אחוזתו של מייקל ג'ורדן בשיקגו קיימת בשוק כבר שמונה שנים, המחיר הרשום כ -14.855 מיליון דולר. עם עונת NBA של 2019-20 הנמצאת בהפסקה בגלל הקרונוה. ביום ראשון הקרוב ישודר ב-ESPN את הפרק הראשון בסדרה התיעודית "הריקוד האחרון" המפרטת את עונת שיקגו בולס 1997-98. הסדרה תתרכז בעיקר באירועים ובדרמה שהביאו להתפרקות השושלת ההיסטורית.

תמונות טוויטר/unsplash

אולי תשומת הלב התקשורתית הגדולה כלפי ג'ורדן תעזור לו סוף סוף למכור את האחוזה שנמצאת בשוק כבר שמונה שנים. לינדסי אדלר מהאתלטיק ציין כי אחוזת שיקגו של ג'ורדן ונותרה עודנה פנויה. הבית המפואר בן 9 חדרי השינה ו 10 חדרי הרחצה, זמין כעת תמורת 14.855 מיליון דולר עצומים.

לפי הרישום באתר מכירות הנדל"ן הגדול בארצות הברית – Zillow , בית ההילנד פארק בגובה 56,000 מטר מרובע כולל מגרש טניס, חדר כושר כדורסל וג'ינג'ינג. האחוזה, שנבנתה בשנת 1995, כוללת 14 חניות. שווי השכירות הוא 15,000 דולר לחודש. מאמר נצפה: איך להרוויח כסף מנדל'ן (נכס דיגיטלי) אינטרנטי

המחיר המבוקש הראשוני לאחוזה היה 29 מיליון דולר, אך לאחר שלא מצא שום קונים, מייקל הוריד אותו ל -21 מיליון דולר בשנה שלאחר מכן. המחיר ירד בהדרגה עם הזמן, ובכל זאת, האחוזה של הכדורסלן ממשיכה לחכות לקונה.

ג'ורדן כמובן לא ממהר למכור את המקום. על פי האתר פורבס, הבעלים של שארלוט הורנטס שווה 2.1 מיליארד דולר. האחוזה יכולה להישאר שלמה עד שמישהו יהיה מוכן לתת למייקל הצעה הוגנת.

פורבס קובע כי ג'ורדן הרוויח 93 מיליון דולר בשכר בלבד במהלך 15 עונותיו ב- אן בי איי – NBA. אלוף ה- NBA שש-פעמים אשר הרוויח גם יותר מ- 100 מיליון דולר בשנה מחסות מותג הנעליים נייק.

ג'ורדן פרש לאחר שהבולס זכו באליפות השישית שלהם בשנת 1998 (שלוש הכבול השני שלהם בעשירון). דניס רודמן, סקוטי פיפן ומאמן הראשי פיל ג'קסון (היה לו נפילה קטנה" עם המנהל הכללי ג'רי קראוזה) עזבו אף הם. ג'ורדן חזר ל- NBA ארבע שנים לאחר מכן, כשהוא משחק את עונות 2001-02 ו- 2002-03 עם "המכשפים" בוושינגטון לפני שפרש לתמיד. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף משטחי פרסום באינטרנט