פייפאל אינה האפשרות היחידה לתשלומים באינטרנט. להלן שמונה אלטרנטיבות חלופיות . פייפאל האלטרנטיבה (האינטרנטית) האלקטרונית לבנקאות. זהו אתר התשלומים המקוון הפופולרי ביותר בעולם. בכל יום אלפי (אולי אפילו מיליונים) של אנשים ועסקים ממקומות שונים בעולם משתמשים בו למגוון עסקאות. באמצעות פייפאל אתם יכולים לדאוג לעסקאות המקוונות שלך תוך ניהול הכסף שלך. 

קשור : המוצרים הנמכרים ביותר באיביי

כחברה בת של איביי – eBay, זוהי דרך התשלום המועדפת על ידי רוב הספקים המקוונים ואתרי המכירות הפומביות באינטרנט. עם זאת, עם השנים, פייפאל קיבלה תלונות. התלונה הנפוצה ביותר היא הנוהג שלה להקפיא חשבונות ללא הודעה מוקדמת וללא סיבה ברורה. מקרה אחד שגרם לטירוף די תקשורתי כלל את אתר הבלוגים Regretsy.com, שעשה קמפיין סנטה לילדים מסכנים. 

בעל האתר התבקש להחזיר ידנית כל תרומה שהקמפיין קיבל בזמן שפייפאל שמרה על העמלות בגין העסקה. הסיבה הראשונית שניתנה הייתה שלחיצה על הכפתור השגוי (תרום), אולם לאחר מכן הוכח כי הדבר לא נכון. פייפאל הקפיאה את החשבון כשבעל האתר המתלונן וכ- 200 המשפחות שהיו אמורות לקבל את כספי הקמפיין של סנטה לא נותר מזה כלום.

עם כל תשומת הלב התקשורתית, בסופו של דבר הפעילה פייפאל את החשבון מחדש ואף תרמה למטרה. עם זאת, חודש לאחר מכן, תקרית מכוערת נוספת הותרה על ידי התקשורת כאשר קונה פתח מקרה" על רכישה של כינור שקנה ​​וקיבל הוראה על ידי פייפל להרוס את הפריט ולצלם ראיות בכדי שיוכל לקבל את כספו בחזרה.

למרות כל התלונות והמשוב השלילי, פייפאל נותרה במקום הראשון בתחום. רבים ממשיכים לנהל איתם עסקים מכיוון שהם לא מכירים שום אפשרות אחרת. עם זאת, קיימות אלטרנטיבות רבות לפייפאל. תחליפים אלה מציעים בעיקרון אותם שירותים כמו פייפאל. להלן שמונה מהם שעליכם לשקול:

1. Payza (לשעבר AlertPay)

רבים אומרים שזו האלטרנטיבה הטובה ביותר לפייפאל מכיוון שהיא מאפשרת לאנשים ועסקים לשלוח ולקבל תשלומים מקוונים ביעילות. Pyza משתמשת גם באותו התהליך כמו פייפאל, אך בהשוואה עם שיעורי עסקאות נמוכים בהחלט. בנוסף, היא תומכת גם במדינות רבות יותר בהשוואה ל- פייפאל.

כל שעליך לעשות הוא לספק כתובת דוא"ל עובדת וזה הופך אוטומטית למספר החשבון שלך. אתה יכול לבחור משלושה סוגים של חשבונות: Starter אישי (אם אתה לא מנהל חנות מקוונת או אתר אינטרנט), PRO (אם אתה מקבל תשלומי כרטיסי אשראי ולא מעדיף הגבלות לכסף שאתה מקבל) וחשבון עסקי (אם אתה צריך מספר בלתי מוגבל של כתובות דוא"ל עבור חשבונך).

התהליך של פייזה הוכח באופן מהיר ובטוח על ידי משתמשים נאמנים המשתמשים בו מאז הקמתו בשנת 2004.

2. WePay

WePay מתאר את עצמו כ"אנטי פייפאל "וטוען שהוא מציע שירותים ותכונות טובים יותר. זה טוב בעיקר לקבוצות ללא כוונת רווח ו"סוחרים בודדים "שלעתים קרובות נתקלות בבעיות מסבכות עם PayPal. בנוסף, המערכת הידידותית ללקוח שלה מועדפת על ידי הרבה מוכרים מקוונים ועסקים קטנים. למעשה, לאחר תקרית ה- Regretsy, אלה שעזבו את PayPal פנו ל- WePay.

למרות שכל עסקה נושאת עמלה קבועה של 3.5%, WePay היא עדיין אלטרנטיבה טובה מכיוון שהיא קלה יחסית לניהול . אתה יכול לחייב את לקוחותיך ולקבל תשלומים באמצעות צ'ק אלקטרוני או באמצעות כרטיס אשראי. והכי טוב שם , היא תקופת ההמתנה היא רק יום עד יומיים.

קשור: ספקים מובילים לדרופשיפינג

3.    2Checkout.com או 2CO

תפקידו העיקרי של Checkout הוא לשמש מתווך בין מוכר ללקוח שלו. 2CO אינה מבקשת דבר מלקוח בכדי להירשם. הם מציעים התחייבות להחזר כספי של 30 יום – דבר שלא מציעים הרבה מתקני תשלום מקוונים. בנוסף, לקוח יכול לבטל את חשבונו מבלי לשלם עמלות כלשהן.

למרות שחלקם עשויים למצוא את דמי העיבוד של 2CO מעט גבוהים מהרגיל, התכונות שלה יותר מאשר לשלם עבור זה. אנשים עם עסקאות עסקיות מורכבות ומכירות בהיקפים גדולים יהנו מאוד מהשימוש במערכת התשלומים המקוונת הזו.

4. Skrill / Moneybookers

שיעורי העמלה של Skrill הם זולים בהרבה משל פייפאל – PayPal, והיא מציעה העברות בנקאיות בזמן אמת. ניתן לקבל כספים בשלושה דרכים שונות: משיכת כספומטית, הפקדת חשבון בנק, ודרך צ'קים.

עם 10 מיליון משתמשים פלוס ב -200 מדינות פלוס, וקיבלו יותר מ- 40 מטבעות, Skrill מבוסס בבריטניה הוא בהחלט האפשרות הטובה ביותר עבור אלה שמתעסקים באופן שוטף בעסקאות בינלאומיות.

5. Payoneer

Payoneer – פיוניר הוא הפיתרון המושלם לאנשים שנוסעים הרבה וגם לאלו שקונים באופן קבוע באינטרנט. לאחר ההרשמה, הלקוחות מקבלים כרטיס אשראי בתשלום מראש של Payoneer לשימוש בקניות מקוונות. כמו כן, ניתן למשוך בקלות נקודות MasterMard כספומט.

מעסיקים מעדיפים גם להשתמש במערכת תשלום מקוונת זו מכיוון שהיא מאפשרת להם לשלם את שכר העובדים ללא טרחה נוספת. מעסיקים מתחומי האינטרנט חופשיים למקם את מערכת החיוב באתרי האינטרנט שלהם. עם זאת, הדבר אפשרי רק אם אתה הופך לשותף בפיוניר – Payoneer.

6. Google Checkout

אם אתה רוצה אלטרנטיבה להעברת כספים אינטרנטית ומסודרת, Google Checkout הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך. נוחות היא הכלל מספר אחת כאן מכיוון שכל העסקאות מסודרות כראוי בדף אחד. מרבית המשתמשים הם מוכרים מקוונים שמעריכים תכונות כמו כפתור קנה עכשיו, תהליך קופה מהיר והתשלומים התכופים.

משתמשים יכולים לבצע תשלומים באמצעות כרטיסי Maestro, MasterCard, Visa או Visa Electron שלהם. הרישום בחינם של גוגל אאוט, אמצעים נוקשים נגד הונאות וחיבור אוטומטי לגוגל אנליטיקס הם נקודות השיא האחרות שהופכות אותה לאלטרנטיבה מצוינת לפייפאל.

קשור : איך עושים מחקר מילות מפתח

7. Escrow

תהליך התשלום הוא אחד הבטוחים ביותר, במיוחד מבחינת מניעת הונאות. לאחר ביצועי עסקה, נאמנות אינה משחררת אוטומטית את הכסף למוכר או לסוחר. במקום זאת, היא מחזיקה בכסף עד למסירת הבטחה של הפריטים למקבל או לקונה. לאחר מכן מקבל הנמען הצהרה ל- Escrow המודיע להם שהמסירה הייתה מוצלחת. רק אז ישוחרר הכסף לבית העסק. מערכת זו היא גם אחת הסיבות לכך ש- Escrow נמצאת ברשימת הסוחרים שמוכרים פריטים יקרים כמו סירות ומכוניות.

שירות התשלומים המקוון ללא הונאה, יעיל ומהיר זה פופולרי גם בגלל שירות הלקוחות המצוין שלו, דבר שמשתמשי פייפאל – PayPal רבים מתלוננים עליו לעתים קרובות.

8. Xoom

אחרון ברשימה הוא Xoom, שירות העברת כסף מקוון המאפשר לך לעקוב אחר מצב הכסף שלך באמצעות מספר מעקב ייחודי. אתה יכול לשלוח כספים באמצעות העברת כסף או באמצעות חשבון הבנק או כרטיס האשראי שלך. במקרה שתצטרך לאסוף כסף, קיימות שלוש אפשרויות העומדות לרשותך: הפקדה בבנק, איסוף מזומן או מסירה בבית.

ניתן להשתמש ב- Xoom ביותר מ -30 מדינות ומאפשר השלמת עסקאות באמצעות MasterCard וויזה, בין היתר. אתה יכול לשלוח ולקבל עד 3,000 $ לכל עסקה באמצעות מערכת תשלום מקוונת זו ללא הונאה.

אלה רק שמונה מתוך האלטרנטיבות הרבות של פייפאל בהן תוכלו לבחור. מפעם לפעם צצים חדשים. מה שחשוב הוא שתנסו לעשות כמה שיותר מחקר לפני שתחליטו להישאר עם מחקר כזה. עם זאת, ישנם אנשים ועסקים שמעדיפים להשתמש ביותר ממתקן תשלום מקוון אחד מכיוון שהוא מספק להם גמישות רבה. אתה יכול לבחור לעשות זאת גם; מה שחשוב הוא שתמצא אחד שמתאים לצרכים שלך.