תהיתם אי פעם מה הם האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים? האלבום הכי טוב בעולם? ובכן, ברשימה זו תגלו את עשרים האלבומים הנמכרים ביותר וכיצד הם שווים לאלבומי אמנים אחרים. מייקל ג'קסון והאיגלס נלחמים על המקום הראשון במהלך השנים האחרונות, אך נכון לעכשיו, האיגלס הם בראש! אז אם אתם אוהבים אמנים כמו הביטלס, AC / DC, גאנז אנד רוזס ו- לד זפלין, אז זה שווה קריאה! להלן רשימה של 20 האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים. 

20 האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים

רשימת האלבומים והזמרים המפורסמים שהוזכרו להלן ממקורות שונים ברחבי הרשת, כגון Business Insider , Mental Floss & Paste Magazine . 

האלבום הנמכר ביותר:

20. בי ג'יז – Saturday Night Fever 

נמכרו: 15 מיליון

בראש רשימת האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים הוא Saturday Night Fever מאת ה- בי ג'יז. זהו אלבום הפסקול מסרט זהה משנת 1977 ומאז נמכר יותר מ -40 מיליון עותקים ברחבי העולם. בארה"ב, האלבום קיבל אישור של 16X פלטינה ונשאר בראש תרשימי האלבום במשך 24 שבועות, ומצעדי לוח המודעות במשך 120 שבועות. ובבריטניה, האלבום שהה 18 שבועות במספר 1. בשל ההצלחה המשמעותית שלה, "Saturday Night Fever", מאת בי ג'יז, נוספה לרישום ההקלטה הלאומי בספריית הקונגרס, בגלל חשיבותה התרבותית. מאמר: קידום ושיווק באינסטגרם ופייסבוק לעסק

19.אלאניס מוריסט – Jagged Little Pill

נמכרו: 17 מיליון

(הגלולה הקטנה המשוננת בעברית) היה אלבום השלישי של אלאניס מוריסט והופעת הבכורה הבינלאומית. האלבום יצא ב- 13 ביוני 1995 והיה האלבום הראשון שלה אי פעם ברחבי העולם, מכיוון ששני אלבומיה הראשונים יצאו רק בקנדה. האלבום המשיך במצעד הראשון ביותר משלושה עשר מדינות, ומכר למעלה מ 33 מיליון עותקים ברחבי העולם. זה הפך את מוריסט מקנדה הראשונה אי פעם שהשיגה מכירות של אלבומי "יהלומים כפולים". "פיל משוטט" זכה בחמישה פרסי גראמי, כולל אלבום השנה, שבזמנו הפך את מוריסט לאמנית הצעירה בהיסטוריה שזכתה בפרס. 

18. הביטלס – 1967-1970

נמכרו: 17 מיליון

המופיע במספר שמונה עשרה ברשימה שלנו הוא 1967 – 1970, מאת הביטלס. האלבום הוא אוסף של שירים שהשתרעו על השנים שצוינו בכותרת האלבום. הוא שוחרר בשנת 1973, לצד "האלבום האדום", ועלה בדרכו לראש טבלת התרשים דירוג האלבומים האמריקאית, וכן הגיע למקום השני במצעד האלבומים הבריטי. בספטמבר 1993 יצא האלבום מחדש בתקליטור והצליח להגיע למקום 4 במצעד האלבומים הבריטי. ביטלס אהובים בכל מקום גם כאן בישראל. מאמר: להרוויח כסף בעבודה מהבית דרך האינטרנט המדריך המלא

17.גארת' ברוקס – No Fences

נמכרו: 17 מיליון

הוא זמר מוזיקה קאנטרי אמריקני, גארת ברוקס , אלבום אולפן שני. הוא שוחרר ב- 27 באוגוסט 1990, והגיע לראש טבלאות ה- Billboards Top Country Album תוך שהוא מצליח להגיע למקום השלישי ב- Billboard 200, ולהישאר בטופ 40 במשך 126 שבועות מרשימים. עם קצת יותר מ 17 מיליון אלבומים שנמכרו בארה"ב, האלבום No Fences-ללא גדרות נותר אלבום האולפן הטוב ביותר של גארת 'ברוקס עד היום. האלבום הנמכר ביותר כולל 10 רצועות והופק על ידי אלן ריינולדס ושוחרר על ידי קפיטול נאשוויל.

16. אלטון ג'ון – הלהיטים הגדולים ביותר

נמכרו: 17 מיליון

בשלב הבא יש לנו את הלהיטים הגדולים של אלטון ג'ון. שוחרר בנובמבר 1974, זהו האלבום הרשמי האחד עשר מתוך האלבומים של אלטון ג'ון ואלבום הלהיטים הראשון שלו. הרצועות הכלולות באלבום הן משנים 1970 – 1974 וכוללות עשרה מהסינגלים של ג'ון. זה עלה לראש התרשימים באמריקה ובבריטניה והצליח להישאר במקום הראשון בארה"ב במשך עשרה שבועות רצופים ואחד עשרה שבועות בבריטניה. בשנת 1975, Greatest Hits היה האלבום הנמכר ביותר בארצות הברית והפך לאלבום הנמכר ביותר של אלטון ג'ון בכל הזמנים, עם למעלה מ 24 מיליון עותקים שנמכרו ברחבי העולם. 

15. בוסטון  

נמכרו: 17 מיליון

להקת הרוק האמריקני בוסטון הוציאה את אלבום האולפן הבכורה שלהם, "בוסטון" על שמם, בארצות הברית ב- 25 באוגוסט 1976. האלבום הופק על ידי טום שולץ וג'ון בוילן והוא שוחרר ב- Epic Records. זה הפך לאלבום הבכורה הנמכר ביותר בארצות הברית באותה תקופה וזכה בפרס RIAA Century על אלבום הבכורה הנמכר ביותר. בוסטון מכרה מאז 17 מיליון אלבומים בארה"ב וכ -25 מיליון עותקים ברחבי העולם. זה האלבום החמישה-עשר הנמכר ביותר בכל הזמנים. 

14. ויטני יוסטון – שומר הראש 

נמכרו: 18 מיליון

בהיותו פס הקול לסרט באותו שם, שומר הראש שוחרר ב- 17 בנובמבר 1992 על ידי אריסטה רקורדס. בצד אחד מהאלבום מופיעים שירים של וויטני יוסטון, שכיכבה גם היא בסרט, ואילו בצד השני מופיעים שירים של מספר אמנים שונים. האלבום הפך לאלבום הפסקול הנמכר ביותר בכל הזמנים, ונמכר ביותר מ 45 מיליון עותקים ברחבי העולם. בשנת 2017, האלבום קיבל אישור של 18x פלטינה על ידי איגוד תעשיות ההקלטות של אמריקה וזכה בפרס גראמי לאלבום השנה. קלייב דייוויס וויטני יוסטון היו מפיקים משותפים של האלבום. מאמר מומלץ: איך לעשות כסף משיווק שותפים באינטרנט דרך הבלוג שלכם

13.גאנז אנד רוזס – Appetite for Destruction

נמכרו: 18 מיליון

להקת הרוק הקשוחה גאנס אנד רוזס, Guns N 'Roses, הוציאה את אלבום הבכורה שלהם, "Appetite for Destruction", ב- 21 ביולי 1987. עם זאת, רק בשנת 1988 הפך האלבום להצלחה מסחרית שכן במקור הוא שוחרר רק למעט תשומת לב של המיינסטרים. האלבום כולל סינגלים כמו, "ברוך הבא לג'ונגל," גן העדן "ו- Sweet Child O'Mine", והמשיך להיות אלבום הבכורה הנמכר ביותר בכל הזמנים. "Appetite for Destruction" עלה בראש ה- Billboard 200, מכר למעלה מ -30 מיליון עותקים ברחבי העולם והוא האלבום השלוש-עשרה הנמכר ביותר בכל הזמנים בארה"ב. בשל ההצלחה המסחרית שלו, הוא שוחרר מחדש בשנת 2018 כסט מוקלט מחודש. 

12.שאניה טוויין – Come On Over

נמכרו: 20 מיליון

יצא ב -4 בנובמבר 1997, "Come on Over" היא זמרת הקאנטרי קנדית, אלבום האולפן השלישי של שאניה טוויין. Come on Over זכה במספר פרסים וזכה במספר תארים מאז יציאתו, כולל אלבום המוזיקה הכפרי הנמכר ביותר בכל הזמנים, אלבום האולפן הנמכר ביותר על ידי זמרת והאלבום הקנדי הנמכר ביותר . לאחר הופעת הבכורה במצעד האלבומים של ה- Billboard Top Country באצטדיון מספר 1, הוא נשאר שם במשך 50 שבועות ברציפות וקבע את מקומו בעשירייה הראשונה במשך 151 שבועות מרשימים. שמונה מתוך שישה עשר הרצועות באלבום הגיעו לעשירייה המובילה במצעד של שירי הקאנטרי, כולל שלושה מספרים, ושנים עשר שירים מתוך השישה עשר הפכו לחלק מהלהיטים הגדולים ביותר של שאניה טוויין!  

11. פליטווד מק – שמועות

נמכרו: 20 מיליון

שמועות הוא אלבום האולפן האחד-עשר של פלייטווד מק, להקת רוק בריטית-אמריקאית והאלבום האחד-עשר הנמכר ביותר בכל הזמנים. האלבום יצא ב -4 בפברואר 1977 על ידי "וורנר הקלטות" ומכר מאז 40 מיליון אלבומים ברחבי העולם. האלבום שמועות הפך ליציאה המצליחה ביותר של Fleetwood Mac עד כה, לאחר שעלה בראש תרשימי ה- Billboard 200 בארה"ב, טבלאות האלבום הבריטי וזכו בפרס גראמי לאלבום השנה בשנת 1978. בהיותו אחד האלבומים הנמכרים ביותר בכל הזמנים, הוא זכה כעת למעמד פלטינה במספר מדינות, כולל ארה"ב, קנדה ואוסטרליה. האלבום נבחר לשימור בשנת 2018, במרשם ההקלטות הלאומי, כפי שנחשב לציון ספריית הקונגרס כמשמעותי מבחינה תרבותית, היסטורית או אמנותית. מאמר מומלץ: מדריך קידום אורגני לעסקים קטנים

10.הוטי והפוחית Hootie & The Blowfish – Cracked Rear View

נמכרו: 21 מיליון

האלבום העשירי הנמכר ביותר בכל הזמנים הוא Cracked Rear View, מאת Hootie & The Blowfish. Cracked Rear View הפך ב -5 ביולי 1994 על ידי אטלנטיק רקורדס, והפך לפופולרי ביותר, ובסופו של דבר מכר למעלה מ 22 מיליון עותקים ברחבי העולם, ושלושה מיליון מהם נמכרו באמצעות מערכת ההזמנות הדואר של בית קולומביה. האלבום הגיע למקום הראשון "בבילבורד 200", חמש פעמים בשנת 1995, והצליח להגיע למקום הראשון בקנדה ובניו זילנד. האלבום זכה בעיקר לביקורות חיוביות, וסטיבן תומאס ארלווין, אתר "מכל המוסיקה", כינה את האלבום "סיפור ההצלחה של 1994/1995."

9. גארת 'ברוקס – לייב כפול

נמכרו: 21 מיליון

זמר הקאנטרי האמריקני גארת 'ברוקס, האלבום הראשון בשידור חי הוא אוסף דו-דיסקי של שירים חיים, שהוקלטו במהלך סיבוב ההופעות העולמי שלו בין השנים 1996-98. "דאבל לייב" שוחרר ב- 17 בנובמבר 1998, מכר יותר מ- 1,085,000 עותקים בשבוע הראשון, ושבר את שיא המכירות הקודם שערך ה- V של פרל ג'אם. לאחר מכן, האלבום המשיך לשבור שיאים ועקף את האלבום Unplugged  של אריק קלפטון כדי להפוך לאלבום החי הנמכר ביותר בארה"ב, ובסופו של דבר, האלבום החי הנמכר ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. ה- RIAA אישר את "Double Live" כ- 21x פלטינה, כאשר הוא שלח 10.5 מיליון עותקים. בשנת 2014, ההופעה חיה "Double Live" שוחרר מחדש כמהדורת 25 שנה, בלעדית ל- GhostTunes. 

8. AC/DC – Back In Black


נמכרו: 22 מיליון

האלבום השמיני הנמכר ביותר בכל הזמנים הוא Back In Black, מאת AC / DC. Back In Black היא להקת רוק אמריקאית, אלבום האולפנים השביעי של AC / DC, שיצא ב- 25 ביולי 1980, על ידי אטלנטיק רקורדס ואלברט הפקות. זה היה גם אלבום די מיוחד ללהקה כאלבום הראשון שהציג את הסולן בריאן ג'ונסון, לאחר מותו של הסולן המקורי, בון סקוט. מאז הוצאתו הוא מכר למעלה מ- 50 מיליון עותקים ברחבי העולם והוא אחד מאלבומי המוזיקה הנמכרים ביותר בתולדות המוסיקה. האלבום קיבל 25X פלטינה על ידי ה- RIAA בשנת 2019 עקב מכירת למעלה מ 25,000,000 עותקים. 

7. פינק פלויד – הקיר 

;

נמכרו: 23 מיליון

להקת הרוק הבריטית, פינק פלויד, הוציאה את אלבום האולפן האחד-עשר שלהם, The Wall, ב- 30 בנובמבר 1979.האלבום זכה להצלחה מסחרית מסיבית, כאשר הגיע לדירוג הגבוהה בארה"ב והגיע למקום השלישי במצעד האלבומים הבריטי. מאז יציאתו הוא ממשיך למכור יותר מ- 23 מיליון עותקים והוא האלבום השני הנמכר ביותר באוסף הלהקה. זה גם היה רשום כמספר 87 ברשימת הרולינג סטון של "500 האלבומים הגדולים בכל הזמנים." The Wall, מאת פינק פלויד, הוא האלבום השביעי הנמכר ביותר בכל הזמנים.

6.לד זפליןLed Zeppelin IV

נמכרו: 23 מיליון

האלבום השישי הנמכר ביותר בכל הזמנים הוא האלבום "ללא הכותרת" של לד זפלין. בגלל שהאלבום ללא כותרת האלבום מכונה לרוב "Led Zeppelin IV", ובמיוחד הוא מכיל את המופע "Stairway to Heaven", המתואר לעתים קרובות כשיר חתימת הלהקות. הלהקה החליטה לא לתת שם לאלבום בגלל ביקורת מסוימת על אלבומם הקודם, במקום להחליט להשתמש בסמלים שבחר כל אחד מחברי הלהקה כדי לייצג את האלבום. האלבום שוחרר ב- 8 בנובמבר 1971 על ידי אטלנטיק רקורדס והיה הצלחה מסחרית אדירה, ומכר עד כה מעל 37 מיליון תקליטים ברחבי העולם. 

5. בילי ג'ואל – הלהיטים הגדולים ביותר אלבום 1 ו 2

נמכרו: 23 מיליון

המופיע במספר החמש ברשימת האלבומים הנמכרים ביותר הוא הלהיטים הגדולים ביותר של בילי ג'ואל כרך 1 וכרך 2. האלבום יצא בשנת 1985 וקיבל פלטינה כפולה על ידי RIAA, מכיוון שהוא נמכר ביותר מ- 11.5 מיליון עותקים. באלבום מופיעים להיטיו של בילי ג'ואל משנת 1973 עד 1985 בסדר כרונולוגי.Greatest Hits Volume 1 & Volume 2 הוא האלבום החמישי ביותר הנמכר בכל הזמנים.

4. הביטלס – האלבום הלבן

נמכרו: 24 מיליון

האלבום הלבן הוא להקת הרוק הבריטית, הביטלס, אלבום האולפן התשיעי שיצא ב 22 בנובמבר 1968. האלבום הכפול אינו מכיל תמונות וטקסט על עטיפת האלבום, למעט שם הלהקה, שהובלט בקדמתו, מכיוון שהלהקה חשה שהם רוצים להמחיש את אלבומיהם הקודמים ליצירות אמנות צבעוניות. עם שחרור האלבום הלבן, מבקרים רבים העניקו לו ביקורות חיוביות והוא המשיך להגיע לראש מצעדי האלבומים בארה"ב ובריטניה. יש מבקרים שמעריכים את המוזיקה באלבום הזה עד כדי כך שהם רואים בה אחד האלבומים הגדולים בכל הזמנים. 

3. Eagles – מלון קליפורניה

נמכרו: 26 מיליון

מלון קליפורניה הוא אלבום האולפנים החמישי של להקת "הנשרים", שיצא בדצמבר 1976 ואחד האלבומים הנמכרים בכל הזמנים. לאחר אלבום הלהיטים הגדול ביותר שלהם, Hotel California הפך לאלבום הנמכר ביותר בגלל שניים-שלושה סינגלים מהאלבום אשר הוצגו במקום גבוה ב- Billboard Hot: 100: "New Kid In Town", Hotel California & Life in the Fast Lane. האלבום קיבל אישור של 26X פלטינה, המדורג מספר 37 ברשימת "500 האלבומים הגדולים בכל הזמנים של הרולינג סטון " ונמכר ביותר מ -32 מיליון עותקים ברחבי העולם. מלון קליפורניה זכה בשני פרסי גראמי על "מלון קליפורניה" ו"הילד החדש בעיר ".

2. מייקל ג'קסון – מותחן Thriller 

נמכרו: 33 מיליון

מותחן הוא אלבום האולפן השישי מהזמר ואייקון המוזיקה האגדי, מייקל ג'קסון. האלבום מותחן שוחרר ב -30 בנובמבר 1982 על ידי Epic Records והגיע למקום הראשון בטבלת ה- Billboard 200. האלבום הפיק שבעה סינגלים להיטים, כמו "Billie Jean", "Beat It", "Thriller" ו- "The Girl Is Mine", שהגיעו כולם לעשירייה הראשונה במצעד Billboard Hot 100. בסוף 1983 Thriller היה האלבום הנמכר ביותר בעולם, לאחר שמכר 32 מיליון עותקים ברחבי העולם. האלבום היה 37 שבועות במקום הראשון בטבלת ה- Billboard 200 וזכה בשמונה פרסי גראמי מדהימים, כולל אלבום השנה, בטקס פרסי הגראמי השנתי ה -26.

1. האיגלס – הלהיטים הגדולים – (1971-1975)

נמכרו: 38 מיליון

האלבום הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים הוא, "הלהיטים הגדולים", מאת האיגלס. זהו אלבום הקומפילציה הראשון שלהם, שיצא בשנת 1976, ובו קבוצת שירים מארבעת אלבומיהם הראשונים, שנמשכו בתקופת 1971-1975. לאחר שהגיע למקום הראשון ב- Billboard 200, האלבום נשאר שם חמישה שבועות נוספים, ושני סינגלים מהאלבום, "אחד מאותם לילות" ו- "Best of My Love", הצליחו גם הם להעלות את ה- Billboard Hot 100. האלבום היה האלבום הראשון שקיבל את הפלטינה ה- RIAA Platinum, שהוצג בשנת 1976 כדי להכיר באלבומים שנמכרו במיליון עותקים ומעלה בארצות הברית.

לאחר שגבר על ידי אלבום "מותחן" של מייקל ג'קסון, כאלבום הנמכר ביותר בכל הזמנים, "The Greatest Hits" קיבל את תוארו בשנת 2017 ואז נבחר על ידי ספריית הקונגרס להישמר במרשם ההקלטות הלאומי. נכון להיום, "Greatest Hits" שלהם מכר כשלושים ושמונה מיליון עותקים והוא האלבום הנמכר ביותר בכל הזמנים.