נטפליקס לא ממש חולשת על שטח הסטרימינג כמו פעם, אבל זו פלטפורמת הסטרימינג הגדולה בעולם, עם יותר מ 60 מיליון מנויים בארה"ב ויותר מ 167 מיליון ברחבי העולם. איך משנים את השפה בנטפליקס?

זה לא מפתיע, בהתחשב בהצעות פלטפורמת גישה מיידית לאלפי סרטים ו תוכניות טלוויזיה , עם תכנים חדשים אשר מתווספים מדי חודש. שלא לדבר על שנטפליקס מייצרת גם כמה מהסדרות המקוריות הכי מרתקות, מרגשות ובלתי ראויות לסביבה, דברים מוזרים ועד טייגר קינג . מאמר נצפה: מאגרי תמונות מומלצים בחינם/בתשלום

עם כל כך הרבה מנויים מרחבי העולם, הגיוני שנטפליקס פועלת ביותר מעשרים שפות, כולל ספרדית, צרפתית, פורטוגזית, ערבית, קוריאנית וסינית מופשטת. לחלק מהתכנים יש אפשרויות אפילו יותר! מאמר נצפה: משפטי השראה להצלחה – הציטוטים של היזמים הגדולים בעולם

בין אם הועברת בטעות לשפה לא נכונה ובין אם ברצונך לחוות את הפלטפורמה בשפה אחרת, קל להחליף את שפת ברירת המחדל של חשבון Netflix שלך. איך לעשות זאת.

כיצד לשנות את השפה הראשית בנטפליקס בשולחן העבודה:

  1. היכנס לחשבונך באתר Netflix.com. כשאתה מחובר, בחר בפרופיל שאליו ברצונך לשנות את הגדרות השפה על ידי לחיצה עליו.
  2. מדף הבית, לחץ על התפריט הנפתח שלצד סמל הפרופיל שלך בצד שמאל למעלה ובחר "חשבון."
  3. גלול אל "בקרת פרופיל והורות" ובחר "שפה" כדי להגיע לדף הגדרות השפה. (תוכל גם לעקוף את שני השלבים האלה על ידי ניווט ישירות אל https://www.netflix.com/LanguagePreferences בדפדפן שבחרת.)
  4. בדף הגדרות השפה, בחר בשפה שתרצה על ידי לחיצה על המעגל הקטן שמשמאל לה.
  5. לאחר בחירת השפה, שמור את ההגדרות שלך על ידי גלילה לתחתית העמוד ולחץ על כפתור "שמור".

כיצד לשנות את השפה הראשית בנייד (פלאפון):

  1. היכנס לחשבונך ב- Netflix.com באמצעות דפדפן האינטרנט של הסמארטפון או הטאבלט שלך. כשאתה מחובר, בחר בפרופיל שאליו ברצונך לשנות את הגדרות השפה על ידי לחיצה עליו.
  2. נווט ישירות לדף הגדרות השפה על ידי הזנת https://www.netflix.com/LanguagePreferences בדפדפן שבחרת.
  3. בדף הגדרות השפה, בחר בשפה שתרצה על ידי לחיצה על המעגל הקטן שמשמאל לה.
  4. לאחר בחירת השפה, שמור את ההגדרות שלך על ידי גלילה לתחתית העמוד ולחץ על כפתור "שמור".
  5. פתח את אפליקציית Netflix בטלפון או בטאבלט שלך. אם השפה החדשה שלך מופיעה, אז אתה מסודר. אם לא, יתכן שתצטרך לצאת ולהיכנס שוב כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

כיצד לשנות את השפה במהלך הסרט/סדרה:

אתה יכול גם לשנות את השמע ואת הכתוביות בסרטון בודד, אך האפשרויות עשויות להיות מוגבלות תלוי במה שאתה צופה. מאמר נצפה: איך עושים כסף מצילום סרטונים ביוטיוב

לשם כך, בחר באפשרות "שמע וכתוביות" בתחתית המסך בזמן הווידאו מתנגן. לאחר מכן, בחר בשפת האודיו והכתוביות שתבחרו על ידי לחיצה עליה. שינויים אמורים להיכנס לתוקף באופן מיידי.