לגו נוצר לראשונה בסוף שנות ה -50 של המאה ה -20, הפך לצעצוע איקוני אשר אהוב ומוערך על ידי מיליונים ברחבי העולם. לאמיתו של דבר כל כך אהוב עד כדי כך שכמה מהסטים של הלגו המפורטים להלן מגיעים לסכומים מטורפים של 4,276 דולר, הנה הרשימה שלנו עם 20 דוגמאות: הלגו היקר ביותר בעולם.

20 ערכות הלגו הכי יקרים בעולם

רשימת הצעצועים הכי יקרים בעולם והמותגים של הלגו שהוזכרו במאמר, הגיעו ממקורות שונים ברחבי הרשת, כמו The Gamer ו- The Daily Dot .

הלגו היקר בעולם:

20. ראש דארת לגו

עלות: 1,255 דולר

הראשון מהרשימה היא הראש המדהים הזה של דארת 'מאול. אם אינך יודע מי הוא, אז אני מציע לך לצפות במלחמת הכוכבים: פרק I – The Phantom Menace. סט לגו זה מכיל למעלה מ- 1800 יצירות בודדות, מה שהופך ערכה אחת למחיר המטורף הזה. אם יש לכם את הזמן, הסבלנות והרצון להרכיב סט כזה, אתם תצטרכו המון זמן ובעיקר כסף. לאחר שתסיימו תוכלו להשוויץ לא כל אחד מסיים סט כזה! מאמר דומה: המלונות הכי מוזרים והיקרים בעולם

19. רץ המצור המורדים

עלות: 1,330 דולר

אחד מערכות הלגו הגדולים ברשימה שלנו הוא רץ המצור המורדים. זה די ענקי, בלשון המעטה, ומורכב ממעל 1700 קטעים ומקורו בפרק הרביעי של מלחמת הכוכבים: תקווה חדשה.  אם אתה גם מעריץ של מלחמת הכוכבים, עליך לחשוב ברצינות להוסיף את זה לאוסף שלך, מכיוון שתקבל כמה קודואים גדולים!

18. מורד שלג

עלות: 1,421 דולר

עוד סט לגו מנושא מלחמת הכוכבים, הפעם מ- The Empire Strikes Back . עכבר השלג של המורד הזה נראה קצת יותר פופולרי מהשניים הקודמים, וללא סיבה נראית לעין.  מלבד העובדה שייתכן שיהיה מעט קל יותר להרכיב מכיוון שיש בו פחות חתיכות, בסביבות 1,457 ליתר דיוק, ה- Snowspeeder יהיה פשוט עוד סט מגניב להוסיף לאוסף שלך! אם יש לך את הכסף, אז למה לא ?!

17. מגדל אייפל

עלות: 1,455 דולר

הבא אחרי מלחמת הכוכבים מגדל הלגו הזה של מגדל אייפל, שיצא בשנת 2007.  עם 3428 חלקים, זהו מערך הלגו הגבוה ביותר שקיים ויש לנסות רק אם יש לכם את המסירות והסיבולת לעשות את זה! הוא נבנה בקנה מידה 1: 300 כמעט העתק מקורי של המגדל. 

16. ספינת הכוכבים הקיסרית

עלות: 1,600 דולר

הבא ברשימת ערכות הלגו היקרים בעולם הוא ללא ספק מערך מלחמת הכוכבים הכי מגניב בכוכב הלכת – ספינת הכוכבים הקיסרית! אם אתה מעריץ של מלחמת הכוכבים, אתה מבין מה זה ולמה זה כל כך מגניב להיות מסוגל להרכיב אותו . יש לו קצת יותר מ -3,000 חלקים ואורכו כ -3 מטרים. לכן, אם תוסיף את זה לאוסף שלך, וודא שיש לך את החדר לפני שתתחיל לבנות אותו! מאמר מומלץ: איך לקדם עסק קטן ברשתות החברתיות

15. סט גאלה VIP של מלחמת הכוכבים (ויידר)

עלות: 1,672 דולר

בהמשך לנושא מלחמת הכוכבים, יש לנו את מערך הגאלה של VIP, של דארת 'ויידר, שיצא ביריד הצעצועים לגו בשנת 2005 כדי לקדם את הסרט נקמת הסית'. בהיותו אחד מערכות הלגו הנדירים ביותר בעולם, קשה לדעת את ערכו האמיתי. עם זאת, מכיוון שהוא כה נדיר, זה מצדיק את המחיר המבוקש הנוכחי שכן הייתם מצפים שרוב הפריטים הנדירים או הבלעדיים יהיו יקרים, נכון? עם זאת, זה מגניב יש כאלה שישלמו כמעט כל סכום לאוסף כזה!

14. סט הכרזות באטמן במהדורה מוגבלת

עלות: 1,720 דולר

ערכת באטמן יש בנוסף סט של באטמן לגו, המהדורה המוגבלת הזו אפילו יותר מגניבה! בהתחלהקל היה להשיג אותם ב- Comic-Con של סנדינגו בשנת 2005, אך אנשים רבים לא הסתפקו בכך, אלא בחרו לסחור בערכה הזאת, להחליף או למכור אותו. אם היית חכם, או סתם בר מזל, והצלחת לקנות לעצמך אחת כזה כשהשתחרר לראשונה, היית מרוויח עכשיו על 1,720 דולר בקלות .  

13. כוכב המוות השני

עלות: 1,972 דולר

עם שם כזה מדהים, והיותו כה איקוני, אין זה מפתיע שכוכב המוות השני הוא אחד מערכות הלגו היקרים בעולם! כדי לחבר את הדבר הזה, תצטרך למקם את כל 3,000 החלקים במקומות המדויקים שלהם, ויהיה לך מקום להסתובב בזמן שאתה עושה זאת. כאשר הכל נאמר ונעשה, בהחלט יהיה שווה את זמנכם ומאמציכם, לראות את סט הלגו המפואר הזה במלוא הדרו! מאמר: רשתות שיווק תוכניות שותפים מומלצות

12. פסל החירות

עלות: 2,132 דולר

הלגו הבא יש לנו מערך לגו המייצג את אחד הפסלים האייקוניים והמוכרים ביותר בעולם – פסל החירות של אמריקה.  תמורת קצת יותר מ -2,000 דולר, תקבלו 3,000 חתיכות וסיפוק רב להסתכל על המוצר המוגמר לאחר שתרכיבו את הכל. עם זאת, אם אתה במצב בו אתה צריך לבחור בין סט לגו ממש מגניב או המכונית הבאה שלך, אולי כדאי לך לחשוב פעמיים אם לקנות את זה … או פשוט לקנות אותו וללכת!

11. פינת הקפה

עלות: 1,714 דולר

סט של לגו פינת קפה עם קצת יותר מ- 2,056 חלקים, כולל שלושה סיפורים שונים, אופניים ופסיפס.  עם זאת, זה לאאחד הסטים המעניינים כאן, זה עדיין די מגניב להסתכל עליו, ונראה מגניב בקולקציה.  אם אתם מחפשים להוציא 1,714 דולר על סט לגו, יתכן שזו אפשרות טובה יותר לשים את הכסף הזה לאחד מערכי הלגו היקרים ביותר. 

10. יודה "I Heart NY Shirt" (יריד הצעצועים של ניו יורק 2013)

עלות: 2,275 דולר

פותח את העשירייה הראשונה מבין ערכות הלגו היקרים בעולם היא הסט מצחיק זה. סט זה שוחרר בשנת 2013 ביריד הצעצועים בניו יורק, ומציע את יודה לובשת חולצת טריקו שעליה כתוב "אני אוהב את ניו יורק", כמו אמנות רחוב מגניבה מאוד ,מבחינת הסחורה שהתקבלה בפועל, אתה לא באמת מקבל הרבה כסף עבור הכסף שלך, עם זאת, אתה משלם עבור האינדיבידואליות של היצירה בתוספת שעמום! מאמר מומלץ: קידום האתר או הבלוג שלך בפינטרסט

9. קרוסלה גדולה

עלות: 2,300 דולר

מספר 9 ברשימה שלנו זה הסט המשוגע הזה , קרוסלה 3,000 חלקים ומגיע עם שלט רחוק. זה גם פונקציונלי לחלוטין, כלומר שאתה יכול להשתמש בו / לשחק איתו בפועל. זוהי מערכת די גדולה כאשר הכל נאמר, אך בניגוד לכמה מהאפשרויות הקודמות ברשימה שלנו, אתה יכול לראות שזה יחסית ניתן לבנות אותו, נכון?

8. רכב LECA (מהדורת 2005 בלעדית של לגו ב- Tour Tour בלעדי)

עלות: 2,350 דולר

אם מכוניות הם הקטע שלך, או שאתה מחפש משהו קצת אחר להרכיב , רכב של LECA עשוי להיות בשבילך. זה לא סט הלגו המגניב ביותר או הכי יפה למראה, עם זאת, הוא שונה ונדיר. אז, אני מניח שאם יש לך 2,350 דולר לבזבז על סט לגו, אז תבחן זאת קצת אם אתה אוהב מכוניות, או בזבז את הכסף על אחת מחמשת מערכות הלגו היקרות ביותר בעולם. 

7. רכבת לגולנד (ערכה של לגו 2014)

עלות: 2,750 דולר

ובכן, אם אתה אוהב להרכיב לגו, רכבת לגולנד תהיה ממש אטרקציה בשבילך, לא רק שאתה מקבל את להרכיב רכבת, אלא שאתה מקבל גם שבע דמויות מיני שאפשר לעבוד איתן. הם יצאו למכירה לראשונה בשנת 2014, כך שאם הצלחת להשיג אחד כזה ושמרת עליה, אז עשית ממש טוב מכיוון שהיא שווה כעת כ -2,750 דולר!

6. טאג 'מאהל

עלות: 2,865 דולר 

תתכוננו לסט הלגו הגדול ביותר ברשימה. הטאג 'מאהל הוא מסיבי לחלוטין, יצירת אמנות אמיתית ברגע שהוא נבנה. יש לו מעל 5,900 יצירות בודדות והוא מחזה מוחלט שיש להצדיע לו. אם יש לך את הזמן, הכסף וההתחייבות לראות את זה עד הסוף, אני חושב שתשמח מאוד מהרכישה שלך. 

5. האן סולו בתאונטאון (קנה מידה מינימליסטי)

עלות: 3,156 דולר

תופס את המקום החמישי ברשימה שלנו הוא סט הלגו של מלחמת הכוכבים אחד היקרים ביותר – Han Solo On Tauntaun. אפשר היה לחשוב שזה היה משהו כמו The Millennium Falcon או The Destruyer Star, אבל מסתבר שסט הלגו הקטן הזה הוא הרבה יותר נדיר ובעל ערך.  זה בוודאי לא הסט הכי מושך את העין או יפה להסתכל עליו, אבל המספרים מספרים וזה סט הלגו הגדול ביותר של מלחמת הכוכבים עד כה. 

4. מטוס פייפר (מהדורת 2012 בלעדית של לגו ב- Tour Tour)

עלות: 4,016 דולר

אנו שוברים את רף 4,000 הדולר, המהדורה של Piper Airplane מ –2012 תהיה לגו די מגניב שיש להחזיק בו, וכזו שאפשר לראות שהוא שווה את הכסף. כמו גם המטוס, אתה מקבל גם את שדה התעופה ואת Minifigures, שהוא די מגניב. עם זאת, המשך לקרוא כי שלושת הראשונים עשוי להיות שווה להשיג , אך ורק עבור החלקים וזמן ההרכבה שלו. 

3. פיצה-ראמה של TMNT אנטוניו (בלעדי ניו יורק קומיק-קון 2012)

עלות: 4,276 דולר

מי חשב שתבנה אוכל מלגו? ובכן, אתם יכולים והתמונה הזו מוכיחה זאת. זה אולי למעשה פרוסת הפיצה היקרה ביותר בכוכב הלכת, אבל אם תרכוש אותה, תהיה לך הסיפוק בידיעה שאתה אחד האנשים היחידים בעולם שיש לו כזה שכן הוא נדיר ביותר. זה עדיין מטורף לחשוב שפרוסת פיצה קטנה עלולה לעלות על יודה, מגדל אייפל ודארת מאול!

2. ספינת פלקון המילניום האולטימטיבי

עלות: 4,530 דולר

התואר של לגו הגדול ביותר של מלחמת הכוכבים שנקבע על פני כדור הארץ הולך לפאלק המילניום. זה סט הלגו השני בגודלו בעולם, ממש מאחורי הטאג 'מאהל, והוא מורכב מ- 5,174 חלקים. כמו כן, בתיבה תמצאו כמה דמויות מיני מדהימות של אובי-וואן קנובי, צ'וובאקה, הנסיכה ליה, לוק סקייווקר והאן סולו. בסך הכל, זה נשמע כמו עסקה די טובה אם אתה רוכש כבר כזה ואתה חובב גדול של מלחמת הכוכבים … פשוט חשוב על כל שעות הכיף שיכולים להיות לך!

1. האנס המסורבל של HC אנדרסן (מהדורת 2015)

עלות: 7,375 דולר

היקר ברשימה היא המהדורה לשנת 2015 של האנס המגושם של HC Andersen. במקור, התפאורות הועברו לכ -80 סטים של לגו כאלה בעולם, שכולם נרכשו כבר, מה שעלה את היחודיות של הערכה הזאת, אז מכאן מגיע תג המחיר הגדול שלה. עם זאת, אם אתה אספן ורוצה שדבר מיוחד כזה ימלא את האוסף שלך, 7,375 דולר בלבד אינם סכום רציני בהשוואה לכבודו" של סט לגו נדיר כמו זה.