אולי מקפיד על ניקיון בעקבות וירוס COVID-19, הידוע יותר בשם וירוס הקורונה. אתה מקרצף כל משטח, שוטף את הידיים עד שהם יבשים וסדוקים, ואוסר על כל אורח להכניס את הנגיף לביתך. עם זאת, קשה לשמור על העולם החיצון לגמרי בחוץ: ככל הנראה, עדיין תקבלו דואר וחבילות , ואתם אולי תוהים אם עליכם לחטא אותם, ואם כן, איך.

נגיף הקורונה מתפשט, מה אנחנו יודעים עליו?

חוקרים עדיין לומדים יותר על אופן פעולתו של וירוס הקורונה, אך ישנם כמה דברים שהם בטוחים בהם. ראשית, שיטת ההעברה. על פי ארגון הבריאות העולמי , "המחלה יכולה להתפשט מאדם לאדם דרך טיפות קטנות מהאף או מהפה, שמתפשטות כאשר אדם עם קורונה משתעל או נושף עלינו. טיפות אלה נוחתות על חפצים ומשטחים סביב האדם. אנשים נדבקים נדבקים ב- COVID-19 על ידי נגיעה בחפצים או במשטחים האלה ואז נוגעים בעיניים, באף או בפה שלהם. " מאמר נצפה: איך להצליח בעסקי האינטרנט והדיגיטל

על מנת שהדואר שלך יזדהם, הוא צריך להיחשף לטיפות של אדם נגוע. אם זה קורה, כמה זמן הדואר שלך יכול לשאת את הנגיף?

מחקר שפורסם בכתב העת הרפואי של ניו אינגלנד ב במרץ בדק כמה זמן הווירוס יכול לשרוד על משטחים שונים. המחקר מצא כי נגיף הקורונה "היה יציב יותר על פלדה ופלדת אל חלד מאשר בנחושת וקרטון. נגיף בר-קיימא התגלה עד 72 שעות לאחר היישום על משטחים אלה, אם כי הכמות של הנגיף הופחת מאוד … על קרטון, לא נמדד שום SARS-CoV-2 לאחר 24 שעות. "

אז האם אתה צריך לדאוג מהדואר שלך?

בהתחשב בכך שנדמה כי הנגיף לא נמשך יותר מ- 24 שעות על קרטון, כמה מסוכנות חבילות? לא מאוד, אומרים הרשויות.

"הסבירות שאדם נגוע מזהם סחורות מסחריות הוא נמוך, והסיכון לתפוס את הנגיף הגורם ל- COVID-19 מחבילה שהועברה, נסעה ונחשפה לתנאים וטמפרטורות שונות היא גם נמוכה," .

המרכז לבקרת ומניעה של מחלות נוקט באותה השקפה ואומר כי "למרות שהנגיף יכול לשרוד תקופה קצרה על משטחים מסוימים, לא סביר שהוא יתפשט ממוצרים או אריזות שנשלחים במשך תקופה של ימים או שבועות בסביבה. הטמפרטורות. " מאמר מומלץ: איך להרוויח כסף באינטרנט ללא קורס והון עצמי

אם אתה עדיין מודאג מהדואר שלך, מה עליך לעשות?

הדבר החשוב ביותר הוא להימנע מלגעת בפרצוף ולשטוף ידיים לאחר הטיפול בדואר. אם אתה מרגיש זהיר במיוחד, אתה יכול לנקות מעטפות וחבילות עם מגבון מחטא.

לעדכונים האחרונים על התפרצות הנגיף החדש, בקר בדף COVID-19 של ארגון הבריאות העולמי .