Google Chrome הוא די רגיל, אבל זה לא צריך להישאר ככה. אחת הדרכים לתבל את זה היא לשנות את המראה הכללי עם נושא חדש. לא רק אתה יכול לשנות את רקע הכרטיסייה החדשה, אלא לשנות את הצבעים הכלליים של הכרטיסיות, סרגל הסימניות ועוד.

עם זאת, שיטה זו אינה פועלת בגירסה מבוססת כרום של Microsoft Edge, והיא גם לא משנה את מראה האתר של גוגל. שיטה זו מתייחסת רק לגוגל כרום, הדפדפן הטוב ביותר שאתה יכול להוריד כרגע, ועמוד הכרטיסייה החדשה שלו.

הנה כיצד לשנות את הרקע שלך בגוגל. עם זאת, לפני שנתחיל על הקפד לעדכן את Chrome, מכיוון שמדריך זה מבוסס על גירסה 80 לשולחן העבודה. מאמר מומלץ: איך משווקים את העסק בדיגיטל ללא הון עצמי

השתמש בערכת נושא

כאן אנו מתקינים נושא שתוכל להוריד מחנות האינטרנט של Chrome. ערכות הנושא כוללות בדרך כלל תמונה מותאמת אישית המופיעה על רקע הכרטיסייה החדשה וצבעים חדשים בכל הדפדפן.

חלק 1: מצא את לשונית הגדרת נושאים

ראשית, אתר את הגדרת הנושאים ב- Google Chrome.

שלב 1: לחץ על סמל ההתאמה והשליטה של שלוש הנקודות שנמצא בפינה השמאלית העליונה.

שלב 2: בחר באפשרות הגדרות בתפריט הנפתח.

שלב 3: הגדרות הכרטיסייה נפתחת הדפדפן. בחר מראה המופיע משמאל.

שלב 4: לחץ על ערכות נושא הרשומות בצד ימין. פעולה זו מעבירה אותך לחנות האינטרנט של Chrome.

הערה: ניתן לגשת להגדרה זו על ידי הקלדת chrome: // הגדרות / מראה בשדה הכתובת של הדפדפן.

2. בחר את ערכת הנושא שלך

קטע העיצוב של חנות האינטרנט של Chrome נפתח בכרטיסייה חדשה. כאן תוכלו לגלוש בעיצובים הרבים הזמינים בחנות המחולקים לפי קטגוריות רחבות. התמונה הראשית שאתה רואה היא בדרך כלל התמונה שתופיע כרקע הכרטיסייה החדשה שלך, כך שתוכל להשתמש בה כמדריך שאליו ניתן לבחור תמונה. אם אתה זקוק לעזרה, אלה הנושאים המועדפים עלינו . מאמר נצפה: איך למנף עסק באינסטגרם

כל קטגוריה מציגה שמונה מהנושאים המדורגים המובילים עבור סוג תוכן זה, אך אתה יכול להרחיב את הקטגוריה הזו על ידי לחיצה על כפתור הצג הכל . אם ברצונך להציג רק ערכות נושא שפותחו על ידי גוגל, לחץ על האפשרות הכל הרשומה תחת קטגוריות בצד ימין ובחר על ידי Google בתפריט הנפתח.

לאחר בחירת נושא, הקפד לבדוק את התמונות והביקורות שלה בתצוגה מקדימה. קטע התמיכה גם יתן לך מידע על בעיות (אם בכלל) שמשתמשים נתקלו בהן באמצעות הנושא. בדיקת הלשונית ' קשורה' תציג נושאים נוספים של אותו מפתח מסוים.

זכור, מרבית העיצובים מרחיבים את הצבעים והדפוסים שלהם לאורך חלון הדפדפנים והכרטיסיות, לכן הסתכל במראה המלא לפני ההתקנה.

חלק 3: הוסף אותו ל- Chrome

אם אתה מצאת משהו שאתה אוהב, לחץ על הלחצן הכחול הוסף ל- Chrome . מכיוון ש- Chrome מיישם את העיצוב, כפתור זה הופך לבן וקורא נוסף ל- Chrome . תראה גם כפתור ביטול כחול להסרת העיצוב. מאמר נצפה: אפיקי השקעה בנכסים דיגיטליים עם תשואה גבוהה 2020

בדוק אם אתה אוהב את הנושא הכללי – לפעמים אתה עשוי לאהוב את התמונה, אך לא מה שהוא עושה בכרטיסיות שלך או בצבעים שהיא מוסיפה בכל הדפדפן. אם זה המקרה, פגע בטל כפתור, או חיזרו הופעות של הגדרות התפריט ואת לפקידה לנושא ברירת המחדל. אתה יכול לבחור ולהשבית כמה ערכות נושא שאתה רוצה לחפש את הנושא הנכון!

אזהרה: בעוד גוגל כביכול סורקת את כל הדברים המועלים לחנות האינטרנט של Chrome, היזהר במה שאתה מתקין ב- כרום Chrome. נסה להישאר עם נושא שפותח על ידי גוגל והתקן תמונה בהתאמה אישית לרקע הכרטיסייה החדש שלך. עם זאת, לא כל הנושאים שאינם של גוגל מזיקים, אך לעולם אינך יודע , שווה לבדוק.

התאם אישית את Chrome

אולי לא אהבת לך מאף אחד מהנושאים, או שתעדיף להשתמש בתמונה אישית במקום זאת. קטע זה מביא אותך דרך השלבים להוסיף תמונה בהתאמה אישית כאשר החלק השני מראה לך כיצד לשנות צבעים מבלי להתקין נושא.

חלק 1: בחר תמונה בהתאמה אישית

ראשית, מכיוון שזה מוקד המאמר הזה, בואו נתקין תמונה מותאמת אישית המסופקת על ידיכם או של גוגל.

שלב 1 : פתח כרטיסייה חדשה ולחץ על כפתור ההתאמה האישית שנמצא בפינה השמאלית התחתונה.

שלב 2: חלון בדפדפן מופיע כשקטגוריית הרקע פתוחה כברירת מחדל. בחר רקע, או לחץ על העלה מהתקן כדי להשתמש בתמונה המאוחסנת במחשב האישי שלך. אם תבחר באחרון, Chrome יפתח חלון קופץ (סייר קבצים / חיפוש / קבצים) כך שתוכל לאתר ולבחור את התמונה המועדפת עליך.

שלב 3: לחץ על כפתור בוצע כדי לסיים את שינויך.

כשאתה פותח חלון Tab חדש ב- Chrome, התמונה מופיעה כעת על המסך שלך. באפשרותך להסיר אותו בכל עת על ידי לחיצה נוספת על כפתור ההתאמה האישית – זהו בסמל עט במקרה זה – ובחירה ללא רקע .

חלק 2: בחרו צבע ועיצוב

אם ברצונך לשנות את המראה הכללי של כרום בנוסף להוסיף תמונת רקע מותאמת אישית, אך אינך בטוח לגבי התקנת נושא, בצע את הפעולות הבאות:

שלב 1 : פתח כרטיסייה חדשה ולחץ על כפתור ההתאמה האישית שנמצא בפינה השמאלית התחתונה.

שלב 2: חלון בדפדפן מופיע כשקטגוריית הרקע פתוחה כברירת מחדל. בחר צבע ועיצוב המופיעים בצד שמאל.

שלב 3: בחר דוגמית דו צבעונית.

שלב 4: לחץ על כפתור בוצע כדי לסיים את שינויך.

הערה: העיצוב הנוכחי שלך המותקן מחנות האינטרנט של Chrome מופיע מעל דוגמיות הצבע. אתה יכול ללחוץ על כפתור החץ כדי לפתוח את החנות ולהתקין נושא חדש. אפשרות זו אינה מופיעה מעל דוגמיות הצבע כאשר לא מותקן נושא כלשהו – עליך לקחת את המסלול המפורט במחצית הראשונה של מדריך זה. מאמר מומלץ: רשת שותפים מומלצת