כולם רוצים להגיע למטרות שלהם ולחיות את חיי החלום שלהם, אבל רוב האנשים לא משיגים את מבוקשם; האם אתה יודע ש – 92% מהאנשים לא מצליחים להשיג את המטרות שלהם?רק כ 8% מהאנשים שקבעו את יעדיהם מצליחים להשיג אותם. אז איך אתה יכול לנצח כנגד הסיכויים, להצטרף למעטים שהשיגו את החלום.

השגת ההצלחה שאתה רוצה עשויה להיות מאתגרת יותר ממה שאתה חושב. עם זאת, התמורה שווה את זה. אז עבדו קשה ברגע זה ועקבו אחר מה שתלמדו במאמר זה היום. להלן 21 הדברים שאתה יכול לעשות כדי להגיע ליעדים שלך ביתר קלות …

1. קח צעד אחד בלבד ביום – צעדים להגשמת חלום

הצלחה היא לקיחת צעד קטן אחד בכל פעם ולא לחכות להפסקות הגדולות. רוב האנשים נכשלים מכיוון שהם חושבים שהגעה למטרות שלהם היא פעולה של נקיטת פעולה גדולה ויצירת תוצאות ענקיות. זה לא, זה קשור להורדת קילוגרם אחד ביום, לכתוב מאמר אחד, לבצע שיחת אחת טלפון עסקית , מכירות , שיתופי פעולה וכו '. אז התחייב לעשות לפחות צעד קטן אחד שיוביל אותך קדימה לעבר המטרות שלך בכל יום. מאמר איך מתקדמים בעסקים בחיים

2. שאלו את עצמכם, "מה דבר אחד קטן שאני יכול לעשות עכשיו?"

הרבה אנשים "מתמידים" בתחילת מטרה, אך הם לא מתמידים בהשגת יעדיהם. אז תתחיל ותגמור – על ידי התמקדות בביצוע פעולה וצעד קטן אחד בכל פעם. במקום לשאול את עצמך אילו יעדים גדולים אתה רוצה להשיג, שאל את עצמך …

"מה הדבר הקטן שאני יכול לעשות עכשיו?"

שאלה זו תכוון את המחשבות שלך לנקיטת צעדים קטנים ותמנע ממך להסס ולהתחיל את היעדים שלך.

3. טען מחדש את האנרגיה שלך

האם להבין שהצלחה היא מסע ולא יעד. לכן, יש לנוח כשאתה צריך ולהטעין כדי שתוכל ללכת רחוק יותר.

אתה טוען את הטלפון שלך כל יום, אז למה אתה לא עושה את זה לעצמך? תומאס אדיסון תפס תנומות קצרות במעבדתו מכיוון שהבין שכדי שיהיה לו אנרגיה לעשות יותר, הוא צריך לנוח ולהטעין.

4. קרא מאמרי מוטיבציה

לפעמים אתה עלול להרגיש מוטיבציה ומונע לפעול וישנם ימים שתרגיש עייף ויש לך אנרגיה נמוכה. זה הזמן בו אתה צריך דחיפה למוטיבציה שלך.

קרא מאמר מוטיבציה כמו זה בכדי לגרום לך להיות מונע לפעולה שוב. ראה מאמר סיפורים על מוטיבציה והצלחה בחיים

"אנשים אומרים שהמוטיבציה לא נמשכת לעד. ובכן, גם לא מקלחת – לכן אנו ממליצים עליה מדי יום. "

עשה משהו שיעורר אותך ויעודד אותך. לוקח רק כמה דקות לקרוא מאמר מוטיבציה. אז עשו זאת כל יום כדי להישאר עם מוטיבציה.

5. דמיינו את ההצלחה שלכם

אנשים מצליחים מדמיינים ומדמיינים את ההצלחה שלהם בכל רגע ורגע. בכל פעם שהם שיש להם זמן, הם יחשבו איך להשיג את ההצלחה שלהם ולדמיין את ההצלחה. אתה תהפוך למה שאתה חושב עליו רוב הזמן. אז בחר לחשוב על הצלחה ולהגיע ליעדים שלך בכל רגע אפשרי. ככל שתחשבו להגיע למטרות שלכם, כך תוכלו ליצור יותר כוונה. וככל שתיווצר יותר כוונה, תנקוט בפעולה רבה יותר וכדי שתוכל להשיג את מה שאתה רוצה מהר יותר.

מנטור עסקי לחיים Pexels.com

6. עשה לך מנטור

לעולם אל תזלזל בכוח שיש למנטור. יש מאחורי כל אדם מצליח מנטור או מאמן. מדוע לדעתך ספורטאים מצליחים מקבלים מאמן שינחה אותם? כשיש לך מישהו שינחה אותך, תוכל לעבור את התהליך ביתר קלות ולהיות מסוגל לבצע ביצועים טובים יותר. המנטור שלך יכול לראות את מה שאתה לא יכול לראות. האם אתה יודע שאנתוני רובינס אימן בעבר את סרינה וויליאמס ואת ביל קלינטון? אפילו אנשים מצליחים זקוקים למישהו שינחה אותם, אז מה גורם לך לחשוב שאתה לא צריך מנטור או מאמן?

7. דברו עם מישהו שעשה זאת

אתה יכול לקבל תובנה ואנרגיה חיובית עם מישהו שעשה את זה. הצלחה משאירה רמזים ולא צריך להמציא את הגלגל מחדש. כל מה שאתה צריך לעשות זה למצוא אנשים שהשיגו את מה שאתה רוצה וללמוד מהם. כשאתה מדבר עם אנשים שעשו זאת, האנרגיה החיובית שלהם תדביק אותך ותעניק לך תקווה. זו הסיבה שכשאתה למטה, אל תגביל את עצמך, אלא במקום זאת, צא ודיבר עם מישהו חיובי. או יותר נכון, דבר עם אנשים שעשו את זה. ראה מאמר רעיונות להגשמת חלומות ושאיפות בעסקים

8. קרא ספרים לפחות למשך 15 דקות – השפעת קריאת ספרים

קריאה היא אחד ההרגלים החזקים ביותר שכל אחד יכול לאמץ. מנהיגים גדולים הם קוראים גדולים. כשכתב שאל את אילון מאסק , האדם שמאחורי טסלה ו- SpaceX איך הוא קיבל את הרעיונות שלו, הוא ענה;

התחייב לקרוא לפחות 15 דקות ביום , קראו עוד אם תוכלו. אם אתה יכול לקרוא ספר אחד בחודש, תקרא 12 ספרים בשנה. ואם כל ספר יכול לתת לך רק רעיון קטן אחד לשיפור חייך, יהיה לך יתרון גדול יותר מרוב האנשים עד סוף השנה.

9. להרכיב את הצוות שלך

הצלחה היא מופע לא של איש אחד והיא דורשת מאמץ של צוות כדי לעשות זאת. כך גם בהשגת המטרות שלך. הגעה למטרות שלך תגרום לך להיות מאושרת יותר ולהיות מרגש יותר כשיש אחרים לעבור איתך תהליכים.

כשאתה למטה הצוות שלך יהיה שם כדי להרים אותך. זו הסיבה שכל עסק מצליח הוא תוצאה של מאמץ של צוות. סטיב ג'ובס כינס את צוותו עם סטיב ווזניאק וחבריהם במוסך. מה איתך? מיהם חברי הצוות שלך וכיצד תוכל להגדיל את הצוות שלך?


10. התחייבות ציבורית

רוב האנשים לא מצליחים להגיע למטרות שלהם מכיוון שהם פשוט לא מספיק מחויבים למטרות שלהם. הם אומרים שהם רצו להשיג את יעדיהם, אך מעשיהם מראים אחרת. ובכן, אתה יכול להגדיל את המחויבות שלך על ידי התחייבות ציבורית. שתף את היעדים שלך, את ההתקדמות שלך ומה אתה הולך לעשות עם אנשים שיתמכו בך. כשתעשה זאת, אתה שם את עצמך על הקו ותהיה לך מחויבות טובה יותר לשמור על מילתך.

11. בדוק את ההתקדמות שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות כדי לאבד שומן הוא לשקול את עצמך. זה זהה לכל מטרה אחרת שתרצה להשיג. אתה צריך לעקוב אחר ההתקדמות שלך מעת לעת כדי לדעת אם אתה מתקדם לכיוון או מה שאתה רוצה. יתר על כן, כאשר אתה מכיר את ההתקדמות שלך, תהיה מוטיבציה יותר לנקוט בפעולה. לא רק זה, תוכל לשנות את האסטרטגיה שלך ולשפר את תוכנית הפעולה שלך כשאתה יודע כמה אתה מתקדם. לפיכך, מדדו את ההתקדמות שלכם בכל יום.

12. פרגנו לעצמכם

שומר על האנרגיה החיובית בחגיגת כל הזכיות שלך. לא משנה כמה הזכייה קטנה, עליכם להפוך אותה להרגל לחגוג אותה. תן לעצמך טפיחה, תנוח, קרא את הספר האהוב עליך, קח חטיף וכו ', כשמלאת את המשימה שלך. לאחר שהשגתם יעדים גדולים, תנו לעצמכם אישור לחגוג ולפנק את עצמכם. כשאתה חוגג את כל הזכיות שלך אתה אומר לעצמך שמשהו טוב מחכה לך ואתה פשוט לא יכול לחכות לזה. לפיכך, תהיה מוכן יותר לנקוט בפעולות כדי להשיג את המטרות שלך.

13. תרגל כתיבת יעדים בכל יום – רשימת חלומות להגשמה

רוב האנשים יקבעו את המטרות שלהם וירשמו אותם פעם אחת ואז הם ישכחו מהם. לעולם אל תיתן לזה לקרות לך. עליכם ליצור בעקביות את הכוונות בראשכם. והדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא לתרגל את כתיבת המטרות שלך בכל יום. זה בסדר גם אם בסוף אתה כותב את אותם המטרות כל יום, פשוט עשה את זה וצור את הכוונה. די מהר המטרות שלך יתוכנתו לתודעה המודעת שלך ותעשי דברים שיניעו אותך לעבר המטרות שלך.

14. צור לוח חזון – טבלת יעדים ומטרות אישיות

לראשונה קיבלתי את רעיון החזון מג'ון אסרף, אחד המחברים המשותפים לספר חוק המשיכה המפורסם ' הסוד '. בכל פעם שאתה מסתכל על לוח החזון שלך, אתה מזכיר לעצמך את החלומות שלך ואת היעדים שלך. לוח חזון עובד מכיוון שאתה יוצר כוונה חזקה לתודעתך ואומר לעצמך מה אתה רוצה להשיג בחייך. זה לא צריך לעלות לך כסף כדי ליצור לוח חזון, אז פשוט תעשו זאת ותנו לחלומות שלכם להסיע אתכם בחיים.

15. בנה את ההרגלים להצלחה

אריסטו אמר;

"אנו מה שאנחנו עושים שוב ושוב. מצוינות, אם כן, אינה מעשה, אלא הרגל. "

כן זה נכון. אתה צריך לבנות את הרגל ההצלחה אם אתה רוצה להצליח ולהשיג את המטרות שלך. היפטר מכל ההרגלים ההרסניים שלך כמו לבזבז זמן בצפייה בטלוויזיה או לגלוש באינטרנט ללא מחשבה. אמץ הרגלים בונים וחיוביים שיובילו אותך למטרות שלך. הפוך את זה להרגל לנקוט בפעולה, לקרוא ולהשתפר בכל יום.

16. נסה משהו חדש

נסה משהו חדש לפחות פעם בשבוע. אם אתה בלוגר ומנסה לכתוב מאמרים במשך 6 החודשים האחרונים, נסה ליצור פוסט וידאו בסבב הבא. עשו משהו שונה ונסו משהו חדש שיצית את היצירתיות שלכם ויעניק לכם תוצאה שונה. אנשים מצליחים לא חוששים לעבור נגד הנורמה ולעשות משהו שונה. הם מעזים לנסות דברים חדשים. הם מחדשים והם משתנים כשהזמן נכון. צריך לעשות אותו דבר. נסה לפנות לעסק שלך בדרך חדשה, על ידי ביצוע פעולה אחרת לפחות פעם בשבוע כדי לחפש את שיפור.

17. התחייב לשפר 1% לפחות

אתה לא צריך להתחייב לבצע קפיצות ענקיות בחיים כדי להצליח. כל מה שאתה צריך זה רק להתחייב לשיפור של 1% בשבוע. שאל את עצמך איזה דבר אחד אתה יכול לעשות כדי לשפר את התוצאה שלך ב -1% בלבד, ולעשות זאת בכל שבוע. כשתתרגלו את זה תראו גידול אדיר וצמיחה גדולים תוך שנה. ההצלחות הקטנות יתערמו זו על זו בכדי לבנות השפעה חיובית גדולה עוד יותר על חייך.

18. השתמש ב- Pep-Talk & Affirmations

האם ראית אי פעם ספורטאים מקצועיים מדברים לעצמם או מתאספים כולם וצועקים כדי להגביר את המוטיבציה שלהם? זה נקרא pep-talk. אתה יכול להשתמש בזה כדי להעלות את עצמך גם כן. או שאתה יכול גם ליצור מוטיבציה על מנת להעלות את האנרגיה שלך. בכל פעם שאתה מרגיש למטה, השתמש ב- pep-talk כדי להגביר את הביטחון העצמי שלך. ולפני שתתחיל את היום שלך, השתמש בהצהרות כדי לתכנת את המחשבות שלך לכיוון הנכון.

19. תכנן את הפעולות שלך בכל יום

האם אתה יודע מה אתה צריך לעשות היום כדי להגיע ליעדים שלך? מה לגבי מחר? אתה צריך לתכנן כדי להצליח. אם אתה לא מצליח לתכנן, אז כנראה אתה מתכוון להיכשל . תכנון הכרחי גם אם הוא לא יכול להבטיח את ההצלחה שלך. זה הכרחי מכיוון שתכנון מכניס אותך למצב פרואקטיבי ולא למצב תגובתי. כשאתה יודע מה לעשות, אתה יכול לנקוט בפעולה בהתאם. כשאין לך מושג מה לעשות, תיפול לתוכנית של מישהו אחר.

20. התמיד עד שתצליח

זכור תמיד לעולם לא ינצח ומנצח לא יפסיק לעולם. בכל פעם שתפרוש ותוותר, לעולם לא תשיג את המטרות שלך. כל עוד תמשיכו לנסות, לשפר ולנקוט בפעולה, בסופו של דבר תגיעו ליעדים שלכם. אנשים מצליחים מתמידים והם אף פעם לא מוותרים. הם בוחרים להפוך את הכישלונות שלהם למשוב ולוקחים אותם כשיעורים לשיפור. מצד שני, אנשים לא מצליחים יתנו תירוצים וישחקו את משחק של האשמה ברגע הם יתמודדו עם קשיים ואתגרים.

21. הישאר מאושר ויהיה חיובי

אם אתה רוצה להגיע ליעדים שלך, תמיד שמור על עצמך שמח וחיובי . אתה יכול להשיג יותר ולעשות עבודה טובה יותר כשאתה שמח וחיובי. אנשים שתמיד מאשימים וחושבים בשלילה לעולם לא יצליחו. לכן, כשאתה מתעורר כל בוקר, צור שגרה שתשמח אותך וחיובית. אתה יכול להסתכל במראה, לחייך ולומר לעצמך שזה יום טוב. לא משנה מה תעשו, הישארו מאושרים והיו חיוביים בכל עת. ראה מאמר 17 הרגלים של אנשים מצליחים