בשנת 2020 התוודענו למכוניות הכי טובות ונמכרות בעולם הספורט , הכוללות טכנולוגיה חדשה ונהיגה בעלת ביצועים גבוהים. אמנם אתה בהחלט יכול למצוא מכוניות ספורט מעולות במחיר סביר יותר, אך אלה המוערכים בטירוף הם בעלי טכנולוגיה בלתי נשכחת מהשורה הראשונה.

קשור: 10 נשיאי ארצות העשירים ביותר

10.הטואטרה SSC TUATARA

הטואטרה SSC היא מכונית הספורט במחיר הנמוך ביותר ברשימה שלנו. עם 100 אבזור מוגבל יחסית לשאר ומחיר של 1.67 מיליון דולר, יתכן שהיה קשה לשים את היד על אחד כזה. מכונית העל הזו מגיעה למהירות גבוהה במיוחד של 278 מיילים לשעה, המיגעה עם מנוע V8 תאום טורבו 5.8 ליטר.

מכונית זו מחליפה את מראות הצד המסורתיות למצלמות צד לצפייה במלוא העין. הקונסולה המרכזית של מסך המגע מאפשרת לנהג שליטה מלאה בכל דבר כולל חלונות הכוח, המתלים ההידראוליים ושלושה מהלכי נהיגה שונים הכוללים נהיגה ממוקדת, מיקוד נהיגה וראיה רחבה.

מכונית הספורט SSC

9.קניגסג רגרה

ה- Koenigsegg Regera עושה שימוש בטכנולוגיית דחיסת כוח חדשה בשם Koenigsegg Direct Drive בשילוב של שלושה מנועים חשמליים ומנוע V8 תאום טורבו. זה יכול לפעול במלואו על כוח חשמלי מתחת ל -30 קמ"ש.

מחירו במחיר של 1.8 מיליון דולר, Regera כולל מגוון פיצ'רים ונגיעות ייחודיות שמוסיף לערכו. פנים העור עם שני מושבים מצויד במושבי קצף זיכרון. יש לו כל תכונה שתוכלו לחשוב עליה בגלל פונקציות הטכנולוגיה הגבוהה שלה. בלמי יד חשמליים, בקרת אקלים, חיישני חניה קדמיים ואחוריים ואחסון גג הם רק קומץ מהתכונות שמגיעות עם הרגרה.

מכונית הספורט Koenigsegg

8.לוטוס אביג'ה

Lotus Evija הוא הראשון בעולם כספורט חשמלית hypercar הבריטי. החלק החיצוני הייחודי שלה אינו דומה לשום דבר אחר של יצרנית הרכב הבריטית. בנוי בפשטות ומשקל קל יחסית, הוא משתמש בסיבי פחמן קלים במיוחד. עם מנועים חשמליים בכל גלגל, מכונית זו יכולה להגיע ל -62 מיילים לשעה בתוך פחות משלוש שניות במהירות מקסימלית של 200 מיילים לשעה.

העיצוב החדשני של הפנים כולל קונסולת מרכזית צפה והגה מרובע. עם רק 130 מכוניות אלה בייצור ייחודי, כל אחת מהן מתומחרת ב -2.1 מיליון דולר.

מכונית הספורט לוטוס

7.מקלארן ספיד טייל

מכונית מקלארן ספידטייל, במחיר של 2.25 מיליון דולר, היא לא רק המכונית היעילה ביותר מבחינה אווירודינמית של מקלארן עד היום, אלא גם המהירה ביותר שלה. מערכת היברידית עם V8 תאומים-טורבו מעצימה את מכונית העל הזו. ה- Speedtail יכול להגיע ל -186 מיילים לשעה תוך 12.8 שניות בלבד. עם המהירות המרבית של 250 מיילים לשעה, מכונית זו דוחפת את הגבולות כל מכונית של מקלארן שנוצרה עד כה.

פנים הרכב נוצר באופן ייחודי כך שהנהג ימוקם באמצע העיצוב התלת-מושבי שלו. הזכוכית האלקטרו-כרומית שלו משנה גוון כרצונכם. אתה יכול לשלוט על גוון פח הרכב בלחיצת כפתור.

מכונית הספורט מקלארן

קשור: המשפחות העשירות בעולם

6.פגאני הואיירה רודסטר

הוראציו פגאני היה מעורב מקרוב בעיצוב מכשירי הלמבורגיני אך עבר מאז הקים חברת מכוניות משלו שנקראה על שמו, בשם Pagani Automobili SpA. לפאגאני הואיירה רודסטר מחיר בסיס של 2.4 מיליון דולר.

גוף המכונית הזה בנוי לחלוטין מסיבי פחמן, ותורם למחיר הגבוה שלו. הוא מופעל על ידי מנוע V12 מרצדס AMG 6.0 ליטר. עבור מכונית כביש, כמות הכוח שהיא מחזיקה היא מדהימה ומשוגעת כאחד. זו מכונית עשויה וביצועית במיוחד שבטוח תרשים כל אחד או אחת.

מכונית הספורט פגאני

5.פינינפרינה בטיסטה

מכונית הספורט החשמלית הזו בסך 2.5 מיליון דולר נקראת על שם מייסדה של פינינפרינה, בטיסטה פארינה. פינינפארינה בטיסטה הוא hypercar חדש Automobili פינינפארינה. עם 1,900 כוחות סוס, מכונית זו יכולה להגיע ל -60 מיילים לשעה תוך שתי שניות. עם רק 150 Battistas שנעשו, רק 50 מהדגם יגיע לצפון אמריקה בלבד.

נוצר כחשמלי. מכונית הזאת נוסעת למרחקים ארוכים בטעינה אחת בלבד, כמו גם תורמים מהירות הדחף של המכונית. הפנים בעיצוב הייטק ככל שתוכלו להשיג עם מסכים המקיפים את הנהג, אם כי קונסולת המרכז נוקטת בגישה פשטנית עם מעט פקדים.

מכונית הספורט בטיסטה

קשור: מאיפה הכסף של משפחת קרדשיאן?

4.מרצדס-AMG

מרצדס פרויקט 1 AMG המכונה לעתים קרובות האחד, דומה מאוד לפורמולה מכוניות זהה בעיצוב שלה, סנפיר הכריש" האנכי על גג המכונית נכתב בהשראת F1 טק . עם מערכת הנעה היברידית כתוספת, מכונית זו כוללת V6 היברידית בנפח 1.6 וארבעה מנועים חשמליים.

הרכב מבוסס ישירות על טכנולוגיית F1. ה- ONE מוקדש להבאת חווית מירוץ אמיתית על הכביש. במחיר של 2.7 מיליון דולר מכונית זו מספקת ביצועים, ועיצוב ופונקציונליות.

ספורט מרצדס-AMG

3. ג'סקוס – KOENIGSEGG

העיצוב של מכונית ספורט הזו דומה לחללית יותר ממכונית בפועל. עם 125 ג'סקוס בלבד , אתה יודע שהמכונית הזו עשויה להיות יקרה. במחיר של 2.8 מיליון דולר, המכונית הזו באמת נמצאת בראש הרשימה בגלל החדשנות והעיצובים הייחודיים שלה.

זהו מנוע דו-טורבו v8 ותיבת הילוכים במהירות "9 מהירות האור" תורמת לרכב זה בעל ביצועים גבוהים. ההיגוי האחורי הפעיל שלה מגביר את היציבות בכבישים מבלי לפגוע במהירות. החלקים הפנימיים מלאים בטכנולוגיה חדשה כמו SmartWheel, המורכבת משני מסכי מגע על ההגה, מה שמאפשר לנהג גישה לתכונות רבות כמו בקרת טלפון, שמע ובקרת שיוט.

מכונית הספורט KOENIGSEGG

2.בוגאטי כירון

הכירון היא מכונית הספורט המהירה והחזקה ביותר שבוגאטי ייצרה מעולם. ההיבט ההנדסי המכונן של מכונית זו הוא ארבעה מגדשי טורבו העובדים במערכת טורבו דו-שלבית.

הפנים של כירון בוגאטי הוא בעל אופי ומעמד. הטכנולוגיה המתקדמת, מושבי העור וההגה מבטאים את התחושה היוקרתית של מכונית הזו. בין המושבים יש קו C מובחן, המזכיר את העיצוב החיצוני של המכונית. בוגאטי כירון הוא נוצר להתאמה אישי לכל רוכש, והעניקו לו נגיעות אישית לפי בחירתך וחומרים שונים. מכונית זו מתומחרת ב -2.9 מיליון דולר.

בוגאטי

1.אסטון מרטין וולקירי

אסטון מרטין וולקירי נמצא בראש הרשימה למכוניות הספורט היקרות ביותר של שנת 2020. המונח Valkyrie מתייחס למיתולוגיה הסקנדינבית בה נשים לחמו בשדה הקרב של ואלהאלה בדיוק כמו בסדרה הויקינגים. מכונית הספורט היוקרתית הזו, כפי שהשם מרמז, עוסקת בכל הכוח.

רד בול ראסינג לקחה חלק בייצור המכונית הזו והיא קרובה ככל שתגיעו למכונית מירוץ פורמולה אחת שתוכלו להשתמש בה על הכביש. זו מכונית היברידית, שמשפרת את ההמראה שכן היא משתמשת במנוע החשמלי כדי להאיץ במהירות. בראש הרשימה מכונית הספורט הזו מגיעה ל -3.2 מיליון דולר.

אסטון מרטין ספורט