtags הרלוונטיות והפופולריות ביותר בכל זמן נתון. ראה מאמר נצפה: האשטאג הכי פופולריים בעולם

איך להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות בדרכים לגיטימיות

אבל, אתה רוצה לוודא שאתה עושה את ה- האשטאג נכון וחכם. ראשית, וודא שאינך משתמש רק במכוני כותרת של מילה אחת. אמנם אלה בעלי ערך, אך עדיין חכם לעשות את זה עם האשטאג נחמד ויצירתי יותר. ואין צורך שכל האשטאג יהיה קשור ישירות למותג שלכם. מטרת ה- האשטאג איננה רק להשיג עוקבים מיידיים , אלא גם להציג את האישיות שלך כך שהעוקבים הנוכחיים שלך יתמודדו איתך.

לדוגמא, נניח שאתה מאמן אישי. זה יהיה די משעמם אם כל ה- האשטאגs שלך היו כמו # workoutday או #staymotivated. במקום זאת, כדאי לנסות לעשות קצת כיף עם זה. לדוגמה, אפשר לעשות #gettingaleguponth competition או #cantmoveafter workout.

לבסוף, וודא שהאאוטג'טים לא תופסים את מרבית העותק הלוח, מכיוון שזה יכול להסתיר המלל שלך. דבר חכם שרבים עושים הוא לשים את תגיות ה- האשטאג בסוף העותק.

3. להיות יצירתי עם המלל

תמונה בהחלט אומרת אלף מילים. עם זאת, זה לא אומר שאתה רוצה שכל הכיתובים שלך יהיו סופר קצרים. אמנם בהחלט טוב שיהיו לכם כמה פוסטים עם כותרות קצרות, אתם בהחלט רוצים לצלול לפרטי פרטים עם פוסטים אחרים. כשאתה מתאר את הכיתובים שלך ומספר את הסטורי שמאחורי התמונה, אתה תיצור עניין רב יותר בפוסטים שלך ותוכל להגדיל את הבאים שלך.

כמו כן, הסטורי היא דרך נהדרת עבור הלקוחות שלך להכיר אותך, אל תפחד לתת מגע אישי מהחיים הפרטיים. עוד דוגמה של חשבון של דוגמנית באינסטגרם  russ_beauties , מאמנת אישית שהפכה את יזמית הפיטנס והכושר שמקבלת את רוב העבודה שלה בעסק באמצעות אינסטגרם על ידי צילום של דומגמניות שונות. בעוד שרוס שומרת על כמה פוסטים קצרים ומתוקים עם הדגמות אימון, פוסטים אחרים ארוכים הרבה יותר ונכנסים לפרטי פרטים על מה שהיא עושה כדי להישאר בכושר כל כך.

איך להעלות עוקבים באינסטגרם

היא גם משתפת את הקהל שלה בסיפורים על משפחתה, חבריה ומסעותיה.

כמו כן, היא הכניסה את כתובת האתר שמשת את דף פרופיל האינסטגרם , מכיוון שהיא מובילה היישר לעמוד המכירות שלה – מה שמסביר ככל הנראה כמות נאותה של לקוחות חדשים משלמים לעסקים שלה ותוכניות אימונים לירידה במשקל מדי יום.

4. שתף פעולה עם משפיעים באינסטגרם

אם אתה מחפש להשיג עוקבים נוספים כדי שתוכל לבנות את המותג שלך ולהגדיל את כמות העוקבים והעסק שלך, אתה צריך להשתמש בשיתוף פעולה עם משפיעים. אבל, אתה צריך להיות חכם לגבי האופן בו אתה משתף פעולה. ראשית, עליכם למצוא אנשים שלא רק שיש להם הרבה עוקבים, אלא שמתיישרים גם עם ערכי המותג שלכם.

לדוגמה, נניח שאתה מותג אוכל אורגני. ככל הנראה לא כדאי לשתף פעולה עם משפיע שיוצא כל הזמן לחגוג עם תמונות של חיי לילה. במקום זאת, עליך למצוא משפיעים המתמקדים בבריאותם ובכושרם. לאחר שמצאת מספר טוב של משפיעים שאתה מעוניין לעבוד איתם כדי להעלות עוקבים באינסטגרם במהירות, התחל לעקוב אחריהם. וודא שהפעלת התראות על פוסטים כך שתקבל התראה בכל פעם שהם מפרסמים משהו חדש. בכל פעם שהם מפרסמים משהו חדש, הקפד ליצור אינטראקציה עם הפרופיל שלהם. אתה יכול לעשות זאת על ידי לייק לתמונות שלהם או על ידי השארת תגובות.

ברגע שהתחלת לפתח מערכת יחסים עם משפיע, אתה סוף סוף יכול לפנות לראות אם הם רוצים לעבוד עם המותג שלך. אבל המפתח הוא לא להישמע מיואש. במילים אחרות, אל תגיד משהו כמו, "האם בבקשה תפרסם משהו על המוצר שלנו? אנו נשלם לך כסף! " זה גם לא מקצועי וגם נשמע ספאם. במקום זאת, עליך לומר משהו כמו, "היי אנחנו מאוד אוהבים את הפרופיל שלך. האם אתה מעוניין לנסות כמה מהמוצרים שלנו? "

יחד עם זאת, אם אתם רק מתחילים באינסטגרם ולא רוצים לנסות ולבנות מותג ועוקבים מאפס, האופציה היא גם כאן כדי להשתמש בפתרון כמו Famoid . יש להם שפע של שירותים ופתרונות שיעזרו לך להעלות עוקבים באינסטגרם, לקידום העוקבים ושיתוף חברתי לחשבונך.

5. נצל את היתרון של פתרונות VPN

כבלוגרים ומשווקי אינטרנט, לעתים קרובות אנו שומעים על היתרונות של שימוש ב- VPN כדי להגן על המידע שלך ועל נתוני הגלישה שלך כל העת. הרעיון אינו חדש, אך אלפי אנשים מוסיפים כלים ופתרונות פרטיים כאלה להרגלי הגלישה היומיומיים שלהם. עם זאת VPNs יכולים להועיל כשיש באינטרנט כל סוג של שיווק ומחקר במדיה חברתית. שלוש הסיבות הנפוצות ביותר לשימוש באחת באינסטגרם הן:

  1. הגבלות ארציות
  2. מגבלות במקום העבודה והאקדמי
  3. לביטחון כללי ופרטיות

כפי שצוין בתוכנית שיווק השותפים של SurfShark  VPN , " רשתות וירטואליות פרטיות מאפשרות למשתמשים ברחבי העולם לעקוף צנזורה. בכל מקום. האינטרנט צריך להיות מוקד פתוח של ידע ושיתוף. השימוש ב- VPN הנכון מאפשר למשתמשים לגשת לתכני אינסטגרם, מכל מקום. "

מלבד ההגנה על המידע שלך ועל מידע הגלישה המקוונת, VPNs יכולים לעזור גם בגישה לכלי שיווק ותזמון שונים של אינסטגרם שבהם אתה משתמש. תלוי במקום בו אתה מנהל את העסק שלך או אם אתה מנסה לגשת ל wifi במיקומים שונים, הדבר עשוי להגביל את היכולת שלך לגשת לאתרים ופלטפורמות חברתיות מסוימות. כשמדובר ב- VPN וניהול עסק או מותג ברשת, תמיד עדיף להיות בטוחים מאשר להצטער מאוחר יותר.

6. קבל קהלים חדשים ומקומיים

כשאתה מנסה לבנות את החשבון שלך באינסטגרם, הדבר החכם ביותר לעשות הוא להתחיל מקומי ולבנות את הדרך שלך משם. עליך להזכיר תכופות את המקומות שבהם העסק שלך ממוקם. וכן, עליכם לתת ערך לקהילה המקומית ולהצביע על אטרקציות מקומיות. כפי שצוין במאמר זה בנושא מנועי החיפוש המקומי, בו הם ממקמים מיתוג אינסטגרם, הם ממקדים תשומת לב רבה בחשיבות " כדי למטב את טווח ההגעה המקומי של עמוד האינסטגרם שלך, אתה צריך להתמקד ב- האשטאג מקומי. “. מאמר נצפה: הכנסה נוספת משיווק שותפים

לדוגמה, נניח שאתה מותג ליוגה במרכז בתל אביב. אתה יכול ליצור פוסט על מקום לרכישת מחצלת יוגה כמו שלך.

לאחר שהגדלת את החשבון באזור המקומי, זה המקום בו אתה יכול להתחיל לחשוב על התרחבות למדינה כולה, אז לכל המדינה ואז לשאר העולם.

7. פרסם תמונות וסרטונים באיכות

אם אתה עושה את כל האמור לעיל ועדיין לא מקבל עוקבים, אז אולי אתה צריך לבדוק את האיכות של תמונות אינסטגרם שלך. אם אתה מפרסם כמות של תמונות לא באיכות שנראות כאילו צולמו במכשיר יישן, הגיע הזמן לבצע שינוי. גם אם לעסק שלך אין שום קשר לצילום, התמונות שלך עדיין צריכות להיראות מקצועיות. אחרת, אנשים לא יתייחסו למותג שלכם ברצינות.

אם אתה רק בתחילת הדרך ולא יכול להרשות לעצמך מצלמה מהודרת או צלם מקצועי, אל תפחד להשתמש  בתמונות ממאגר חינמי. רבים מאלו איכותיים ותופתעו מכמות התמונות שתוכלו למצוא שהן נכנסות למסר של המותג שלכם. כמו כן, וודא שאתה פועל לפי כללי 60/40 בעת פרסום תמונות. כלומר, 60 אחוז מהתמונות שלך צריכות להיות קשורות ישירות למוצר או לשירות שלך. 40 האחוזים האחרים צריכים להיות צילומי אורח חיים. במילים אחרות, צילומי קהילה, הרפתקאות טיולים, עובדים או משפחה. לחלופין, הם יכולים להיות גם ציטוטים.

כיצד להשיג עוקבים אמיתיים באינסטגרם: האם אתה מוכן?

עכשיו כשאתה יודע להעלות עוקבים אמיתיים באינסטגרם במהירות, הגיע הזמן להפעיל את הצעדים האלה. ותזכרו, מיליון עוקבים לא יבואו לילה, אז היו סבלניים וקחו את זמנכם בכל צעד. די בקרוב, המספרים הללו ימשיכו לצמוח ולגדול. אם יש לך שאלות לגבי השגת עוקבים אמיתיים באינסטגרם, אנא דבר איתנו בתגובות. ואל תשכח שאינסטגרם היא רק חלק אחד מהפאזל בכל הקשור לבניית המותג שלכם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: