3 דרכים להרחיב את תקציב הפרסום שלכם

לא נדבר על איך לחשב תקציב שיווק זה בזבוז זמן , כל מה שאנו צריכים להבין כבעלי עסקים הם 3 שלבים חשובים – מיקסום , השקעה , שמירה . תקציבי שיווק ופרסום משתנים מאוד בין ארגונים עסקיים. נתון שמרבים לצטט מאגודת העסקים הקטנה בארה"ב המציעה להוציא על 8 אחוזים מהכנסות ברוטו על שיווק .

קשור: 3 דרכים איך לגרום ללקוחות לסמוך עליכם

כאשר הרווחים הנקיים ב -10 עד 15 אחוזים לאחר הוצאת הפרסום. עם זאת, סקר שנערך בשנת 2016 בקרב 168 אנשי שיווק מצא כי חברות הוציאו בחציון של 10 אחוז מתקציבן על שיווק, אך חלקן השקיעו עד 40 אחוזים. שגיאה נפוצה היא להקצות את רוב תקציב השיווק לפרסום ממומן. במקום לנסות דרכים לשיווק אורגני ללא תשלום, שקול כבעל עסק לשים חלק עבור המשווקים המומחים בתחום כדי למקסם את ההכנסות.

אבל מדיה בתשלום היא רק חלק אחד מהמשוואה. אסטרטגיית שיווק משולבת באמת משלבת מדיה בבעלות, מדיה בתשלום ומדיה רווחת, והכסף על הפרסום שלך לרוב ינוצל ויורחב עוד יותר כאשר תשלב את כל שלושת הדרכים.

להלן שלוש דרכים לשלב אסטרטגיות מדיה , מרוויחות ומשלמות בגישה שיווקית משולבת, לא משנה מה הכנסותיך ותקציבך.

1. למקסם את ההון של המותג

כדי להפוך את הפרסום שלך ליעיל ככל האפשר, שקול להדגיש מיקומי מדיה אמינים, כמו פליירים ומגנטים, . כמה דרכים להחזיר מחדש את המדיה הישנה:

חזותיות. אם חנות מדיה גדולה שיתפה את העסק או את המוצר שלך, שתף וצלם זאת והעלה למדיות החברתיות.

טלוויזיה ורדיו. אפילו בעולם של אפליקציות וטלפונים חכמים, הטלוויזיה והרדיו נותרו כסוג המדיה הנצרך ביותר, השתמשו בזה.

פליירים ומגנטים. עלונים ומגנטים עבור העסק הוא חלק חשוב בעוגת הפרסום יש המון לקוחות אשר לא חשופים כלל למדיות החברתיות ולטלויזיה נצל זאת. ראה מאמר כמה עולה פליירים לעסק

קשור : איך להרוויח כסף כאמן באינסטגרם

פיסת נדל"ן בעלת ערך נוסף שעסקים מתעלמים ממנה בקלות היא דיוור דוא"ל . התעריף הפתיחה בהודעת דוא"ל ראשונה זו 50-90 אחוזים. (במידה והשתמשת בערך נוסף להצטרפות או שלחת מתנה בחינם, סביר להניח שתהיה בסוף הגבוה של אותו טווח.)

2. השקיעו בשיווק תוכן

על פי מחקר של המכון לשיווק תוכן , 70 אחוז מהצרכנים ו -80 אחוז ממקבלי ההחלטות העסקיות מעדיפים לקבל מידע על העסק בסדרת מאמרים לעומת פרסומת. אז שקלו להשקיע במאמרי תוכן . ניתן למנף שוב ושוב פוסטים בבלוגים, קטעי וידאו, אינפוגרפיקה, ספרים אלקטרוניים ותכנים אחרים המחנכים או מעוררים השראה בסיכוי שלך. 

יתרון נוסף לשיווק תוכן הוא שתעשה את הלקוח הפוטנציאלי או הקורא שלך בקי יותר בבעיות שעסק שלך פותר.  כלל אצבע טוב הוא שאם מחלקת המכירות מגלה שאתה מבזבז חלק גדול משיחות עם לקוחות על מנת להוביל את הלקוח למכירה, אולי תרצה להזרים שיווק תוכן כדי לחנך לקוחות פוטנציאליים באופן אוטומטי, ולעשות שיחות מכירות עבור המרה. אם אתה תקוע ולא יודע איזה תוכן ליצור, שקול ליצור משהו שעונה על אחת מארבע השאלות הללו, שיש להם בהכרח הסיכוי הגבוהה ביותר לרכישה.

Photo by Canva Studio on Pexels.com
  • "מדוע עלי לעשות משהו בכלל?"
  • "מדוע עלי לעשות זאת כך?"
  • "מדוע עלי לעשות זאת בדרך העסקית ?"
  • "מדוע עלי לעשות זאת עכשיו?"

אם יש לך חווית תוכן מוכנה בתגובה לכל אחת מהשאלות האלה, תוכל להעביר מהר יותר לקוחות פוטנציאליים דרך משפך המכירות שלך.

3. שמור על קונים שאינם קונים "כד חרס"

לצרכנים ישנם סגנונות קנייה שונים, ולא משנה כמה טוב קמפיין השיווק שלכם, אנשים מסוימים יאהבו אתכם ויסמכו עליכם אך עדיין לא יקנו מכם. אם לקוחות פוטנציאליים מסתובבים במשפך שלך, אך לא מתקדמים לקראת המרת המכירות, שקול להעביר אותם לרשימת הדוא"ל האוטומטי שמטפטף את התוכן הטוב ביותר שלך במשך תקופה של שבועות או חודשים.

קשור : 3 טיפים חשובים לקידום האתר שלכם שאפשר לעשות כבר היום

המכונה "כד חרס" מכיוון שהוא כמו כד על האש המתחמם באיטיות על מנת לחמם את הלידים שלך, זה תהליך שעשוי להיות באורך של כמה חודשים ולטפטף תוכן בתדירות של מספרפעמים בחודש למספר מיילים בשבוע. . הקל על עצמך מעט והשתמש בנוסף בסרטונים ופליירים. וקח את הזמן לכתוב וליצור תוכן.

לא כל שקל על פרסום צריך להיות מוקצה לשטחי פרסום ממומן. שקול להרחיב את חווית הצרכן בזמן שהם מתוודעים אליך, בשורה התחתונה תראה עליה משמעותית.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.