על פי הדיווחים, אפל מתכננת להשיק גרסה חדשה של AirPods בחודש הבא, לצד ה- MacBook Pro בגודל 13 אינץ '.

בפברואר, דוח לא מאומת של DigiTimes באמצעות MacRumors אמר כי אפל עובדת על מה שכונה AirPods Pro Lite (איירפודס) . לא הרבה נחשף לגבי המכשיר, שכן הוא רק הוזכר בדו"ח נרחב יותר שתיאר את תוכניותיה של אפל להעביר חלק מייצורו מסין לטייוואן. האתר של DigiTimes טען כי אפל ממשיכה קדימה עם ייצור של כ- AirPods Pro זול יותר, מהסיבה של התפרצות נגיף הקורונה שפגע בתעשיית המכשירים הניידים. מאמר נצפה: מקורות התנועה הטובים ביותר לשיווק באינטרנט לעסק

ציוץ של ג'ון פרוסר, מבקר אפל אמין מערוץ היוטיוב ב- Front Page Tech, הוסיף לאמינות השמועה על ה AirPods החדש.

פרוסר לא מסר פרטים נוספים על AirPods החדשים כמו המחיר והאם אכן יקראו לו ה- AirPods Pro Lite. הספקולציות מציעות כי AirPods החדש יכלול את העיצוב החדש של AirPods Pro עם גבעולים קצרים יותר, אך ללא התכונה לביטול רעש, כדי להפחית את מחירו.

הציוץ של המבקר מתייחס גם לאירוע מרץ של אפל, שלדבריו בוטל כאמצעי זהירות נגד מגיפת הקורונה. פרוסר אמר כי המוצרים שאפל מתכננת להכריז באירוע עדיין יושקו בלי שום קשר לביטול האירוע של ה- iPhone SE, ביחד עם החדשים AirPods ו- MacBook Pro (מקבוק פרו) בגודל 13 אינץ 'בדרכם. מאמר נצפה: טיפים להצלחה בעולם העסקים

מוצרי אפל חדשים

AirPods Pro Lite, על פי פרוסר, יושק ביחד ככל הנראה עם ה- MacBook Pro החדש בגודל 13 אינץ ' , אשר ככל הנראה יקבל שדרוג מעבד ואולי גם יכלול את מקלדת מג'יק של אפל.

אוזניות האלחוטיות החדשות שונות מעוד אביזר שמע של אפל, "האוזניות הרגילות", פרוסר אמר בעבר כי ייתכן שאפל מחפשת להכריז על האוזניות בכנסים הבאים שלהם ברחבי העולם למפתחים בחודש יוני, אומר יתכן כי האביזר יביא תג מחיר של 350 דולר. האוזניות מעל האוזן יציעו גם התאמה אישית באמצעות רפידות אוזניים להחלפה וסיכות בגימור, על פי דיווח של אתר בלומברג , שטען גם כי ישנן שתי גרסאות שנמצאות בפיתוח מאז 2018. גרסה אחת כוללת גימור עור יוקרה, ואילו הגרסה השנייה תציע חומרים קלים ונושמים לחובבי הכושר.