כדי לעזור לך להישאר מעודכן בכל מגמות השיווק האחרונות, הרכבנו רשימה של עשרה אתרי השיווק המובילים המעודכנים על בסיס יומי. האתרים שבחרנו מלאים במידע החל משיווק דיגיטלי ותוכן וכלה במדיה חברתית ואנליטיקה.

קשור : הסיכון שנמצא ב לא לקחת סיכונים

Neil Patel Blog

הבלוג של ניל פאטל על שיווק מייצר עבורו 2 מיליון מבקרים בחודש (51% מהם מוציאים כסף על מודעות בתשלום), הפודקאסט של בית הספר לשיווק שלו מייצר 650,000 האזנות בחודש, לערוץ היוטיוב שלו בנושא שיווק יש יותר מ -3 מיליון צפיות, יש לו 900,000 מעריצי פייסבוק ו למעלה מ- 200,000 עוקבים בטוויטר. ניל פאטל .

. Mashable

Mashable שומר עליכם מעודכנים כל הזמן. הם מכסים את המגמות האחרונות במדיה החברתית ותכנים מעניינים אחרים הזוכים לפופולריות רבה באינטרנט. כאשר אתם מחפשים להישאר רלוונטיים ולהצטרף לשיחות, Mashable היא נקודת פתיחה מצוינת עבורכם.

MarketingProfs

MarketingProfs הוא אתר לשיווק חובה על משווקים דיגיטליים. הם מציעים חינוך בעולם האמיתי למשווקים מודרניים עם מאמרים איכותיים, פודקאסטים, מדריכי שיווק מעמיקים ומדריכי וידיאו. אם אתה מצטרף לאוניברסיטת MarketingProfs , תהיה לך אפילו גישה להוראות מעשיות ומעורבות בנושאים כמו שיווק במנועי חיפוש ומדידה שיווקית.

קשור : 3 דרכים להרחיב את תקציב הפרסום שלכם

 Content Marketing Institute

הוא שיווק מסיבי, על מנת להשלים הדרכות מקוונות, ספרים אלקטרוניים, מחקר מקורי, סקירות טכניות, סרטוני הדרכה, ופוסטים בבלוגים על שיווק מוצלח. נקודות בונוס: הם מציעים גם סמינרים מקוונים בחינם ואירועים וירטואליים.

 Autopilot Blog

בלוג הטייס האוטומטי כך זה נשמע בעברית הוא אתר לאוטומציה לשיווק הביתי . אנו בוחנים יישומי שיווק בעולם האמיתי של נתונים גדולים, אוטומציה, פריצת צמיחה, שיווק תוכן, ניהול לידים, מסחר אלקטרוני, מדיה חברתית ועוד. מצא השראה לאסטרטגיה השיווקית הבאה שלך, למד מסרטונים שימושיים וניצל את תבניות המסע החינמיות שלנו ללקוחות. בלוג טייס אוטומטי מכסה את הטובים שבהם. תבדוק את זה עכשיו.

 Smartbrief: Marketing

אמנם לא בדיוק אתר רגיל, SmartBrief שומר בקשר" עם חדשות התעשייה היומי באמצעות דואר אלקטרוני. העדכונים היומיים כוללים סיכומי הכותרות החשובות ביותר של היום מתוך מאות אמצעי תקשורת ופרסומים. במילים אחרות, במקום לבזבז את זמנכם כדי מנת לנפות את כל העדכונים וההתראות שלכם, תוכלו לסיים את הקריאה היומית שלכם מהר יותר באמצעות SmartBrief.

Photo by Timur Saglambilek on Pexels.com

Copyblogger

אם אתם רציניים בנושא לימוד השיווק מקוון, Copyblogger מוקדש למתן ייעוץ לאסטרטגיות שיווק ומספק מאמרים באנגלית, ספרים אלקטרוניים, ימי עיון, סמינרים מקוונים ופורום פעיל במיוחד.

קשור : אתרי קאשבק המובילים בעולם

GrowthHackers

GrowthHackers היא קהילה חכמה למשווקים. החלק הטוב ביותר באתר GrowthHackers הוא שמשתמשים מגישים והצביעו על תוכן, מה שאומר שתקראו את התוכן הטוב והמעניין ביותר שיצרו מומחים בתחום.

MarketingSherpa


MarketingSherpa
 יש את אחד האוספים החזקים ביותר של נתוני שיווק העומדים לרשות הציבור. על ידי הצעת תובנה שיווקית נבונה, MarketingSherpa הוא קריאת חובה עבור משווקים אנליטיים ופרואקטיביים

Advertising Age

אתר מכובד בתחום מכיוון שהם חברה ותיקה שהתפתחה עם הענף. עידן הפרסום כך נקרא בעברית מכסה היבטים שיווקיים במידה רבה כמו פרסום ישר, תוך התמקדות בסעיפים בלעדיים בשיווק B2B, שיווק דיגיטלי וסוכנויות.

הסתפקנו בשיתוף רק 10 מאתרי השיווק האהובים עלינו. עכשיו אנחנו רוצים לשמוע ממך! לאילו משאבים אתם פונים כשאתם מחפשים ייעוץ שיווקי?