לא תמיד הבית הוא המקום הבטוח לשהות בו במהלך מגיפת הקורונה המתמשכת, הדיווחים מדאיגים בנתונים הסטטיסטיים על אלימות במשפחה רק הולכים וגדלים .

הימצאות מקום בטוח לשהות בו במהלך מגיפת הנגיף המתמשך היא לצערי פריבילגיה בדרכים רבות יותר מאחת, ודיווחים מדאיגים על נתונים סטטיסטיים על אלימות במשפחה ככל שזה קורה נראה כי הם משקפים זאת. שני אנשים שהבחינו בכך הם ריהאנה ומנכ"ל טוויטר ג'ק דורסי , שהודיעו לאחרונה על תרומה משותפת של 4.2 מיליון דולר לעזרת קורבנות אלימות במשפחה בלוס אנג'לס. מאמר נצפה: איך לקדם חשבון אינסטגרם עסקי

הכסף יעבור לקרן בראשות ראש העיר לוס אנג'לס ויספק "10 שבועות של תמיכה בנפגעי התעללות במשפחה כולל מקלט, ארוחות וייעוץ ליחידים ולילדיהם", על פי ההודעה באתר קרן ליאונל של קלרה ליונל. ההצהרה נמשכת:

"בערך עשרה מיליון בני אדם חווים אלימות במשפחה בארה"ב בכל שנה. רשות הדיור בלוס אנג'לס קבעה כי עשרות אנשים (וילדיהם, במקרים רבים), נכנסים למקלטים לאלימות במשפחה מדי שבוע. האלימות במגמת עלייה מאז הוצאת צו הבטוח בבית במרץ. "

ג'סטין לוקאס היא המנהלת של קרן ליונל, והיא גם ציטטה בהודעת העיתונות על חשיבות המאמצים של מפורסמים כמו ריהאנה אשר תומכים בארגונים המספקים סוגים שונים של הקלות במהלך משבר זה:

"יש מספר אוכלוסיות הפגיעות במיוחד במהלך מגיפה זו – אלה שאינם מתועדים, כלואים, קשישים וחסרי בית, כמו גם ילדים של עובדי בריאות ראשוניים ומגיבים ראשונים. עכשיו יותר מתמיד, אנו צריכים לתמוך בארגונים העדיפים את בריאות וזכויותיהם של אנשים אלה. " מאמר נצפה: איך להקים עסק דיגיטלי מצליח ללא השקעה

תמונה של ריהאנה לאחר הפגיעה מכריס בראון

ה- ריהאנה ודורסי תורמים 2.1 מיליון דולר כל אחד לקרן ראש העיר, ומייצגים רק את סבב הנתינה האחרון מכל צד. הקרן של ריהאנה תרמה חמישה מיליון דולר להקלה בווירוסים כמו גם מיליון דולר נוספים בשילוב עם קרן שון קרטר של ג'יי זי, בעוד שדורסי התחייב לאחרונה למיליארד דולר לקרן להקלה בווירוסים.

מאמרים דומים: המשפחות הכי עשירות בהוליווד

העסקים המצליחים של שחקני הקולנוע והבידור

הסופרים הכי עשירים בעולם