8 מקורות התנועה הטובים ביותר לשיווק שותפים 2020 (פרסום העסק)

כמשווק שותפים חשוב לדעת אילו מקורות תנועה עומדים לרשותך. הענף מתפתח כל הזמן ולכן מה שאולי עבד לפני שנה או שנתיים לא בהכרח יעבוד היום. אתה רוצה לדעת אילו אפשרויות פתוחות בפניך לבנות את מסעות הפרסום שלך ולהרחיב איתם את הקמפיינים הקיימים. חשוב שיהיו לך אפשרויות רבות מכיוון שבסופו של דבר הערוצים מתבגרים ושיעורי הפרסום עולים. ראה מאמר טיפים לשיווק שותפים

1. פרסום תשלום לפי לחיצה

פרסום באמצעות תשלום לפי לחיצה (PPC) היא אחת הדרכים הוותיקות ביותר לייצר תנועה לאתר שלך. הרשת הגדולה ביותר עבור PPC היא גוגל אדס (בעבר אדוורדס). למעשה אתה יוצר מודעות חיפוש המבוססות על שאילתות מילות המפתח של גוגל ומציעות סכום ספציפי לכל קליק. רשת התעבורה בתשלום מחייבת אותך על סמך מספר הקליקים שאתה מקבל לאתר שלך. הרשת העיקרית האחרת שמשתתפת בה היא Bing Ads שנמצאת בבעלות מיקרוסופט. ראה מאמר מחקר מילות מפתח למנועי החיפוש

פרסום בתשלום לקליק יכול להיות יקר למדי מכיוון שהוא תחרותי מאוד. עם זאת, מודעות החיפוש ממוקדות מאוד ויש אפשרויות אופטימיזציה רבות העומדות לרשות המפרסמים. כדי להצליח עם PPC, עליכם להיות מעודכנים בכל השיטות הטובות ביותר ואסטרטגיות האופטימיזציה. זה אפיק קשה להתחרות בו, אבל זה יכול להיות רווחי מאוד אם תוכלו להבין איך לגרום לזה לעבוד.

שיווק שותפים
Photo by Launchpresso on Pexels.com

2. פרסום במדיה חברתית

פרסום ברשתות החברתיות היא דרך נהדרת נוספת להעביר תנועה להצעות השותפים שלך/לאתר. כמעט כולם מודעים לפרסום בפייסבוק עד עכשיו. אבל אתה רוצה גם לנצל אתרים חברתיים אחרים בתעבורה בתשלום כמו אינסטגרם, טוויטר, לינקדין ו- פינטרסט. אתרים אלו מאפשרים לך למקד על סמך גורמים שונים כגון חיפוש מילות מפתח, קהלים, תחומי עניין ושיווק מחדש. בעוד העלויות עולות, הפלטפורמות הללו עדיין נוטות להיות זולות יותר מגוגל אדס.

לרוב אתרים אלה מתמקדים במיקוד לפי קהל. משמעות הדבר היא שאתה באמת צריך לעשות את המחקר שלך ולהבין את הדמוגרפיה שלך. פייסבוק מציעה כרגע את אפשרויות המיקוד המותאמות ביותר. הם אפילו משתמשים ב- AI כדי לעזור לך להרחיב את הקהל הקיים שלך ולגלות חדשים. כתוצאה מכך, המקום הטוב ביותר להתחיל את מסע הפרסום שלך נמצא בפייסבוק. ראה מאמר 5 טיפים לקידום האתר/המוצר שלך בפינטרסט

שיווק שותפים
Photo by Tracy Le Blanc on Pexels.com

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש (שיווק SEO)

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא האסטרטגיה שאליה אתה צריך ללכת אם אתה מחפש לקבל לקוחות איכותיים" ואם אתה לא לחוץ לקבל תנועה מייד ורוצה ליצור צמיחה לטווח הארוך. באמצעות SEO אתה מקבל תנועה אורגנית מגוגל. אתר האינטרנט שלך מופיע בתוצאות החיפוש. התוצאות מבוססות על גורמי דירוג שונים כמו מהירות הטעינה של האתר שלך, מספר הקישורים המפנים לאתר שלך, רלוונטיות, וותק האתר, שיעורי נטישה וגורמים נוספים.

חלק גדול מהשגת תנועה אורגנית היא יצירת תוכן. תזדקק לתוכן באיכות גבוהה לדפים שלך ולמטרות קידום. זה כולל מאמרים, קטעי וידאו, מסמכים שניתן להוריד, פודקאסטים, פוסטים בבלוג ועוד. אתה רוצה להשתמש בכל מה שבארסנל שלך כדי לייצר מותר עבור האתר שלך. זה מה שמביא לקישורים שיגיעו לאתר שלכם שנוטים להיות גורם הדירוג החזק ביותר. אף שמדובר באחד ממקורות התנועה החופשיים האמינים ביותר, קמפיינים של SEO יכולים לדרוש חודשים של עבודה עד שתתחיל לראות תוצאות.

Photo by PhotoMIX Ltd. on Pexels.com

4. שיווק במדיה חברתית

אם אתה מעדיף לעבוד עם מקורות תנועה בחינם, שיווק במדיה חברתית היא תוספת תנועה נהדרת נוספת לקידום אתרים. כל מטרת האסטרטגיה הזו היא לבנות מאגר עוקבים גדול באתרים כמו פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדין, פינטרסט ו- יוטיוב. זה ידרוש ממך ליצור פוסטים שמוסיפים ערך, לעסוק בעוקבים שלך ולעבוד עם משפיעים אחרים בענף /שיתופי פעולה.

בדומה לקידום אתרים, אסטרטגיה זו דורשת זמן רב. זה יכול לקחת חודשים לבנות מעקב גדול בפלטפורמות אלה. זה יכול לקחת זמן ללהטט בין פלטפורמה לפלטפורמה אשר צריך לפרסם על בסיס קבוע. תצטרך ללמוד את הדקויות בין כל פלטפורמה ולהמשיך ליצור פוסטים איכותיים כדי לשמור על העוקבים שלך . לאחר שתבנה מאגר דיי גדול, תוכל להרוויח מהפרופיל החברתי שלך באמצעות הצעות השותפים שלך.

Photo by fauxels on Pexels.com

5פרסום קונטקסטואלי

מודעות קונטקסטואליות הן בעצם חסימות פרסומות המופיעות בהקשר של תוכן. הרשתות הנפוצות ביותר להפעלת מסעות פרסום מסוג זה הן גוגל ו- pub pub Center של מיקרוסופט. הפרסומות שלך מוצגות בפורמט טקסט או באנר קטן בדפים שונים. דפים אלו נמצאים באתרי שותפים שהם אתרים המפעילים את גוגל אדסנס למטרות רווח. בדומה לתוכניות מודעות PPC, אתה מחויב על בסיס לחיצה.

ישנן רשתות אחרות בהן אתה יכול להשתמש בסוגים שונים של מודעות הקשורות לרבות Media.net, חשוב לציין כי מפרסמים נוטים לראות תוצאות מעורבות עם רשתות אלה. ישנם גם פחות משאבים חינוכיים כיצד לגרום לקמפיין המודעות שלך לעבוד ברשתות אלה. לכן קודם לכן התחל עם הרשתות הגדולות כמו גוגל ומיקרוסופט לפני שתתנסה ברשתות אלטרנטיביות אלה.

שיווק תוכנית שותפים
https://uprival.com/

6. מודעות נייטיב אדס Native

מודעות נייטיב הן פרסומות שנראות כמו מאמרים רגילים באתרי מדיה. הם נועדו להכניס לקוחות איכותיים יותר, התחושה והתפקוד של האתר של המו"ל. דוגמה טובה למודעות מקוריות הן אזכורים הקשורים למאמרים ב- מאקו – וואלה . אף על פי שהם מסומנים כנותני חסות לאתר, הקורא לא יכול לדעת שזה לא מאמר שנוצר על ידי מאקו .

מודעות מקוריות עובדות נהדר עבור משווקי שותפים אם הם יודעים את מספרן. אתה מחויב על בסיס עלות לאלף הופעות שפירושו שיעור ספציפי לכל 1000 צפיות שאתה מקבל. כדי לגרום לקמפיינים מקומיים לעבוד, עליכם לוודא שהיא מאמר רגיל לכל דבר, היא סמכותית, מוסיפה ערך ומתאימה לקולו של אתר המו"ל. הרשתות המקומיות הפופולריות ביותר כוללות את Revcontent, Taboola, Outbrain, MGID ו- Yahoo Gemini. ראה מאמר מה ההבדל בין טאבולה אאוטבריין ואיך מפרסמים שם

מאקו

7.שלטי חוצות דיגיטליים / רגילים

אמנם זהו הפורמט העתיק ביותר שתמצא ברשימה, אך עדיין זו דרך יעילה להגיע ללקוחות היעד שלך. רשתות פרסום לתצוגה יציגו את המודעה שלכם בדרכים שונות, כולל באנרים, פוסטים בבלוגים, חלונות קופצים, חלונות קופצים, מודעות לאפליקציות לנייד. אמנם זה יכול קצת להפריע, אבל כל הנקודה של פרסום לתצוגה היא להשיג את החשיפה המרבית ולהגיע אליך שאפשר להשיג.

זה כנראה לא מקור התעבורה הטוב ביותר עבורך אם אתה עובד עם הצעה נישה מאוד. אם אתם משווקים הצעה רחבה כמו ירידה במשקל, היכרויות ובריאות, נראה כי קמפיינים ברשתות אלו עובדים טוב יותר. חלק מהרשתות הפופולריות כוללות BuySellAds, Adblade ו- verizonmedia.com. אתה יכול גם לבחור לפנות לבעלי אתרים באופן עצמאי לקנות מקום פרסום במקום לעבוד עם רשתות אלה.

איך לעשות כסף משיווק שותפים
Photo by Marcus Herzberg on Pexels.com

8. פרסום בדואר אלקטרוני (דיוור)

אחד ממקורות התנועה הנמוכים ביותר הוא מודעות דיוור אלקטרוני יש הרבה הודעות בדואר אלקטרוני (המכונים לעתים קרובות ezines) בעלי אתרים שימכרו שטחי פרסום בעלוני המידע שלהם. חלקם לעתים קרובות ישכירו את הרשימה שלהם לקבלת דוא"ל. במקרים רבים, עדיף ליצור לידים ממסעות פרסום אלה במקום להפנות משתמשים ישירות להצעת השותפים שלך או העסק.

זה יכול להיות מאתגר למצוא רשימה של מפרסמים לעסקים שאפשר לפרסם איתם. אחד המקורות האמינים יותר נקרא Directory of Ezines שמנוהל על ידי צ'רלי פייג '. לחלופין, אתה יכול לחפש בעצמך מפרסמי עלוני דוא"ל בכדי לראות אם הם פתוחים למכור לך מקום חסות. אך היזהר גם מרשתות מודעות דוא"ל פחות ידועות. משווקי סניפים רבים דיווחו על שימוש ברשתות שונות בדרגות שונות של הצלחה.

Photo by Torsten Dettlaff on Pexels.com

סיכום

בין אם אתה משווק שותפים או בעל עסק חדש שמנסה להבין כיצד להעביר תנועה למוצר שלך או משווק שותפים מנוסה המעוניין להרחיב את מסע הפרסום שלו, רשימה זו תשמש כמשאב חשוב. עדיף תמיד להתחיל עם הרשתות האמינות ביותר לפני שתתרחב למקורות תנועה פחות ידועים. זה במיוחד המקרה אם אתם מחפשים לקדם הצעת נישה.

דבר נוסף שתרצה לעשות הוא לבקש ממנהל השותפים שלך להעלות את שיעורי העמלה שלך. לפעמים תצטרך לנהל משא ומתן עם מנהל השותפים שלך כדי לקבל שיעורים גבוהים יותר. אבל אם אתה מוכיח שאתה יכול לספק בסופו של דבר, המנהלים לא יהססו לתת לך את הסכום הגבוהה הדרוש לך בכדי לגרום לקמפיינים שלך לעבוד. בהמצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: