מחפשים תוכנית שותפים ? מהי מאפייני רשת שותפים איכותית

מרבית ההצעות בתוכניות השותפים בישראל באיכות נמוכה. קשה למצוא הצעות טובות ואיכותיות שלקוחות פוטנציאליים מוכנים לרכוש או להשאיר פרטים . כדי לקדם הצעות עליהם להיות ממותגים ואמינים. הסיבה העיקרית לכך שאנשים רוכשים סחורה בארץ היא סיפוק רצון או צורך. 

קשור : 8 מקורות תנועה הטובים ביותר לשיווק שותפים

הצעות שותפים באיכות נמוכה

אם להצעה שאתה מקדם יש איכות נמוכה, סביר מאוד שהליד או הפריט יקבל ביקורות שליליות ולא תראה מכסף מכך,ובנוסף ויהיה קשה לקדם או לשווק זאת. בסופו של דבר, קידום פריטים באיכות נמוכה מבזבז את המאמץ והזמן שלך מכיוון שהם לא ימכרו. 

החזרים כספיים או לידים לא תקינים

ההחזרים כספיים הם סיוט עבור כל העסקים ומשווקים באינטרנט. ההצעות מוגזמות , ומחיריהן אינם תואמים את איכות הפריט. פריטים באיכות ירודה אינם נותנים מענה לצרכי הלקוחות. מרבית ההצעות בישראל מוגזמות בהשוואה לאיכות הפריטים או המוצר , כדי לפנות ללקוחות פוטנציאליים באמצעות מידע כוזב או לא מדויק. חברות בסופו של דבר מכרו מוצרים באיכות נמוכה ללקוחותיהם וקלקלו ​​את המוניטין שלהן. 

מכירת סחורות סטנדרטיות זה רע לכל עסק ובטח לנו כמשווקים , פריטים באיכות נמוכה מובילים לרוב להפסדים באמצעות החזרים כספיים ולידים לא מאושרים על ידי מערכת השותפים. בנוסף לכך, זה מבזבז את האנרגיה והזמן שבזבזת בשיווק ההצעה או הפריט. 

ידע מוגבל במוצר

לעיתים, למערכת רשת השותפים יש ידע מוגבל ביחס לפריטים אותם הם מציעים לנו לקדם. תיאור מוצר הוא קריטי בשוק. לא לזלזל בזה פשוט לא משווקים הצעה כזאת. אלא אם כן יש לך הבנה מדויקת של הפריט שאתה משווק, יתכן שיהיה קשה להמיר לידים למכירות בהתאם ליעדים שלך. ידע לקוי גורם לך להישמע לא אמין, לא כשיר ונראה שאתה חסר ביטחון. 

קשור: 5 האתרים הטובים בעולם לעיצוב באנרים למשווקים באינטרנט

הביטחון שלך באיכות המוצר/הצעה מופיע תמיד כאשר אתה מתקשר עם לקוחות פוטנציאליים. לעיתים יש דפי נחיתה עם פידבקים מפוברקים. ומרבית הביקורות שלה אינן מדויקות ולעיתים קרובות מוגזמות כדי להתאים לצרכי היצרן על חשבון לקוחותיך.

עמלות שותפים נמוכות

עמלה נמוכה המיוחסת להצעות במחירים נמוכים. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שאתה צריך להימנע מעבודה עם תוכניות שותפים ישראליות, במיוחד אם אתה מעוניין להרוויח הכנסה גבוהה ויציבה. מלבד המספר הגבוה של ביטולי לידים, אתה עשוי להרוויח מעט הכנסות מרשתות השותפים הללו. זוהי השקעה מסוכנת ואתה עלול להפסיד כסף על שיווק. 

הביטולים הגבוהים בסופו של דבר מצמצמים את הכנסותיך, בנוסף, קיימת תחרות קשה לגבי פריטים שיש להם תשואה גבוהה. זה מקשה עליך לקדם פריטים שכל השותפים ברשת משווקים את אותו ההצעה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: