כדי לחזק את האבטחה שלך באופן מקוון, חשוב לעדכן את סיסמת הדוא"ל שלך באופן קבוע – ועבור אנשים רבים, עשויה לעשות זאת פירושה שינוי סיסמת ג'ימייל. האם אתה יודע לשנות את הסיסמה בחשבון הג'ימייל שלך? אם לא, אל תדאג. מדריך זה יראה לכם איך לעשות איפוס סיסמה בג'ימייל .

למרות שג'ימייל היא אחת מלקוחות הדוא"ל הפופולאריים ביותר בעולם, עם יותר ממיליון וחצי מיליארד משתמשים בשנת 2020 , זה לא בהכרח אומר שכולם יודעים לנהל כל היבט במערכת שלהם. להלן כיצד לשנות את סיסמת ה- Gmail דרך אתר שולחן העבודה או באמצעות אפליקציית אנדרואיד, בכמה בשלבים פשוטים. מאמר נצפה: איך לעשות כסף מגוגל ללא השקעה

שלב 1:  היכנס לחשבון הגוגל שלך

שימו פרטים ב דף חשבון Google  ולחץ על הלחצן הכחול הבא של הלחצן בפינה השמאלית למטה. הזן את פרטי ההתחברות שלך כמבוקש ובמידת הצורך, אמת את זהותך באמצעות אימות דו-גורמי.

שלב 2: פתח את הגדרות האבטחה שלך

לחץ על   לשונית האבטחה ותוצג בפניך מספר אפשרויות. גלול מטה עד שתמצא את החלק שכותרתו כניסה ל- Google .

שלב 3: שנה את הסיסמה שלך

מצא את החלק שכותרתו סיסמה . זה יגיד לך מתי שינית אותו בפעם האחרונה והפעלת אימות דו-שלבי. לחץ על כפתור הסיסמה וכשתתבקש, הזן שוב את הסיסמה שלך כדי לאשר את זהותך. לאחר מכן תתבקש להזין סיסמה חדשה. וודא שזאת סיסמה חזקה , עם שילוב של מספרים, אותיות, אותיות גדולות ותווים מיוחדים. כדי שלא תשכח אותה, השתמש במנהל סיסמאות .

לאחר שתאמת את הסיסמה, השינוי הושלם והחשבון שלך מאובטח. זו גם זמן טוב לבדוק מחדש את פרטי החשבון האחרים שלך, כגון אמצעי אימות דו-שלבי ושחזור.

שינוי הסיסמה שלך באמצעות אפליקציית אנדרואיד

אם אתה ניגש לדוא"ל שלך בטאבלט או בסמארטפון אנדרואיד, השיטה לשינוי הסיסמה שלך היא מעט שונה, אך לא מסובכת יותר.

פתח את יישום ה-Gmail ולחץ על סמל התפריט בן שלוש השורות בפינה הימנית העליונה. לאחר מכן בחר הגדרות בחלק התחתון של התפריט ואז בחר את החשבון שברצונך לשנות. לחץ על נהל את חשבון Google שלך ואחריו לחץ על לחצן התפריט ואז על אבטחה . לחלופין, תוכלו לגלול לאורך התפריט העליון ולהקיש על אותה אפשרות. מאמר נצפה: איך להרוויח כסף מהפוסטים שלך באינסטגרם

הקש על החלק סיסמה והזן את הסיסמה הנוכחית שלך. ואז הזן את החדש שלך, אשר את זה והחשבון שמור.