10 אושיות היופי והאיפור העשירים ביותר 2020

קוסמטיקה היא באמת בין הענפים הרווחיים ביותר בעולם. בואו נסקור כמה הגורואים מפורסמים ביותר בתחום באיפור כיום שמראים לכולנו איך להיות קוסמטיקאית מצליחה . עד לפני חמישים שנה לא היה אושיות אינסטגרם בעולם, הדבר הכי קרוב שהיה לנו לגורואים בענף היופי היה מפורסמים מחברות על של מותגי קוסמטיקה בינלאומיים . אבל עידן המשפיעים כאן. מאיפה הם מגיעים ומה השכר שהם מרווחים.

קשור: המשפחות העשירות והשולטות בעולם בעסקי הקולנוע

10.שיילה מיטשל – מיליון וחצי מיליון דולר

שיילה מיטשל בת ה -31 ילידת קליפורניה היא רק אחת הצעירות והמאפרות המפורסמות שהשתמשו בכישרונות האיפור המדהימים שלהם כדי לבנות את הונה ואת תהילתה. אינסטגרם הייתה הפלטפורמה העיקרית שהיא בוחרת להציג לראווה את כל הדברים המדהימים שהיא יכולה לעשות, תחת שם המשתמש המאוד מתאים איפורשיילה.

מיטשל הפכה לפופולרית עד כדי לצבור כמעט 3 מיליון עוקבים בפלטפורמת המדיה החברתית. עוד בשנת 2017, היא הצטרפה לחברת Maybelline הענקית להשקת קולקציית מוצרים בלעדית. זה, יחד עם כל הפוסטים הממומנים שהיא עושה, משתלמים לה מאוד. על פי CelebsLifeReel , השווי הנקי שלה בין מיליון דולר ל -1.5 מיליון דולר.

9.מנימה – 1.1 מיליון דולר

חשבתם שרק לנשים מותר לטפל בעצמם ולהתאפר. הדבר ברור למדי בגלל העובדה שרשימה זו כוללת שלושה גורואים של יופי גברים. אנחנו לא אוהבים יותר מאנשים שנלחמים נגד סטריאוטיפים, ו- MannyMUA הוא דוגמה נהדרת לכך.

עם כמעט 5 מיליון מנויים בערוץ היוטיוב שלו, MannyMUA מפרסם הדרכות איפור מאז 2014. איטי ויציב מנצח את המירוץ, והוא הפך לשגריר הגברי הראשון של מייבלין. על פי המגזין "שבע עשרה" , כל זה תרם להעניק למנימואה את הנטו המרהיב של 1.1 מיליון דולר.

קשור: המשקה הכי פופולרי והיקר בעולם

8.לורן קרטיס – 1.4 מיליון דולר

לורן קרטיס אושיות אינסטגרם אחת הגדולות בחול פעילה ב- יוטיוב מאז 2011. היא נחשבת לאחת מחלוצות תעשיית גורואי היופי, מכיוון שהיא עובדת קשה כבר שמונה שנים. ובמשך שמונה השנים הללו היא צברה למעלה מ- 3.5 מיליון מנויים בערוץ היוטיוב שלה, ומעל באינסטגרם מעל מיליון עוקבים .

הדרכות היופי שלה בנושא "איפור בסיס למתחילות" הפכו כל כך פופולריות שלורן הצליחה להפוך את התשוקה שלה לעסק. יש לה אפילו עסק נוסף לעיצוב! מספרת שעבודה קשה ולא לוותר בהחלט משתלמת,. על פי Wealtholino , היא שווה כ -1.4 מיליון דולר.

7.אמנדה סטיל – 1.5 מיליון דולר

סטיל הוא שם המשפחה המושלם של אמנדה, חלוצה נוספת מעולם היוטיוב, שמאז השתמשה בתהילה שלה כדי לרדוף אחר מיזמים רבים נוספים. בת ה -20 כעת החלה את הערוץ שלה MakeupByMandy24 עוד בשנת 2010, כשהיתה רק בת 11. זה די מרשים!

כיום יש לה 2.5 מיליון עוקבים באינסטגרם, ומה שהתחיל כקריירת גורו של יופי בזכות הדרכות הווידיאו שלה הפך במהרה לשער בדוגמנות, משחק ואופנה. שים את כל זה יחד, ולא רק שאתה מקבל חידוש מרשים למדי, אתה גם מקבל שווי נטו של 1.5 מיליון דולר, כפי שדיווח האתר סלבסולינו .

6.ניקי ג'אגר – 6 מיליון דולר

שם משפחתה מוכר אך היא לא קשורה לחבר הלהקה של הרולינג סטונס, אבל היא עדיין מיליונרית. כוכבת היוטיוב ההולנדית החלה את הקריירה שלה בשנת 2008, אז העלתה לראשונה סרטונים רציפים. אולם התהילה הגיעה רק בשנת 2015, כאשר פרסמה סרטון דרמטי עד כמה איפור יכול לשנות את המראה של האנשים.

גורו היופי ההולנדי העניקה השראה לאלפי אנשים לא להתבייש בפניהם ללא איפור. יש לה 12.2 מיליון מנויים ביוטיוב, למעלה ממיליארד צפיות, והוכרזה כיועצת היופי העולמית של מארק ג'ייקובס ביוטי בתחילת השנה. לא פלא שהאתר שסלבריטאי נט וורת ' מעריך אותה ב -6 מיליון דולר!

5.ג'יימס צ'ארלס – 12 מיליון דולר

ג'יימס צ'ארלס בן ה -20 עשה היסטוריה כשהפך לדובר הגברי הראשון של מותג איפור, כשהכריז על שותפותו עם CoverGirl בשנת 2016. עם זאת, הקריירה של ג'יימס החלה למעשה בשנת 2015, אז הצעיר בן ה -16 אז החל להעלות הדרכות האיפור שלו ביוטיוב.

כרגע יש לו 16 מיליון מנויים, בנוסף הוא דוגמן במהלך ימות השבוע והופיע בקליפ של איגי אזליה. למרות מספר המחלוקות בהן עסק צ'ארלס, הוא נותר, עד היום, אחד האנשים המשפיעים ביותר על המדיה החברתית. בנוסף, לפי הארת גורילה עשירה , יש לו שווי נטו של 12 מיליון דולר.

קשור: 10 המאכלים הכי מגעילים והיקרים בעולם

4.ג'פרי סטאר – 50 מיליון דולר

גורו היופי הגברי האחרון שמופיע ברשימה זו הוא גם העשיר ביותר. ג'פרי סטאר למעשה החל את נוכחותו האינטרנטית בערוץ המדיה החברתית MySpace, בו השתמש כדי לקדם את עבודות המוזיקה והעיצוב שלו. קריירת המוזיקה שלו הייתה זו שבסופו של דבר מימנה את מותג האיפור שהפך אותו למיליונר.

הוא הקים את מותג הקוסמטיקה של ג'פרי סטאר בשנת 2014, והשתמש בערוץ היוטיוב שלו כדי לקדם אותו באמצעות פרסום כמה הדרכות איפור בושאים כמו "מתי שמים פריימר לפנים". בערוץ יש כיום מעל 15 מיליון מנויים, והאימפריה שלו, שנבנתה על כל חיסכון חייו, היא אחת הענקיות בתחום. לפי אתר גורילה עשירה , לכוכב שווי נטו מוערך של 50 מיליון דולר .

3.ריהאנה – 600 מיליון דולר

הילדה הרעה ריהאנה אולי התחילה כזמרת, ובתודעה של רבים זה התחום העיקרי שלה. עם זאת, כוכבת העל ריהאנה החליטה לשים את קריירת המוזיקה שלה בצד במשך זמן מה כדי להתמקד ברדיפות אחר מיזמים אחרים. ואלה כוללים אופנה ואיפור, כפי שיודע כל מעריץ מסור שלה.

קו הקוסמטיקה שלה, Fenty Beauty, הפך במהרה לאחת הפופולריות שם בחוץ, בזכות ההתמקדות בנישה. העסק שלה מציע מגוון מדהים של גווני עור, המותג המפורסם על ידי ריהאנה עצמה באמצעות הדרכת איפור בערוץ היוטיוב של Fenty Beauty, המונה 616,000 מנויים. הקפיצה אותה לגורו היופי אחת הגדולות , לריהאנה שווי נקי המדווח על פי האתר Business Insider של 600 מיליון דולר.

2.הודא קטאן – 610 מיליון דולר

נותנת לריהאנה דחיפה קטנה היא הודא קטאן, החלוצה האמיתית של גורואי היופי של יוטיוב. קטאן החלה את המסע שלה לפני למעלה מעשור, כשהחלה לפרסם הדרכה "איך לשים מייקאפ נכון" לאיפור לערוץ שלה, שמונה כיום למעלה משלושה מיליון מנויים. בנוסף לכך, יש את מספר העוקבים המרשים באינסטגרם, שעומד על 27 מיליון.

העבודה של הודא ביוטיוב עזרה לה להשיק את קו האיפור שלה, הודא ביוטי, החברה שהפכה אותה למולטי מיליונר. על פי ויקיפדיה , החל משנת 2019, הודה יכולה להודות לעסקי המיליארדי דולר שלה שהעמידה את השווי הנקי שלה בסכום של 610 מיליון דולר.

1.קיילי ג'נר – מיליארד דולר

המקום הראשון ברשימה זו כנראה לא יפתיע אותך. היזם הצעירה ביותר בשבט קרדשיאן-ג'נר עלתה ממש לכותרות כשהופיעה בשער מגזין פורבס וחטפה את התואר המיליארדר הצעירה ביותר .

והכל בגלל האימפריה המדהימה שג'נר הצליחה לבנות לאחר שהשיקה את מותג האיפור שלה, קיילי קוסמטיקס. זה התחיל עם ערכות שפתיים, וכל הדרך משם נסללה. ובמקרה שכותרת הפורבס הייתה עדינה מדי עבורך, השווי הנקי של קיילי ג'נר עומד על מיליארד דולר, מה שהופך אותה למיליארדר היחיד שמופיע ברשימה זו. ראה מאמר כמה כסף שווה משפחת קרדשיאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: