למרות שכולנו חלמנו על אינספור גיחות ליעדים מרוחקים ולזרוק מזומנים על פינוקים שתמיד רצינו, רוב הסיכויים שאתה חושב שזה לא לעולם לא יהפוך למציאות (למרות זאת תמשיך לקנות כרטיס גירוד חישגד בכל פעם זמן שאתה יוצא לקנות חלב). המשיכו לקרוא כמה כסף צריך כדי להפסיק לעבוד…

קשור : ציטוטים של וורן באפט

אבל להיות מיליונר זה לא ממש קשה ובלתי ניתן להשגה כמו שאתה חושב. המון אנשים מוכיחים בכל שנה ושנה שאתה לא צריך להיות בנקאי, זוכה לוטו או להיוולד עם כפית זהב בפה כדי לבנות את העושר שלך ומה משותף לכל העשירים.

קשור : עבודה מהבית : מה זה הזנת נתונים ואיך עושים מזה כסף

אז הנה המדריך האולטימטיבי למיליון הראשון אז יאללה בוא נתעשר!

מה הופך אדם לעשיר

אוקיי, אז בואו נתחיל עם קצת הצהרת אחריות: מיליון שקל זה פשוט לא מה שהיה פעם. הופך להיות קל יותר להיות מיליונר עם כל יום שעובר, בזכות דברים כמו אינפלציה. ועבור רבים מהמאמינים העשירים  , להיות עשירים זו יותר שאלה של אורח חיים  וםחות צריך לדאוג לגבי הכספים שלך, וכמה יש לך בבנק .

כדי לחיות כמו מיליונר, אתה לא צריך להיות מיליון ים מיליון שקל בבנק – 99% מה"מיליונרים "אין. אבל כדי להיות מיליונר, אתה בהחלט צריך להיות אחראי על הכספים וההשקעות שלך (או להיות בעל נכסים דיגיטליים או נדלן!

לדרך להפוך למיליונר יש המון דרכים , אך במדריך זה, אנו מדברים על מסלול מציאותי לבניית העושר שלך ממיליון בחשבון הבנק . בואו נעבור במהירות על שארית חייך, ונסתכל על הצעדים שאתה יכול לנקוט כדי להפוך למיליונר (או אפילו מיליארדר!).

הרגלים של אנשים עשירים

אז הפיכתם למיליונר בשלב זה בחייכם היא מעט מחוץ להישג ידך. עם זאת, אם יש לך שאיפות רציניות להתעשר בהמשך הדרך, זה הזמן לשנות את ההרגלים שלך . ראה מאמר טיפים איך להתעשר מאפס

הציבו לעצמכם יעדים ותאמינו שתשיגו אותם

משחק הכסף היא סיסמה ארוכה – מזומנים לא צומחים על עצים. לפני שאתה יוצא לאתגר להפוך למיליונר , חיוני שתהיה לך תוכנית חיים ברורה . אתה צריך לחשב מסלול ריאלי ומציאותי להכנת העושר שלך שאמור להגיע מכישוריך , הניסיון והשאיפות שלך. אנו ניגע בהגדרת יעדי הכנסה בהמשך, אך אם אתה רציני בעניין הזה אתה צריך לדעת להשיג זאת, לא רק לחלום את זה!

היו ממושמעים עם ההוצאות שלכם

רוב המיליונרים לא מסתובבים בקניות ורוכשים למבורגיני ובגדים בלי סוף בהזמן שהם פותחים את השמפניה בארוחת הבוקר. למען האמת, זה חלק מהסיבה שבגללה הם מיליונרים מלכתחילה – במקום לזרוק את המזומנים בכל הזדמנות נתונה, הם אפשרו לכספם לצמוח . הם אומרים כי "שוטה ומזומניו נפרדים במהרה מהעולם", וזה המוטו חיוני למדי לחיות לפיו אם אתה רוצה להצטרף לעשירי העל.

ניהול תקציב חודשי קבוע

תרגול כמה תקצוב בסיסי (הוראת קבע)  ו מיומנויות כסף לחיסכון  בזמן שאתה אבא לילדים או סטודנט יש לך זמן רב עבור שארית חייך, אז לא רק לכתוב את זה לעתיד "משהו שתעשה עוד יום"! התחל לחסוך כבר היום.

אתה תגלה שלפעמים יש לך כמה שקלים לחסוך, במיוחד כאשר ההלוואות נוגסות בחשבונך כל חודש. היכנס להרגל הקבוע להכניס כסף לחשבון החיסכון שהכי הגיוני מבחינתך (גישה נוחה היא הטובה ביותר בשלב זה) – תופתעו כמה ריבית תוכלו להרוויח מכך לאורך השנים. במקביל, זכור לקצץ בהוצאות. הימנע מלהיות בזבזן וחשוב היטב לפני שאתה שולף כרטיס אשראי אם אתה לא באמת זקוק לו.

התחל להרוויח כסף בהקדם האפשרי

סליחה על שאמרתי את המובן מאליו כאן, אבל כדי להיות אמיד אתה צריך הכנסה. השתמש בכל זמן פנוי שיש לך (מלבד לימודים ומסיבות) כדי להרוויח קצת יותר כסף. אולי משרה חלקית , אבל זה גם יכול להשתלם להיות יצירתי יותר. ראה מאמר הכנסה נוספת מהבית בזמנכם החופשי

עיין בדרכים המהירות שלנו למדריך הכסף המושלם , או מדוע לא להקים עסק קטן  משלך אם אין לך מה להציע? לא רק זה ישיג קצת מזומנים נוספים לכיס, אלא שתבחן את כישורי היזמות שלך לפני שתסיים את לימודיך או תהפוך לאבא או לאמא.

הלך הרוח של מיליונרים

מעבר מחיים של חינוך פיננסי לעולם העבודה יכול להיות מפחיד. יש הרבה דברים שצריך להסתגל אליהם, ואתה עדיין צריך לדאוג מה אתם בעצם רוצה לעשות בחיים, לא חשוב לך את האתגר להפוך למיליונר בשנים הקרובות!

העצה שלנו היא אל תדאגי מהלא נודע , דברים תמיד מסתדרים ויש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגביר את הסיכוי שלך להגיע לחיים מוצלחים יותר:

עבוד בענף שאתה אוהב ושמשתלם

העדיפות הראשונה שלך למקסום הכנסותיך בשלב זה היא להבטיח משרה אשר משלמת טוב" . עם זאת, חשבו היטב על הקריירה שאתם רוצים לצאת אליה: כזו שתיהנו ממנה ותוכלו להתקדם בה במהירות. כדאי לדעת שתכניות לתארים מתקדמים הן בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להתחיל את הקריירה שלך , מכיוון שחברות רבות מציעות משכורות לתארים מתקדמים בסביבות 90 אלף שקל בשנה (אם לא יותר)!

אם אתה מתקשה להתקדם בסולם הקריירה, קח לעת עתה תפקיד במשרה חלקית בזמן שאתה מחפש אחר עבודה שאתה באמת רוצה. ואם אתם ממש נאבקים למצוא עבודה שמשלמת טוב, אל תחששו לנסות ולבנות עסק אינטרנטי. ראה מאמר בניית עסק אינטרנטי או לנהל חנות באינטרנט