לאופן הטיפול שלך בגוף שלך יש השפעה ישירה על ההצלחה והשגשוג שלך; מסירות, שאפתנות ודחף הם כולם חשובים, אך בכדי שתהיה לך הצלחה, ראשית, עליך להיות מה שאתה רוצה להיות. אינך יכול לבנות הצלחה עם הרגלים רעים ומוח לא בריא. המשך לקרוא…

17 הרגלים קטנים לפעולה להצלחה

אם אינך מרוצה ממצבך הנוכחי ורוצה במשהו אחר, עליך לשנות את הלך הרוח הנוכחי שלך. להלן ההרגלים הטובים ביותר שכל אדם, מודע לבריאות, מוטיבציה והצלחה שאתה צריך לשאוף אליו.

1. שינה טובה לחיים טובים

האדם הממוצע דורש שבע עד תשע שעות שינה באיכות טובה ללילה, תקופה. אל תגרום לעצמך כך שתזדקק פחות. במהלך השינה, גופך נטען, מתחדש ומתקן את עצמו. חוסר שינה מביא לירידה בפריון, עייפות וחוסר מוטיבציה . עם הזמן חסך שינה תורם להתפתחות בעיה נפשית ורגשית וכמובן מחלה כרונית. ראה מאמר הרגלים של מגשימים: איך אנשים עשירים חושבים אחרת

2. לאכול נכון ובריא

אני יודע ששמעת את האמרה, "אתה מה שאתה אוכל." זה כל כך נכון. אם תצרוך אוכל לא בריא, תיראה ותרגיש ותהיה לא בריא. ככל שתאכלו טוב יותר, תהיה לכם יותר אנרגיה. זה יביא לעלייה בפריון ובמוטיבציה, שבסופו של דבר יובילו להצלחה. אל תגיד רק אני רוצה להתחיל לאכול בריא ,  אני יכול להתייחס לזה באופן אישי. כששיניתי את הרגלי התזונה הרגשתי טוב יותר להפליא, היה לי יותר אנרגיה ומוטיבציה, מה שאפשר לי לעזור ליותר אנשים.

3. הישאר פעיל – פעילות גופנית

מחקרים מראים שתחיה יותר זמן ותהיה יצרנית יותר אם תתעמל. עשה לפחות 10,000 צעדים ליום ובין 30-45 דקות פעילות ביום. לקבלת תוצאות מיטביות, ערבבו את הפעילות שלכם עם העבודה והחיים. זה חיוני להקלה במתח ובעיקר לבריאות. מה ספורט עושה לגוף? יש מאות מדריכים במנועי החיפוש אבל קבלו זאת כאחת ההמלצות החשובות כאן. ראה מאמר שיעור מעורר השראה על צניעות מאחד משחקני הכדורגל הגדולים

4. צא החוצה

רוב החברה המערבית נמצאת בבית או במשרד רוב היום, מקבלת מעט חשיפה לשמש או אוויר צח. איכות אוויר מקורה רעילה להפליא. יציאה החוצה תעזור "לנקות את הראש" ותאפשר לך לנשום אוויר נקי יותר. זה מרגיע להפליא ומשכך לחץ גדול. מחסור בוויטמין D פוגע בכ- 80% מהאוכלוסייה. אור השמש הוא השיטה הטובה והטבעית ביותר להשגת ויטמין D. מחסור נקשר לשלל מחלות, כולל מחלות לב, דיכאון, אוסטאופורוזיס ורבים אחרים. אינך יכול להיות פרודוקטיבי כשאתה מתמודד עם סוגיות בריאותיות אלה.

5. הפחתת מתח

כולנו שמענו "מתח הורג" . לחץ כרוני מוביל למחלות לב, שבץ מוחי, התקפי לב, חרדה, דיכאון, תסמונות כאב והוא גורם תורם לרבים אחרים. השתתפות בטכניקות להפחתת מתח, כמו מדיטציה , יוגה וטאי צ'י, יכולה להפחית באמת את האופן בו הלחץ משפיע על גופך. זה יאפשר לך לנקות את הראש ולחסל את "הרעש", תוך מתן מיקוד טוב יותר ותשומת לב לפרטים הקטנים.

6. קבלת כישלון

אנו לא יודעים הצלחה אם איננו יודעים כישלון. הכירו בכך שכישלון הוא חלק מההצלחה, למדו ממנו ואל תתנו לזה לקרות שוב. הבינו שמרבית העסקים אכן נכשלים ורעיונות רבים ומעולים לא גודלים על העצים. זו מלחמה שם בחוץ! ראה מאמר טעויות שגומרות את הקריירה של כל יזם

7. זה בסדר לבקש עזרה

אתה לא יכול לעשות את זה לבד! לרבים מאיתנו יש חשש שבקשת עזרה גורמת לנו להראות חלשים או מתוך אגו. הכרת המגבלות שלך תעזור לך לבנות את הרשת ולהצליח בגדול. ראה מאמר איך להקים עסק קטן ומצליח בכך שלא תבקש, תאבק יותר ואולי בעצם אתה מונע ממישהו את (מצווה) השמחה להראות לך שאכפת לו ורוצה לעזור.

8. לאבד את האגו

רק מכיוון שאתה מומחה בתחום מסוים, אל תאמר שאתה עדיין לא יכול ללמוד מאחרים. ככל שתכבדו את האחרים על הידע שלהם, כך תקבלו יותר כבוד. זה נהדר כשאתה משיג הצלחה, אבל לא כשאתה מאוהב בעצמך או מתרברב. תיהנו מזה, הרווחתם את זה, אך אל תקחו את זה למקום אחר.

9. יש מערכת תמיכה

באופן אישי, אשתי הייתה המעריצה והתומכת הכי גדולה שלי. היא הייתה שם בשבילי בתקופות הקשות וגם הטובות. חשוב מאוד לבנות מערכת תמיכה הכוללת קשרים אישיים ומקצועיים. בין אם זה מקוון או באופן אישי, ככל שיש לך יותר תמיכה, כך תהיה לך ביטחון רב יותר. מערכת התמיכה לא צריכה להיות גדולה, אבל אתה צריך להיות אמון וכבוד הדדי.

10. יש תוכנית ב

תמיד יש לי תוכנית ב. הרבה פעמים הדברים לא הולכים כמתוכנן ואתה צריך לפנות לתוכנית הגיבוי. בכמה מקרים, הגיבוי בסופו של דבר טוב יותר מהמקור. לא רק שתהיה לך תוכנית, אלא שיטה להפעלתה במהירות בפועל אם תוכנית א 'תיפטר מהבלתי צפוי.

11. קבל את השינוי

שינוי הוא חלק מהחיים. אינך יכול לשלוט בזה. לקבל ולהבין שהחיים או העסק לא יהיו בדיוק כפי שתכננת יעזור לך להסתגל ולהפיק את המיטב ממצב נתון.

12. התבונן בחיובי

תמיד יש חיובי בכל סיטואציה, לא משנה כמה דברים רעים עשויים להיראות. אתה רק צריך למצוא את זה ולהתמקד בזה. רגשות ומחשבות שליליות אינם מניבים הצלחה.

13. הימנע מהרגלים לא בריאים

עישון ואלכוהול הורגים את הפרודוקטיביות . אם אתה צריך לצאת להפסקת עשן או ללכת לטיול ולבר, אתה לא מתמקד ביעדים שלך. השימוש בזמן הזה הורג פריון ומחשבה יצירתית, בנוסף לגוף ולנפש.

14. הימנע ממצבים מלחיצים

לחץ חוטף את האנרגיה והמוטיבציה שלך. זה ממלא את הראש במחשבות לא בריאות. על ידי הימנעות ממצבים אלו תוכל להיות יצרני ושופע יותר ויהיה לך יותר אנרגיה להתקדם.

15. התרחק מאנשים רעילים

הימנע מאנשים רעילים ואומרי לא. זהה את הרעילים ושאינם תומכים. הימנע מהם כמו שלט. הם מוצצים מכם את כל החיים והטובים ומאטים את הפרודוקטיביות ואת הערך העצמי. שום דבר לא מפגין יותר.

16. היו מציאותיים

הצלחה לוקח זמן! זה מרתון, לא ספרינט. הציב יעדים קטנים בר השגה המובילים ליעד לטווח הארוך. אל תזלזלו בזמן. זה ייקח יותר זמן מכפי שציפית והדרך תהיה לא קלה. ראה מאמר 7 טיפים להפוך ליזם מצליח

17. עצרו את המחשבות על העבר

כולנו עושים טעויות ומה "היינו צריכים לעשות …" אל תתמקדו בזה, אלא התמקדו כיצד למדתם מחוויות העבר. אני תמיד אומר לעולם אל תעשה את אותה טעות פעמיים. לימוד מהטעויות והכישלונות שלך יגרום לך להפוך לאדם עסקי וחזק.