סטיב איוקי מביא בעקביות סכום של שש ספרות עבור הופעה אחת שלו. בשנת 2019 הופיע יותר מ -200 הופעות והרוויח 30 מיליון דולר , מה שהפך אותו לדי ג’יי במקום הרביעי ברשימת הדיג'יים הטובים בעולם 2019. אבל המוזיקאי לא תמיד היה בטופ. חברת התקליטים שלו, אותה הקים כסטודנט בן 19 במכללה והתמקד בהפיכתו לעסק לאחר לימודיו, הכניסה אותו עמוק לחובות. ראה מאמר הדיג'יי הטוב והעשיר בעולם שגר במכונית שלו עד לא מזמן.

תמונות: אינסטגרם

העסק שלו דים מאק היה אמור להצליח, אבל איוקי לא יודע איך לנהל עסק, אמר לוק Belaire מנכ”ל ברט בריש : ”למרות שהיינו טוב בזה ומכרתי מעל 80,000 עותקים פיזיים באופן עצמאי עם כל מהדורה, בזבזתי יותר כסף ממה שהרווחתי. ”

איוקי בסופו של דבר הוציא את כל 10 כרטיסי האשראי שהיו ברשותו ושילם חובות של כמעט 100,000 דולר, אמר בחודש שעבר לוול סטריט ג’ורנל . ″הייתי במקום רע מבחינה כלכלית,” אמר.

באותה תקופה, ההכנסה הצדדית של איוקי הוא עבד כדיג’יי פותח במסיבות, עם רוויחים של בערך 50 דולר ללילה. הוא החליט להסתמך על אותה עבודה כדי לצאת מהחובות ולנסות להשאיר את הראש מעל המים. ″פשוט המשכתי להתרוצץ ולעבוד חזק יותר,” הוא אמר לבריש. ″המשכתי להסתחרר, עשיתי כמה עוד ועוד מסיבות … ובמהרה 50 $ הפכו ל 100 $, שגדלו ל 1000 $.” ראה מאמר אנשים מפורסמים מעוררי השראה

בסופו של דבר, בזכות הופעות שלו כ DJ , הוא שילם את כל החובות בכרטיסי האשראי שלו ורכש את המכונית הראשונה שלו. ″זה היה אחד התחושות המספקות ביותר בחיי,” אמר. ″הרגשתי שעשיתי את הבלתי אפשרי. זה הרגיש בלתי אפשרי לחמוק מהחוב המרחף מעליי ולקחת את העסק שלי – דים מאק למקום של חופש כלכלי. למדתי שאתה צריך לחשוב מחוץ לקופסה, אתה צריך להרתק ולעולם לא תוכל להמעיט בהכנסה הצדדית שלך. ”

הוא לא האמן היחיד שחווה שפל פיננסי. איוקי זכה תשע פעמים בגראמי,מפורסמים עם סיפור חיים קשה: ליידי גאגא, שזכתה באוסקר הראשון שלה בשנת 2019, הייתה שווה סכום של 3 מיליון דולר לאחר סיבוב ההופעות השני שלה ברחבי העולם, שרץ בין 2009 ל -2011.

בסופו של דבר היא עשתה את דרכה מהאדמה למעלה והיא מצליחה היום בזכות עצמה: היא הייתה בין הסלבס עם השכר הגבוה ביותר בשנת 2019 , והרוויחה 39.5 מיליון דולר.

″עבדתי קשה הרבה זמן”, אמרה גאגא במהלך נאום קבלת האוסקר שלה לשנת 2019 לשיר המקורי הטוב ביותר. ″זה לא קשור לניצחון. אלה זה לא לוותר. אם יש לך חלום, תילחם עליו … לא מדובר בכמה פעמים דחו אותך או נפלת או שאתה בחובות. אלה כמה פעמים אתה קם ואמיץ ואתה ממשיך בכל הכוח ". מאמר נצפה משפטים על הצלחה וכישלון והתגברות על קשיים מאת וורן באפט

View this post on Instagram

MALDAD 😈 😇 FRIDAY @maluma

A post shared by Steve Aoki (@steveaoki) on

מאלומה ואיוקי