כולם מאמינים שיש להם את הרעיון הגדול הבא שיעשה אותם עשירים, לפעמים לא צריך משהו מורכב כדי להתעשר, זה בהחלט נכון כשמדובר בצעצועים, כאשר משהו חדש נוצר על בסיס יומיומי כאשר השוק ממשיך לצמוח, עם זאת, המציאות היא כשמדובר בצעצועים, שלפעמים דברים פשוטים הם הטובים ביותר.

ילדים בדרך כלל יותר משמחים לשחק עם משהו שהוא קליל יותר, בתוך רשימה זו, אנו נדרג 10 את רעיונות הצעצועים הפשוטים שעשו אנשים מיליונים.

10.הולה הופ צעצוע דמוי-חישוק

אחד הצעצועים הפשוטים והטובים? נמכר ברחבי העולם, חישוקי ההולה הופ נותרו פופולריים באותה מידה כמו שהיו כאשר יצאו לשוק. להולה הופ יש סוגי חישוקים נפוצים בקרב ילדים, ומשמשת כיום לעיתים קרובות בבתי ספר ואף פרצה אל עולם הכושר, והביאה את הצעצוע לרמה חדשה לגמרי עם מכוני כושר רבים המביאים אותם פנימה. הצעצוע מכר יותר ממאה מיליון יחידות בשנתיים הראשונות ליצירתו, וזה סכום לא ייאמן, עבור מה שבעצם הוא רק מעט פלסטיק מעוצב לחישוק. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף מ-TIKTOK

9.Wacky Wall Walker ווקר

תמונה פינטרסט

ההמצאה הזו הייתה במקור מסין, אך ברגע שהיא ניתנה במתנה לקן הקוטה, המוצר נלקח לרמה חדשה לגמרי שכן הוא קנה את זכויות המוצר תמורת 100,000 אלף דולר בלבד. הקוטה הצליח לקחת את הצעצוע לרמת פופולריות חדשה לחלוטין, ושיווק אותו ברחבי העולם כשהצעצוע גדל בקצב קבוע, והופיע בסופו של דבר בוושינגטון פוסט שעזר לצעצוע להפוך לסנסציה ברחבי העולם. הצעצוע המשיך למכור יותר מ -240 מיליון יחידות, והביא יותר מ -80 מיליון דולר, והוכיח כי 100,000 הדולר שקוטה רכש את הזכויות עבורם היה העסקה המושלמת.

8.כדור ה-8 הקסום

צעצוע זה הוא עוד אחד פשוט להפליא שהמשיך לפופולריות רבה ותמיד נשאר פופולרי בקרב ילדים, במיוחד עכשיו ניתן להוסיף את גורם הנוסטלגיה לצעצוע. כדור ה-8 הקסום הוא פשוט להפליא, מכיוון שהוא פשוט כדור פלסטי עם מבנה דו צדדי בפנים, יחד עם קצת אלכוהול בכדי לגרום לו להתפתל, ומספק את התשובות לשאלות הבוערות של הילדים. כמובן שלכדור אין כוח אמיתי, אבל העולם אהב את הרעיון ונפל לתוכו", וזה ככל הנראה בגלל שהוא הופיע בכל כך הרבה תכניות טלוויזיה וסרטים, וזה עזר באמת לשווק את הצעצוע לעולם. מאמר נצפה: קבוצות פופלריות בפייסבוק ליזמים בישראל אשר ילמדו אותך להרוויח כסף מהבית

7.Beanie Babies בובות כפפה

תמונה פינטרסט

יוצר הבובה טיי וורנר בעל שווי נטו של 2.6 מיליארד דולר! נכון, דובונים אלה עזרו להפוך את וורנר למיליארדר, והוכיחו שמשהו כל כך פשוט יכול באמת להמריא לרמה מטורפת. אמנם בהחלט ישנם צעצועים פשוטים יותר מאשר תינוקות הכפפה, אך אין בהם שום דבר מיוחד יתר על המידה בדובי הדובונים הללו, אך בשל אופיים הגחמני וצבעיהם הבהירים והתוססים, תינוקות הכפפה הצליחו להמריא בפופולריות רבה. מיליונים כאלה נמכרו, כאשר רשתות השיווק אוספות אותן ומוכרות אותן. בגלל הפופולריות שלהם, כאשר חלקם יימכרו באינטרנט תמורת סכומי כסף גדולים.

6.Pet Rock פיט הסלע

תמונה פינטרסט

ה"צעצוע "הזה באמת לא היה צריך לעבוד, ובכל זאת איכשהו הפך סלע" המחמד להיות דבר פופולרי להפליא , כשהוא שוחרר בשנת 1975הרעיון הוא שמדובר בחיית מחמד" נטולת טרחה ". זה היה פשוטו כמשמעו סלע, ​​שהיה מגיע עם מדריך, קופסת קרטון שעבדה כמנשא וכמוביל לקשירה סביב הסלע, ומסיבה כלשהי, היא לקחה את העולם בסערה כאשר המון אנשים שרוכשים את המוצר. בסופו של דבר פיט רוק עזר לגארי דאהל הבעלים וממציא הרעיון הגאוני הזה, להרוויח 6 מיליון דולר, שעבור סתם סלע זה היה תשואה די טובה. מאמר נצפה: איך לעשות כסף משטחי פרסום

5.פרבי

תמונה פינטרסט

כולם שמעו על פורבי, כאשר הינשוף האלקטרוני הוא צעצוע פופולרי להפליא, ואף שהוא היה אלקטרוני, זה עדיין היה צעצוע מאוד פשוט וככל שהיה פשוט כך הפך להיות כל כך פופולרי. הצעצוע הפך להיות כה גדול עד כי בשלב מסוים הסוכנות לביטחון לאומי אסרה על היצרן למכור לאחר שהייתה בכתבה טענה כי מדובר ב"מרגל המיוצר מתוצרת סין "שהאזין לשיחות (מוכר לכם? סיפור דומה מטיקטוק). כמובן, זה לא היה המקרה והצעצוע נשאר להיט גדול במשך כמה שנים, כשפורבי הרוויח 500 מיליון דולר בשנה בשיאו המוחלט.

4.כדור סקווש

פינטרסט

כדור סקווש הומצא בשנות השמונים כאשר לסקוט סטילינג'ר היה הרעיון לייצר כדור גומי שהיה מלא בסיבים צבעוניים בכל רחביו, והוא הצליח להפוך ללהיט מדהים, כשמגזין "טיים" מכנה אותו כאחד הצעצועים הגדולים מכולם זמן. בגלל הפופולריות שלהם, סגנונות ועיצובים שונים של כדורי סקווש נוצרו במהירות ככל שהצעצוע גדל וגדל, שעבור צעצוע כל כך פשוט היה פנטסטי. בסופו של דבר, הסבר רכש את כדור הקוש מסטולינגר בשנת 1997, תמורת 100 מיליון דולר , והמשיך להפוך את כדור הסקווש להצלחה, אפילו דמויות ממותגות של דיסני נוצרו בהשראת הכדור. מאמר נצפה: איך לנצל את מנוע החיפוש של גוגל על מנת לעשות כסף מהבית

3.סלינקי

תמונה פינטרסט

כשמדברים על צעצועים פשוטים, סלינקי הוא באמת הדוגמה המושלמת למשהו כל כך בסיסי, ובכל זאת כל כך כיף שהוא הפך ללהיט מרכזי, בהיותו אחד הצעצועים המפורסמים בעולם. זהו פשוט צעצוע דמוי קפיצ שלעתים קרובות צבעוני להתבלט ככל האפשר שאפשר למקם ולאפשר ולהקפיץ אותו בדרכים שונות, כאשר סט מדרגות הוא הדבר היחיד הדרוש בכדי לגרום למוצר זה לעבוד טוב. ובכן, זה יכול להיות פשוט, אבל עבור הממציא, ריצ'רד ג'יימס, זו הייתה ההמצאה הגדולה ביותר בכל הזמנים שכן הסלינקי המשיך לרשת את משפחתו בסביבות 250 מיליון דולר, וזה מדהים למשהו כל כך בסיסי.

2.טופ טראמפ

תמונה פינטרסט

הצעצוע הזה העלה את משחקי הקלפים הקלאסיים לרמה חדשה לחלוטין, מה שהפך את הקלפים לידידותיים מאוד לילדים ונגישים, והביא זיכיונות שונים שיהפכו אותם למעניינים ככל האפשר כי נראה כי הביקוש לטופ טראמפ צומח בכל שנה. כאשר החבילות תמיד בהירות ותוססות כדי להתבלט על המדפים, הצעצועים הללו מושלמים לנסיעות ארוכות ברכב או לנסיעות במטוס, והיכולת לקחת אותם לכל מקום היא גולת הכותרת האמיתית. עד עכשיו מיליונים על מיליוני חבילות של טופ טראמפ שנמכרו בכל רחבי העולם, ועבור רעיון ועיצוב כה פשוטים, היצרן הרוויח הרבה מאוד כסף.

1.גלגלים חמים

תמונה פינטרסט

גלגלים חמים הם תופעה, כאשר מכוניות הצעצועים הן אחד מזכייני הצעצועים המוצלחים והפופולאריים ביותר שנעשו אי פעם, בעיצובים קטנים ופשוטים הם פשוט מכוניות קטנטנות. עם זאת, למרות שהם פשוטים, הם תפסו את דמיונם של מיליוני ילדים והעניקו לאליוט הנדלר מיליוני דולרים לחשבון הבנק , אליוט יצר יחד עם מותג המשחקים מאטל, ומתפרנס מכך בכבוד בהתחשב בעובדה שאשתו היא זו שיצרה את המותג ברבי. אבל עבור Hot Wheels, זה צעצוע שלעולם לא יתיישן, בהתחשב לכך שילדים תמיד אהבו לשחק עם מכוניות.