4 שיטות: איך להשתמש באינסטגרם כמשפך מכירות לעסק

שאלה: באיזה עונת עסקים אתם נמצאים כרגע? לא הבנתם אותי?, הנה מה שאני הולך לדבר עליו כאן, בניית משפך מכירות באינסטגרם, גם במכירות באינטרנט הלקוח עובר תהליך מכירה פשוט. מהו משפך מכירות באינסטגרם:

משפך מכירות באינסטגרם

מסע הלקוחות הטיפוסי עובר משהו כזה:

מודעות> עניין> תשוקה> לקוח

תחילה על הלקוח להיות מודע למותג או למוצר, ואז להתעניין במה שמוצע … בסופו של דבר רצון להציע כמה אפשרויות שאתה הופך אותו ללקוח.

אם נעביר את זה מנקודת המבט של העסק, מה אתה צריך:

נראות> מעורבות> הובלה> מכירות

אלה ארבע העונות העסקיות.

אלא שלא כמו קיץ, חורף, סתיו ואביב, עונות אלה אינן שוות באורכן.

משפך מכירות באינסטגרם שלב ראשון: נראות

האמת היא שרוב העסקים יהיו בעונת נראות במשך רוב השנה.

כי בואו נהיה אמיתיים: כולנו יכולים להשתמש בעיניים חדשות בהנפקות העסק שלנו.

(ומבחינת אינסטגרם, להיות בעונה של ראות פירושו שאתה מכוון לצמיחת עוקבים.)

אלה הם סוג הסיפורים שעוזרים לך להיות בלתי ידוע ובלתי נראה שאנשים יאמרו "וואו הסטורי הזה מעניין" מאמר דומה: איך להרוויח כסף מהטיקטוק TIKTOK

טקטיקה אחת שאני אוהב להשתמש בסטורי שלי כדי להיראות יותר גלוי היא לתייג כמה מהמומחים האהובים עלי בענף שלי בסטורי. בדרך הזו, הם הולכים לקבל הודעה שלי, תייג אותם בסיפור , פשוט תייג אנשים מהתחום שלך או כאלה שאתה יודע שיש סבירות כבוהה שהם יגיבו לך , ורוב הסיכויים שהם הולכים לשתף מחדש את הסטורי שלך או הפוסט.

וואלה. הם משתפים אותי מול העוקבים שלהם. אבל יום אחד – ונגיד כי יש לך מספיק עוקבים בחשבון האינסטגרם שלך. אתה רק צריך להמיר אותם ללקוחות.

משפך מכירות באינסטגרם שלב שני: מעורבות

השלב הבא שלך לאחר הגדלת הראות?

לאחר המעורבות איתם. התחל את השיחות האלה. שלח את הסקר הזה או השאלות שלך. סקור אותם על נקודות הכאב שלהם , במידה ואם מעוניין בשירות או המוצר שלך, מה הם היו רוצים- מה הכאב שלך הלקוח.

אלה הם סוג הסיפורים שמעודדים את העוקבים שלך לנקוט בפעולה. 

אולי זה לענות לאחת הסיפורים שלך, לענות לסקר או לשלוח לך הודעה ישירה. המפתח הוא שהם פותחים איתך שיחה וזו עונה נהדרת בשבילך לבנות באמת את הגורם "יודע, אוהב וסומך". זה השלבים המוקדמים של מערכת יחסים כך שהעוקבים שלך באמת מרגישים מחוברים אליך כאדם וכמותג. מאמר דומה: איך לעשות כסף כאמן באינסטגרם

טקטיקה אחת בעונת המעורבות היא להפוך את הסיפורים שלך פחות עליך ולהשתמש בם זמן לשאול את העוקבים שלך על החיים שלהם. 

בין אם זה סקר ובין אם מדובר במדבקה מעניינת בסטורי, שאלת העוקבים שלך לגבי עצמם לא רק עוזרת להם להרגיש יותר מחוברים אליך, אלא שתצטרך ללמוד עוד על עוקבי היעד שלך. אז זה באמת win-win.

משפך מכירות באינסטגרם שלב שלישי: יצירת לידים

עם נתוני המעורבות שלך, אתה יכול לראות מי מוכן לעשות איתך את הצעד הבא – עליך להיות מוביל – בצורה של מנוי לדוא"ל, לבקש שיחה או פרטי משתמך כדי לתת להם ערך נוסף.

טקטיקה אחת לייצרת לידים היא להציג את הלקוח שלך . אני מציג את התלמידים והלקוחות שלי שהגיעו לתוצאות נהדרות מאיך שעזרתי להם. הפוך את זה להרגל, צלם מסך כל הערה או דוא"ל שתקבל או אפילו שיחה בוואצפ, שיכולים להיות הגורם המכריע למכירות דרך הסטורי או בפוסטים שלך. מאמר דומה: מכירת תמונות באינטרנט: האם עושים מזה כסף?

שיתוף מסוג זה מוכיח לקהילה שלך שאתה עסק אמיתי עם "קבלות". כשאתה משתף את הלקחות המרוצים, הקפד לתת לעוקבים שלך קריאה לפעולה כדי שיוכלו לעשות את הצעד הבא להפוך למוביל עבור העסק שלך.

משפך מכירות באינסטגרם שלב רביעי: מכירות

ברגע שאתה יודע מיהו הפוטנציאלי למכירה בעסק שלך, אתה מתקדם לסגירת אותו מכירה: לפעמים באמצעות שיחה של 1 על 1, פעמים אחרות דרך הודעה ישירה, או אולי אפילו דרך דיוור אלקטרוני.

טקטיקהנוספת שאני אוהב כשאתה נמצא בעונה של סגירת מכירות היא פשוט ליישר את ההתנגדויות . ענה על השאלות שהעוקבים שלך כתבו או העירו בתגובות, שהם עלולים לפחד מעט לומר בקול רם. אפילו השאלה המפחידה של "אני חושב שזה יקר מדי." זה באמת עוזר להתייחס לקדם את העסק והמכירות שלך. בדרך זו, מי שנמצא על הגדר עשוי להרגיש בנוח לפנות אליך לקבלת מידע נוסף. זוהי דרך מצוינת עבורך לראות באמת מי מעריך את ההצעה שלך ומי מוכן להפוך לקנייה. מאמר דומה: האם אפשר להרוויח כסף מקבוצה בפייסבוק

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: