7 טעויות שגומרות את הקריירה של היזמים ואיך להימנע מהם

"אדם שמעולם לא טעה מעולם לא ניסה שום דבר חדש." ציטוט – אלברט איינשטיין , באופן כללי טעות היא בלתי נמנעת. צעד ראשון לקראת הפיכת חלומות הקריירה שלך למציאות זה עניין גדול, אבל זה יכול להיות גדול עוד יותר אם לא תהיה לך שום הדרכה. ראה 7 טעויות של יזמים שכדי להימנע מהם.

יש אנשים שמעדיפים ללמוד מהטעויות שלהם בעוד שאחרים נהנים ללמוד מאנשים אחרים. כך או כך, שניהם טובים. עם זאת, למידה מטעויות של אנשים תגרום לכם להיות חכמים יותר מאשר להימנע מאותן טעויות, להרוויח את הניסיון שלכם להיראות מלומדים יותר בתחום שלכם, ולעזור לכם להימנע מהפחדות מיותרות שסובלים החדשים. ראה מאמר אנשים מצליחים בהיסטוריה

כל היזמים נקלעו בשלב זה או אחר לטעויות , באופן מודע או שלא במודע. טעויות אלה התפרקו ואיך הם יכולים לשקף בחזרה את הקריירה שלך. לכן, כיזם, למד בזהירות ולמד מהטעויות שלהלן. תופתעו עד כמה תיראה פרודוקטיבית יותר ותשווה לעומת הקולגות שלכם. ראה מאמר טיפים להצלחה וכסף בחיים

1. הצגת יחס וורקוהוליק – מפחד לא להצליח בחיים

כשהם מחליטים לרדוף אחר יעדי הקריירה, מרבית האנשים מחליטים לנתק את הקשרים עם החיים הישנים יחד עם האנשים בהם, מכיוון שהם מאמינים שהם עומדים להתחיל פרק חדש לחלוטין ולעקוב אחר דרך אחרת לחלוטין (הרצון להצליח) .

בתחילת המסע שלהם, אנשים כאלה שמעמידים עמדה וורקוהולית כזו עובדים קשה במיוחד ומצפים להצליח כמעט מייד. עם זאת, בסוף הם מקבלים את זה לפנים כאשר הדברים לא מסתדרים כצפוי. מכיוון שהם התנתקו מהתחביבים שלהם לגמרי, אנשים כאלה מבלים את שעות הפנאי שלהם לבד כשמחשבותיהם נודדות רק על העבודה והתקדמות בה. בדרך כלל זה בסופו של דבר ממלא את הראש שלהם פחד ותסכול, ובכך משאיר אותם במצב דמוראלי עם מעט כוח להמשיך. ואני כבלוגר אין ממש זמן לתחביבים שלי לצפייה בסרטים, ולשחק משחקי וידאו ולבלות עם חברים . אני פשוט לומד לתעדף ולנהל נכון את זמני. ראה מאמר משפטי מוטיבציה על כישלון

כיצד להימנע מכך:

במקום לנתק את מכלול החיים הקודמים, מומלץ יותר לתכנן את לוח הזמנים שלך כך שיתאים לחיים החדשים. לעולם אל תאבד את התחביבים שלך כי זה האמצעי הטוב ביותר לבילוי בשעות הפנאי. בילוי בשעות הפנאי בעשיית דברים שאתה אוהב ושמחים באמת לא רק ינקה את המחשבות מהעבודה והלחץ, זה יכין אותך להתחלה / לחדש רענן בעבודה. ראה מאמר ניהול זמן יומי ליזם ובעל עסק

2. כישלון כמפלט האחרון

אנשים הרואים כישלון כמפלט האחרון נוטים לרוב לוותר על התקווה . הם מייסרים את עצמם ללא הפסקה בגלל חסרונם זה מפריע להם ללמוד מהכישלון , כי הכישלון הוא שיעור לחיים  . בסופו של דבר הם עושים את אותן טעויות שוב ושוב.

"זה בסדר לחגוג את ההצלחה, אבל חשוב יותר ללמוד מהכישלון." – ביל גייטס

מה נחשב להצלחה: איך מתקדמים בחיים: כל רודף חלומות צפוי לחוות כישלון בשלב מסוים בזמן. עם זאת, כיצד מחבקים כישלונות אלה יכולים לבנות או להרוס את הקריירה שלך. כפי שנאמר לעתים קרובות, כישלון הוא פשוט הזדמנות להתחיל שוב, הפעם בצורה חכמה יותר. יהיה אשר יהיה, זה בלתי אפשרי לחלוטין לחיות לא להיכשל במשהו. אך שוב, ברגע שנצפה מנקודת מבט חיובית, חלק מאותם כישלונות יכולים להיות הדחיפה הדרושה לך בכדי להגיע ליעד הרצוי לך ולהשיג את יעדיך.

"לפעמים על ידי הפסד בקרב אתה מגלה דרך חדשה לנצח במלחמה." – דונלד טראמפ

כיצד להימנע מכך:

למדו לראות בכישלון אבן דרך וכהזדמנות לחזק את עצמך בחוכמה ואינטלגנציה גדולים יותר.

3. אך תצפה לפריצת דרך פתאומית

כל אדם שעובד קשה בהחלט מייחל לתגמול. עם זאת, רוב האנשים קורבן לרצון להשיג הצלחה באמצעים הקלים והמהירים ביותר; לעתים קרובות קל לשכוח. לאחר שראית סיפורי הצלחה של אנשים מצליחים, אתה ודאי מבין שאיש מהם לא עשה קריירה ביום והצלחה לא מגיעה בפרק זמן קצר. נראה כי המניע של רוב האנשים לפגר אחרי כולם כאשר הם מתמודדים עם העובדה שהצלחה אמיתית זקוקה לסבלנות וסיבולת.

כיצד להימנע מכך:

לפני שעשית את הצעד הגדול למסע שלך, זכור שלא משנה כמה מאמץ אתה עושה, אתה בהחלט צריך לפעול בסבלנות. עם זאת, ניתן לקרב את נקודת הפריצה שלך עם תכונות חיוניות כמו עבודה קשה, מחויבות, עקביות וכו '. ראה מאמר הכללים של וורן באפט ואיך להיות כמוהו

4. כישלון בחיפוש חכמה

אם היו לי שמונה שעות לחטוב עץ, הייתי מבלה שש שעות בחידוד הגרזן שלי. – אברהם לינקולן

החוכמה היא הגרזן הדרוש לחטוב מכשולים ולבניית בסיס איתן בקריירה שלך. רוב האנשים שתמיד ממהרים לתת את ההשקעות שלהם בדרך כלל מזניחים את היסודות; כמו לא לעשות את המחקר הדרוש לצורך לצמיחה של השקעות כאלה. זה גורם לטעויות אדירות ופוגע בקריירה, שניתן היה בקלות להימנע מהן עם מעט מחקר וטיפים של אנשי מקצוע. אתה מגלה מספר גדול של יזמים וחברות שמתחילים מחדש לאחר שהרבה פרויקטים קורסים.

כיצד להימנע מכך:

התחל בהתמדה ובנה בסיס חזק. בדיוק ורק אז בניית אימפריה יכולה להיות רק עניין של זמן. ידע לעולם אינו בזבוז. אסוף כמה שיותר מידע הנוגע לתחום שלך, בחן אותם ותתפלא כשיתעוררו צרכים למידע כזה.

5. הערך את עצמך – חיזוק הערכה עצמית

מרבית היזמים מוצאים עצמם מסתתרים מאחורי המילה "מתחיל" כמעט בכל מסעם. כתוצאה מכך, רוב היזמים בסופו של דבר מוצצים שיעורי שכר נמוכים בעבודה. הם מאבדים את הרעיונות החדשניים שלהם ליזמים חכמים יותר שנראים די מאיימים. רוב היזמים נותרים עומדים מכיוון שהם לעולם לא מאמינים שמגיע להם משהו טוב יותר. ראה מאמר סיפור הונו של דונלד טראמפ – איך התעשר

כיצד להימנע מכך:

בין אם חובבן ובין אם הוא מקצוען, האמינו בפוטנציאל שבתוככם ותמיד תשאפו להשתפר מדי יום.

6. אל תהסס נקוט בפעולה / סיכונים

"קח זמן להתלבט, אבל כשמגיע הזמן לפעולה, הפסיק לחשוב והיכנס." – נפוליאון בונפרטה

היסוס גורם לקיפאון בקריירה , קח סיכונים . אנשים המומים מהפחד מפני סיכון להפסיד מחסור בהרבה הזדמנויות בלתי אפשריות לכל החיים. כל השקעה גדולה בהחלט דורשת סיכונים גדולים.

"… אם אין סיכון, אין תגמול." – כריסטי ראדק

לקיחת סיכונים (בגיל ההתבגרות) בחיים יכולה לשחק רק שני תפקידים בקריירה שלך: להאיץ ולהסלים את ההצלחה שלך, או להגדיל את החוכמה שלך. עליכם להסתכן בללכת רחוק מדי בכדי לגלות עד כמה רחוק תוכלו להגיע.

כיצד להימנע מכך:

היה חכם מספיק לדעת אילו סיכונים לקחת וממה להימנע . אם אתה רוצה את זה, לכי על זה. לקחת סיכון! אל תשחקו תמיד בטוח. אם לא, ביצוע הישגים גדולים יהיה עניין גדול באמת עבורך.

7. כישלון בחלומות מפוצלים – כישלון בדרך להצלחה

זו הסיבה העיקרית לאובדן המיקוד של אנשים וחוסר עקביות. כאשר האדם מנסה להשיג את כל יעדיו ולהגיע מיידית ליעדו, הוא בסופו של דבר עם תשומת לב חלוקה ובסופו של דבר להשיג אף אחד מהם. לדוגמה, לעבור דרך רחבה עם מסלולים מגוונים, קל יותר לאבד מסלול לעומת מעבר דרך צרה עם מסלול יחיד.

כיצד להימנע מכך:

למד לפצל את החלומות שלך למטרות הניתנות להשגה בקלות מכיוון שזה יעזור לך להתמקד לחלוטין בהשגת היעדים הקטנים יותר , ובכך לקרב אותך לחלום הגדול שלך.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: