כשהעולם עדיין עוקב אחרי החדשות של הנסיך הארי ומגיין מרקל אחר כוונתם לחזור לאנגליה. מספר שבועות אחרי הסערה שפקדה את בית המלוכה, ולחפש ”עצמאות כלכלית”, כיצד הם יכולים כעת להרוויח כסף. הזוג, שהתחתן וקיבל את תאריהם המלכותיים בשנת 2018,חשבו שהם עוד זוג מלכותי שרוצה להמשיך להנות מפירות המלוכה, אבל לא מתברר. איך הם יכולים לעשות הרבה כסף בתור זוג מוכר מאוד בעולם..

קשור: 6 הטעויות שעושים כאשר עובדים מהבית

הזוג ציין כי יש תקדים להחזקת תואר מלכותי וגם להתפרנס מעבר לבית המלוכה. הנסיכה ביאטריס היא סגנית נשיא לשותפויות ואסטרטגיה בחברת התוכנה Afiniti, ואילו אחותה הצעירה הנסיכה יוג’ני היא מנהלת בגלריית האמנות בלונדון, Hauser & Wirth.

הארי ומג’אן אמרו כי הם יוותרו על 5% מהמימון שהם מקבלים מהמענק הריבוני, שזה הכספים שמשפחת המלוכה מקבלת מהממשלה, ועל כן משלמי המס הבריטי. ראה מאמר איך לעשות כסף באינסטגרם

המענק הכולל הסתכם בסכום של -82.2 מיליון ליש”ט (106.5 מיליון דולר) בשנים 2018-1919.

95% הנותרים מגיעים מדוכסות קורנוול, האחוזה של אביו של הארי הנסיך צ’ארלס. על פי הדיווחים, הנסיך הארי יקבל חמישה מיליון ליש”ט בשנה מהעיזבון, אם כי יש ספקולציות שהנסיך צ’ארלס יכול כעת לנתק את בנו וכלתו מהשושלת .

עם זאת, אומרים כי הערך הנקי של הנסיך הארי נע סביב 30 מיליון ליש”ט , המורכב בחלקו מירושה מאמו, הנסיכה דיאנה המנוחה. בינתיים, פורבס מעריך כי למג’אן יש שווי של 2.2 מיליון דולר.

בני הזוג בהחלט יכולו להסתדר , אך כיצד עוד היו יכולים לייצר הכנסות נוספות לאחר שחתכו את מיתרי הארנק המלכותי.

מדיה חברתית

הארי ומייגן יכולים להרוויח יותר מ -110 מיליון דולר מפוסטים ממומנים באינסטגרם בלבד, על פי נתונים מפלטפורמת השיווק של המשפיען קליר.

נתון זה מבוסס על אם בני הזוג ייצרו 41 פוסטים ממומנים בשנה, וזה הממוצע בתעשייה עבור משפיעים בסדר גודל כזה.

לאחר מכן השתמש קליר בעלויות מדד התעשייה עבור לייקים, הערות וצפיות בווידיאו, מעורבות שוטפת בחשבון אינסטגרם @Sussexroyal והחזר ההשקעה לשיווק משפיעי מדיה, כדי לחשב מה הזוג יכול להרוויח בפלטפורמה.

איתן אביגדור, מנכ”ל קלייר, אומר שמעניין לנתח את הדמוגרפיה של העוקבים שלהם. 91% הם נשים, 32% הם בארה”ב ו -44% הם בני 25-34.

″אם הם יחליטו להמשיך בשדרה זו בהחלט יש פוטנציאל רב עבורם בהתחשב במעריצים הנאמנים שלהם ובשיעורי המעורבות הגבוהים שהם באמת הלחם והחמאה עבור מותגים המחפשים למצוא חסויות חזקות,” הוא אומר. ראה מאמר כמה כוכבי אינסטגרם מרוויחים וכמה משלמים

טלוויזיה, סרטים וספרים

חלק גדול מהערך הנקי של מייגן נובע מהקריירה שלה כשחקנית, עם שבע שנים בדרמת הטלוויזיה ”חליפות”. ראה מאמר השחקנים הכי מרוויחים בהוליווד

פורבס העריכה שהיא הרוויחה עד 85,000 דולר לפרק בהשתתפות רייצ’ל קיין, כך שתעודותיה המלכותיות יכולות לפקוד על משכורת גבוהה עוד יותר אם הדוכסית תחזור למשחק.

מייגן חתמה על עסקה עם דיסני, על פי הדיווח ב”טיימס ” , שם היא תעשה קריינות בתמורה לתרומה למען הצדקה לשימור פילים ללא גבולות.

הנסיך הארי עבר גם הוא לעולם הבידור, והודיע ​​באמצעות חשבון Instagram ב- @ Sussexroyal בשנה שעברה שהוא השתתף עם מארחת תכניות האירוח אופרה ווינפרי כדי ליצור סדרה עבור Apple TV בנושא בריאות הנפש.

דייוויד היי, מנכ”ל חברת הערכת המותג Brand Finance, מתלבט אם עסקת הסרט או הספר ההוליוודי עשויים להופיע כבר בהתחשב ברקע של מייגן ו”הרשת המשפיעה ”.

″אני די בטוח שיש כבר מוציאים לאור שמרחרחים להציעה להם שיכתבו איזו חשיפה או ספר זיכרונות על הארמון על איך החיים באמת כאצולה בממלכה,” הוא אומר.

בדיווחים נמסר כי הסאסקסים יכולים לרשום בנוסף עסקת ספרים העולה על 64 מיליון הדולרים כמו שקיבלו ברק ומישל אובמה עבור האוטוביוגרפיות שלהם לאחר עזיבת הבית הלבן.

באופן דומה, אומר כי הצמד יכול לעשות הנחייה באירועים עסקיים או בהופעות אורחים .

שיתופי פעולה

בשנה שעברה התברר כי הארי ומייגן ייצרו המותג “Sussex Royal” , אשר לא חל רק על שירותים כמו גיוס כספי צדקה, אלא כלל גם בגדים כמו קפוצ’ונים ובגדי ספורט.

מייגן היא כבר פטרונית מלכותית בעבודות חכמות, ארגון צדקה בבריטניה המספקת הדרכות ראיונות ובגדים איכותיים כתרומה לנשים נזקקות.

לא משנה אם הדוכסית קידמה מותג מלונדון או ונקובר, היי אומרת כי ”הניצוץ של מרקל” שובה לב בכל כך הרבה דמוגרפיות, עד ש”הפנייה הגלובלית הייחודית ”הזו תעזור לבני הזוג לזכות בעצמאות כלכלית.

והעובדה שרבות מקמעונאיות האופנה ראו את אתרי האינטרנט שלהם מתרסקים מעומס לאחר שנשים בעולם ראו שמלה של מייגן במקטורן או חצאית כל שהיא, הוא טוען שזאת עדות לכוח זה של בני הזוג רק תעלה עוד יותר אם ירצו בכך.

הזוג אינם הראשונים מה שנקרא ”כפירמה עולמית” שמייצרת קשרים מסחריים. אביו של הארי צ’רלס, נסיך ויילס, הקים את חברת המזון האורגני ″דוכס אוריגינאל” בשנת 1990. בשנת 2010, החברה הצטרפה לשותפות עם הסופרמרקט הבריטי ווייטרוז, והפכה ל”דוכס אוריגינאל ”, אם כי כל הרווחים מהעסק עברו למטרות צדקה.