20 העבריינים הכי עשירים בעולם

מיהם העבריינים העשירים ביותר בעולם? כולנו יודעים שפשע לא משתלם, אך ברור כי הכסף שם הוא גדול. יש אנשים בעולם שהרוויחו כל כך הרבה כסף בעולם התחתון שהם יכלו לפרנס צבא שלם. סביר להניח שכבר יש לך שמות שצצים לכם, מי יופיע ברשימת העשירים ביותר. בואו נגלה במאמר זה, 20 העבריינים העשירים המובילים בעולם:

20 העבריינים העשירים ביותר בעולם

להלן 20 העבריינים העשירים בכל הזמנים , במאמר זה נדבר על הכי גדול מסוכן והכי חזק. השתמשנו בנתונים של האתרים סלבריטי נטו וורת ', פורבס והעשירים ביותר כדי ליצור דירוג זה:

העבריין הכי עשיר:

20. צ'ארלס מנסון

שווי נקי: 400 אלף דולר

צ'רלס מנסון היה פושע אמריקאי, זמר-כותב שירים ומנהיג כת. מנסון הקים את מה שנודע כ"משפחת מנסון "בקליפורניה. חסידיו ביצעו סדרה של תשעה מקרי רצח בארבעה מוקדים ביולי ובאוגוסט 1969. נכון לשנת 2020, השווי הנקי של צ'רלס מנסון הוא 400 אלף דולר. מאמר: איך להתחיל שיווק שותפים ללא אתר והון עצמי

19. ניקי בארנס

שווי נקי: 500 אלף דולר

ניקי בארנס הוא בוס פשע אמריקאי לשעבר שהיה פעיל בעיר ניו יורק בשנות השבעים. שנתיים לאחר מכן הקים בארנס את המועצה, סינדיקט פשע מאורגן אפריקני אמריקני ששבעה אנשים ששלט בחלק משמעותי מסחר ההרואין בהארלם, ניו יורק. הערך הנקי של ניקי בארנס מוערך בכ -500 אלף דולר, נכון לשנת 2020.

18. לי ד'אבנזו

שווי נקי: 500 אלף דולר

לי ד'אבנזו היה בחור קשוח ובשר עם סנטר שסוע. ד'אבנזו הוא בנו של גנב רכב וכריש הלוואות שנהרג בשנת 1977 לאחר שניסה לרוץ מסוכן של ה- FBI. ד'אוונזו הצעיר זכה לשמצה בשנה שעברה כבעלה של דריטה ד'אבנזו בתכנית הטלוויזיה 'נשות המון'. נכון לשנת 2020, השווי הנקי של לי ד'אבנזו הוא כ -500 אלף דולר, מה שהופך אותו לעבריין ה -18 העשיר ביותר בעולם.

17. ג'ורג 'נורמן

שווי נקי: 500 אלף דולר

ג'ורג 'נורמן הוא פושע אמריקני שנתפס כשהוא מתעלל בילדה בת החמש על ידי אמה הנחרדת בביתם בבזילדון. בית המשפט שמע שהגמלאי נכלא במשך שנתיים וחצי בשנת 2005 בגין הטרדות ילדים. נורמן שיקר למשפחה על הרשעותיו הקודמות בכך שאמר להם שהוא נכלא על סמים. נכון לשנת 2020 הערך הנקי של ג'ורג 'נורמן הוא בערך 500 אלף דולר. מאמר: סיפורים מרגשים על הצלחה מוטיבציה והשראה על חיים

16. מייקל פרנזה

שווי נקי: מיליון דולר

מייקל פרנזה הוא מאפיונר לשעבר בניו יורק במשפחת הפשע קולומבו. המשפחה הייתה מעורבת רבות בגניבת מס הבנזין בשנות השמונים. פרנזה הפך מאז לנוצרי מסור ויצר בסיס לעזרה לנוער. נכון לשנת 2020 השווי הנקי של מייקל פרנזה הוא כמיליון דולר, מה שהופך אותו לעבריין ה -16 העשיר ביותר ברשימה.

15. הקטור "ג'וניור" פגאן

שווי נקי: מיליון דולר

הקטור פגאן היא מקורב לשעבר למשפחת הפשע של בוננו, שיהפוך למודיעין בעתיד. פגאן ידוע בעיקר בזכות היותו בעלה לשעבר של רנה גרציאנו שהיא הכוכב של 'נשות העשירים'. גרציאנו היא גם בתו של בוננו אנתוני גרציאנו הידוע לשמצה. נכון לשנת 2020 הערך הנקי של הקטור פגאן הוא מיליון דולר.

14. "המהיר" ריק רוס

שווה נקי: מיליון דולר

הכביש המהיר ריק רוס הוא סוחר סמים אמריקאי וראפר הידוע בעיקר בזכות אימפריית הסמים שהקים בקליפורניה בשנות השמונים. רוס נידון למאסר עולם, אם כי גזר הדין קוצר בערעור ורוס שוחרר בשנת 2009. החל משנת 2020, שווי הכביש המהיר ריק רוס הוא כמיליון דולר. רוס הוא העבריין ה -14 העשיר ביותר בעולם.

13. סאמי גרבאנו

שווי נקי: 2 מיליון דולר

סאמי גרבאנו הוא בוס לשעבר ממשפחת הפשע של גמבינו, והוא ידוע בעיקר כאיש שעזר להפיל את ג'ון גוטי. גרבנו הסכים להעיד נגד גוטי ומפיונרים אחרים בעסקה בה הודה במעורבות ב -19 מקרי רצח. נכון לשנת 2020, השווי הנקי של סאמי גרבאנו הוא 2 מיליון דולר.

12. ג'ון גוטי ג'וניור

שווי נקי: 10 מיליון דולר

ג'ון גוטי ג'וניור ידוע בעיקר בשם "ג'וניור". גוטי הוא מאפיונר אמריקאי שהיה בוס של משפחת הפשע גמבינו בשנים 1992-1999. בין 2004 ל -2009 גוטי נאשם בארבעה משפטים סוערים שהסתיימו בטעויות משפט. נכון לשנת 2020 מעריכים את הערך הנקי של ג'ון גוטי ג'וניור בכ -10 מיליון דולר. מאמר: איך מקימים (נכס) אתר אינטרנט מצליח

11. פרנק אבגנייל

שווי נקי: 10 מיליון דולר

פרנק אבגנייל הוא יועץ אמריקאי הידוע בתולדותיו כזייפן לשעבר, מתחזה ואיש ביטחון. אבגנייל הפך לאחד המתחזים המפורסמים ביותר בהיסטוריה וטען כי קיבל על עצמו לא פחות משמונה זהויות. כיום הוא יועץ ומרצה באקדמיה ל- FBI. נכון לשנת 2020, שוויו הנקי של פרנק אבגנייל הוא 10 מיליון דולר, מה שהופך אותו לאחד העבריינים העשירים ביותר בעולם.

10. אפרן טיילור

שווי נקי: 10 מיליון דולר

אפרן טיילור הוא האיש שתכנן מעילה של יותר מ- 400 אנשים מתוך 16 מיליון דולר. פרקליטות ארה"ב הכניסה אותו ל -19 שנים ושבעה חודשים בכלא הפדרלי. נכון לשנת 2020 שוויו של אפרן טיילור הוא כ -10 מיליון דולר, מה שהופך אותו לעבריין העשיר ביותר בעולם.

9. ג'ון גוטי

שווי נקי: 30 מיליון דולר

ג'ון גוטי היה גנגסטר איטלקי-אמריקני שהפך לבוס של משפחת הפשע גמבינו בעיר ניו יורק. גוטי עלה במהירות לגדולה, בכך שהוא הפך לאחד המרוויחים הגדולים במשפחת הפשע בהיסטוריה. וגם ידוע בתור העבריין הכי יפה בעולם. נכון לשנת 2020, הערך הנקי של ג'ון גוטי מוערך בכ- 30 מיליון דולר והופך אותו לעבריין התשיעי העשיר ביותר בעולם. מאמר: אתרים לעיצוב ועריכת תמונות בחינם ובתשלום

8. רייפול אדמונד

שווי נקי: 50 מיליון דולר

רייפול אדמונד הוא ברון סמים אמריקאי בוושינגטון הבירה בשנות השמונים. לזיכויו של אדמונד הוא החדרת קראק קוקאין לוושינגטון הבירה. הפשעים בוושינגטון הבירה גדלו והייתה נקראת כבירת "הרצח" של ארה"ב. נכון לשנת 2020, הערך הנקי של רייפול אדמונד הוא 50 מיליון דולר.

7. ביג מיץ '

שווי נקי: 100 מיליון דולר

ביג מיץ ' מ "Black Mafia Family" ראש ארגון סחר בסמים שהוקם בדטרויט. הארגון נוסד בסוף שנות השמונים על ידי האח טרי פלנורי ודמטריוס. בשנת 2000 הם כבר הקימו מערך מכירות להפצת קוקאין ברחבי ארה"ב נכון לשנת 2020 מוערך השווי הנקי של ביג מיץ 'בסך 100 מיליון דולר. ביג מיץ 'הוא אחד העבריינים העשירים ברשימה.

6. אל קפונה

שווי נקי: 100 מיליון דולר

אל קפונה ידוע גם בשם "פני צלקת" היה גנגסטר מפחיד ואיש עסקים אמריקאי שהשיג ידוע לשמצה בעידן האיסור. אל קפונה היה המייסד והבוס של אאוטפיט שיקגו. שלטונו של קפונה במשך שבע שנים בתור בוס הסתיים כשהיה בן 33. נכון לשנת 2020 הערך הנקי של אל קפונה הוא 100 מיליון דולר. אל קפונה הוא אחד העבריינים הפופולריים והמפורסמים בכל הזמנים.

תמונה אל קפונה ויקיפדיה

5. אל צ'אפו חואקין גוזמן

שווי נקי: מיליארד דולר

אל צ'אפו חואקין גוזמן הוא ברון סמים מקסיקני שהקים את קרטל סינאלואה. ארגון הפשע נקרא מדינת החוף של מקסיקו האוקיאנוס השקט סינאלואה, אל צ'אפו הפך למלך הסמים הבכיר במקסיקו בשנת 2003 ונחשב לסוחר החזק ביותר בעולם, ויש על שמו סדרה אחת המצליחות בנטפליקס "אל צ'אפו" הערך הנקי של אל צ'אפו גוזמן מוערך בכמיליארד דולר, נכון לשנת 2020. מאמר: פלטפורמות לפרסום ושיווק העסק במדיה ובאינטרנט

4. גריזלדה בלנקו

שווי נקי: 2 מיליארד דולר

גריזלדה בלנקו נודעת בעיקר בשם "לה מדרינה" ו"האלמנה השחורה ". בלנקו היה ברון הסמים הקולומביאני של קרטל מדיין, וחלוצת הסחר בקוקאין מבוסס במיאמי בשנות החמישים. בלנקו אחראית ליותר מ -200 מקרי רצח בעת שהעבירה סמים מקולומביה לניו יורק. היא נפטרה בשנת 2012 כשנורתה ונהרגה בגיל 69. נכון לשנת 2020, השווי הנקי של גריזלדה בלנקו הוא 2 מיליארד דולר, מה שהופך אותה לפושעת הרביעית העשירה בעולם.

3. עדנאן חשוגי

שווי נקי: 2 מיליארד דולר

עדנאן חשוגי היה איש עסקים מיליארדר-סעודי, שידוע בעיקר בזכות עסקיו המפוארים ואורח חייו. חשוגי הוא אחד העבריינים העשירים בעולם בגלל עסקיו המפוארים ברחבי העולם. נכון לשנת 2020 הערך הנקי של עדנאן חשוגי הוא כ -2 מיליארד דולר.

2. קרלוס להדר

שווי נקי: 2.7 מיליארד דולר

קרלוס להדר הוא המייסד המשותף של קרטל מדיין ולורד הסמים הקולומביאני לשעבר. להדר כלוא כיום בארצות הברית ונולד בארמניה. להדר ניהל בסופו של דבר אימפריה להובלת קוקאין באי הקיי של נורמן. נכון לשנת 2020 הערך הנקי של קרלוס להדר הוא כ -2.7 מיליארד דולר. מאמר: איך לעשות כסף מגוגל

1. לאונה הלמסלי

שווי נקי: 8 מיליארד דולר

לאונה הלמסלי הייתה אשת עסקים אמריקאית הידועה בעיקר בזכות המוניטין שלה בהתנהגות רודנית, והרוויחה אותה בכינוי "מלכת הרשע". הלמסלי נחקרה והורשעה בהעלמת מס הכנסה פדרלית ופשעים אחרים בשנת 1989. נכון לשנת 2020, השווי הנקי של לאונה הלמסלי הוא 8 מיליארד דולר, מה שהופך אותה לפושעת העשירה בעולם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: