דוגמאות לאתרי אינטרנט נהדרים יכול להיות מעט קשה. כדי להקל עליכם מעט, נסקור את 5 הרעיונות לפתיחת עסק מהבית. להרוויח כסף באינטרנט זה חלום עבור הרבה אנשים בישראל. כולנו שמענו על אנשים שעשו סכומים ענקים מאתרי האינטרנט שלהם בלי לעשות להשקיע הרבה . ראה מאמר דומה רעיונות לאתרים רווחיים מהבית.

ובכל זאת, מציאת רעיונות לאתר שיכולים להרוויח לך באמת כסף – והסברים מציאותיים כיצד להתחיל בעבודה – יכולים להיות אתגר לא קטן.

עם זאת, הם נמצאים שם, והסיכוי הוא שלפחות אחד מהם יהיה מתאים לצרכים שלך. להלן רעיונות האתרים שנחקור במאמר זה, שכל אחד מהם יכול להוות מקור למונטיזציה:

כל אלה הם רעיונות לאתר שכמעט כל אחד יכול לפתח בהדרכה מסוימת. בנוסף, הם יכולים לעשות לך קצת כסף מבלי לגזול את כל זמנך – אם תעשה זאת נכון . בואו נתחיל לעבוד!

"איך פותחים עסק באינטרנט"

אתה תיתקל בהרבה מאמרים ופרסומי בלוגים הכוללים סיפורים על אנשים שהרוויחו הרבה כסף עבור מעט עבודה באינטרנט. סיפורים אלה – עם כמה יוצאים מן הכלל – הם בדרך כלל הגזמות גסות שנועדו לגרום לכם להירשם קורסים דיגיטליים אונליין יקרים או לקנות כלים ופתרונות שונים.

האמת היא שהקמת עסק באינטרנט אפשרית כמעט לכל אחד, כל עוד יש לכם שני דברים:

  • זמן לפתח אותו.
  • קצת כסף כדי להתחיל.

סוגים מסוימים של רעיונות לאתר יקרים יותר לטיפול בהם, בעוד שאחרים דורשים יותר מזמנכם, ומיעוטם דורשים השקעה משמעותית בשני התחומים.

קח למשל את תחום הבלוגים מאמר הבלוגים המומלצים והכי טובים . פתיחת בלוג מאפס זולה להפליא בימינו ואין צורס בקורס. אתה עשוי להוציא בסביבות 10 $ על רישום לדומיין , ואירוח בסיסית  תעלה ככל הנראה כ- $ 5 ומטה לחודש, תלוי בספק שתבחר. ראה מאמר הדומיינים שנמכרו במחיר היקר ביותר בעולם.

מלבד זאת, באפשרותך להקים אתר/בלוג בוורדפרס  ללא מאמץ באמצעות מתקין אוטומטי ברמה איכותית. ואז זה רק עניין של להירשם לתוכניות ולהתחיל ליצור תוכן.

כמובן שחשוב להבין שבדרך כלל ייקח כמה חודשים עד שתתחיל לראות תוצאות, וזה אם אתה מפרסם תוכן חדש באופן קבוע. ככל שספריית הפוסטים שלך תגדל, כך יותר ויותר תקבל תנועה ממנועי החיפוש. ראה מאמר איך ליצור כתיבת תוכן שיווקי

עם זאת, הרבה אנשים מצפים ליצור כתבה או שתיים ולהתחיל לגרוף את הכסף, ואז לוותר כאשר הם לא רואים תוצאות מיידיות.

נדבר עוד רגע על קידום אתרים/בלוגים . לעת עתה, די אם נאמר כי כל רעיונות האתר עליהם אנו נדון בחלקים הבאים דורשים השקעה משמעותית של זמן, כסף, ולעיתים שניהם.

אם אתה חושב שאתה יכול לבצע את ההשקעות הללו, עם זאת, התוצאות יכולות להיות שוות את זה.

"יש לי רעיון מטורף לאתר אינטרנט"

כל אחד מהרעיונות שאנחנו הולכים לחקור להלן הוא עסק צדדי בר-קיימא שתוכלו לנהל גם אם יש לכם עסק או עבודה עיקרית אחרת.

עם זאת, ככל שתקדיש זמן רב יותר לכל אחד מהם, כך תתחיל לראות תוצאות מהר יותר. במאמץ מספיק, אתה יכול אפילו לשנות את כל אלה לעסק במשרה מלאה.

1.בלוג

דיברנו כבר קצת על בלוגים , אבל בוא ניקח את זה מלמעלה. אתרי אינטרנט מקושרים משתמשים בתוכן ממוקד כדי לקדם מוצרים או שירותים שהמבקרים עשויים להתעניין בהם. לאחר מכן הם מקבלים עמלה מכל מכירה שהם עושים ליצרנים או למפיצים של אותם מוצרים.

קח לדוגמא את אמזון. היא מנהלת את תוכנית השותפים הפופולרית ביותר באינטרנט , ואם תירשמו אליה, תקבלו תשלום עבור כל מכירה שתבצע לאחר שמישהו ילחץ על אחד מקישורי השותפים שלכם.

פתיחת בלוג Pexels.com

אם מישהו מחפש מכסחת דשא חדשה, למשל, הוא עשוי להיתקל במאמר שכתבת בשם " 10 המחשבים הניידים הטובים ביותר 2018 ". כאשר הם עוקבים אחר קישור השותפים במאמר זה ורוכשים מחשב (או כל דבר אחר מאותו אתר), אתה מקבל תשלום על כך.

הרעיון של בלוג שותפים פשוט. עם זאת, הוא הפך להיות כל כך פופולרי שיצירת בלוג שיכול להתחרות במנועי החיפוש דורשת עבודה רבה יותר ממה שהיה פעם. עם זאת, מאוד אפשרי להפוך את זה להכנסה נוספת . זו אפשרות מדרגית מאוד מכיוון שאתה יכול פשוט לפרסם פוסטים חדשים שכן יש לך זמן לכתוב אותם. אם יש לכם סבלנות לכך, הבלוג שלך יכול בסופו של דבר לצמוח ולהרוויח עבורך הכנסה מכובדת, כך שזה אחד הרעיונות הטובים ביותר לאתר שאפשר לעשות.

עם זאת, הנה כמה טיפים שתצטרך לזכור אם ברצונך לעשות בלוג מצליח:

  • התמקדו בנישה ספציפית. לדוגמה, ייתכן שתרצה להתמחות בנעלי אורטופדיה ולא בהנעלה בכלל, כך שתוכל למשוך קהל ממוקד. באופן אידיאלי, הנישה שבחרת תהיה משהו שאתה כבר מכיר.
  • חקר את תוכניות השותפים הטובות ביותר לתחום שלך. לכמה נישות יש תוכניות שותפים משלהן, שעשויות לשלם לך יותר מג'וגנאטים כמו אמזון. במילים אחרות, ביצוע מחקר לפני ההרשמה יכול להוביל לרווחים גבוהים יותר בטווח הרחוק.
  • קבעו לוח זמנים לתוכן והצמדו אליו. ברגע שתעשה בלוג לחלק מהשגרה שלך, יהיה קל יותר לעמוד בזה. בנוסף, פרסום תוכן רגיל מגדיל את הסיכויים שהאתר שלך יהפוך לרווחי.

כמו כן, זכור כי ברגע שהבלוג שלך יתחיל להרוויח לך כסף, ייתכן שתרצה להעסיק אנשים נוספים שיעזרו לך ליצור תוכן ולהגדיל את התנועה של האתר שלך כלפי מעלה.

2.פתיחת חנות באינטרנט – דרופשיפינג

דרופשיפינג האם כדאי ? הקמת חנות באינטרנט מורכבת יותר מאשר הקמת בלוג, כפי שאתה עשוי לדמיין. עם זאת, אם לשים בצד את ההיבט הטכני, הבעיה האמיתית בהפעלת חנות מקוונת כעסק צדדי היא שעיסוק במלאי ומשלוח לוקח זמן רב. אם אתה מוכר מוצרים שאתה מייצר בעצמך, אתה מתמודד עם סוג הפעולה שיכולה להשתלט על כל לוח הזמנים שלך.

עם זאת לקחת בחשבון, דרופשיפינג הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר לאתר אם ברצונך להפעיל חנות מקוונת שתוכל לנהל אותה כעסק צדדי. עם הדרופ אתה מקבל מכירה ואז מישהו אחר שולח את המוצר עבורך. אתה מחזיק בכיס את רוב הכסף מהמכירה לאחר עמלות. מאמר מציאת ספקים אמריקאים לדרופשיפינג.

מבחינת הלקוח, הם קונים ממך, והם עדיין יקבלו את הפריטים שלהם בדיוק כפי שהם מצפים. היתרון הוא שלא תצטרך להתמודד עם משלוח, מלאי ותמיכת לקוחות.

במילים אחרות, אתה יכול להתמקד לחלוטין בהגדלת תנועה רבה יותר ובביצוע אופטימיזציה של להמרות שלך. תוכלו גם לראות פחות הכנסות מכל פריט, אך לעיתים קרובות זה יכול להיות שווה להחליף מוצר מסויים.

איפה כדאי לפתוח חנות אינטרנטית ? אם אתה מעוניין להקים אחת כזאת, אנו ממליצים להשתמש בוורדפרס לצד WooCommerce או שופיפיי. בנוסף, זכור את שני הטיפים הבאים:

  • התמקדו בנישה ספציפית.  ממש כמו בבלוגים מקוונים, משיכת תנועה למוצרי נישה קלה יותר מאשר לנסות למכור עשרות סוגים שונים של מוצרים.
  • חפש שותפים למשלוח עם מוניטין .   מוצרים צריכים להגיע לקונים שלך בזמן ובמצב טוב, כך שלא תקבל מוניטין רע. לכן עליכם לבחור את הספקים שלכם בקפידה .

כאשר החנות שלך תתחיל לצמוח, תוכל לשקול להוסיף עוד מוצרים לקטלוג שלך. בשלב מסוים, אולי תרצה אפילו לשלוח כמה פריטים בעצמך, אם תרצה לעבור למכירות מקוונות כעסק במשרה מלאה. איפה שאתה לוקח את החנות בסופו של דבר ברגע שהיא מהקרקע תלוי בך.

3. למכור אירוח אתרים

שיווק אירוח אתרים הוא עוד דרך נהדרת להרוויח הכנסה יציבה מהצד. במיוחד אם אתה מכיר היטב את תחום פיתוח ובניית אתרי אינטרנט.

אירוח אתרים

הרעיון הבסיסי כרוך בשכירת שטח שרת ושימוש בו ליצירת תוכניות אירוח אתרים משלך.

לדוגמה, שיווק תוכניות אירוח אתרים בפרויקט מופעלות על ידי WHM ו- cPanel . תוכנה זו תאפשר לך ליצור מגבלות מותאמות אישית ולכלול / לכלול תכונות מסוימות.

בנוסף, יש בו המון תכונות שימושיות אחרות אשר יהפכו את ניהול החשבונות לפשוט יותר.

אם אתה חושב ליצור אתרים למחייתך, שיווק אירוח אתרים הוא דרך מצוינת להציע שירותים נוספים ללקוחות שלך.

4.אתרי למידה דיגיטליים

מייקו קורסים אונליין חינם ובתשלום

אחד הדברים הטובים ביותר באינטרנט הוא מאפשר ללמוד על כל דבר. אם אתה רוצה ללמוד כיצד ליצור אתר או איך למכור או סחר בדומיינים, ישנם אלפי מדריכים כיצד לעשות זאת. ניתן לומר את אותו הדבר בנושאים פרקטיים יותר, כמו לתקן מכסחת דשא או להרתיח ביצה בצורה מושלמת.

עם זאת, בחלק מהמקרים, חומרי הלימוד הטובים ביותר נמצאים בתשלום. זה הגיוני, שכן סביר להניח שאנשי חינוך בתשלום ירצו ללמד אותך כיצד לעשות דברים נכון. אז אם אתה מיומן במיוחד בנושא או בפעילות שאנשים ירצו ללמוד עליהם, יש לך הזדמנות להרוויח מזה כסף.

דמיין למשל שאתה רוצה ללמד אנשים כיצד ליצור אתר באמצעות פלטפורמת וורדפרס – בניית אתר לבד. אתה יכול להשתמש בזה כבסיס ואז להרחיב לקורסי מכר כיצד לייצר רווחים מהבלוג שלך או הכנסה פסיבית שוק ההון לצורך העניין,  ככל שתוכלו לספק לתלמידים שלכם יותר ערך, כך יש סיכוי גבוה יותר שישלמו לכם על ידי בחירת מדריכים בחינם.

כדי לגרום לזה לקרות, תזדקק לאתר או בלוג ודרך זה למכור תוכן באופן מקוון ולעבד תשלומים. אמנם ישנם מספר כלים שיאפשרו לך למכור קורסים מקוונים באינטרנט, אך אחת השיטות הפשוטות ביותר היא אתר מייקו הישראלי על מנת למכור כאן בארץ או להשתמש ב- WooCommerce ובתוסף  ייעודי כמו Sensei

במייקו אין צורך בשיווק הקורס שלך יש באתר אלפי גולשים המחפשים לקנות קורסים

אם זה אתר אז קחו בחשבון שממש כמו בבלוגים של מקוונים, עליכם לעבוד על משיכת תנועה אם תרצו להפוך את האתר שלכם לרווחי. מה שאנשים רבים עושים זה להוציא תוכן בחינם על בסיס קבוע, וזו דרך חכמה להציץ באתר שלך. ברגע שיש לך תנועה נכנסת, אתה יכול למכור אותם עם היתרונות של קורסי הפרימיום שלך ולהתחיל להרוויח כסף.

5.נסיעות וטיולים

אם אתה אוהב לטייל, קח את המצלמה שלך וצור סיפורים מההרפתקאות שלך. החל טיולים בצפון הארץ ובדרום ועד צניחה חופשית ועוד, לאן שלא תלכו ומה שתעשו יכול להיות הבסיס לרעיון האתר שלכם. הצע טיפים, קישורים לאתרי טיולים ופריטים באמצעות שיווק שותפים הקשורים לנסיעות.

הדרכים הטובות ביותר להרוויח משיווק תוכניות שותפים תיירות וטיולים : היא מדיה חברתית כמו פתיחת אינסטגרם עסקי , קבוצה בפייסבוק ודף עסקי , אנשים כל הזמן מחפשים יעדים יעדים זולים באירופה ובעולם למשפחות , ויש בנישה הזאת המון כסף על הריצפה" .

ראה מאמר Trivago תוכנית שותפים ובוקינג Pexels.com

יש באתר שלנו עשרות מדריכים על קורסים דיגיטליים מאמרים על שיווק שותפים וכל הדרכים להקמת בלוג מניב , נכסים דיגיטליים .

בהצלחה